Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh tak na taketo prkotiny kaslem od zaciatku....aj tak si nikto nebude hovorit: boze take krasne servitky mali na svadbe..... ja sa prave snazim vybavit si dovcu pred svadbou...ale neviem ci dostanem, dost neskoro o nu ziadam :-( ale mala som podobnu myslienku ako ty habibi ze pred svadbou uz len kaprit
Odpovedať
my odchadzame po svadbe na 4 tyzdne na svadobnu cestu, v tom je vyhoda byt na materskej a priatel je podnikatel, takze dovolenkove listky nehrozia.... ;-) chystam sa pred svadbou povolit v tempe ale ako sa poznam do posledneho dna budem menit, s nicim nebudem spokojna ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ty si na materskej? ale pisala si ze si este nebola vydata nie? prepac ze sa tak nablblo pytam, ale mala si babatko este pred sobasom?
Odpovedať
hej, o prve babo sme prisli, to uz sme boli zasnubeni, druhe tehu bolo vysoko rizikove, stravene komplet cele v nemocnici, na svadbu sa ani nemyslelo (aj tak sa nam dcerka narodila uz v 7 mesiaci), po jej narodeni som sa musela dat zdravotne dokopy a potom sme zase chceli aby si ju uz aj ona uzila....tak sme sa rozhodli spiskat to teraz, ked uz mala 2 roky.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak aspon mate dobru druzicku ;-) ja si zatial neviem predstavit ze by som mala mat babo, ja sa sama citim este take polodecko....ale lekarka sa vyjazdrila ze ak sa nepoponahlame, uz to neskor asi nepojde, nejake problemy.... tak sa chcem vydat hned, lebo ako sa poznam potom by som sa uz nikdy nevydala :-D a dcerka sa vola teraz po tebe alebo po priatelovi?
Odpovedať
ja uz mam po tridsiatke, takze vek na dieta mam a rozum dufam tiez.... :-D mala sa vola po oteckovi, samozrejme, teraz sa uz budeme volat rovnako.... :-N no a tehotenstvo...ak to ma vyjst, tak to vyjde, ak nie, tak sa moze zena aj pretrhnut, nepodari sa to.... 8-( 8-( ale myslim, ze ziadna nie je nikdy na 100 percent pripravena byt matkou....to pride samo akosi automaticky narodenim babatka..... x-) x-)
Odpovedať
dobre ranko, my sme uz hore od siestej ;-) habibi, diik, uz aj idem kuk do humanicu
Odpovedať
Profilova fotka
tridsiatka je super vek :-) ja mam skor problem ze som mlada, vyzeram este mladsie nez mam (minule mi nechceli predat vino v terne v auparku)!!!! no a mam pocit potom ze ma okolie neberie vazne....aj pracovne, som najmladsia z firmy tak neviem ci neposobim potom tak cudne u klientov nasich :-DDDD tak snad ked uz budem 'pani' budem vzbudzovat vacsi respekt 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi ja som taka ist , ze chcem mat vsetko dopredu urobene, nachystane aby som si ten velky den mohla naplno uzit. dufam, ze najdem nejaku peknu tortu a budem mat uz pokoj aspon s tymto vy uz mate deticky??
Odpovedať
ja tiez mam najradsej vsetko popredu nachystane, i ked niektore veci clovek nenaplanuje. ja mam dve deti, chlapcov, 6 rokov a 1 rok. A chceme este jedno, tak o rok..snad. uvidime.
Odpovedať
lubiduch, ved to je super,ze vyzeras mladsie. x-)
Odpovedať
ja by som tiez chcela este ejdno babo po svadbe, tak dufam ze do konca roka sa zadari..... :-D dnes na nakupy nestiham ist, mrknem zajtra Avion a Aupark, dam potom info.... ;-) marianni, mrkni cukraren Ludvik....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeeej tak ja Vám zavidim, no aj ja by som chcela babo, ale nejde to ;-( dakujem za info , idem kuknut
Odpovedať
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?alb... kuk topanky marianinka...niekedy aj ked lekari povedia, ze to nejde, tak sa podari... |-|
Odpovedať
kocky, k maslovym satam, nepojdu bielo zlate topanky? pacia sa mi na tej stranke jedny vysoke, a aj tie baleriny potom na prezutie.. aj tie strieborne sandalky su celkom pekne..
