Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky - pro vysvetleni jak je to s tou svatbou -s pritelem jsme to resili a domluvili jsme se, ze zatim normalka planujeme na kveten, ale s tim, ze je riziko, ze se to odlozi. Takze domlouvat vsechno budeme s tim, zestli by se zalohy daly posunout, pripadne zrusit.. Ve stredu jdu zkouset saty a jestli nenajdu ty prave, tak jdu do siti - tim by to bylo jednodussi, kdyby se svatba odklaadala.. =-) No ale doufam, ze to nakonec dobre dopadne a svatba bude jak ma.. Saty na prevleceni neplanuju kupovat, ale mam jedny cerne saty, ktere si muzu kdyztak prevlect, tak uvidime.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no inac asi aj my to prelozime.... sme svokre povedali termin....a ona ide vtedy na nejaku firemnu akciu
Odpovedať
Profilova fotka
Teda lubi, kvůli firemní akci bych to nepřekládala... a na kdy? pořád v máji? :-) Dneska jsem s tím zase trochu pohnula, sešli jsme se s fotografem (Radim Horák), domluvili detaily, zaplatili zálohu, teď už jen aby počasí nám přálo ;-) Sympaťák, navíc sám přišel se slevou - měl akci do konce roku a protože jsem si ho zamluvila už v říjnu, tak mi ji taky dal, 10% a doprava zdarma, super :-) Taky jsem dnes doplatila šaty, takže snad už v pondělí mi je Číňan pošle, jsem zvědavá, jak dlouho je budu vyhlížet než dorazí, někdy mi jdou věci z eBay i měsíc :-( No jen ať se neztratí, to je první věc na míru, co mi má přijít, to se nedá snadno nahradit novým kusem.. Závoj se šije. Hezky to přibývá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nemam vybavene nic a teraz ked to mozno budeme prekladat, tak uz vobec neviem ani na aky termin to mam vybavovat. este sa mi pozdava 8.5.2009 den vitazstva nad fasizmom ;-) moj drahy sa dost zabaval nad nazvom toho sviatku (je spolovice nemec 8-) )..... ine dni v TT nesobasia (v maji)...co myslite nebude problem sa zobrat v statny sviatok? akoze ci budu dodavatelia ochotni....???
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne aby v ten den sobasili :-) ked uraduju v TT v tento den, tak si myslim, ze nebude problem ani s inými prevadzkami (hostina...), ked nechce niekto stratit zakaznika - vyjde mu urcite v ustrety... a kde si si nakoniec zvolila hostinu?
Odpovedať
nam v nitre povedali, ze na 99 percent sobasit nebudu... dva tyzdne dozadu mi povedali ze budu...tento tyzden to uz pravda nebola. napisali si nas z ceruzkou...no ale pojdeme do hc a hotovo. co ma svokra za firemnu akciu? to je neake divneee..... ved svadba syna je prvorada, ci nie? no, ked tak prelozte o tyzden.
Odpovedať
Profilova fotka
no v TT sa neda o tyzden prelozit, u nas sobasia len kazdy druhy tyzden, maju na FB vyvesene terminy... akoze ja by som to neprekladala, ale frajerova mamina sa na nas urazila,tak som z toho taka smutna, nechcem aby bola urazena, ale zas sa mi nechce aj tych par veci co mame vybavene este prekladat.. a hlavne chcem s jeho rodinou dobre vychadzat.
