Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
dobru nocku, ja sa na dnes lucim...zas zaujmava tema na pekne snicky.. :-D
Odpovedať
a kolko mm siroke prstene ste objednavali pre manzelov buducich?
Odpovedať
Profilova fotka
rozbehla sa tu zaujímavá téma, pár dní ani riadok a zrazu toto. Neviem ku ktorej verzii sa pridať. Som názoru že peniaze sa dajú využiť aj inak ako pchať doktorom, robiť niečo také iba pre chlapov je blbosť ale ako píšete je to kôli Vám .... tak dobre. Habibi ako tie zákusky??
Odpovedať
ahojte svokra skoro nerozdychala, ze nebude kameraman... :-D no ale nic ine jej nezostavalo
Odpovedať
ahojteeee.... kadan, poslem ti kalkulaciu od tetusky..... ;-) zajo preco nebude kameraman? ty robis teda svokre stresy..... :-D
Odpovedať
nechceme ho, budu fotky, staci.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,uz som tu dlho nebola,co mate nove?
Odpovedať
caute baby, dlho som tu tiez nebola, nestiham citat :-D Ako ste na tom s obruckami? My sme akurat boli pre ne, sakra a asi potrebujem este zvacsit :-. sa mi zda tesna, len neviem ci sa bude dat, mam tam zirkony a je matovana, asi som si zle zmerala prst, fnuk, dufam, ze nebudu musiet celu roztavit. A drahy ten pribral a tiez ma problem. Dobre sme dopadli no...este ze mame cas to do maja dat zvacsit.Ale inak su krasne, som spokojna ko ich urobili. Presne podla obrazku.No a co sa kameramana tyka, tiez nebudeme mat, mame malu svadbu a len na obrad sa to neoplati, na 15 minut, staci dobry fotograf, to je najkrasjia spomienka ;-) No a stale zhaname restauraciu, ako som pisala, nam nasu zruslili, idu ju rekonstruovat ]-( Tak snad nieco zozenieme, co sa nam bude aj pacit.
Odpovedať
zuzikka, neaku dobru restiku, ved v blave ich je dost... budete mat aj dj-a?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
zajo to je,to mas pravdu, ale chceme priamo v centre, pozerame aj na cenu...jedno z druhym, ale dnes ideme do jedneho hotela a do jednej vinarne a myslim, ze z toho vyberieme :-) Dj - a nebudeme mat, my skor len take posedenie, bude nas 20 a hudbu z cdcka marcelhudecek: dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi, v klidu, já měla donedávna 70B a teď už ani to ne :-) no a co, aspoň nemusím nic tahat, po porodu jsem si to krátce vyzkoušela, když se nalily, a není o co stát :-S oba se těšíme, že v dalším těhotenství zase nabydou :-D ale PLASTIKU nikdy, řezat bych se kvůli velikosti nenechala ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
habi, ja Ta velmi dobre chapem. ani ja by som si to nikdy nedala kvoli muzovi urobit , ale kvoli sebe, viem ako sa zena citi, ked ma pekne prsia a hlavne jej to zdvyhne sebavedomie! ja som podstupila tiež hlavne pre seba a mozem ti povedat ze je to super ked MAM prsia.takže ak si rozhodnuta chod do toho, aj ked nie do silikonov, ja ti budem drzat palceky aby to vsetko dobre dopadlo. ja som drzala silikony, ale musim povedat ze to bolo celkom fajn.
Odpovedať
zdravím, neviete nahodou ako je to so svadbami ked je sviatok? ja by som totiž hrozne chcela svadbu 1.5. a zatial sme sa este neprinutii ist to vybavit ale v pondelok na to ideme tak chcem vediet ci ma poslu kade lahsie alebo to bude mozne, diky .-)
Odpovedať
Profilova fotka
my se budeme brát 8.5. což je taky svátek a už to máme domluvené bez problému ale máme svatbu v kostele na úřadě netuším
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak koukam, ze jste se tu pekne rozjely.. :-D K tem prsum mam jediny - kdyby mel nekdo zajem, tretinu svych venuju.. :-N :-D Jinak my zatim nepokracujeme, protoze pritel je na 14 dn v Anglii, tak mame planovaci pauzu.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte hildussa myslím že záleží na tom na koho natrafíš, ale asi by nemal byť problém. habibi ďakujem zuzikka počula som že Rolando alebo Roland v DNV je fajn ja som sa tiež bála že mi bude obrúčka malá, našťast
Odpovedať
Profilova fotka
našťastie mi je dobrá.
