Svadba na Zemplínskej Šírave 2012. Ako ste na tom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, sú tu nevestičky, ktoré budú mať svadbu v roku 2012 z Michaloviec a okolia??? Ako ste na tom s prípravami, treba už začať vybavovať sálu? :-)
Odpovedať
@iwin otvara sa 21.5 .2011,cize teraz v sobotu....,,tiez to na fotkach vyzera super... :-) :-) :-)
Odpovedať
@anjelica A budú tam robiť aj svadby?? Lebo už som počula aj to že svadby sa tam robiť nebudú :-S
Odpovedať
@iwin no,ja absolutne neviem,az tu som sa dozvedela,ze vobec je nejaky novy hotel na Sirave.. :-) :-)
Odpovedať
No tak ja sa v nedelu všetko dozviem a dam vedieť :-D Dúfam že niečo vybavíme
Odpovedať
@iwin
Odpovedať
@iwin no my keď, sme sa boli pýtať v Glamoure tak povedal od 20-33 Eur za osobu ale to sme boli v marci a to nevedel ešte presne ceny...no my čo budeme mať na Terase tak menu nám povedali okolo 22-25 plus 5€ za osobu za vyzdobu....takže oproti tomu Glamouru a Moussonu to nie je až taký rozdiel...a do glamouru sa zmestí podľa mňa okolo 120 ľudí...ale vedľa je hneď napojený salónik s takými posuvnými dverami veľkými a tam sa zmestia ďalší...takže aj 150 podľa mna
Odpovedať
@sunnyflower zlatý bažant je pekne celkom urobený teraz...sme tam boli aj na plese a tam sa teda zmestí hodne ľudí...aj 200 :-D
Odpovedať
@sunnyflower no aj ja by som chcela niekoho schopného ale ešte nemáme nikoho vytipovaného, že kto je dobrý...ideme teraz cez víkend riešiť nejaké stretká s Dj mi...už som nejakým písala ale netuším či sú dobrí...tak potom dám vedieť ak sa niečo dozviem :-D
Odpovedať
@anjelica mohla by som ťa poprosiť o ten kontakt na prevadzkara na kamenci?? Ďakujem
Odpovedať
@iwin poslane cez ip...
Odpovedať
My máme na Terase o chvílu a musím budúcim nevestám odporučiť aby si pekne spísali zmluvu o cenách lebo pred svadbou sa budú veľmi čudovať ako ceny porástli. A ešte nám aj oznámili, že sála je len do tretej a potom každá hodina 50 eur..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mariny čo??? to vážne? :-( no o tých cenách nám to naznačili, že nevedia ako budú na ďalší rok...ale o tých 50€ za každú ďalšiu hodinu to nepovedali...a už od 3tej? no to sa mi ani nechce veriť, že to tak na tej Terase bude...taký je milý ten párik čo tam robí.... :-( no nič musíme tam zájsť a vyjasniť si to...ešte máme len predbežne rezervované tak uvidíme...
Odpovedať
@iwin ahoj iwin.ako to dopadol nedelnajsi prieskum..,,????uz ste sa rozhodli?a ako to je nakoniec s Glamourom..,??? :-) :-)
Odpovedať
@anjelica jááj vieš čo nijako :( mali sme v sobotu obaja nočnú takže v nedelu sme boli obaja jak s mechom uderený :D Takže sme to odložili na ďalšiu nedelu ale už na isto (dufam)
Odpovedať
@iwin no tak potom daj hned vediet,ze co a ako... :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@sunnyflower ahoj, no nijako :-( sme boli na grilovačke a tak a ja som sa musela učiť na skúšku...tak sme to nechali na neskôr no neviem na kedy...nejako nie a nie nájsť čas :-D šak to asi poznáš :-)
Odpovedať
baby a neviete čo je s hotelom Eurobus? my sme im vyvolávali ešte v januári a oni, že rekonštruujú a že nevedia kedy otvárajú..tak sa s nami o svadbe ani nechceli baviť...ma naštvali fest...akože dovtedy som eurobus mala rada ale odvtedy akože 0 bodov...neuveriteľný prístup :-( joj ale ma to štve, že nebudeme mať nakoniec tu hostinu vonku...vy neviete poradiť nejaké miesto blízko Mi kde by sa dala konať hostina aj obrad vonku???? lebo o tom našom penzione terasa už začínam pochybovať keď tu písala mariny...
