Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
reklamka : ocelove sa pacia aj mne :) aj cena je super. ale drahy nechce :-|
Odpovedať
mmmhhh...no hodim o tej oceli rec s drahym, ale neviem neviem...a hlavne ideme kukat mimo BA lebo sak ma slak trafi tu z tych cien...je sice mozno pravda ze blavaci viac zarobia ale si aj za vsetko zaplatia :-( fnuk dikes za rady...mozno obrucky budeme riesit len tak nahodne ze niekam pojdeme, vlezieme do zlatnictva, ked sa bude pacit tak zoberieme...ozaj a vy uz vsetky mate obrucky kupene? to len ja sa flakam zase?
Odpovedať
ani moj nechcel, ja mam ocelovy prstienok a bola som z neho uplne nadsena, tak som mu navrhla. on povedal, ze nie. tak som to akceptovala. no a nakoniec povedal, ze uz si to nejako premyslel a chce aj on ocelove. tak mame ocelove. ja nemam rada zlato.
Odpovedať
balli ked budu hovotove nase obrucky, poviem ti kolko kde a za kolko ;-) zatial odporucat nechcem, este som nevydela vysledok :-N aj ked, vybrali sme si zo vzorkovnika, nevymyslali nejake svoje tak hadam to nepokazia :-N :-D
Odpovedať
ja budem riesit obrucky asi az v lete...tak koncom jula . skor aj tak nemame cas ;-)
Odpovedať
chcela by som sa spytat na vas nazor na svadobne albumy na takychto strankach. budete sem potom davat fotky zo svadby? mojmu drahemu sa to velmi nepozdava, povedal, ze si to velmi nezela... ked vidim niekedy tie komentare a akoze gratulacie... aj kvoli mam potom z toho zmiesane pocity a asi by som uz ani ja nechcela sem davat fotky. vidim, balli, ze ani ty nemas ziaden album, tak asi mas na to podobny nazor ako ja. :-D asi by som taktiez nemala sem davat fotky proti jeho voli, ze? :-| :-(
Odpovedať
pupava: my tiez nechceme vlastne navrhy, mne sa pacia obycajne, leskle, mozno trochu niekde nejaka ryha a moj s kamienkami a draheho cisty...no ved uvidime... kruci nejako ma boli hrdlo...snad to nebude nic strasne, ved buduci tyzden musim byt fit ked ideme do prahy skusat tie saty :-) reklamka a to ste z akej stranky objednavali tie ocelove? alebo to ste z obchodu brali? lebo zase ked si zoberies ze tolko veci mas z ocele a nie je vidiet ze su ocelove, tak preco nie z ocele?
Odpovedať
balli, posielam ti do ip ;-)
Odpovedať
balli, inak, nech ta rychlo prestane boliet hrdlo... neznasam ten pocit. :-S
Odpovedať
dakujem velmi pekne, kuknem to s drahym ze co na to povie :-) co je inak pevnejsie? ocel alebo biele zlato? dakujem za povzbudenie s tym hrdlom, mna hrdlo vooobec nebolieva a chora byvam tak raz za 4 roky takze som z toho nervozna...je to neprijemne, vidiet mi to na ociach, som ako ten smutny pes...esteze je tu vikend, keby bolo najhorsie tak ho prelezim cely :-0 aspon docitam knihu pred skuskami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) vidim ze ste presli na temu obrucky..my sme to troska preluftovali web a boli sme tiez pozriet v par zlatnictvach ..a nasli sme par kusov velmi peknych ...jednoduchych..nevedeli sme sa najskorej zhodnut ze ci chceme biele alebo zlte zlato nakoniec sme sa rozhodli pre kompromis ... a ja sa cim dalej tym viacej zacinam priklanat k myslienke ze sa mi zacina velmi pacit zlte zlato..doteraz som bola proti.. :-) a teraz sa mi zacina velmi pacit ked vidim niektore tie obrucky..zatial sme sa zhodli na obruckach ktorych stredny pruzok je z bieleho zlata a po okrajoch su tensie prusky zlteho zlata..na mojom su kamienky draheho je cisty...uvidime co z toho vsetkeho nakoniec vznikne..casu je este dost..tak mame cas sa rozhodnut, popripade najst nieco lepsie :-) kamila.k my sme sa boli pozerat aj v Ba na obrucky a tie ceny su naozaj velmi vysoke..pochadzame z okresu senica obaja tak sme sa boli pozriet aj tam...maju tam tie iste alebo podobne obrucky a za super ceny ..napr...co v BA bol za 650€ sme nasli podobny v Se z takeho isteho materialu a bol za 340€ spolu+ ak by sme tam chceli dovnutra vpisat datum alebo nieco je to tusim v cene..nie som si ista teraz :-)
