Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
o tomto viete? http://www.svadobnyveltrh.sk/veltrh_r... :-)
Odpovedať
lubi, ja by som aj isla, ale ten zoznam vystavovatelov teda nic moc..... :-|
Odpovedať
no a dufam ze 16.5 uz budem mat vsetko vybavene.....ale dakujem za inspiraciu, si zlata.... x-)
Odpovedať
Holky díky za pochvalu prstýnku :-) asi vybereme ty matné s tenkýma proužkama po bocích... doufám, že ještě budou slevněné :-) Já zítra sraz s fotografkou, čili fotografovou manželkou :-) máme Bystroně :-) mbweddingphoto tecka com ;-) tak to snad bude v pohodě ... za ty prachy by to mohlo naplnit mé představy a požadavky ;-) Jinak domlouvám vizážistku, která líčí v televizi a tak .. tak snad to výjde :-) Svatební cesta: Původně měla být na západ USA - národní parky pronajatým autem na měsíc. Ale letenky zdražily - jedna o 10tisíc :-( dali bychom to finančně i tak, ale proč se přetěžovat, že 8-) no tak jedeme na tři týdny po Evropě. Chceme projet Itálii, Sicílii, Švýcarsko, Francie, Španělsko, Maroko, Portugalsko, Holandsko a domů přes Polsko asi ... No uvidíme, co stihneme. Hrotit to nebudeme ... Nejsme ten plážový typ - 14dní u moře by mě zabilo ... možná i týden :-) lezeme po skalách, horách, tůry s batohem, takže tomu odpovídá i naše svatební cesta. Samozřejmě se vylepíme někde na pláži, někde .. na pár dnů .. no uvidíme, kam nás cesta zavede :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ono to neni 16.5. ale na konci januara....30-31.1 a je tam toho celkom dost, toho 16.5. je uz iba nieco take mensie..... koncom januara je to v PKO
Odpovedať
jankabry, to zní jako moje krevní skupina:) většina lidí na tebe kouká jako na blázna, když chceš jet na svatební cestu s batohem, neřkuli do hor, případně do tak "divných" zemí jako je třeba Indie nebo ve vašich plánech Maroko... Ale já taky nejsem plážový typ- ačkoliv v létě jsem v Albánii vydržela na stejné pláži dokonce tři dny!! ale to bude tím, že tam byly max. dva další páry, případně jsme na té pláži byli sami, takže to byla fakt romantika:) My se chystáme už tak někdy v únoru koupit letenky, cca půl roku předem bývají nejlevnější. Pak tedy ještě na poslední chvíli, ale to bych tedy nerada :-N Jdete někdo na veletrh na začátku února v hotelu Diplomat? Já tedy ještě neviděla seznem vystavovatelů, tak nějak nevím...
Odpovedať
ahojte. tak my a svadobna cesta...tata zahlasil, ze bez deti nejde nikam :-D takze to absolvujeme vsetci. no mozno nieco zbuchame len na vikend- ale to zalezi od svokry, ci postrazi deti - co by nemal byt az taky problem. a som zajednala vikendovy pobyt v patinciach, ja plus tri buduce svagrine x-) x-) tesiiiiiiiiim
Odpovedať
Profilova fotka
Tak me napada - je cas zacit domlouvat zakusky a dort, nebo je jeste cas? =-) A co vyzdoba - budete si ji delat samy, nebo to nechate na personalu, kde budete mit hostinu? Jakou barvu svatby budete mit? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
júj, taký dlhý blog som napísala o ono mi to neodoslalo ]-( no nič napíšem ešte raz, ak chcete výrobok, ktorý som vám opisovala, tak si nájdite mary kay stránky (kľudne aj cez google), kliknite na starostlivosť o pleť, potom prípravky redukujúce nežiadúci lesk a keď si kliknete na matujúci krém, tak sa vám objaví pre mňa malý "zázrak". Vrelo doporučujem. Čo sa týka profesionálok v líčení, tak som bola asi u troch. Netvrdím,že to čo somnou spravili bolo zlé, ale ani som s tým nebola moc spokojná. Nechcem teda riskovať, že vo svoj svadobný deˇs líčením nebudem spokojná a preto sa nalíčim sama, pretože sa nalíčim tak, ako to chcem i keď by bolo jednoduchšie, keby som sa nechala nalíčiť niekomu inémemu. Na veletrh do Diplomatu sa chystám, ale netuším, že v ktorý deň. Na stránkach ešte nič moc popísané nemajú, ale asi je to jedno.
