Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám nové z výstavy ervené dlhé zo saténu, na prsiach nazbierané, s tenkými ramienkami.
Odpovedať
kadan, podla popisu pekneeee, nedas do albumu?
Odpovedať
habibi my sme si davali robit oznamka www.romi.sk, maju pekny vyber, take trosku ine , nie tie klasicke, tak skus mrknut, boli sme spokojny, dosli do dvoch tyzdnov, komunikacoa OK ;-) a prosim prosim-kde mamina kupila 8 denove podvazky? ja zhanam a mam zatial len 2O denove a to sa mne moc nepaci take biele az, ja skor take ako ty hovoris :-D
Odpovedať
a inak saty na pezlecenie mam aj ja cierne, resp. cierno strieborne, chcem ich este aj vyuzit tak som zvolila takuto cestu :) podla mna ked to doplnis peknymi nausnickami ... ciernou nic nepokazis, moj nazor ;-) niekto o ciernej na svadbe ani pocut nechce
Odpovedať
Profilova fotka
habbibi ako vidim kokso ty mas uz skoro vsetko ;-) inac ja fakt na nakupy odporucam trencin, nechapem ako tam mozu mat lepsie veci, lepsie ceny a hlavne lepsi vyber! fakt nechapem..... co sa obleku tyka, tak drahy bude mat tiez jeden z pracovnych. ale riesim dilemu, ked mam maslovej farby saty akej farby by mal mat zenich koselu? asi nie cisto bielu...ale zas maslova nebude vyzerat ciudne? ani som niec take moc nevidala
Odpovedať
zuzi, v auparku, na prvom poschodi, oproti kinam, pri eskalatoroch.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme zamluvený termín v kostele, zamluvené místo hostiny, fotografa a kapelu. Tom už je oblečený a obutý. Já si nechám šaty šít. Mám koupené boty a prstýnky máme od vánoc doma :-) . lampióny jsou na cestě. Něco s dekorace stolů už mám také doma, ale nejsou nápady, zatím. O kytici mám jakousi představu, ale ještě zbírám inspiraci. Účes a líčení....vůbec nemám ani představu :-N . Já mám strašný strach, abych něco nezapomněla 8-(
Odpovedať
zuzi, dakujem za kontakt, mrknem... ;-) lubi, nemame kolace, menu, oznamka, trtu, vybavene potvrdenia z matriky, kyticu, vyzdobu...je toho vela... :-p drahy bude mat cierny oblek, bielu koselu a striebornu vestu s kravatou, u teba by som tiez bola za cierny, bielu koselu a maslovu vestu a kravatu...videla som fotky v tejto kombinacii, pekne to bolo.... ;-)
Odpovedať
lubi, co tak hnedy oblek? mrkni moj album, pridala som pre teba foto... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucique: ja jsem je objednavala na mimibazaru, ale taky budou z ciny.. dneska jsem posilala mejl, ze je chci usit, bylo to tezky rozhodovani, ale nakonec jsem to riskla, tak snad to vyjde.. :-N Populnocni saty nejak neresim, rada bych vydrzela ve svatebnich, ale prinejhorsim mam cerne spolecenske saty..
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za nazory na moju kyticku (aj ked sa tema uz posunula)... asi bude nakoniec iba z ruzi, ale nie maslovych, ale take do zlta, alebo jemne do oranzova - jedna z tych farieb, ako dala kadan do albumu tretiu kyticku kadan - so satami si si myslim vybrala dobre :-) - ja teraz neviem najst ten zalohovy listok odtial, tak dufam ze ho najdem... a super, ze uz mate toho tolko vybaveneho, to potesi :-) -popolnocne saty... mam jedny nadherne hnede, ktore som mala iba na bratovej svadbe (ako druzicka x-) ), a nebolo to na slovensku, takze ma v nich vela ludi nevidelo... a este vaham medzi kratsimi a lahsimi, co som si pred rokom a pol kupila, ale este som ich nemala - tie su farebne, ladene do fialovo, ruzovo, cerveno, neviemcoho. neviem sa rozhodnut. tie hnede su super, ale su dlhe a tiez s dost velkou suknou a neviem ci po celom dni vo svadobnych nebudem chciet nieco lahsieho. som rada, ze nemusim minat peniaze este za popolnocky... a vcera som si sla kupit spodne pradlo, co som mala vyhliadnute a oni ho medzitym vypredali ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiež budem mať šaty vo farbe šampáň a drahý bude mať vestu a kravatu v tej istej farbe. Pani, zo salónu na dotaz ohľadom bielej košele povedala, že ženích nesmie mať nič biele, pokial v bielom nieje ani nevesta. Naviac to ani moc dobre nevyzeralo ani podľa nás. Bude mať čierny oblek a teraz zháňame košeľu bledšiu ako šampáň, ale nie snehovo bielu. Problém je v tom, že potrebujeme košelu slim fit...všade majú v tomto strihu len čiernu alebo bielu :-( neviete niečo poradiť?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vrabciak: chtela jsem se zeptat na tu kosili - to je zvyk, nebo to proste nevypada dobre kdyz ma zenich bilou kosili a nevesta neni v bile? Ja budu totiz laia-bila, tak abych vedela, chtela bych bilou kosili a lilakravatu, pripadne jeste vestu, to jsme zatim neresili.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi musím sa odfotiť
Odpovedať
Profilova fotka
no, košili bychom taky měli vyřešit - šaty mám ivory a ten můj měl zatím zato, že půjde ve své nejoblíbenější bílé košili, máte pravdu, že to asi nebude vypadat dobře :-S Uvidím, až šaty dorazí, porovnám..