Odpovedať
ocel je ovela tvrsia ako zlato, neohyba sa... skus tu kuknut temu, ze ocelove snubne prstene ci tak nejako. este tvrdsi ako ocel je wolfram, ale ten je zase az velmi tvrdy a da sa rozbit prstienok ako sklo, tak na nho treba davat vacsi pozor. ale ocel je uplne super. teda podla mna. niekomu sa to zda, ze ked nema zlaty prsten, tak ako keby nic nemal. ale co je zlato? ja vobec nemusim mat nic zo zlata. 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nejde o to ze je to zo zlata ;-) ide o to ze sa nam to paci ako to vyzera 8-)
Odpovedať
ja chapem, ked sa niekomu paci zlato, nech sa paci... mam aj nejake veci zo zlata. kazdy ma tolko na vyber. :-D
Odpovedať
no ved to - ja mam z bieleho zlata snubak a vsetci ze to je striebro...a pritom keby to bolo striebro tak nestoji 150 eur ale 20...takze ten rozdiel fakt nie je vidiet :-) a nosenim sa podla mnat rochu potlcu a trochu doskriba oba...nuz...zvazime, uvidime :-) ale zase usetrit tolke prachy...uff, lakava ponuka :-) jednu taku intimnu otazku - tie ktore ste uz skusali svadobne saty - je nutne si pod ne dat podprsenku? akoze ja mam celkom v pohode prsia a nechce sa mi potahovat cely vecer padajucu podprdu....co myslite?
Odpovedať
balli : co som si vsimla (aj skusala) tak vacsina svadobnych siat ma nieco ako korzet uz vsity a presne o tomto som sa bavila s tou pani v salone, ze potom to je ako keby si mala dve podprsenky. Je to strasne nepohodlne tie podpr. bez ramienok. najhorsi je ten silikonovy pruzok. Pokozka pod nim nedycha a ked si to vyzlecem mas neprijemny pocit a potom to svrbi a boli... ale ja na vyber nemam...ja podprdu budem musieť mať, aby som mala aspon niečo :-|
Odpovedať
janulienka: pytala som sa mamy na tu tortu na redovy a mala by ju kupovat tvoja krstna.
Odpovedať
ahoj balli: pod svadobne saty si uz podprsenku nemusis dat, aj ked ono to asi zavisi od typu siat, ale ja som skusala min. 30 siat a vsetky boli tak riesene, ze pod ne podprsenku si davat nemusim, ale mozem, zavisi ako sme ktore obdarene. :)
Odpovedať
Ahojte. Chcem sa vas mile baby opytat, ci sa davaju oznamenia aj ludom, ktorych sluzby tykajuce sa svadby budem vyuzivat. Napr. ci je vhodne dat oznamenie kadernicke, vizazistke, kvetinarke atd.? Dakujem.
Odpovedať
bambulena: v Herľanoch som bola už zopárkrát na akciách, na svadbe síce nie, ale kamarátka tam mala a vravela, že bolo dobre. Je tam krásne, strava super... Máš sa na čo tešiť, nenechaj sa odradiť. Aj miesta na spanie sú fajn, čisté, upratané a upravené. Nemám negatíve k tomu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, my sme ešte obrúčky neriešili, teda vieme asi aké chceme ale ešte sme si ich u nikoho nedali robiť, chceli sme po veľkej noci a teraz to zas posúvame :-D :-D keď bude drahý robiť na SR čo by malo byť tak o 2 týždne... tak uvidíme no a čo sa týka tej podprsenky tak ja keď som si skúšala šaty,tak tá baba zo salónu mi vravela, že si vôbec pod ne nemusím dávať podprdu, ale ja by som sa cítila ako nahá :-D :-D tak vravela, že si mám kúpiť nejakú kvalitnú aby to pod tými šatami vyzeralo dobre tak budem musieť ísť dakde kuknúť... aj ja by som chcela nejakú jednoduchu kytičku ale ešte ani neviem aké kvety... uf... oznámenia ja budem dávať aj kaderničke-to je moja naj kamoška a aj kozmetičke - to je moja sesternica, takže ja si hlavu nad týmto nemusím lámať.. ale myslím, že u kadrničky som videla akurát foty zo svadieb tých báb čo česala nijaké oznámenia len foto,... takže tak.
