Svadba na Zemplínskej Šírave 2012. Ako ste na tom?

Ahojte, sú tu nevestičky, ktoré budú mať svadbu v roku 2012 z Michaloviec a okolia??? Ako ste na tom s prípravami, treba už začať vybavovať sálu? :-)
Odpovedať
1
2
7
@fergie1 Ahoj fergie1....Ja so svojou polovičkou planujeme svadbu...ale až v roku 2013 :-) Teraz v nedelu by sme chceli pochodiť po hoteloch a penzionoch na zemplínskej šírave.Nevieš mi poradiť nejaký dobrý hotel??zháňame niečo vačšie (tak okolo 140-150 ľuďí) V prvom rade chceme ísť na Kamenec a Julianu lebo tie sú asi najznámejšie ale počula som že tam sa už čaka na voľný termín 3 roky (dufam že to nie je pravda :-( ) A keďže už budeme na tej šírave tak by sme chceli pochodiť na viacero miest......ale neviem kde :-D Nevieš mi poradiť?????
Odpovedať
@fergie1 ahoj..,tak aj ja mam svadbu 22.9.2012 na moteli kamenec..,my uz mame vsetko zarezervovane a poplatene zalohy...,sala,kamera,foto..,este kostol nam chyba..,och,aka som rada,ze si zalozila tuto temu..,dufam,ze si tu budeme napomocne..,, :-) :-) :-)
Odpovedať
@iwin ahoj Iwi..,,no,tak trosicku by ste si mohli vyhladnut kde by ste chceli svadbu..,lebo my sme si boli rezervovat salu minuly rok v septembri a cely rok 2011 bol obsadeny ani jeden volny termin,tak mame 22.9.2012..,a kamaratka tiez chcela svadbu na moteli kamenec a asi pred tyzdnom hovorila s prevadzkaroma nemaju uz dokonca volny temin na rok 2012 ziadnem..,,iba jeden na maj..uplne posledny...,tak na rok 2013..,mozno by som sa skontaktovala s prevadzkarom,ked uz mate termin,aby si vas aspon predbezne poznacil,ze mate zaujem vy ako prvy,na ten konkretny datum.. :-) :-) inak ja som sa rozhodovala medzi Julianou a Motelom..,ale u mna rozhodol priestor..,,my mame 100 hosti cca...,,ale aj tak si myslim,zeby sme sa na Juliane dost tlacili..,aj ked znama tam mala svadbu a mala 150hosti a zmestili sa,ale neviem si to celkom predstavit..,,lebo parket je velmi maly,,..,no a na sirave je este penzion Felicia,Merkur(tie maju teraz nove,prerobene saly),aj Chemes... :-) :-) :-) ak mas nejake otazky..,kludne sa pytaj...
Odpovedať
Anjelica.....moja sestra-dvojča sa vydávala pred 2 rokmi na Juliane.Mali okolo 130 ľudí.My-mladý sme boli hore na balkone...akože malo to svoje vyhody aj nevýhody.Na jednej strane mali mladý viac súkromia ale mne vadilo za každým chodiť dole po schodoch. Jedlo je tam výborne-jednoznačne najlepšie zo všetkých hoteloch a velikááááánske porcie.Najviac čo mi vadilo bol parket- malý,ohraničený a vadili mi tie stlpy a ta fontanka či skalka či čo to tam vlastne je.Minulý rok sme boli na Kamenci na 4 svadbach takže som si na neho nejako už zvykla :-D a môjmu priateľovi sa najviac páči. Je to tam veľké a svetlé čo je fajn.My veľku miestnosť potrebujeme lebo počitame okolo 150 ľudí.Ježiš ak budu mať volný termina na 2013 tak budem šťastná ako blcha lebo kamoška mi povedala že sa tam čaká až 3 roky ..chcli by sme mať svadbu 8. júna Keby si sa skontaktovala s prevadzkárom to by bolo super :-)
Odpovedať
@iwinno na Julianu mame potom rovnaky nazor a ty aj skusenosti,lebo tiez si myslim,ze varia vyborne..,no len ta tanecna plocha..,,myslim si,ze urcite sa necaka 3 roky..,,my sme boli v septembri,cize v roku 2010 a na rok 2012mal este len par terminov,hlavne na prvy polrok.,ale hovoril,ze to stale tak v oktobri az januari rozchyta..,,cize take 2 roky sa caka..,,urob tak ako som ti pisala,daj si predbezne zarezervovat a zalohu este nemusis ani platit..,,my sme zaplatili az teraz vo februari,ale ked sme prisli,ze chceme vtedy a vtedy,tak si nas poznacil,aby nam to nikto nevychytal,a ked sme odniesli zalohu bolo to na zmluvu a iste..,chces kontakt na prevadzkara? ..,inak a nad ktorou kapelou uvazujes..,resp,aku mala sestra?
