Svadba na Zemplínskej Šírave 2012. Ako ste na tom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, sú tu nevestičky, ktoré budú mať svadbu v roku 2012 z Michaloviec a okolia??? Ako ste na tom s prípravami, treba už začať vybavovať sálu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evkag hej je to tak logicke ako to riesite... len nasi su ze z uplne druheho konca slovenska tak domov pojdu len tazko :) ale tiez si myslim, ze kazdy by si na ten noclah mohol usetrit :) pre nich to bude predsa len menej podstatna polozka individualne ako pre nas keby sme to mali kazdemu...
Odpovedať
@burelka my mame presne tento isty problem, ze mame ludi z bratislavy, takze noclah 2 noci. a na jazere to vychadza 10 € osoba noc, cize aj tak to je 400 € len za ubytovanie... ale zase su to kamarati. ja som este rozmyslala ze objednat jeden autobus z blavy, ktory by ich cestou vyzbieral a doviezol na svadbu a po svadbe ich zase hned odviezol, ale zrusil ma drahy s tym, ze to by bolo velmi drahe... ale aj tak planujem zistit, ze kolko by to stalo a co sa viac oplati.
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka tak ale z BA autobusom to bude trvat pol dna... to budu hostia unaveni a vytraseni z cesty to by nemali energiu ist hned na svadbu sak to by pred polnocou pospali... a to nehovorim o tom ze jak ich poznam tak uz v autobuse by sa opili a bolo by po parade :) a po svadbe ich hadam tiez nechces nad ranom poslat busom domov? My zatial rozmyslame nad verziou ze jednu noc - tu svadobnu - zaplatime my a tu druhu kazdy sam... uvidime
Odpovedať
ako to s tym chlastom je pravda :-D by sa velmi rychlo opili... ako viac menej predpokladam, ze aj tak budu chciet ist autami. ako to spravime s tym ubytovanim tak neviem. lebo zase 400 e je uz celkom slusna palka len tak pustit za ubytovanie. uvidime, musime sa pozhovarat aj s nimi, asi zatial budeme pocitat s tymi 2 nocami, je lepsie mat nastaveny limit vyssie ako ho potom nadvihovat...
Odpovedať
Profilova fotka
presne. myslim, ze nejakych 20€ nikoho nezabije.......
Odpovedať
@fergie1 ahoj neviem ci ti uz niekto odpisal na toho veterana , ale v michalovciach je veteran klub a poziciavaju aj auta,,,cca 150 eur na cely den aj so soferom
Odpovedať
@burelka dostala som jeden mail od baby, ktora mala svadbu minuly rok (tusim jun 2011) v Jazere... vravela, ze uplne fanstasticki, ze akurat ich apartman bol malicky, ale ze co sa tyka obsluhy, vyzdoby, ze vsetko bolo presne ako si predstavovala, ze ich naozaj velmi milo prekvapili... bola som vemi prijemne prekvapena a neviem sa dockat, kedy to tam dojde okukat osobne... :-)
Odpovedať
@malamargotka ďakujem :-) ešte som ho nezohnala, takže ešte hľadám, ale veterán klubu som už písala a napísali mi cenu 200 eur je zaklad plus za kilometre...a to sa mi zdá veľa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka no ved my sme sa tiez pytali znamej co tam mali svadbu asi oktober 2010 a hovorila ze boli velmi spokojni, ze ziadny problem a ze aj jedlo bolo super a krasne naservirovane... takze tiez mi to odporucili.. a ten priestor je tam podla mna pekny... tak ja verim ze to bude ok... dnes tam skusim zavolat a preverit co a ako planuju s tym predajom a dam ti vediet co som sa dozvedela jo? :)
Odpovedať
@burelka super, budem rada... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka no tak som volala na to Jazero a ten predaj to sa tyka uplne ineho objektu, nejaka koliba to je. Takze vsetko v pohode nic nebrani krasnej svadbe :) potom som sa zase pozrela na tu ich stranku a lepsie sa tomu letaku o predaji prizrela a naozaj je tam odfotena ina budova aj na mape je to tam zakreslene vedla toho hotela takze to bola zbytočna panika :) Tak sa tesim :)
Odpovedať
@fergie1 my sme s jednym panom co ma veterana hovorili ked bol zjazd veteranov na sirave a on nam hovoril 150 so vsetkym, ale to je asi individualne,,,an mal cierny citroen a este poznam jedeho pana co ma cervenu skodovecku
Odpovedať
Článok sa načítava...
@burelka super, tak to je fajn... ta koliba asi viem ktora to je :-) bola som tam raz na terase na kofolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my tiez budeme mat svadbu na Juliane...boli sme objednavat salu v aprili 2011 na jun 2012 a samozrejme vsetko plne,,takze to mame piatok..Potom je problem s matrikou v MI,pretoze nesobasia v piatok ale vo stvrtok a sobotu,,takze musime zaplatit za to,ze nas zosobasia v piatok..Co sa tyka ubytovania, tiez mame dilemu, ci zaplatit cezpolnym hostom ubytko.. Priatel je z BA, takze cela rodina vlastne potrebuje ubytko...na 3 noci...mne je to dost trapne im povedat,nech si to zaplatia sami a ako im to vlastne povedat..Ved je to dost velka palka :-| :-( :-S
Odpovedať
@malamargotka a odkial je ten pan so škodovkou? nevieš koľko stojí? a máš naňho kontakt?
