Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
myslite si, ze tie tmavsie tiene su na svadbu moc? =-) ved cele viecko s tym tmavym nebudem mat
Odpovedať
no, to sme sa tu stretli..xixi.tak habibi, porad..tmavsie ci svetlejsie? :-D :-D :-D
Odpovedať
zajo ja by som dala tmavsie a k obociu by som to zosvetlovala..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no len ja som cez tyzden mimo BA, iba v pondelok som v BA ale to mam dohodnuty "1 night stand" u kamosky 8-) ale niekedy inokedy mozeme hodit stretko :-))))
Odpovedať
lubiduch, byvas priamo v TT? no..kupim asi tmave...a ked budu moc, tak kupim svetle ..alebo vyskusam v parfumerii. :-D
Odpovedať
zajo, nechaj sa v Marion nalicit, uvidis.... x-) lubi, ak budes niekedy v BA a budes volna, daj vediet, doooooojdem.... :-D :-D inak, novinky, v utorok mam stretko v agenture na vyzdobu a vo stvrtok s tetou z Malaciek, kvoli kolacom.... hyyyyyybem sa...... :-D cez vikend mame v Kamile stretko, kde budu ukazky vyzdoby, kvetinarky, cukrarky a neviem kto este... no a buduci tyzden idem k nasim na vychod na tri tyzdne..... oddychnem si pred svadbou, budem mat cas nakupit si nieco na seba, budem chodit k bratovi do fitneska, do solarka, juuuuuj, tesim sa.....
Odpovedať
nalicia ma aj ked pridem a nebudem sa vediet rozhodnut? =-) jeeej, super, si to uzi a hlavne ODDYCHUJ. my mame zajtra na plane vylet na matriku cislo dva
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som z TT, ale byvam v BA, ale kedz esluzobne stale cestujem, tak som vlastne cez tyzden stale niekde inde...teraz v seredi, dalsi tyzden tiez a ten dalsi v prahe a tak....taky kocovnicky zivot.... ]-(
Odpovedať
ja uz vsetky tieto veci nechavam na druhu polovicu marca..... :-D tvar sa ze si rozhodnuta, ak to nebude ono po naliceni, tak zmenis nazor..... :-D :-D :-D
Odpovedať
to pridem, budem to chciet kupit s tym ci si to mozem vyskust na sebe? alebo pridem..ze svadobny makeup, ci mi mozu poradi..a vyskusat na sebe,,
Odpovedať
ma teraz dior aj neaky rozjasnovac, rozjasnujuci puder... x-) uz nech je utorok..a teda dufam ze nebude moc snezit, to ja nepojdem nikde, i ked uz mam dost odsoferovane..ale nerada pokusam osud pokial to nieje nutne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Tak veľmi som rozmýšlala nad tým líčením že sa mi až o tom snívalo, bolo to strašné vyzerala som ako Marfuša už len orechy mi chýbali :-S Večer som sa smiala na drahom, bojí sa že ma môj švagor unesie a on ma nebude vedieť nájsť :-D Zahlásila som mu že vybavovačky nechám na neho a súhlasil, vraj mám napísať zoznam a v pohode to zvládne ha ha, má ma strašne rád keď také niečo prislúbi, hoci vieme obaja že by mu to nešlo, nemá na to vlohy. Je zlatý ako sa snažil urobiť mi radosť :-) habibi dúfam že nás berieš na východ, vieš aby si sa nenudila 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte,ako vám je dobre, že sa stretnete na kafíčko, užite si ho pokecajte a nezabudnite nás ostatné o všetkom referovať :-) zajo, čo sa stalo s tvojou profilovou fotkou? kadan, som rada, že sa ti páčilo líčenie z mojho albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cez víkend ideme pozrieť drahému vestu, v salóne nemajú a ani nebudú mať jeho veľkosť iba ak si nechá ušiť a odkúpi ]-( Konečne by sme mali dať vytlačiť aj oznamká, drahý má rád vyčačkané ja chcem niečo na tvoj /vrabciak/ štýl uff musíme urobiť kompromis- dúfam že kladný pre mňa 8-)
Odpovedať
jasne baby. mohli by sme ist na vychod vsetky aspon by ste si oddychli,nasi maju velky haus, pomestime sa aj s dalsimi 20 ludmi.... :-D kadan, to bolo od mileho krasne gesto..... x-) x-)
Odpovedať
ahojte. tak dnes nevybavime zase nic... nahukalo snehu, dialnica uzatvorena, nieco robia...tak ze pojdeme v pondelok. Ked sme boli pred matrikou a som mu hovorila nech si ide zobrat novy RL..tak to neeeeeee, on ho ma doma. ]-( uz nech je 9.5. a je pokoj.. fotku som zatial zmazala, musim najst nieco ine :-) mne drahy tvrdi, ze nech nestresujem, ze mame cas..hm, no ako mysli.
