Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
ahoj market82 sestra pracuje v taliansku v hoteli ked oni maju vzdy zmluvu na cezonu,,ona nemoze a mna to trapy....,,v zime faktne chcem
Odpovedať
tatiana- co to spravit ked pridu? koniec oktobra? a inak...ak by to nebolo blbe im, ziadna snaha..tak ja by som sa im neprisposobovala. :-x
Odpovedať
ani vlastne pridu az v novembri,,,a to je uz neskoro podla mna,,dakujem ti za radu
Odpovedať
no, myslim, ze mas nekolik moznosti, ale asi neni zadna idealni: - svatba bez sestry v dobe, ktera se ti bude libit - svatba se sestrou v zime - nejakym zazrakem presvedcit sestru, at si vezme volno a prijede (Italie neni prece na konci sveta, tak by to snad na vikend mohlo jit) - nevdavat se vubec nejak se mi zda, ze vice moznosti neexistuje... :-| Ted jen vybrat tu pro tebe nejvhodnejsi... Asi zalezi na tom, co je pro tebe dulezitejsi: svatba v lete nebo sestrina ucast na tve svatbe?
Odpovedať
to nemaju volny vikend? co poznam co chodia tak..tak obcas maju aj volno
Odpovedať
ahoj market82 odkedy sa nasi rodicia rozviedli t.j. ked som mala asi 14 rokocv...je to uz dlhy sac ale po ich rozvode sa mama s nami nekontaktovala a preto mi zalezi na tom aby bola sestra na nasej svadbe,,,ale mam pocit ze to budem musiet spravit asi ozaj na zimu,,,
Odpovedať
tak vidis, prece jen mas priority jasne, z toho bych vychazela:) fakt doporucuju mrknout na to vanocni svatebni album z 4.12.- myslim, ze to bylo moc pekne a romanticke:)))
Odpovedať
zajo 79 vikendy nemaju volne sestra je totiz na hotelovej hlavnej pozicii,,,je to zle,,necakala som ze sa to nebude dat
Odpovedať
market82 Díky za radu.,,,kes sa rano môj vzbudí poviem mu čo a ako....kto vie,,,,sranda,,on chcel vzdy ze tu svadbu chce mat v zime,,,xixi
Odpovedať
Profilova fotka
este je jedna moznost :-) isa sa vydat do talianska 8-) podla ma super svadba! olivy, oregano, more....
Odpovedať
lubi, tomu rikam super napad:)))
Odpovedať
Profilova fotka
katynka21- tie saty co si vybrala su fakt nadherne... moc sa mi pacia
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, zajo nekde Ti to ani na maili otvorit? neviem co to je za program, to je nejaky polygraficky, sakr apokusim sa ich nejako dat do albumu. budete robit rozlucku so slobodou? ja premyslam , ze kamosky zoberie´m na nejaku disko, ale uvidime este co bude, mozno sa aj svadba zruši.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky :-) Musim rict, ze trochu zavidim vsem, co uz maji saty, kadernici, vybrane prsteny a dalsi dulezite veci, koukala jsem na alba, co jste od vcera pridavaly fotky a vsechno se mi to moc libilo.. ;-) My ted momentalne resime, jestli se nebude svatba odkladat, takze me takove to nadseni z priprav a vybirani uplne preslo :-( A pokud budeme normalne planovat na kveten, tak s tim, ze se jeste muze na posledni chvili svatba posunout :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mozno som prepasla nejaku cas conversation, ale luci preco prekladas svadbu? a inac vobec nemusis mat stres ze nic nemas vybavene, ja okrem ceruzkou poznaceneho terminu na urade a tlefonicky objednanej restiky nemam lautr nic :-)))
Odpovedať
mariani, luci, co to co to, ake odkladanie a zrusenie svadby?????? ]-( =-) =-) u mna sa tiez pripravy nejako zastavili, neviem, cim sa mam pohnut dalej..... =-)
Odpovedať
ahojte. co to citam, marianinka, luci...ake odkladanie/rusenie? od dnes mam saty zarezervovane, drahy vestu z viazankou, ja topanky mi objednali v salone, deti obleky zarezervovane... doplnky k satom budu vraj riesit v utorok na skuske ten tyzden pred svadbou...uuha, si veria, ze si vyberiem z ich ponuky? a co odsuvame na buduci tyzden: stretko s fotografkou, matriku a s pani co ma na starosti organizaciu svadieb v podniku kde to chceme. a finito, zas par tyzdnov neriesim vobec nic. teraz som skoncila v kuchyni-zajtra ma prist navsteva, tak aby bolo nieco nachystane, cez den neupeciem nic, maly sa mi moce pod nohami. a k tomu oznamku..nejde mi to vobec otvorit ]-(
Odpovedať
zajo, dost si toho stihla.... ;-) dnes som bola v Auparku, maju biele topanky, ale take klasicke kozene lodickove, ja chcem kamienkove crievicky.... ]-( ja by som rada buduci tyzden vyriesila matriku a doplatila zalohy co meskam.... :-D co si piekla? :-p x-)
Odpovedať
a ziadne saty uz nepozeram, lebo ak by som zbadala nieco ine...pohroma!