Odpovedať
Profilova fotka
Koukala jsem na ty stranky Mary key i na ty ubrousky proti lesku pleti a v drogerii Rosmann jsem videla neco podobneho, jen staly cca 70-80 kc, nemate s nimi nekdo zkusenost? Lesknu se i hodinu po naliceni, tak by se celkem hodily.. :-D
Odpovedať
uz som to nasla ;-) tortu som objednala, ale este musim poslat mail. a zakusky...kaslem nane, svokra si to obeha. nebudem sa nervovat a nech si objednaju aj vagon.
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat nakoniec kremovu vyzdobu a bude ju robit personal, ja len poviem ako by som si to predstavovala. zakusky? tak to si bude riesit svokra s jej manzelom, mne je to jedno co vyberu a tortu si zajednam sama, zatial nemam nic vybrate.
Odpovedať
Článok sa načítava...
clip in - haro mam doma. x-) x-)
Odpovedať
my by sme chceli kremovo zlatu vyzdobu, uvidime.... no a torta a kolace mi uz tiez vrtaju hlavou, mala by som aspon trotu objednat... vyzdobu asi zverim agenture, lebo zakladna vyzdoba ktoru robia v nasej restike sa mi zda byt malo.... zajo, odfot haro..... :-N ako som uz spominala, na svadobku ideme na Floridu na mesiac, berieme so sebou aj svokru a starsiu dceru, v takejto zostave chodime stale na dovolenky a je to parada...oni dve nam strazia malu, vystriedame sa pri nej, mame s drahym cas na seba, chodievame vecer bavit sa..... bez dcery by som nesla, tak to vyriesime takto, obehneme Disneyland, bude veselo... :-D
Odpovedať
Čauec ve spolek... tak my zatím svatební cestu neplánujeme, necháme to na léto a pak něco vybereme. Co se výzdoby týče, tak si spoustu věcí budu dělat sama....něco málo už v albumu....přímo v restauraci to buď nechám na personálu a nebo možná budu pomáhat. Jsem ten typ, co by si to udělal nejradši sám, strašně mě to totiž baví. Tak možná v pátek jak kolem 10 zavřou, tak tam naběhnu a budu s personálem tvořit :-D ale to se ještě uvidí. A barvička fialovo bílá.
Odpovedať
my kremovo-bielo-snad zlata..
Odpovedať
prave som volala do cukrarne odkial by sme chceli mat tortu, tak ze staci ju objednat koncom februara, budeme od nich brat asi aj kolace a vysluzky..... vraj mam ratat kolace 3 na osobu a do vysluziek davaju priemerne 20 kolacov a nieco z torty....staci to??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi78 no tech kolacku se mi zda malo- 3 ( jestli teda myslis ty male svatebni), my si je teda budeme delat sami, pecou u nas obe rodiny, tak bude velkovyrobna.. :-D Ale do tech vysluzek si myslim, ze je to dost, ja bych dala treba 10 kolacku, 10 zakusku a kousek dortu.. Ale jeste jsem o tom nejak nepremyslela.. :-D Kolik budete mit hostu? :-)
Odpovedať
No já už mám dort a svatební koláčky předběžně rezervované. jen koncem měsíce zajdu na ochutnávku a rozhodnu, co za příchuť dortíku :-) my nebudeme mít hostinu, jen raut, takže ani výslužky. Navíc už budeme před svatbou objíždět hosty a dávat ty "zvací" koláčky, jak je tady zvykem. Do každé rodiny 10ks velikosti normální svatební koláč, jako z obchodu, takže celkem velký ...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem dostala chut na nejaky dobry povidlovy kolac, kdyz to tak ctu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby keby ste vedeli co ja za dramu som dnes prezivala a stale prezivam....pre pokoj v rodine som to dnes cele poprekladala (na 8.5.2010)...a zaver? urazili sa moji rodicia a sestra, neviem ci mam od plakat, zurit, alebo co....
