Svadba na Zemplínskej Šírave 2012. Ako ste na tom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, sú tu nevestičky, ktoré budú mať svadbu v roku 2012 z Michaloviec a okolia??? Ako ste na tom s prípravami, treba už začať vybavovať sálu? :-)
Odpovedať
1
6
7
Ahojte, pls o info k Hotelu Glamour, ake mate skusenosti, cca kolko vas vysla cena za svadobny vecer.
Odpovedať
@adelkaora 50 e na osobu :) ak más menej ako 100 ludi (myslim) tak aj 500 e za salu,,,inak je podla mna luxusna a velka :)
Odpovedať
dik za info. ale zatial co som tam bola tak som dostala zlavu na ubytko a tiez zlavu za salu. preto sa pytam ci ma niekto nejake skusenosti. cena nas vysla 42 eur na hlavu zo vsetkym este aj s korkovnym :-| tak rada prijem nejake info ;-) kto tam mal svadbu lebo nemam velmi z coho vyberat na Sirave a musime aj ludi ubytovat z BA :-)
Odpovedať
skus pozrieť ubytko ubytovna Slnava tam sme boli už davno ubytovani a celkom pekne a lacne či ešte to funguje neviem
Odpovedať
Ahojte pls ak mate akekolvek skusenosti alebo referencie na hotel Glamour, rada by som ich ocenila. chceme tam mat totiz svadbu buduci rok. a najviac sa nam paci. ale nemame ziadne referencie. pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Chcela by som prispiet svojou skusenostou. S Hotelom Glamour sice nemam skusenost sukromnu, ale pracovnu. Nakolko sa venujeme realizacii vyzdob najmä na vychodnom Slovensku, Hotel Glamour nas velmi zaujal svojou polohou i samotnym vybavenim v interieri. Sala pre svadobne hostiny je krasna velka, moznost pouzit okruhle alebo klasicke stoly. Z restauracie vychod na terasu s vyhladom na Siravu. Co sa tyka gastronomie, boli sme velmi spokojni (podotykam stravovali sme sa tam sukromne, svadbu ako taku sukromne sme tam neabsolvovali). Urcite tento hotel odporucame kazdemu. Co sa tyka negativnych referencii vyssie, samozrejme cena mozno je o trochu vyssia, avsak priplacate si skutocne za nadstandardne sluzby. Zaroven si tiez myslim, ze velmi vela zavisi od komunikacie pred samotnou akciou a v pripade, ze aj zistite nejake nedostatky, upozornite ich na ne, aby sa im vyvarovali. Pre nas osobne je radost podielat sa a uskutocnovat nasu tvorbu v podobe vyzdoby prave v tychto priestoroch. V pripade otazok ma kludne kontaktujte prosim.
Odpovedať
@adelkaora ahoj, my budeme mat koncom septembra svadbu na Glamoure..tak Ti potom napisem,ze co a ako bolo..ale je tam ozaj nadherne,myslim ze nie je tam co vazne pokazit :)
Odpovedať
oki budem velmi rada a mi napises ako si boal spokojna. a kolko vas vychadza svadobna hostina v Glamoure?
Odpovedať
Ahojte pls nejake referencie na hotel Glamour
Odpovedať
@lenulikus ahoj, tak aka bola Tvoja skusenost s hotelom Glamour? Tiez uvazujem nad svadbou u nich... Odporucas? Bola si spokojna? Kolka Ta to vyslo na hlavu so vsetkym? :-) Ďakujem pekne za info...
Odpovedať
@majjka22 Ahoj svadba dopadla nad ocakavania..trvala dva dni Glamour je nadherne zrekonstruovany hotel vo velmi peknom prostredi a spolu s kvetinovou vyzdobou co sme mali z kveninarstva z Tesca, bol ozaj uchvatny a hostia ostavali v nemom uzase Jedlo bolo velmi chutne a aj na oko vyzeralo lakavo Len si netreba nechat skakat po hlave manazermi hotela, dost vyuzivaju hlupost ludi...ak si nedas pozor (ako sme poculi,ale nam sa to nastastie nestalo), tak ti zauctuju aj navleky na stolicky a obrusy..co je vlastne samozrejmostou hotela Casnici boli super, co sme chceli mat pripravene - stoly a vazy na kvety, stoly na redovy, stolicku pre redovy, maly salonik na poschodi pre pripadnych hosti-kamaratov co dosli pozriet..vsetko bolo nachystane tak ako sme chceli..takze spokojnost A co sa tyka ceny....vyzdoba aj s ikebanou do kostola stala 370eur, glamour si uctoval cca 45eur na osobu -ale k tomu este treba priratat ceny za zakusky, alko, nealko
Odpovedať
@lenulikus Ďakujem pekne na info. :-) Toto prostredie je moja srdcovka a túžim po tom, aby to všetko prebehlo tam :-) Takze si ma v mojej snahe iba povzbudila... Ďakujem! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
@oli_ síce neaktuálne , ale DJ VALENTINO je super :-) odporúčam všetkým
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?