Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
ja co som bezne videla okolo 500 - 600, zohnala som za 300 a som natesena ako blcha :-D baby, budete sa niektora licit sama? rozmyslam, ako budem natom casovo, v den svadby odbiehat 70km do blavy a nazad...
Odpovedať
Holky děkuju za pochvalu šatiček...ve skutečnosti jsou ale mnohem hezčí...na té fotce totiž je hrozně špatné světlo a nejdou moc vidět detaily. Lubi to oznámko je pěkné, teda máte to komplikované s tím jazykem :-D ale tímto uspokojíte určo obě strany ;-) A je dobře, že svatbu neodkládáte. Abych ti řekla pravdu, tak po tom co si tu napsala, by mi (byt v tvé kůži) ani nevadilo, kdyby tchýně na svatbu opravdu nedorazila. Takže přeju ať to dobře dopadne, a aby se jí nepodařilo ani v nejmenším vám ten váš den pokazit!!! Jsem ráda, že nic takového nemusíme řešit.... Habibi dík za chválu.....a ten dortík se mi vážně hrozně líbí...sice tam není taková klasická svatební dekorace a kytičky a já nevím co všechno, ale já tu klasiku nechtěla. Ještě máme v merku jeden, možná trošku víc svatební, kdyžtak přidám do albíčka večer.
Odpovedať
zajo, no my budeme mít společnou adresu menším písmem úplně dole na oznámení:) a líčit se asi budu sama, už si sem tam zkouším a přemýšlím, co by se mi líbilo:) Nějak se mi nechce dát zase spoustu dalších peněz za líčení... i když, kdyby mi to jóóó moc nešlo, tak si nějakou vizážistku najdu... nadruhou stranu se líčím denně... sama a nikdy to nevypadá blbě... akorát tedy nemám zkušenosti s používáním make upu, což byla as na svatební líčení možná chtělo... nicméně jsem už alespoň načetla nějakou teorii :-D
Odpovedať
Market já si myslím, že se taky umím hezky namalovat, i různě stínovat oči atd., ale přeci jen si na ten den D nechám raději vytvořit něco od profesionálky. Velkou výhodou je, že paní fotografka je původním povoláním vizážistka, takže i líčí. A myslím si, že to i přizpůsobí focení, páč ví, že některé odstíny na očích vypadají např.uplakaně atd. Každopádně budu chtít nějaký matující pudr, neboť se mi na fotkách dost často leskne čelo....a myslím si, že ona právě tyto vychytávky bude mít už zmáklé tak, aby to na fotkách vypadalo dobře.
Odpovedať
no a akym sposobom tu adresu budete mat napisanu? moje meno a pritelovo meno a hned za tym adresa? asi nad tym moc rozmyslam :-D ved to, ze sa licim, teda na materskej uz pomenej, ale tiez to nikdy nevyzera blbo.. nasla som borisa zo senca, vizazista, a aj pride.... takze aj to je cesta. ja sa poznam, vykupim pol parfumerie, dam 300 eur za sminky... to si ho radsej zavolam. a co je hlavne: pride domov!!
Odpovedať
a ja blbaaaa, som sa neodfotila v mojich satkach...
Odpovedať
tak nic...uz ma obsadene. tak nakoniec to zmaknem asi sama..
Odpovedať
Profilova fotka
zajo a preco sa nedas namalovat niekde v NR? nemusis moc cestovat a pritom ta namaluje niekto iny.....
Odpovedať
raz som sa davala licit, dopadlo to otrasne. tak ja zas sa uz hocikomu nedam..a chcem sa vyhnut tomu, aby som sa trepala este niekam autom v den svadby. ked mam ist do nitry, tak to mozem ist do blavy natalii..