Odpovedať
Profilova fotka
škoda že iba gesto ;-) Nemôžem to preháňať, som rada že si ma vôbec berie :-D :-D radšej to budem riešiť s ním aby si to nerozmyslel 8-)
Odpovedať
zajo, vsetci chlapi maju vzdy cas a potom stresuju nas, zeny..... :-D ale vazne, nechcete ist niektora na vychod?
Odpovedať
Profilova fotka
habi ako si na tom s koláčikmi, ako chutili "vzorky" Dnes by mal ísť budúci švagrík zisťovať to Malinovo, som veľmi zvedavá ako to dopadne. Tortu si si už vybrala? aj ty vrabčiak?
Odpovedať
inak, viete co som si dnes urobila na ranajky?? Kuracie prsia s hraskom..... drahy sa ma len opytal, ze snad nie som v tom.... :-D :-D :-D :-D inak, vcera som rozmyslala o druhom dietati..... zaspala som o piatej rano, vyrevala som sa, ale asi uz druhe dieta nechcem.... bala by som sa, ze sa to vsetko zopakuje a druhykrat tolko stastia nemusim mat.... |-| :-(
Odpovedať
kadan, vzorky z Malaciek budu az vo stvrtok, mnam , mnam.... :-p tortu som nevybrala, ja kym ju vyberiem tak bude maj..... viem aku chcem, len musim najst niekoho kto ju upecie.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi a to číslo čo som ti dala ee? Nepáčia sa ti? Chcela som tiež navštíviť MA drahý tam má familiu, je rodený malačan a po ceste pozrieť cukráreň Macek či ako sa to volá.. Kde si tam bola ty?
Odpovedať
kadan, pekne su, ved jednu z tych som si aj vybrala.... ;-) len by bolo najlepsie, keby mi piekli tortu aj kolace na jednom mieste..... vo stvrtok mam stretnutie s prevadzkarkou ci veducou z Macek...... paradna tea, donesie mi vysluzku....na ochutnavku, maju paradnu stranku, super torty....tak uvidime, ake budu ceny.... :-p
Odpovedať
zabudla som kadan dopisat, stretko s tetou mam v BA, aj tu maju cukraren...
Odpovedať
Profilova fotka
východ je premňa ďaleko :-( , ale rada by som sa stretla bola som už zvyknutá na tvoju fotku zajo, preto som sa tak začudovala, že si zrazu bez nej :-) kadan, máš doma vážne poklad, keď ti takto nakúpi, toho mojho to tiež učím, lenže čo sa týky šminiek a líčidiel, tak to si najradšej kupujem sama, ale stalo sa už, že mi na nejaké tiene povedal, že tie sú pekné tie si kúp... tortu si našťastie nemusím vyberať, lebo by som si ju asi nevybrala :-) Vymyslí mi ju sestra, ja ju len zásobujem obrázkami, ale už som si preňu vymyslela, že nech spraví postavičky ako máme v oznámku...ideálne by bolo,keby spravila postavičky z pozvánky, ale to už chúďa by celé dni nič nerobila len vyrábala 24 postavičiek. Kvoli našej torte si chúďa musí zobrať dovolenku, pretože torty pečie ako koníček, ale má úplne iné zamestnanie a nieje ani vyučená cukrárka.
Odpovedať
habibi, dva krat nehovor.. :-D a to nemozes nikdy vediet co bude, rodicovstvo mi pripada ze je o tom, ze sa clovek v jednom kuse aby sa bal..ked je tehu, porod..male babo, vacsie babo...velke dieta..stale sa moze stat nieco, ale radsej nato ani nemysliet |-| Ja som nechcela aby bol starsi sam, i ked som dopriala kazdemu dietatu svojho otca.. este rozmyslame nad tretim..tak o rok. vzdy sa mi pacila velka rodina ked je...no uvidime, ci si trufnem. Drahy by si trufol aj hned :-D no ale on je cele dni v robote, takze on to nepociti.
Odpovedať
drahy volal, ze: laska, neboj, poobede pojdem do nitry a vsetko si vybavim..no tazko, strankove hodiny nebudu este v piatok o tretej ..no co uz s nim, aj tak ho lubim
Odpovedať
Profilova fotka
oproti Blumentálu, bola som tam keď sme išli z fary MŇAM ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj som sa vás chcela spýtať, že či ešte plánujete bábo...ja by som ho už aj prijala, veď už aj biologické hodiny mi zachvíľu vypovedajú, ale nerada by som ho priviedla do podnájmu ;-( Pokial nemáme byt v OV, tak na bábo ani len pomyslieť nechceme, len sa bojím, že potom už bude neskoro. V apríli budem mať 28 :-| :-S
Odpovedať
Profilova fotka
našla som niečo pre marfu http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... viem, že nebudeš mať marfi modrú svadbu, ale do červena, len ti chcem trochu potešiť oko
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?