Odpovedať
@anjelica v nedeľu sa chystáme na Šíravu (moja polovička ešte o tom nevie ale nejako ho presvedčím :-D ) sestra mala skupinu S-kvartet -boli sme s nimi spokojný vedia dobre hrat aj ludovky aj moderne My uvažujeme nad Idealom (aspon myslim že sa tak volaju,že su to oni.Spevačka ma take dlhe červené vlasy a spieva ohromne)
Odpovedať
no Ideal su super..,ale my mame pyramidu..,vraj su najlepsi,ale aj najdrahsi,tak snad,ze to bude stat zato..,, :-) :-) aodkial si presne?
Odpovedať
@anjelica no ja som ceeeeeeeeeeelkom z východu až za Sobrancami. Presnejšie z dedinky Priekopa a ty????
Odpovedať
no,tak priblizne viem kde to je..,moj nastavajuci je zo Sobraniec a ja zo Zemplinskej Sirokej...dedinka 7km od Mi...
Odpovedať
jej Sobrance? To je super že konečne niečo známe :-D Ešte by ma seklo keby že poznám aj tvojho nastavajúceho :D @anjelica
Odpovedať
@anjelica a nad akou farbou výzdoby rozmýšľaľ? U mna zatial vedie žltá na Kamenci ju robia krásnu a pekne to tam rozžiari a mne sa veľmi pačia slnečnice....rada by som aj svadobnu kyticu mala v kombinácii so slnečnicami......ale ako sa poznam ešte asi stokrát zmením nazor na farbu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja osobne som nikdy neuvažovala nad DJ....predsa živa hudba je živá hudba A hlavne som myslela na redový vieš DJ ti pusti melodiu a ty tancuj! A hudba ti zaspieva s kým práve tancuješ. Jedinou výhodou DJ je asi to že je lacnejší...ale to je len môj názor
Odpovedať
@iwin no..,neviem ci ho poznas..,,vola sa Stefan a pracuje ako policajt..,, :-) :-) :-) :-) :-) :-) no,aj ja som uvazovalanad zltou,akurat ked sme sa boli dohodnut na termine a podmienkach,tak sme sa stretli na kamenci a akurat tam bola svadba v zltej vyzdobe..,podla mna uuuzasna a na zivo ovela krajsia ako na fotkach..,perfektne to vsetko spolu ladi a je to velmi pekne a jemne..,,este cakam,lebo jedna z nas buducich nevesticiek bude mat tohto roku svadbu na kamenci v cyklamenovo-zelenej farbe..,tak som zvedava ako to bude vyzerat..,ale tato kombinacia mi pride iba taka sezonna,lebo teraz su in vyrazne farby..,,ale slabucka zlta je stale v kurze..,,na 99 % som rozhodnuta..,,,ved tiez mame este viac ako rok...,
Odpovedať
@anjelica Bola som minuleho roka na svadbe na Kamenci a oni mali zltu ale nie slabučku ale taku krásnu žltu....oni boli prvy ktory mali tuto farbu lebo dovtedy tam bola len ta jemna zlta.... No aby som bola presnejsia na jednom stole mali masle tie slabozlte a na druhom stole mali na stoličkach tie ostre žlte......tak sa to striedalo a bolo to ozaj pekné....Takže žltú (A TO JE UŽ JEDNO KTORU) vrelo odporúčam :-D
Odpovedať
@anjelica Bola som minuleho roka na svadbe na Kamenci a oni mali zltu ale nie slabučku ale taku krásnu žltu....oni boli prvy ktory mali tuto farbu lebo dovtedy tam bola len ta jemna zlta.... No aby som bola presnejsia na jednom stole mali masle tie slabozlte a na druhom stole mali na stoličkach tie ostre žlte......tak sa to striedalo a bolo to ozaj pekné....Takže žltú (A TO JE UŽ JEDNO KTORU) vrelo odporúčam :-D