Odpovedať
a preco chces mat hostinu vonku? co ked bude zle pocasie..,vsade plno komarov a dusno,,no neviem skor by som si volila miestnost s otvorenou terasou..,,kto chce je dnu a kto chce vonku na teraske..,inak tak sa mi zda,ze penzion Lucus alebo Jazero na Vinnom robia obrad aj vonku a maju aj peknu salu s terasou..,skus si to pozistovat..,kamaratka tak mala a vyzeralo to celkom dobre(videla som len foto)..,, :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@anjelica ahoj pripojim sa k diskusii k tebe anjelica, aj ostatnym babam, ktore chcu mat vacsiu svadbu na sirave , hoci aj v roku 2011. viem ze vacsie priestory su len na kamenci asi aj to ako vravite az na rok 2013. ja som vsak zacala pracovat v novootvorenom hoteli Glamour, ktory je hned vedla Kamenca. Ma kapacitu 150 hosti, na dostatok priestoru na tancovanie je vhodnych asi 120 hosti. Je tam velmi pekne, mozete kedykolvek prist mrknut. pripadne sa porozpravat s manazerom. ja budem na recepcii, ak by nahodou - volam sa Martina. tak len tak som vam chcela poradit :-)
Odpovedať
@sunnyflower je na sirave pri kamenci, hned pri vode. mrkni prispevok, co som pisala anjelici :-)
Odpovedať
@fergie1 hotel glamour ma pri restike hned teresu s vyhladom na siravu. ak chces zajdi niekedy pozriet
Odpovedať
@mariettka1647 ahoj boli sme pozrieť už na Glamoure ešte pred otvorením je to tam pekné :-)...rozprávali sme aj s manažérom práve o hostine vonku ale to tam však nie je možné...je po tom veľký dopyt si myslím a v okolé Mi sa nič také nenachádza...škoda
Odpovedať
@anjelica ahoj boli sme pozerať aj na jazere aj an lucuse ale nebolo to ono...to ja mám sama so sebou už problémy z toho aká som náročná :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. my sme boli asi pred mesiacom na Juliane. VYSMIALI MA ze som zaspala dobu. Najblizsi volny termin mali na 20.10.2012 !!!!!! Cize rok a pol dopredu. Dnes je vraj v mode, ze si prv stanovi nevesta termin a potom hlada zenicha :-)))))) ( tvrdil recepcny) budeme mat okolo 70-80 hosti. cena bola jedna z najnizsich na sirave. (v priemere 25 €, podla narocnosti) rezervovala som hned aj hudobnu skupinu ESTA, aby mi zas niekto nieco nevyfukol. Boli sme uz u fotografa, ten povedal, ze mame cas, ze este ani nebrie objednavky na rok 2012,ale aspon sme videli co ponuka, no tie ceny sa mi zdaju brutalne prehnane...............ale kedze je svadieb vyse hlavy, tak si mozu ceny korigovat ako chcu :-( ostatne veci nejak este neriesime, zaklad bola sala, kapela a snad ten fotograf a kameraman,ale o tom nemam sajnu. ak poznate nejakeho dobre kamerama dajte mi vediet, budem len rada. inak ten hotel Glamour vyzera super a viem si predstavit, ze budu robit obrady vonku, krasne je to zo zadu zrobene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mousson ani mna nezaujal. prislo mi to tam strasne chladne, recepcna nebola ochotna s nami komunikovat, povedala nech sa v priebehu dna ozveme managerke, kedze obaja pracujeme nebol na to cas. a ked mi povedala cenu tak sme sa otocili na päte a odisli, nejak ma nicim ten hotel nezaujal.
Odpovedať
@evkag ahoj evka :-) čiže ešte ste sa nerozhodli pre sálu? a akom fotografovi si písala? lebo toho by som ti tiež vedela dobrého odporučiť...pozri stránku artportret...krásne fotky robí...je začínajúci a preto aj viac snaživý a kreatívny...má fakt talent a aj cena je super za také krásne fotky :-) a kameramana sme našli z TV...pozri videobrasil a tiež dobrá cena a dúfam, že bude aj dobrá kvalita...oni chodia obaja- manželia kamerovať :-) čiže svadba je natáčaná dvoma kamerami čo je super...a tie ukážky sa my tiež celkom páčili...snažia sa robiť také video v pohybe...čo je moderné a vyzerá to dobre :-) tak popozeraj a možno ťa niečo zaujme :-) Glamour sa páči aj mne z vonku ale tá sála ma zase nezaujala...
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie, uz sme hned vyplatili Julianu, nam treba prenocovat asi 30- 40 ludi cize to bolo najlepsie rozhodnutie. co sa tyka fotografa tak sme boli u Mareka Misara. robi nadherne fotoknihy a ceny su porovnatelne s michalovskymi fotografmi co robia aj fotoknihy (vsetko je na jednej urovni). ale to co by som chcela stoji 700€ ( tri fotoknihy, fotenie celej svadby a predsvadobne foto). co je podla mna vela, ale tak vydavam sa len raz. co sa tyka kamery, volala som s jednym panom z KE co tocil svadbu sesternici, velmi sa mi paci jej video, ale este sme u neho neboli. chce nam odprezentovat svoju robotu a ma to za celkom fajn ceny. skusim pozreit na to co si mi fergie1 poslala. Dakujem za pomoc
Odpovedať
@evkag tak to je super, že ich budete mať ubytovaných pokope aspoň a Juliana je krásna :-) ...aj my budeme ubytuvávať lebo priateľ je z BB a potom chceme ostať po svadbe na chatách s mladými a urobíme after party :-D aby sme sa aj my zabavili...hehe
Odpovedať
baby a kedy idete akúšať svadobné šaty? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?