Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak konecne som sa sem po vsetkych zhonoch dostala. v tom Svajciarsku co sme boli som si vobec nic co sa topanok nevybrala, takze musim pobehat na jar BA a Wien, popripade Prahu, tie čo ste odtial viete mi poradit nejaky dobrý obchodik kde by som si mohla kupit topanocky ? zajo,lubiduch uz ste boli pozivat na svadbu hosti osobne? my sme to absolvovali v stredu, ale len tu rodinu co je v BA a este musime ist moju rodinu ale to az ked pridem z nemocnice, nastali v mojom tele komplikacie takze este uvidime ako dopadnem a mozno bude treba posuvat opat svadbu. a ozaj , verite na horoskop? ja som si citala v jednom nemenovanom a mam tam aj svadbu pisanu a aj na jar ze babatko, bodaj by to tak aj bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čo sa týka cyklu to budem riešiť na poslednú chvíľu. U mňa to záleží aj na p/f pohode. Momentálne mám namáhavú prácu spojenú so stresom takže nejaké výpočty sú mi nanič.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj marianinka Ja budem pozývať rodinu asi až o mesiac. Horoskop: Poteší keď čítaš niečo pekné a keď nebodaj je tam niečo čo práve prežívaš, no myslím že sa na to netreba spoliehať, aby človek nebol smuný keď to nieje tak ako sa píše. Topánky si zháňam tiež no neviem ti dať radu, zatiaľ som nič zaujímavé nenašla.
Odpovedať
Profilova fotka
Marianinka: v Praze je velký výběr svatebních bot v obchodě Střevíce a více - zadej do Googlu :-) Na horoskop nevěřím, ale ta tvoje předpověď potěší ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram , ze riesite cyklus :-) teraz je to este skoro riesit , neviem ako ostatne, ale ja ked mam stres mi to hapruje a aj teraz som to uz od decembra nedostala, tak to budem riesit tiez asi az na poslednu chvilu. asi mame najvacsi problem :-) najst topanocky :-D my sme tu bratislavsku v podstate pozvali celu, este svokor riesi jednu rodinu ci pozvat alebo nie, a moju tak ta je mimo BA , cize tam sa dostaneme asi az v marci, ked sa pojde moj ocino zoznamit s mojim buducim svokrom. len chlapi sa nepoznaju po necelých 8 rokoch je to sranda :-o vcera ma svokra zarazila, ze chce aj psov zobrat na chvilu na svadbu, skoro som tam zosalela, ze co si este nevymysli, totizto ona ma male civavi, ale ja mam alergiu na psov a vzdy ked som u nich tak chytim taku reakciu, ze okamzite prec a na pohotovost, totomi nikto neveril, ked som hovorila, ze to mam z tych psov a za to sme sa aj nebavili, tak som mala vcera velky predslov, ze si to nezelam a ze ked mi chce robit zle tak to radsej zrusim svadbu. hned som to hovorila priatelovi a ten, ze mama nema rozum , tak som rada ze sa postavil za mna a ie za matku, aj ked ja mam rada tie psiky ale toto zial nemozem , nebudem si robit sama zle. a najvacsia bomba je ze im uz kupila tie trapne psie satocky , to keby ste videli, skusim ich odfotit a vlozit sem :-p :-p :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8-) Marianinka Ja mám veľmi rada psov, no tiež si svojho neberiem aj keď mám dilemu čo s ním. Myslím že svokra to dosť preháňa. Držím palce, nech sa umúdri. /ale keď už kúpila tie šatočky skús sa iba ku nim postaviť aj s nastávajúcim a urobte 1 fotku nech má radosť, samozrejme ich nedrž/ ????????????????
Odpovedať
Profilova fotka
jo, na fotky jsem zvědavá :-D škoda, že máš alergii, přišla jsi o luxusní družičky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ta alergia prepukla ked som sa od nich odstahovala do vlastneho bytu, odvtedy nie a nie k nim ist. a ked idem tak ma rovno vazie na pohotovost tam ma uz poznaju a vzdy vedia co je :-D oni su strasne zlate , to su take male len do ruky ale zrejme maju nieco v sebe co mna drazdi. raz sa mi az dych zastavil tak som opuchla, ale skusim nejako spolu s nimi urobit foto tak ze ich bude priatel drzat a ja sa len nahnem , a mozno ako nevesta budem aj na pohotovosti :-D :-D vcera som bola u kadernicky takze uz mam aj uces definitivny, len my musi opat vlasky napojit aby som mala ten co mam vysnivanýýý.