Odpovedať
ani ste sa neopytali, ci nieco ma alebo nie???? toto povedala? no..asi by som to neprekladala zajust
Odpovedať
Čauec děvčata....zase jste toho popsaly víc než dost... :-) Market já mám taky v plánu vydržet ve svatebních šatkách pokud možno celou dobu.....ale nějaké náhradní si koupím na stopro pro případ, že si ty svatebním něčím ušpiním atd. Člověk nikdy neví....a být celý večer v šatech např. s flekem od červeného vína, to asi nebude nic moc. Ale doufám, že se nic takového nestane. Lucsynko a Lubi.....teda s tím překládáním termínu to asi není nic extra příjemného, když nevíte od čeho se odrazit a na kdy to vlastně vše domlouvat. Lubi a teda nevím nevím, ale pokud tchýni na tom víkendu nezávisí nějaká životní kariéra, tak si myslím že by to obětovat mohla. Naše mamina se teď taky dozvěděla že mají po x letech školní sraz a hrozně ráda by ty lidi viděla, ale svatba je pro ni přeci jen důležitější......Ale ono je to každého věc. Bosacko moc děkuji za chválu šatků....já jsem z nich fakt nadšená. Teď jsem si ještě uvědomila, jestli jsem si neměla raději zarezervovat i nějaké bolérko....co kdyby byla náhodou zima?! Nebo myslíte holky, že ty bolérečka mají běžně volné nebo je lepší též ho mít zarezervované? Jo a co se tance týče, tak já tanec miluju, ale přítel ne. Prohlásil ale, že si určitě na svatbě zatančíme, ba dokonce se domluvil s nějakým kamarádem, který učí tančit, že mu ukáže aspoň pár základních kroků :-D Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. V pátek jsem ještě, krom ostatních věcí co jsme vyřídili, koupila šatky pro moji neteřinku, která mi půjde za družičku. Dnes si je zkoušela a pasují jí, musíme udělat jen pár drobných úprav. jsou fakt nádherné a připadá mi to mnohem lepší, než půjčované. Jelikož u nás vychází půjčení zhruba na 500 a víc....a tyhle mě stály 400 a buď je využije i na nějaký karneval nebo je zas někomu podarujem. Pak je kdyžtak přidám do alba.
Odpovedať
Profilova fotka
Já jsem teda zatím problém se svatbou ve svátek nezaznamenala, ani na matrice - asi tam oddávají kdykoli. Dneska mě napadla výhoda - každé výročí budeme moc trávit spolu, ne v práci ;-) Katy, ty šaty ti fakt sednou, krásně obtáhnou postavu a zvýrazní tě, moc pěkné.
Odpovedať
katynka, satky su pekne :) som zabudla pochvalit |-| kocka si x-)
Odpovedať
firemna akcia je svokre prednejsia nez synova svadba????????????????????? aj keby bola ta akcia v Dubaji, tak sorry, toto sa nerobi, to od nej bolo sebecke gesto...ona, ona...ale svadba je o vas, nie o nej.... 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zistila som ze si to nemozem prlozit, lebo mi prave dosiel mail ze som dostala dovolenku vtedy....to je jedinecna prilezitost
Odpovedať
Tak holky po víkendu zase u kompu :-) a stále vybírám prsteny, i když už mám více či méně jasno :-) viz. moje album. Budou teda nakonec kombinace mat a lesk. jen nevím, kterou z nich... On pavlík sice řekl, že klidně i ten lesklý, ale vím, že sám by si ho nikdy nevybral, že to prostě už chce mít z krku :-) Jen mě mrzí, že ten první design nenabízejí v tungstenworldu :-( tam mají perfektní servis a záruky, i když dražší .. tady je ten servis taky, ale zase se za každou výměnu a tak platí nějakých 40doláčů .. no ale co na tom chceme měnit, když vydrží navždy, že :-) Našla jsem ještě jeden obchod, kde mají ten "náš" prsten a ještě levněji. Mají taky celoživotní servis, záruku a tak..jen mě trochu znepokojuje ta levná cena :-) a taky to, že podle všeho jsou to asi amíci, ale vyrábějí v Číně .. no nevím nevím ... Objednala jsem 40 oznámení, pořád rozdávám jako divá s tím, že je stejně neudám všechny a dneska příjdem domů a já jen tak ze srandy spočítám kolik jich zbývá - 13!!!! :-o no tak to je šílené!!! tak jsem pavlíka donutila spočítat, kolika lidem to chce poslat a skončil na 12ti :-D uuuuf! Zítra a pozítří mám schůzku se dvěma fotografy, tak uvidím, koho vyberu :-) no hlavně, aby dokázali splnit moje představy .. za ty prachy by měli :-D
Odpovedať
dobre raanko. jankabry...v albume mas uzasne kytice z pivoniek x-) x-) k maslovym satam ide akej farby kytica?