Odpovedať
ja tiez uz saty nepozeram...co ked najdem krajsie?????? =-) :-D :-D este musim poriesit popolnocne...mam naaaaaadherne z Nicole, co som si kupila na ples z Nicole, ale ze vraj cierne popolnocne by nemali byt podla mojej mamy....ak lepsie nezozeniem, velmi rada si obleciem tie co mam.... ;-)
Odpovedať
tak já popůlnoční šaty nějak neřeším... myslím, že prostě zůstanu celý den v těch svatebních, vždyť už jiná příležitosts si na sebe vzít takovou krásu nebude... a taky mám takovou tu romantickou představu, jak mě novomanžel svléká večer z těch romantických, dlouhých, bílých šatů, v kterých jsem mu řekla ano :-) Navíc máme v plánu, že zmizíme z párty ještě před půlnocí, abychom si mohli užít sami sebe a svatební noc, takže tím spíš se mi nějak zdá, že popůlnoční šaty asi nebudou třeba:)
Odpovedať
Profilova fotka
souhlasím s market82, včetně té romantické představy ;-)
Odpovedať
ani ja sa nebudem prezliekat.. naco? tak to potom treba pozriet neake sexi pradielko ;-) som prekvapena, ze tak rychlo sme zajednali tolko veci. Ale planujem kupit, este jedny topanky, vyssie..
Odpovedať
Profilova fotka
no baby neviem ako vy, ale ja asi nejsom moc taky romantische typ....lebo ja si predstavujem ze mi bude v tom maji brutalne horko..... clovek je v tych satoch navleceny od skoreho rana (fotenie a spol).... potom cely den, tancovacky (kazdy sa viac ci menej spoti, nevravte ze sa nepotite :-D ), vecera (kusok torty na satickach, deturence vas obchytkaju v zapatlanych rukach,...)..... poznam z roboty ze akokolvek to oblecko dobre vypada rano, tak podvecer uz som ako keby ma krava zuvala ;-DDDDD cize ja sa chystam mat saty do polnoci a kedze som aky medvedik cistotny, potom sa osprchujem :-D a prezleciem co niecoho letneho, lahkeho a pohodlneho.... napr saty co som mala u segry na svadbe resp na promociach.... akoze super myslienka nechat si saty celu noc, ale moja rada, skuste si PRE ISTOTU nejake saty zabalit do igelitky a mozno sa zidu ;-)
Odpovedať
Jak už jsem psala, my stejnak asi do půlnoci nevydržíme.. No atanec v našem případě rozhodně nepadá v úvahu, neb přítel tancování naprosto nesnáší, takže ho tím určitě nebudu zrovna na svatbě dráždit:-D No a jinak jsem měla snahu vybrat si šaty s ohledem na to, že svatba bude v květnu a může být i teplo, tak se v nich snad až tolik potit nebudu.. doufám:) Ale jinak budeme na párty u nás doma, tak si vždycky můžu vzít na sebe své dlouhé černé večerní, co budou po ruce :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jj, my taky moc netančíme - hlavně já na to moc nejsem. Navíc od narození malé mám takový spánkový deficit, že to už v životě nedospím a vydržím maximálně do té půlnoci ;-) Taky jsme se domluvili, že se určitě ztratíme už dřív během večera x-) A kdoví, jestli se nám bude chtít vracet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heh no co ja viem tak na svadbe sa proste tancovat MUSI :-D my si chystame aj prvy svadobny tanec taky sialeny..najprv pomaly zaciatok, potom sa to zvrtne na nejaku vypalovacku :-D
Odpovedať
já bych tedy řekla, že asi jediné, co se na svatbě OPRAVDU MUSÍ, je mít svědky a říct ANO :-D :-D Jinak je to na dohodě a já přece nebudu nutit přítele tancovat, když vím, jaké z toho má trauma a jak moc to nesnáší... už jsme párkrát na téma tancování mluvili a jemu to fakt dělá dost problém, připadá si při tanci hrozně trapně... no tak mu přece nebudu kazit svatební den něčím takovým, že bych trvala na tanci, přišlo by mi to hrozně sobecké a netolerantní... svatební den si máme hlavně užít :)
Odpovedať
ahoj market82 tuším je tvoj priateľ taký istý ako môj,,chvála bohu,že mojho to už nejak prestalo baviť hovoriľ aby som chodila sama tancovať že on nejde,,on nikdy netancoval,ani na jeho bratovej svadbe,,dva týždne dozadu sa ma spýtal podme tancovať,,neuveritelné..už sa nemusím obávať,že na svadbe budem tancovať len s hosťami,, Držím Vám palce
Odpovedať
no, tak nasa svadba bude spolovyce vychodniarska a tam je zvykom koncit svadby o siestej rano.... :-D a kedze ja som z vychodu a rada tancujem, partner tiez, bude veselooooo :-D :-D mne sa velmi paci predstava, ako sa pojdeme prezliect a ked po polnoci prideme nazad do saly, tak nas DJ privita ako manzelov F.... :-D :-D lebo v svadobnych budem nevesta a mladomanzelka, ale ked sa prezleciem, uz budem manzelka.... :-D :-D ale ci sa na svadbe tancuje alebo nie, hlavne ze to vsetko vyjde podla vasich predstav, nech sa hlavne vy citite prijemne.... x-) lubiduch, vas tanec by som chcela vidiet, to bude urcite paraaaaaaaaaaada.... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?