Odpovedať
Profilova fotka
ja milujem deti, tak si to vies predstavit, ako ich cakaaaam... ja som vcera jednej slecne videl av albume krasne boticky, idem ich najst a dam link, nadherne aspon pre mna:-) k maslovym skor take kremove by som si dala, ale to je kazdeho osobna vec ake sa jej pacia, nech si da. celkom su pekne aj tie strieborne
Odpovedať
ved to ze kremove..hadam najdem nieco. aj ja som videla kremove lodicky jednej kocke v albume, s takymi kamienkami akoby... naaadherne. ktovie kde take by sa dali kupit...
Odpovedať
dala som ich teraz do albumu
Odpovedať
zajo, kebyze mam kremove saty, tak tieto topanky by som si dala, nadhera.... aj tie z bazaru co si poslala link boli peknunke v bielom, fakt pekne.... x-) marian, a kedy planujete babo? teda planovat sa to velmi neda, ale kedy by ste chceli?
Odpovedať
no,len odkial ich zohnat? =-) neako sa bojim, ze ci volaco zozeniem, by som kupila aj tie bielo zlate - ale to som cela ja. hrrrrrrrrr, co ked sa mi neujde :-D moje saty maju dole taku bielo kremovu cipku... no neviem, mohli by byt aj bielo zlate?
Odpovedať
zajo ja na tvojom mieste by som si ich kupila, mas na satach kremovu cipku.... ja by som tiez skor vyuzila do buducna kremove crievicky ako cisto biele...kam ich budem nosit?? =-) ..... lenze ja mam cisto biele saty..... tam to neoklamem.... 8-(
Odpovedať
teraz ktore? tie kremove lodicky? alebo tie bielo zlate z mimibazaru?
Odpovedať
k bielym mozu byt strieborne sandalky.. to potom vynosis mozno aj..
Odpovedať
ja by som na tvojom mieste tie kremove...kde potom bude nosit zlate sandalky? ;-) inak, az teraz som si vsimla...tie upllne posledne sandalky dole na linku co si hodila...tak take iste, len v kremovej ´farbe maju v Humanicu, co som pisala, ze som vcera skusala.... za 25 euro...podstatne lacnejsie.... =-)
Odpovedať
http://aitadance.com/D%C3%A1msk%C3%A1... ak nezozeniem pekne lodicky, tak mozno objednam aj tanecne... tie by mohli byt pohodlne. Drahy mi slubil, ze pojdeme ked deti odrastu na kurz, tak mi zostanu na potom... I ked su drahsie, ale niektore sa mi tam fakt celkom pacia. baby, ja viem ze este kopec casu, no zacinam byt nervozna, ze nemam este zakladne veci pokupene.. asi dnes vypadnem poobede na prieskum do nitry
Odpovedať
Profilova fotka
Habibi, no ja uz rok planujem a nic, som uz z toho na nervy , teraz som tomu dala pokoj, ze svadba a niedey v aprili opat skusime, ja uz mam nervy aj z jeho rodicov, ti na nas tlacia , kedze on je jedinacik, tak jedine ja im mozem dat vnuca... pokial porodim tak budem mat 27 no na 1rodicku aj dost uz celkom... a ako dlho ste zasnubene? ja hladam tie topanocky a nie a nie ich najst uz ma aj oci bolia ako pozeram stale do pc. zajo aj ja som nervozna uz teraz z tej svadby, tiez nemam ani topanky, ani oznamka este nie su hotove, prstienky tiez nie, ludia nie su pozvany osobne, moj ma stale na vsetko cas a uz mi to lezie na nervy, budici mesiac idem na skusku vlasov a make-upu, tak som zvedava co zo mna vykuzlia. kadernicku mam az v Malackach, ale na nu sa mozem spolahnut, je silkulka a viem, ze co chcem to mi urobi.
Odpovedať
Profilova fotka
dala som do albumu topanocky co by som chcela.
Odpovedať
pekneee. ked nato nebudete mysliet, skor sa podari. ;-) teraz budu stresy okolo svadby, vybavovacky, tak sa skuste nato nemysliet... tiez chcem vysoke topanky.. len chcem moc, aby som v nich vydrzala co najdlhsie? ked kupim drahe, mozu rovnako ma v nich boliet nohy ako v par eurovych.. skusim pozriet trochu na platforme.. http://www.inzercia.sk/inzerat-AKC471... taketo nieco
Odpovedať
je plesova sezona, tak ak nekupim teraz, tak potom kupim akurat tak letne sandalky
Odpovedať
Profilova fotka
nooo tie su pekne, ale dost vysoke, ja tak do 10 cm beriem. ale kde ich zohnam este ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?