Odpovedať
caute po dlhej dobe... ja kroj nechcem an ividiet...9 rokov som chodila do tanecnej, tam som si okrem inych kroj uzila az az.... :-p cyklus na svadbu neriesim, trva u mna 3 dni, ani neviem ze ho mam, tak aj keby vysiel na svadbu, nevadi.... :-D m sme s pripravami nepokrocili vooooobec, stale marodujem s malou, uz tyzden sme zavrete v byte, uz mi z toho sibe, dnes vecer ma drahy vymeni a idem na chvilu von.... :-p my na svadbu osobne pozyvat nepojdeme, posleme pozvanky s tym, ze tam bude aj kontakt, kde maju dat vediet ci pridu alebo nie.... nemam cas obehavat ich... aj tak vsetci vedia ze sa berieme..... mariani, daj tie fotky saticiek, bude sranda.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
musim ist k nim a poprosit uja nech mi ich ukaze a odfotim ale teraz je svokra doma tak nechcem pred nou, ked uz nadavam na tych jej krpcov
Odpovedať
Profilova fotka
heh mi to pride take onake, ze si ratate ci vam zrovna na svadbu vide cyklus..... ja sa liecim na neplodnost :-| teda aspon dufam ze ma liecia a nie ze skusaju hocico na mne ]-( budte radi ak vam vide cyklus vzdy pravidelne tak ako ma a nevymyslajte s posuvanim....nerobi to telu dobrotu a je lepsie byt vdacny za to ze je vsetko ok, nez zbytocne provokovat :-) som vcul tusim jak matka tereza :-D
Odpovedať
lubi, spravne, spravne... ja velmi dobre viem, ake problemy obnasa donosit zive dieta, preto ziadne experimenty neodporucam.... aj ked predtym som odsuvala kramy liekmi jedna radost..... ]-( :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak uz se taky tesim na foto pejsku - druzicek :-D Kdyz jsem to cetla, i sem se zasmala s tema obleckama.. :-D ;-) Ja budu asi ted o vikendu objednavat ty saty a pak nezbyde nez jen cekat a doufat.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja nieco podobne zazivam ako ty lubiduch, v pondelok si idem pre termin operacie, mojej gyn sa nieco nepaci a mala som aj zle vysledky.tak som zvedava do akej skupiny sa zaradim ja :-( :-(
Odpovedať
ahojte. marianinka, ja som si kupila clip-in, takze tiez budem mat uces ako sa mi paci x-) a dlllhe vlasy. ani neviem naco mam reagovat, maly mi tu pisti za usami, idu mu stolicky, tento tyzden som na nervy. habibi..nech to rychlo prejde a ste fit.
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch ja som bola min.rok v nemocnici, bola som síce tehotná no plodový obal bol prázdny, nič sa tam nevyvýjalo. Od tej doby sa nám tiež nedarí. Myslím že je to 1. kôli stresu a namáhavej robote 2. že to moc chcem a intímnosti si už ani tak neužívam Myslím že to s ničím netreba preháňať. Posun by som riešila iba vtedy ak by som pravidelne mávala bolesti. Inak súhlasím že by sme to mali nechať tak. Držím nám palce, na každého predsa raz dojde.