Odpovedať
Profilova fotka
ty si neni z nitry? som myslela ze hej
Odpovedať
20km od nitry, smerom na TT
Odpovedať
zajo a co Alena Schulzova? Ona chodi licit aj domov a je fakt dobra.... lici spolo s Nataliu Superstar, Lets Dance, Zmenaren..... my budeme mat na oznamku dole len jednu spolocnu adresu, len tam potrebujem este dodat, kde maju dat vediet, ci prijimaju pozvanie.... moje cislo alebo email..... nebudem kazdeho etra obvolavat ci pride alebo nie..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja neviem kde a ci vobec sa budem davat malovat, ale tu na portali som videla fotky mojej kolegyne a ona je krasne nalicena...tak sa mozno necham inspirovat :-)))
Odpovedať
nasa svokra si to predstavuje, ze taky mesiac pred svadbou obehneme celu ich familiou a ich osobne prideme zavolat. :-D nech si predstavuje nadalej skusim aj to...ale uz ma to vazne prechadza, sa namalujem aj sama. Ja musim mat oci trochu vyraznejsie, lebo ak nemam, tak akoby som nebola. take to nahe licenie, nieje nic premna. chcem zacat chodit kozmeticke, doteraz nato nebol cas, v prvom rade, ked je pekna plet, potom urobit dobry podklad..a uz tie tiene zmaknem. no...uvidime. este sa popozeram.
Odpovedať
Profilova fotka
hmm co ja viem, ja sa malujem uz asi 6 rokov uplne kazdy den (aj cez vikendy ;-))) a kedze dlho pracujem, tak potrebujem aby mi make up vydrzal od rana do noci, tak si aj kupujem kvalitne malovatka....ale aj napriek kvalite licidiel a skusenosti sa asi necham niekym namazat pred svadbou :-D :-D :-D lebo zas na svadbu sa predsa len maluje inac nez do prace...to mi staci tak 10 veci.... len vobec neviem ze kam pojdem.... asi si najprv najdem niekoho kto si poradi s mojimi vlasmi a potom v blizkom okoli budem hladat aj niekoh na malovanie
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zajo ten tvoj malý "zajačik" je nádherný. Urobíš veľkú chybu, keď vaše oznámenia nespravíš, tak ako si plánovala. Ak riešiš tú adresu, tak si s tým nelám hlavu. Nikde neni napísané, že tam adresa byť musí, ale ak ju tam chceš dávať, tak ju daj malým písmom nad vaše mená do stredu, alebo pod vaše mená. Záleží od toho, že ako to oznámenie komplet bude vyzerať a kde budú vaše mená. Ja som naše oznámenie tiež včera dokončila a šupnem ho niekedy do albumu ak bude záujem. čo sa týka líčenia, tak sa pridávam k dievčatám, ktoré sa budú líčiť samé. Ak sa bojíte toho ako budete vyzerať na fotkách, tak sa skúste doma nalíčiť a potom sa odfodte. Uvidíte, že ako vyzeráte a s odstupom času sa k fotkám možte opať vrátiť. Pokiaľ sa trápite s lesknúcou sa tvárou, tak je na trhu výborný prípravok na zmatnenie. Mám ho odskúšaný a ja fakt super. Dostať ho v Mary Kay, ale neviem ako sa volá. V prípade záujmu zistím. Ak by ste predsalen takéto produkty vynecháte, tak jednoducho pred fotením priložte na tvár servítku a tá všetkú mastnotu pohltí. Len ju priložte jemne a nešúchajte, aby ste si make-up náhodou nezotreli. :-)
Odpovedať
Vrabciaku možná myslíš pudrový make up? Já byla na semináři Mary kay, kde nás nalíčili a koupila jsem si tento pudrový makeup a je fakt dobrý.....i dlouho vydrží. Zajo to aj já si připadám hrozně, když nemám zvýrazněné oči...jako bych je neměla :-D ale to je o tom, že jak se člověk denodenně líčí a je tak už zvyklý, tak mu to připadá šílené bez nalíčení.
Odpovedať
ja sa tiez gebrim sminkami kazdy den, ale uz som si parkrat vyskusala pracu profesionalok, nespoznavala som sa.... :-D inak, aj moja mala uz rozozna puder, maskaru, lesk na pery.... :-D Boooooooooooze, mne sa tak nechce riesit oznamka.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
habibi ja som povodne myslela ze vezmem segrine oznamka, prepisem mena a datumy :D nakoniec som sa do toho pustila.... inac za kolko eurasov mate saty? tie ktore uz teda mate..... ja si velmi nepamatam ci tie moje vyhliadnute stali.....