Odpovedať
katy- ty saty ti moc sluší, krásný výběr:) lubi, tedy jak čtu tvoje příspěvky, tak bych se rozhodně nenamáhala to měnit, tím spíš, že to vypadá, že tchýni může ještě bůhvíco přeleť přes nos a stejně nedorazí, i kdyby byl termín jaký chtěl... Já jsem včera drahého donutila najít rodný list a jiné potřebné papíry, takže jdeme dneska odpo na matriku vyřídit formality, tak doufám, že vše bude ok. termín máme telefonicky rezervovaný už někdy v září, tak by to snad mělo být v pohodě:)
Odpovedať
Profilova fotka
no nakoniec sme sa rozhodli to neprelozit, kedze som dostala dovolenku (a to niekedy u nas byva komplikovane vybavovanie).... nechcem riskovat ze to prelozime, nedostanem dovcu a este v piatok pred svadbou budem do vecera v praci! ja asi skocim cez vikend nejake saty vyskusat..... a vcera so spravila oznamko vecer na pc :-)))) chcete vidiet?
Odpovedať
ahoj lubiduch posli oznamko uz sa tesim:) :-)
Odpovedať
chceme:-)
Odpovedať
sup sem s nim
Odpovedať
Profilova fotka
no dala som do albumu...nie je to este v moc dobre kvalite, zatial co pc umoznil.... su tam 2 alternativy...(kedze budeme mat slovensko nemecku svadbu). co sa vam paci viac?
Odpovedať
je parada, vtipne a zaroven podarene:)
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch celkom zaujimave a hlavne vtipnee :-) akurat idem o chvilu do mesta sa kuknut na topanocky ci nedostali uz tovar v tom obchode na dunajskej MTS skratka :-)
Odpovedať
lubi, fakt pěkné!! první varianta se mi líbí trošku víc:)
Odpovedať
pekne ;-) nad podobnym textom uvazujeme aj my. a druha verzia len: a bude svadba! ...kedy a kde.. mam otazku, ked spolu byvame, tak si dame adresu nasu spolocnu,nie?
Odpovedať
my spolu bydlíme, máme dokonce i úředně stejnou adresu, takže je i na oznámení... přece si nebudu vymýšlet nějakou jinou :-D
Odpovedať
len ci date meno kazdeho zvlast a rovnaku adresu pod menom...to som tym myslela vymyslat naco? :)))
Odpovedať
ahojteeeee. mariani, takze svadba bude?? x-) lubi, som rada, ze to tiez neprekladate, mne sa zda ze svokra je z principu proti..... ona pride, neboj sa, to by synovi neurobila.... ;-) ja mariku tento tyzden nevybavim, lebo drahy nema rodny list....aj dceru sme boli zapisat na matrike bez jeho rodneho listu, tedy pani ukecal, ale teraz uz asi neukeca..... ]-( a kym si ho on zase vybavi, to bude maj...no a este nema ani krstny list, ale ten mu vybavim ja, uz som v jeho mene poslala list na faru kde bol krsteny.... no a adresu budeme mat len jednu, spolocnu, sak uz takmer 5 rokov spolu byvame... ale dame si uz novu, dovtedy sa nam snad podari prestahovat do domceka co si dokoncujeme.... idem pozriet katyne saty, lubyne ozanko a jankine pivonky.... :-D
Odpovedať
no kde steeeeeeeee?? ja pridem a vy odidete?? :-( :-D janka, mate prenadherne obrucky, presne toto sa mi paci, naaadhera... :-N lubi, super oznamenia, ale ja by som na tom dvojjazycnom uprednostila vacsimi pismenami slovencinu, ved svadba bude predsa na slovensku...ale je to pekne, mile, vtipne, napadite... x-) katy, vabrala si si krasne saty a ta torta, parada.... :-N dnes sa tu za 10 minut inspirujem viac ako niekedy za celu noc..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tuuuu :-) asi spravim samostatne nemecke a slovenske a nebude mat nikto z rodiny nic proti ;-) tie saty kati su krasne, uplne ti seknu.... ja som dnes pisala do jedneho salonu,ze kolko stoji vypozicne siat co som si kukala na ich stranke a ze 440 eu...trochu moc, ne?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?