Odpovedať
Profilova fotka
hildussa - my mame 1.5. na urade a nikto sa nepozastavoval... tak sa hlavne odhodlajte, aby ste si boli na istom ;-)
Odpovedať
luc, nic z toho nebude...kupime zatial z ocele a na prve vyrocie si kupime z platiny.. dik za ochotu, budem ta odporucat dalej, ak bude niekto hladat. my mame na urade 8.5. a tiez v pohode..i ked maly pindy, robili mi stresy este mesiac dozadu ze SOBASIT JEDNODUCHO NEBUDU A BODKA... tak teraz sa mi smeje :-N ale do smiechu mi predtym nebolo
Odpovedať
Profilova fotka
zajo a co sa stalo, ze sa to zmenilo? a budete mat sobas u toho grofa ci na urade?
Odpovedať
sme o tom debatovali, ze chceme na vyrocie si kupit nieco z platiny..cize zvolime nieco co posluzi rovnako a vyberieme potom nieco poriadne. svadba v kostole nebude, zeby som trvala natom ze posvatene by museli byt..tak pohoda. dohodli sme sa na urade. drahy sice vymysla...ale ja nemam energiu riesit hudba na prichod nevesty, hudba obrad a hudba gratulacie... ak chce, nech si to vybavi a zabezpeci...ja nerobim uz ohladne toho nic. vyskrtnute zo zoznamu...ide sa na dalsie veci. zajtra ocakavam topanky..drzte palce. x-)
Odpovedať
nepotrebujem prstene teraz, ktore vydrzia neviem co vsetko... ked viem,ze kupime potom ine. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, v poho :-) Jen já bych to takhle nechtěla, mít něco dočasného, nejsem pověrčivá nebo tak něco, prostě chci nosit do smrti prsten, který mi předal při obřadu - proto takový, co vydrží x-) Stejně jako už 7 let bez přestání nosím ten zásnubní, prostě je to symbol a kdybych ho ztratila, tak si ani nenechám udělat náhradní. Teď jen držte palečky, abych nikdy neztratila ten snubní, to by mi moje romantické představy zhatilo :-D
Odpovedať
zajo, my tiez obrucky nejako specialne riesit nebudeme, bude aspon dovod kupit nove na nejake vyrocie.... :-D moji rodicia su spolu 35 rokov a uz maju tretie obrucky.... :-D mamu prave operuju, som v strese, je tam uz od siedmej....... :-S :-S luci, neboj, prstienok nestratis nikdy :-D x-) a aj keby, na nom vasa laska nestoji..... x-) ;-) inak, drahy rozmysla o inom mieste ako o Kamile..... =-) =-) :-D :-D
Odpovedať
Kadan dakujem ;-) ale uz sme vybrali hotel Danubia Gate, je to tam velmi pekne, pristup super, tak sa tesime, dufam, ze toto uz nepadne :-D No a s tymi obruckami: :-( vcera sme sa boli pytat jedneho zlatnika, tak da sa to ale bude to stat 75eur, teda obe obrucky, lebo kazdy zlatnik ma vraj ine matovanie ci pieskovanie ci ako sa to vola a ak zvacsime len draheho tak bude vyzerat inak, ja by som este ako tak vydrzala, nie je mi zase az tak tesny ale drahemu je totalne mala. on pribral odkedy sme si boli merat prsty a potrebuje o 1,5cisla pridat...TAk ale pobehame este daco, je mozne, ze narazime na zlatnika, ktory nam to urobi rovnako, k tomu od ktoreho ich mame nechceme uz ist, a je to aj daleko.
Odpovedať
ahojte. prisli mi topanocky..ako na moju nohu x-) x-) x-)
Odpovedať
habibi, a co sa mu nepaci? to vymysla aj nas svokor, ze to chce spravit radsej vedla v dedine, je tam take nieco ako prerobeny kulturak...no to teda ne!
Odpovedať
zajo tie co mas v albume? kraaasne su ;-)
Odpovedať
zajo, neviem co sa mu nezda, ale teraz financoval nejake hotely v BA, tak ze sa v niektorom z nich poobzera.... =-) =-) ale sak nech skusi, mne je to jedno, hlavne ze tam bude oslava aj ubytovanie pre hosti...... :-D :-D ale podla mna na 99 percent budeme v Kamile.... :-D inak, tie topanocky ti fakt zaaaaaavidiiiiiiiim..... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?