Odpovedať
300 aj s topankami. vrabciak, aj tak to oznamko chcem riesit, cvaknut deti. i ked uz mi hovorili, ze nech tam sa dame vsetci...no ja tam byt nemusim... :-D ten pripravok od Mac prosiiim zistit ;-) ja mam trochu zilky na xichte, tak asi nieco zelene ako korektor.. ... uz som vyse roka na materskej, cize uz mi podochadzalo co som mala...co stalo zato. chystam sa na dior makeup, podklad pod tiene od artdeca, neake zlato - hnede tmave, vodeodolnu linku - fixkovu a samozrejme spiralu. a korektor zeleny na zilky pod makeup. ked si to spocitam, co si chcem kupit...to radsej niekoho zavolat. ale zas, bude to stat zato? este skusim laren, ci leren ci ako sa to vola...v nitre. kocky, ked vas licila neaka vizazistka/ vizazista - tak vam to aj nieco vydrzalo? ono si dost pytaju, ak licia kvalitnou kozmetikou.. nemyslim taku na kazdy den, ale nieco lepsie...gosh a podobne - to mam na kazdy den. teraz by som chcela ist teda do vyssej rady :-D
Odpovedať
ja mam saty za 360 eur plus zavoj stoji 200 eur, ten si musim kupit..... :-p saty stoja tolko len preto, ze je to minulorocna kolekcia..inak stoja okolo 500 eur v Nicole.... =-) ak priratam este topanky, spodne pradlo,samodrzky, nieco do ruky.... ]-( uajo, mna licili na ples vecer pred siedmou, rano o piatej som to mala este uzasne, ako cerstvo namalovane... vzdy som zbehla na toaletu, ze si pretriem tvar pudrom, ale nist netrebalo, fakt som bola spokojna..... najprv chcela vidiet moje sminky aby videla co pouzivam....aj ma pochvalila, ze kvalitka.... =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, ja taky planuju kosmeticku, aby me nalicila, kdyz uz davame penize za fotografku, tak at na tech fotkach taky trochu vypadam.. ;-) Jinak oznamko zatim vubec neresime, ale snad uz brzo nejak pokrocime.. 8-( Ve stredu jdu zkouset saty, uz se zacinam tesit.. :-) Snad najdu konecne ty prave :-D
Odpovedať
habibi... možná jsi vystihla ten důvod, prosč se mi moc k profesionálce nechce... já bych se chtěla poznat.... mně se celkem dost na profesionálních líčeních nelíbí, že mnoho slečen pak vypadá, jako by šly na válečnou stezku... každopádně spousta mých kamarádek se líčila na svatbu sama a vypadalo to dobře:) zajo: máme tam naše jména- výrazně na prvním řádku, o kus níž oznamovací text, že se tedy budeme brát a až úplně dole, menším písmem je naše společná adresa:) Jinak jsme dneska byli na matrice, poplatek zaplacen, termín je tedy opravdu náš. Akorát jsem se té matrikářky ptala, zda je možné, abychom si během obřadu sami řekli také nějaký slib... Po oddávajícím by se tedy chtělo tak asi říct jednu větu anvíc, kterou by to uvedl a dát nám max. 5 minut času- víc bychom si anvzájem určitě neslibovali a neřečnili... Matrikářka vypadala, jako bych chtěla, aby nám tam přinejmenším recitovala zpaměti Bibli nebo zpívala, nebo nevím co... Prohlásila, že když si chceme něco slibovat, tak si máme jít do kostela... Na mojí odpověď, že v kostele se ale jedná o zcela jiný typ uzavření manželství nijak nereagovala a nakonec to shrnula, že "když se nějak dohodneme s oddávajícím"... Ten přístup mi fakt leze na nervy... Jako by to byl takový problém... Při míře rozvodovosti, jakou máme, by snad mohli být rádi, že to někdo bere vážně... A prostě v tak významný den trochu vyjít vstříc... Jsem z toho docela otrávená, ale snad to bude ok...