Odpovedať
reklamka co sa tyka foto urcite ich sem nebudem davat, a ani ten moj aj keby som chcela by isto nesuhlasil ale nechcem ;-) dam to niekde na picasaweb asi a tak to budem posielat aj kamaratom a znamym nech si kuknu a tak link mozem poslat aj vam do ip ;-) balli co sa tyka podprsenky, ja mam samodrzku, co sa k nej daju dat aj ramienka - su odnimatelne, kupila som ju v auparku, stala 20 eur a je fakt super, kvalitna, drzi perfektne a nemam pocit ze je bez ramienok vobec aj baba v salone mi ju pochvalila a tiez by som mala pocit blby takze ja isto si ju davam ;-) je to asi skor o pocite ako o potrebe mala som ju na skuske siat a potom som si ju zabudla prezliect, az vecer ked som sa vyzliekala mi to doslo ze ju mam stale oblecenu, vobec som neposstrehla rozdiel ;-)
Odpovedať
oki doki, tak tu podprdu este zvazim, je fakt ze treba kupit kvalitnu ked tak :-) co sa tyka tych oznameni tak si myslim ze by sa mohli dat aj ludom ktorych sluzby idem vyuzivat, ale zase ked nie, tak sa nic nestane...oznamenia su hlavne pre hosti podla mna... :-) toto je vec asi nad ktorou by som si moc hlavu nelamala :-)
Odpovedať
baby dnes mam depresiu 8-( nie len ze som sa rano zobudila so seknutim v krku a neotocim hlavu na jednu stranu ale ked sme sli s malym na ihrisko okolo autoskoly, boli tam ludia nachystani na skusky aj s policajtmi a ja som si uvedomila ze ja som robila skusky do autoskoly ked mi bolo 17 co je pred 12 rokmi !!!! a este normal od vikendu pozorujem mimicku vrasku co mi ide od obocia smerom do stredu cela - robi sa mi ked sa mracim napr. ked mi svieti slnko do oci ale teraz uz nemizne ! proste je tam...ja som uz stara !!! 8-( to je des ...a este ked vidim vsade tie mlade baby okolo 20 aj v mojej robote, citim sa uz fakt po zaruke |-| som sa rozhodla ze konec, musim sa zacat dokladne o seba starat lebo bude zle ]-(
Odpovedať
pupav, kolko mas rokov? ja sa citim tak isto... co uz, tridsiatka pomaly tu... :-(
Odpovedať
tento rok 29 cize buduci uz 30 :-N
Odpovedať
to sme rovnako stare... :-D
Odpovedať
tak sa mame preco rovnako citit :-D ale fakt dakedy mi to lezie uplne hore krkom, vsade mlade, dlhonohe, prsate a vychudnute baby schopne vsetkeho a na druhej strane ja co si mozem akurat tak ratat pribudnute vrasky ]-( je to nespravodlive, s nami zenami je to vekom horsie a chlapi su na tom lepsie 8-( ja s tym neskuhlasim, nech to niekto zmeni ! :-D :-p
Odpovedať
presne tak. :-D uz sa musim ovela viac o seba starat, dbat na to, ze co a kolko jem, lebo potom priberam jedna radost a uz sa tahsie chudne, kremiky mam coraz drahsie a drahsie, tu este treba kuru na vlasy, lebo uz ani vlasy nie su to co byvalo, tu zase nieco na celulitidu... atd... :-) co by na nasu debatu povedali take patdesiatnicky, sestdesiatnicky - asi by nas vysmiali, co? :-D a tiez neznasam 17rocne mlade chude vysoke blondave zabky... ]-( ;-)
Odpovedať
hlavne ked vidim chlapov v nasom veku co randia s osemnastkami 8-( to vzdy kukam, ze wco si ju odchytil poobede pred skolou :-D podla mna je to trapne nech sa nik nehneva... a presne ako hovoris, uz to nie je tak, ze staci si umyt vlasy, spirala a pekne veci hodit na seba, den dva sa krotit v jedle a sup kilo je prec....fuuu take casy su uz davno prec, uz sa treba tvrdo starat o vyzor ak chce clovek ako tak vyzerat :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?