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi mrkla si do môjho albumu?? Drahý bude mať také sako ako je na obrázku, béžovú vestu a myslím že košeľa môže zostať biela, veď kravata a vesta budú "mojej" farby.
Odpovedať
Profilova fotka
Kadan: krásné šaty! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka ďakujem teraz je rad s kyticou na mne.............. :-S daj fotky až budú a určite poradíme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci ďakujem idem makať ozvem neskôr.
Odpovedať
Kadan, moc pěkný výběr šatů, gratuluju:) My jsme se o víkendu potkali s kamarádem zlatníkem a diskutovali o prstýncích, takže snad za tři týdny by měla být první "kontrola", tak uvidíme, jak se nám budou líbit :)
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka, zrejme nejde o zvyk s tou bielou košelou, ale zrejme o etiketu. V týchto veciach sa moc nevyznám, ale pani od "fachu" asi vie, čo hovorí :-) . Nám sa to s bielou košelou moc nepáčilo a to nielen to, že či budem mať snehovo biele šaty, alebo nie. Nepáčila sa nám šampáň vesta na snehovo bielej košeli. Je to samozrejme vec vkusu.
Odpovedať
Profilova fotka
market ďakujem ja som tiež zvedavá akú farbu košele zvolíme. Najskôr si to pôjdeme vyskúšať až v sobotu. Rovno si pozriem v salóne topánočky. bosácka ten zálohový lístok si už našla? Ak nie myslím ža by s tým nemal byť problém majú kópiu na ktorej je meno a podľa toho by ti mali spraviť novú kópiu
Odpovedať
Profilova fotka
no bezovy oblek u nas nehrozi, kedze oblek novy kupovat nebudeme, vyuzijeme nejaky robotny...najviac sa nam asi hodi taky uiplne tmavo sedy az cierny oblek s jemnym hnedym pruzkom, je to v alain delone kupovane a dobre sedi na tele....len teda riesim dilemu co s tou koselu....vestu ho asi neprinutim dat si, ale dnes som videla v TT v obchode maslovej farby slavnostnu koselu aj kravatu....co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam biele satky, takze aj kosela, aj vesta a kravata by mali byt biele, ze? Boli sme pozerat kosele, a v jednom obchode by priatelovi usili koselu slimku s predlzenymi rukavmi (da sa vybrat material, manzety, golier, material...)....pacil sa nam taky jemny kosostvorcovy vzor...aka by k tomu pasovala vesta? Alebo ist do jednoduchej kosele bez vzoru a vybrat vzorovanu vestu?
Odpovedať
Profilova fotka
tinka no bud vzorkovana kosela a hladka vesta alebo naopak.... aby sa to nebilo spolu...este treba kukat asi aj na kravatu, tie som vacsinou videla s takou jemnou vzorkou....ja co som dnes videla v meste, tak kosele boli bude bez vzoru, alebo len straaaasne jemny nenapadny pruzok a kravaty boli trosku vzorkovane...celkom pekne to spolu vyzeralo. inac mame uz teda finalnu verziu oznamok, zajtra sa budu tlacit, takze kde chcete kuk do albumu :-) a prosiiiim radu, pozrite si moje saty pohlad 'zozadu', je tam aj fotka kde to ma modelka na sebe....priamo sucast siat je nieco ako podprsenka, ktora vzadu na chrbate je vidiet (na zivo to je z jemnej cipky aj ramienka aj ten podprsenkovy pasik....) nezda sa vam to ale cudne? nezakryli by ste to nejakym bolerkom? alebo zavojom?
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi, to motto na oznamku se mi moc líbí :-) lepší než narychlo nějaké motto vybírat "z povinnosti" ;-) Ty šaty jsou opravdu netradiční, myslela jsem si včera, že ti jde vidět podprsenka... Nevím, já bych takhle odvážná nebyla, ale když jsou to pro tebe ty pravé, tak proč ne, aspoň jsou originální :-) Jestli se pro ně rozhodneš, tak škoda zakrývat, měla bys z toho zadního prvku přednost a ne to skrývat - teda podle mě.
Odpovedať
Profilova fotka
lubi - oznamka su super :-) - ked som videla tvoje fotky v satach, myslela som, ze je to tvoja podprsenka :-N ... mne osobne sa to moc nezda, nevedia to v salone dat dole (napr. nechat ramienka, ktore by boli pripevnene k boku siat)? len neviem, ci by potom drzali :-D kadan - listok som odvtedy nehladala... spolieham na to, ze poznacene to maju :-N ale aj tak pohladam - o akej kyticke si uvazovala?
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch aj ja som myslela že je tvoja.... tiež som uvažovala nad tým odstránením ale ako hovorí bosacka prišiť ramienka naboku by podľa mňa pohodlné asi nebolo. Mali by vedieť vyplniť ten prázdny priestor nejakou látkou. Tak ako je to pri šnurovačkách že na jednej strane šiat je prišitá látka ktorá sa podloží pod šnurovanie tak by to mohli skúsiť aj u teba. Jedny šaty prispôsobujú na rôzne veľkosti. Samozrejme je dôlezité kde je umiestnený zips a aby sa ti daná látka nezošmykovala, jej upevnenie. Zvrchu to upevnia o "podprsenku" a po boku môžu spraviť malé cvoky... Treba sa ich každopádne opýtať ako by sa to dalo, je škoda zakrývať, šaty by asi tak nevynikli.
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka tak to vôbec neviem, páči sa mi tá ktorá je v mojom albume, krásna fialová
Odpovedať
Profilova fotka
habibi kuk album
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?