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch: tak to chapu, musi to byt hrozny, vzdycky je nekdo, komu se to nelibi =-) , snad najdete nejake reseni, jaxe z toho dostat, aby byli spokojeni vsichni.. Ale hlavne aby jste byli spokojeni vy dva..
Odpovedať
a o dva tyzdne neskor by uz segra prisla? take babatka su na svadbe najlepsie, prespia vsetko ;-) a ked tak...zabezpecte varovanie, jednu hotelovu izbu, nech maju pohodlie. preco sa rodicia urazili?
Odpovedať
dnes ma svokra prekvapila, prisla..sme sa bavili a ze je to na nas, ze ked to nechceme v kulturaku, ze dedko to snad neako pochopi... bavili sme sa o piatku pred svadbou a nedeli po svadbe...robit svadbu na tri dni, ked spolu zijeme a mame dve deti, mi pride zbytocne. tak uz len aby to svokor pochopil =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zevraj som sebecka, ze nemyslim na sestru....ma termin v marci, svadba by bola 8.5. neviem ako to je s malymi detmi zevraj sa nema odlucit od matky prvych 6 tyzdnov, tak neviem... akoze mam take nervy. tu svadbu totizto robime kvoli nim! my sme chceli utiect do vegas a vziat sa, oni na nas tlacili, ze rodina bla bla bla a teraz tot
Odpovedať
tak to urobte tak... a nebude nikto nadavat.. robite podla nich, nelubi sa im... aspon to pochopia. ale ake odlucenie? ved bude spinkat v kociku, potom na izbe...segra moze odbiehat kojit a malinke bude spinkat. vsetko ide ked sa chce.
Odpovedať
lubi, ja by som svadbu nechala v povodnom termine... sorry, ale kvoli svokre prekladat celu rodinu? Myslim, ze sestrin porod je dolezitejsi ako svokrina sluzobka.... ale s tym babom, bude spinkat v kociku, ale v miestnosti bude hluk, hudba, nie kazdemu babu sa to paci, moja mala na to bola velmi citliva, nepacilo sa jej to..... keby bolo na mne, vyhovela by som sestre a rodicom....ked teraz urobis ustupok svokre, ake dalsie ustupky este od teba do buducna bude chciet???
Odpovedať
Profilova fotka
ja byt tebou, tak to nakonec udelam, jaxte chteli puvodne - ve Vegas.. A bylo by.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ja dieta nemam, ale su tie 2 tyzdne taky rozdiel?
Odpovedať
lubi, já bych se snad asi vrátila k původnímu plánu se svatbou ve Vegas... skoro se mi zdá, že ať uděláš cokoliv, nikdy nebudou všichni spokojení... je to nefér vůči vám, takže bych se na ně vykašlala... a konec konců, proč by se měla sesra od dítěte nějak odlučovat? tak ať ho vezme s sebou,ne? švagrová taky bude mít na naší svatbě miminko a nikdo to neřeší... rodit bude podobně- asi na začátku března:) Jinak naše svatba bude bílo zelená a výzdobu jsem si napřed v restauraci chtěla dělat sama... ale když jsem si uvědomila, že bych to mohla udělat až po jejich zavírací době- tedy skoro v noci, tak to se asi raději před svatbou dobře vyspím a jim dám třeba nějaký obrázek, případně materiál, který tam budu chtít použít a zbytek nechám na nich:) Raději spánek, ať nejsem pak celý svatební den ospalá, než 100% stůl :-D :-D :-D No a dort si budu vyrábět sama, už to mám promyšlené, jen udělám cca 2 zkoušky u příležitosti nadcházejících rodinných oslav a koláčky si nejspíš objednáme v jednom pražském učilišti. Dostala jsem kontakt od sousedů, že prý jsou moc dobré a ani ne moc drahé, tak si je berou i na jiné oslavy než jen svatby:) Ale ani jich nebudeme potřebovat moc, rozhodli jsme se, že nebudeme dávat výslužky, takže jen něco na hostinu a pak na večerní párty pro kamarády:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?