Odpovedať
Profilova fotka
habibi tak svadba nakoniec bude , dnes sme boli definitivne dohodnut v restauracii vsetko, ze ten datum plati. som rada , ze moj priatel ustupil. Ja mam saty za 260eur , bola akcia do konca roku,inak stali 500e Co sa tyka mojho licenia, no tiez som premyslaa,ze sa nalicim sama, ale nakoniec sa necham pekne nalicit , ale ak sa mi to nebude pacit tak potom neviem, pojdem na skusku ked sa vratime na SR a uviidim... dnes som sikonecne kupila aj krasny nahrdelnik s nausnickami na krk, takze o jednu vec uz mam menej. a kam sa kocky chystate na svadobnu cestu? my pojdeme na ostrov Kos aebo Dubaj, este drahy musi skontrolovat co sa jemu paci a koneecne si oddychneme
Odpovedať
tak my plánujeme první víkend po svatbě prodloužený víkend v Tatrách a pak opravdu velká svatební cesta nás čeká na přelomu září a října- pojedeme do Kašmíru a severní Indie- takže foto ze svatební cesty bude nejen z Himalájí, ale taky od Taj Mahalu:)))) Moc se na to těším.... Teda doma trošku koukali, ale už jsou zvyklí na naše podivnější cíle... akorát jim to přece jen jako cíl svatební cesty přišlo trochu neobvyklé:))) No a Tatry, na Slovensku jsem už sice párkát byla, ale v Tatrách ještě ne a protože máme rádi hory, tak si vezmeme pejska a vyrazíme:) Včera jsme našli hezké ubytování na Štrbském plese, za levno, kam můžou i zvířátka, takže super. Původně jsme na ten víkend přemýšleli o Paříži, byla by to naprsoto kýčovitá romantika, ale nějak chceme spíš ušetřit víc na tu vysněnou Indii... Nicméně Dubaj zní taky moc pěkně!!!! Co v Dubaji plánujete? A kam vyrážíte ostatní- povídejte, přehánějte? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my milujeme more a priatel golf takze ja len a len budem lenosit, minulý rok sa nam nepodarilo sa uvolnit z prace takze tento rok si to poriadne vynahradime aspon na mesiac, ja by som zila pri mori aj cely zivot
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch - velmi mile oznamka :-) .... a s tou svokrou suhlasim s ostatnymi, nedajte sa ]-( jankabry - tie prstene su nadherne, mne sa asi najviac pacia take kombinovane, lesklomatne... normalne som zacala o takych uvazovat... a dnes som behla kuknut do jedneho obchodu a kupila si topanky! predavacka by sice mohla byt menej arogantna, ale ved som prezila... tie co sa mi moc pacili a uplne by sa mi hodili k satam ma beznadejne tlacili... tak som vybrala take, co sa mi na policke moc nepacili, ale ked som ich dala na nohu, hned to bolo lepsie :-) ...a bol to vypredaj za polovicu, posledny kus akurat moje cislo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ta india znie uplne super....!!!! fakt zavidim..... my asi pojdeme niekam surfovat... minuly rok sme k promociam dostali dovcu na Rodose a bolo to tam uzasne, a fakt super podmienky na surfovanie, takze vyber jasny :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som predtym prehliadla pokracovanie diskusie, tak som trosku odveci :-N my svadobnu cestu zatial neriesime, asi budeme skor setrit peniazky, mame nejake plany na leto, postupne zariadujeme... ale urcite by som brala predlzeny vikend nicnerobenia, kludne niekde na slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my mame v planu jet do Recka, jen porad nevim, jestli to bude svatebni cesta, nebo "jen" dovolena.. 8-( Musim co nejdriv vymyslet, jak tu nasi svatbu naplanujeme a provedeme, tak snad to nakonec vsechno dopadne dobre.. Prvni moznost je planovat na kveten s tim, ze se to muze odlozit mesic pred a to by byla az za rok, nebo udelat svatbu v tom Recku ale to by prece jen nebyla potom oslava s rodinou a kamarady.. 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?