Odpovedať
Profilova fotka
Pardón predminulý rok.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... poctivo kazdy den citam, i ked nie vzdy pisem :-D je toho tolko, ze ani neviem, na co reagovat. lubiduch, vase menu sa mi paci a vobec sa mi toho nezda malo... ved hlavne jedlo bude asi akurat pre kazdeho porcia, snad to nebude male... a na tie svedske stoly je toho celkom kopa. my chceme tiez prasiatko, ale zaradili sme ho ako 2. chod, bude porcovane, takze akoby svedske stoly. habibi - dufam, ze mala bude skoro fit a v pohode... - az ma mrazi ked citam, ake mate niektore problemy ohladom tehotenstva... :-S ja by som tiez chcela babo skoro po svadbe a len dufam, ze to pojde bez problemov... tabletky som uzivala dlho, v juni minuly rok som s nimi prestala - znama co je uz vydata mi vravela, ze je velky problem s topankami - bud sa jej nepacili, alebo nesedeli... ja som vosla do 2. obchodu, nasla take co sa mi zdali ze by mohli byt a kedze neboli drahe, rovno som ich kupila :-N . obcas v nich chodim, ked drahy nie je doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je mi líto, že máte některé problém s otěhotněním :-( Vůbec tady nechci vystupovat jako kravka, která kvůli pár dnům krvácení si dokáže zahrávat s plodností! Myslela jsem to tak, že chci nejlépe počít o svatební noci nebo na svatební cestě (i první dcerku jsme si přivezli z Jizerek ;-) ), takže bych ráda trochu pomohla tomu, aby to bylo možné :-) Všem přeju, aby se zadařilo, až bude chtít - a bez problémů ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na odlahcenie... (dufam, ze to tu moze byt) http://halbot.haluze.sk/?id=5212
Odpovedať
Profilova fotka
chcela by som vas este poprosit o radu/nazor - dala som na vikend do albumu moje vybrane saty... aka kytica by sa mi k nim podla vas hodila? ake kvety, farby? nad vselicim som uz uvazovala, len sa neviem rozhodnut, tak by som rada vedela, co si myslite Dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Bosi, tak ten odkaz pobavil :-D Hlavně poslední odstavec :-D Musím říct, že v těch vybraných šatech vypadáš líp jak modelka na stránkách salonu ;-) By tě měli angažovat :-) Šatičky krásné, ale s kyticí neporadím, sama jsem si vybrala jen co se mi líbí bez ohledu na šaty, tak nevím..
Odpovedať
Profilova fotka
saticky su krasne, fotky nieekdy nezobrazi uplne super farbu...je to taka maslova? ak ano, tak ja by som zvolila asi nieco uuuuplne kontrastne....kedze to takej farby sa kvetmi uplne netrafis...tak aby to neklalo oci, vies ako ked je bledsia bezova a tmavsia bezova... cize hovorim ja by som dala nejaky kontrast...
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka: :-D Super, i ta stranka pred tim je dobra a taky se svatebni tematikou ;-) ¨Hlavne ta predklanejici nevesta je dobra.. :-D Uz mas kvetinarku? Ta by ti urcite poradila s kytkou, kdyz ji ukazes fotku satu.. A souhlasim s lucique - mnohem lepsi, nez fotky s modelkou.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka kuk do albumu bosacka aaaa
Odpovedať
bosacka, su naaaadherne. kyticu by som k nim dala neaku jednoduchsiu, nie moc precackanu, aby neodputavala pohlad zo siat.
Odpovedať
bos, saty su peknunke, ja by som asi v takomto jemnom style ladila aj kyticu, nech nejaka vyrazna farba nebije do oci, kedze jedna farba , kremova, tam uz je... no a plus vysivka.... poradila som, co????? :-D :-D :-D ja sama neviem aku kyticu vybrat a to budem mat jednoduche biele saty.... ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka: saty su dost vyrazne, takze ak by si mala aj vyraznu kyticu, tak by toho bolo asi dost...takze skor nejaku jednoduchu jednofarebnu kyticku ja mam naopak saty jednoduche biele, takze to chce ozivit...neviem sa ale tiez rozhodnut pre farbu kvetov a vyzdoby...pacia sa mi kytice s ruzovymi kvetmi, ale do ruzovej vyzdoby sa mi nechce ist...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za pochvalu... a vase nazory presne vystihuju to, nad cim rozmyslam... uplne povodne som chcela ruze a frezie, potom ze saty su vyrazne, tak iba maslove ruze... kazdy komu saty opisem hovori, ze nieco kontrastne, ze maslove ruze budu moc splyvat... a kto vidi fotky vacsinou hovori, ze nieco jednoduche a menej napadne... a ja sa z toho fakt uz neviem vysomarit :-N ... a aj by som to spravila podla seba, keby som mala ujasnene, co vlastne chcem :-) kadan, dakujem za obrazky... myslim ze ta tretia by aj mohla byt... inak mne sa velmi paci v kyticiach to ornitogalum, co je v tej prvej kyticke (to s tymi drobnymi kvietkami), len to by sa mi podla mna nehodilo dala som do albumu priklad takej jednoduchej kytice, nad akou som rozmyslala (saty su maslove, take tmavsie), a aj ta baba mala maslove saty, len na fotke to tak nevyzera. mozno by ta kyticka ale predsa mohla byt z takych oranzovo-zltkastych ruzi...
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka : a co treba jednoduchou bilou kytici, takovou na vysoko, bud bile ruze, nebo kaly? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?