Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby mne sa dnes podarlo dokona kupit si popolnocne saty podla mna su upln super a vlmi fain sa v nich citim najradsej by som si ich dala namiesto svadobnych 8-)
Odpovedať
jasne, mozeme sa stretnut v Auparku, zajo ides doobedu alebo poobede? lubi, daj foto popolnociek, blahozelaaaam...kde si ich kupila? ten akoze svadobny veltrh fakt nic moc, styri stanky dokopy..... kupila som si hygienicke vreckovky s takymi svadobnymi postavickami, jeden balicek, 1,50 eur!!!!! :-p =-) ale pacili sa mi tie male zvonceky, krasne zvonia, viete take co sluzia aj ako drziak na menovky....
Odpovedať
Profilova fotka
habibi dala som tam docasne foto do albumu, ale nejako sa mi nedarilo ich pekne odfotit....nazivo su krajsie, maju taku zvlastnu fialovu farbu a kupila som ich na obchodnej 8-)
Odpovedať
ten zvoncek je super, mame ho z jednej svadby znamych...ale podla mna je to zbytocnost. ja chcem len menovku zastrcit za vidlicku. ja tam budem od doobedia neakej desiatej do vecera - siestej..ale este neviem ci v utorok alebo v stredu. ved sa dohodneme.
Odpovedať
lubi, pekneeee.... x-) mne sa straaaaaasne paci fialova farba..... x-) x-) x-) prave sme sa vratili domov, boli sme len na vinko, drahy teraz uklada malu, paraaaaaada, len dufam, ze ju aj uspi.... :-D :-D minule uspala ona jeho, potom dosla za mnou do obyvacky, ze tata haji..... :-D :-D
Odpovedať
a satky su nadherneee, kde si ich kupila?
Odpovedať
zajo, tak to bude teda naaaaajazd celodnovy.... :-D :-D
Odpovedať
ked raz zacas vypadnem niekam, tak na cely den.. :-p a beriem aj svokru, pokecame, s nou je fajn, dame obed, 5 kav...xixi... a necham jej maleho nech sa vytesi a hadam sa stretneme. vyhovorim jej cierne saty, obhajim si neprezliekanie po polnoci..i ked vidim take pekne satky ako kupila lubiduch.. no neake kupim, pre pripad prezliekania. ak mi bude fajn vo svadobnych, tak ich nedam dole ani za nic..az ked pojdem spat
Odpovedať
Profilova fotka
habi, nepostrehla jsem, kolik je vasi male - tak to je super, "tata haji" :-D brzo to cekam u nas, dneska sla spat az v 21h
Odpovedať
nasa ma 2 roky, aj vy mate babo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ted 26. oslavime taky 2. narozky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikdo se k tomu v rodině neměl, tak jsme si družičku museli obstarat sami :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no toto, parados..... :-D :-D :-D zatial pocujem zo spalne len vykriky, zase sa jasia a ja tam budem musiet nakoniec nabehnut a dat ju spat..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lubi sú krásne ;-) habibi písala som že o ničom :-| akurát sme si kúpili s drahým topánočky, som rada. bola som v kvetinárstve popýtať sa na kvety a strašne ma očarili tulipány oranžovej farby. Úplne ma očarili. Rozhodla som sa že z nich budem mať kytičku, pridám biele frézie a asi aj ornitogalung-to je názov.
Odpovedať
ahojte. behate po vystavach? ;-) vonku fuci ako besne, drahy je na polovacke, jeden syn u exa, druhy syn u babky.. upratane takmer, a uz som KO. asi predsalen pojdem do tych popolnocnych..nie moc slavnostnych, brat bude mat tento rok svadbu, chcu len malu, v kruhu rodiny..vynosim x-) lubi - kde si kupila tie tvoje?
Odpovedať
Profilova fotka
zajo kupila som ich v BA na obchodnej ulici...je to taky obchod myslim ze sa vola AZ a maju tam len saty spolocenske a za fain ceny a krasne farby na vyber. aj segra moja si tam kupila satky.... keby si chcela dostala som taku karticku na 10 % zlavu :-)
Odpovedať
v marci chcem ist do blavy na topanky do f. roden,tak sa snad zastavim aj tam..
Odpovedať
skusala som sa namalovat...viem, podklad je zaklad, ale to som skor skusala ĺen oci. ocakavam tvrdu kritiku. je to so mnou take zle, ze si mam hladat vizazistku alebo ak vychytam muchy, nieco z toho bude?
Odpovedať
fotky su v albume mojom.. ine farby skusim zase inokedy
Odpovedať
Profilova fotka
zajo...pekne to je...ale neviem si to predstavit v celku....chapes, saty zavoj, make up, uces.... skus to cele nejako spiskat :-D ale namalovana si pekne, na moj vkus trosku tmavsie..
Odpovedať
zavoj nebudem mat... a saty kremove. donesie svokra maleho, bude sa cudovat co som taka namalovana :-D
Odpovedať
a mam strasne nevyrazne oci ked niesom namalovana...ako dve dierky vycikane do snehu :-D
Odpovedať
no co kocky, ako bolo na vystavach?
Odpovedať
zajo, aby si svokra nemyslela, ze si mala doma milenca.... muz na polovacke.... :-D :-D :-D idem mrk, ja som dnes hotovaaaaa, mala az teraz zaspala... :-p
Odpovedať
zajo, to nebola vystava ale des!!!!! 4 stanky dokopy..... :-D oci su fajn, len retrhala by som obocie a dala uplne hore k nemu trosku bielej, svetlej, aj do vnutorneho kutika oka, na rozjasnenie.... ale inak faj, skus sa namachlit cela.... myslim, celu tvar.... :-D :-D inak, mame tu do pondelka priatelovu babicku, parada..... usta nezavrie, vesela kopa, ale uz som z nej unavena.... :-D
Odpovedať
jo..to viem s tym obocim :-D to bola len nazorna ukazka tienov.. a bielu mam len moc lesklu, tu nechcem, chcem nieco matnejsie - musim nakupit, synacik mi rozdupal vacsinu sminiek. maly vizazista :-p
Odpovedať
ked budem po skuske ucesu, namachlim pofotim a ukazem sa..
Odpovedať
idem off, prisiel drahy z polovacky, priniesol mi cokoladky k valentinovi..nikdy mi nic nedal, vzdy som si mala nieco sama kupit, ze ma zobral do obchodu, alebo sme niekam isli... a tento rok akurat ja pre neho nic nemam...tak sa mu idem povenovat, nech si tu svadbu nerozmysli :-D ..ale hadam este nakuknem, ako ho poznam zvali sa pred telku a bude prepinat hore dole
Odpovedať
no, no, nieco matnejsie, dobre si rozumieme.... :-D bud rada ze mas syna, mne sa mala pomalovala fixkami, kym som sa ja licila, som si nevsimla....a potom povedala...ako maminka..... :-D :-D kedy mas skusku ucesu?
Odpovedať
este neviem...ked jej zavolam. boli plesy, mala moc prace. necham jej trosku vydychnut... a ale o mesiac sa objednam..ale ako sa poznam, nevydrzim a bude to skor :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?