Odpovedať
@iwin @anjelica ahojte baby :-) som rada, že sa tu rozbehla debata vo veľkom :) no od toho času čo som tu písala sme vybavili sálu, foto, kamera...sála bude penzion terasa...ešte to máme len predbežne takže to môžme zmeniť...lebo sme túžili po obrade aj hostine vonku ale nič poblízku sme nenašli na to prispôsobené :( najviac sa mi ľúbi na tej Terase, že to je vlastne zasklenná terasa takže je to pekne otvorené :) no my budeme mať iba 80 ľudí takže kamenec ani juliana neprišla do úvahy... iwin skús ešte pozrieť nový hotel Glamour-je to pri mole na kamenci...tá sála je krásna...boli sme pozrieť ešte pred otborením takže tipujem, že je ešte krajšia teraz...inak je ešte pekne v hotely mousson v Michalovciach to je tiež nový... inak som zo Sobraniec :) iba dva roky bývam v Mi s priateľom :) takže sa možno poznáme aj z videnia hehe :-D my by sme chceli Dj v kombinácii s cimbalovkou tak na dve hodky...no neviem dlho sme váhali či Dj alebo skupinu a ešte stále nie sme rozhodnutí :(
Odpovedať
@sunnyflower už sme rezervovali predbežne :-) aj tak sme nenašli to čo sme chceli ale čo už...a kde budete mať? a uvažuješ nad DJ? lebo my hej...
Odpovedať
@fergie1 v moussone robí môj buduci švagrik...no mne to tam pride veľmi ale veľmi drahé. A ten Glamour-počula som že ho maju teraz niekedy otvoriť.Nevieš náhodou aký je veľky (resp. koľko ľudí sa tam zmestí). Dakujem za tip v nedelu sa tam pôjdeme pozriet ;-)
Odpovedať
wwwaaau,tak to som vobec netusila,ze sa otvara novy hotel..,,inak moja znama mala svadbu v Moussone minuly tyzden v sobotu a bola maximalne nespokojna..,,ona urcite neodporuca..,sala je pekna,len je tam vela stplov,co vadi vo vyjhlade,nemaju tam chladnicky na torty,v piatok si prisla ozdobit salu a vobec nic nebolo priprave v piatok,den pred svadbou do 2.00 zehlila obrusy a aranzovala..,,neskutocne,uplna neochota a hlavne jedlo tiez nebolo to co na ochutnavkach..,,no bola to prva svadba v hoteli,mozno sa poucia z chyb,ale take by sa stavat nemalo...,, :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
@iwin dakujem pekne za tip..,to som ani nevedela,ze take maju....,,
Odpovedať
@sunnyflower no neviem,mozno ako pisem sa poucia a zdononalia veci,ktore im teraz unikli..,,, :-) :-) :-) :-) a je to tam drahsie ,myslim 33eur na osobu?ale v cene mas aj komplet nealko..,,
Odpovedať
nak dievcata..,,pozna niekto nejaku fakt sikovnu kadernicku,kozmeticku..,,moze byt aj z nie osobnej skusenosti..,dakujem
Odpovedať
@fergie1 A ten Glamour je už otvorený??? Pozerala som fotky a vyzerá to tam naozaj krásne.Len či nie je drahý :-|
Odpovedať
1
2
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?