Odpovedať
@fergie1 no neviem kolko by to stalo, ale zistim aj kontakt aj cenu a dam ti vediet
Odpovedať
@fergie1 a este fotka auticka
Odpovedať
@malamargotka ahoj, prosim ta, mohla by si poslat info o tej červenej felicii aj mne? svadbu mam tyzden po fergie 14 jula. dakujem velmi pekne za pomoc.
Odpovedať
@vanilka26 ahoj, my mame svadbu na juliane chvilku po vas, a tiez ten isty "problem" :) - priatel z BA. ja to budem riesit tak, ze priamo v oznameni im napisem na karticke ze ubytovanie pocas svadobnej noci bude pre nich vybavene/zaplatene. a ze ak niekto chce prist den predtym, nech nam da vediet cim skôr ze pomozeme s vybavenim dalsej noci... a uz zalezi ako kto zareaguje. kvoli tymto cezpolnym som si obrad dala az na 17tu hodinu aby stihli prist trosku v predstihu, oddychnut si prezliect atd.. tak dufam ze to bude takto OK. chcem sa spytat este na julianu - ako je to tam s vyzdobou, lebo vraj zakladna v roznych farbach je v cene, ale mne sa velmi ta zakladna nepaci, a takisto neviem ci su v nej zahrnute aj navleky na stolicky, nevies nahodou ako to je a ci sa da s nimi dohodnut? pojdem si s nimi dat stretko o tom cez velku noc ked budem v MI, ale chcela by som predbežne vediet ci nahodou mi neporadis..
Odpovedať
Profilova fotka
@oli, to ti teda neporadim, lebo my nemame este menu dohodnute :-D :-D :-D a tiez to budeme riesit az na Velku noc, ked pojdeme do MI. :-D :-D :-D Co sa tyka vyzdoby, tak nam raz povedala ,ze uz je v cene menu a potom druhykrat zase sestre povedali,ze sa plati :-S ]-( :-S ]-( tak si vyber...ale tusim,ze za navleky sa plati,,,my platime aj za to, ze budeme mat do 40 hosti,tak kvoli neobsadenosti, chapes???? za vsetko sa plati :-S :-S :-S keby som bola vedela,tak vyberiem druzbu alebo nieco ine a bola by aj svadba v sobotu...Len my potrebujeme aj to ubytko,tak som nechcela iba restiku...Inac aj hotel Mousson ma krasnu salu,,skoda,ze Juliana nevracia zalohu,,,Ja uz lutujem, ze to budeme mat tam =-) 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si dnes objednala sálu na širave na Juliane na rok 2013.. Chcela som jun alebo jul a volne boli len 4 terminy. 1, 15, 29 jun a 20 jul... tak sme vzali 29.6.2013 . A tiez budeme Bratislava, Trencin, Zvolen, Kosice, a pod...:) asi postavime stan..:)
Odpovedať
@malamargotka auto je super ak zoženieš ten kontakt a prípadne cenu tak daj vedieť prosím :-)
Odpovedať
@vanilka26 neboj bude dobre :) mne zas kazdy hovori ze urcite budem spokojna, ze vyjdu v ustrety so vsetkym, tak dufam ze hej, lebo mam na nich par mensich poziadaviek ohladom instalacie cokofontany a dzbanov na vodu, vino namiesto flasi na stoloch atd atd :)prostredie je velmi pekne aj okolie asi atraktivnejsie pre "cezpolnych" ako v meste a jedlo je tam chutne a to je spolu s hudbou vraj zaklad dobrej svadby :) aj my budeme plati kvoli neobsadenosti - mame 60-70 hosti, tak som zvedava inak ze kolko to vlastne bude :(. tak sa tam cez velku noc mozno aj stretneme :):):) drzim ti palce nech vsetko vyjde ako ma :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vecer vam prajem...........ja som taktiez z okolia SO a chceme nmat svadbu,ale tento rok to uz asi nestihneme takze do uvahy prichadza buduci rok 2013---a tiez mame oklo 150 ludi CCA,,,,,,taktiez uvazujeme nad Kamencom alebo Merkurom........treda my sme sa este neradili,ale tak co chodim po nete citam asi tieto dva hoteli prichadzaju do uvahy,,,a ci sa tyka hudby chceli respektive chcelka by som DUO AXIS...newem ci ste oi nich poculi,su uzasny,urobia super atmosferu a veia tiez hrat aj ludovky aj moderne---a ak DJ tak jednoznacne DJ Robin....on je proste super a krasne vam zaspieva redovy tanec....takze tak asi...ak mi moezte poradit tak hlavne vo vybere saly,,,dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ak by ste niektorá potrebovala lacné návleky na stoličky pošlem info do pošty.
Odpovedať
kočky neviete kde zohnať kroj na redový za dobrú cenu?
Odpovedať
@fergie1 a v FS Zemplín si sa pýtala?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ahojte kocky chcela by som sa opytat kolko stoji priblizne sala na felici alebo na kamenci?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
cavte baby :) len tak zbezne som precitala :) Ideal je super vyber :) Na širave jedine Felicia (Glamour je drahy, vraj viac ako 50 eur na osobu tak neviem kto si to moze dovolit...nech sa paci :)) a ak by ste uavzovali nad DJ tak DJ fero je super :)
Odpovedať
Ahojte,my budeme mat svadbu na Juliane 6.4.2013 a za návleky 2 eura a v cene su i mašle maju rozne farby a zdarma ti to i naviažu a ozdobie umelými kvetmi. Platí sa za svadobnu niestnost ak mate menej než 80 ludí myslím že 100 eur,nás sa to netýka.Dávaju k dispozícii manželský apartmán.Inak stojí noc 13 eur na osobu. Danka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?