Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
balli, tak rychle uzdravenie. tak to dopadne, ked sa clovek na nieco tesi. uz to tak byva... ]-(
Odpovedať
juj gramatika moja uf :-|
Odpovedať
dakujem babeny :-) uvidime co povie lekarka...nadchu vacsinou neriesim, len neviem preco ma cez vikend bolelo hrdlo a mam malinko zvacsene uzliny a az ma z toho usi bolia...ja totiz nebyvam vobec chora a tolko teraz citam o infarktoch a vselijakych prihodach z nevyliecenych obycajnych chripok, ze reku sa zastavim u tej lekarky... idem si dat dalsi caj...fuj, uz mi je z toho zle...ale neda sa nic robit, mate pravdu, musim prezit... horske slnko mam mamina, mozno by mi ho otec mohol doniest zajtra ked pojde do mesta...dobry napad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, chcem sa spytat, mate niektora fotenie po sobasi? ja sa stale neviem stotoznit s fotenim pred :(, tak skusam, ci to niektora neplanuje, tak ako ja ..
Odpovedať
Profilova fotka
juliettka18092010: my sa tiez necheme fotit v den svadby, teda chceme so vsetkymi, co budu na hostine, ale take nase fotenie nechame pred alebo po, to sa este nevie, mne je to uz jedno, niektori, ked to poculi, ze sa cheme fotit pred hned usudili, ze sa to nema, ze ma nemoze vidit skor, ale zas povedzme si, co vsetko sa nema a robi sa :-), takze ja v tom nic strasne nevidim.
Odpovedať
juliettka, fotky sa podla mna v dnesnej dobe povysili na nieco extra a mnohy ani nemaju video a tak do fotiek davaju vsetko...my sme to tak tiez chceli a fotograf nam povedal ze na fotenie potrebuje minimalne 3 hodiny, takze to spravime bud den pred svadbou alebo rano pred svadbou, pripadne az po svadbe (aj ked toto asi skor nie). Nemyslim ale, ze fotit sa po obrade je zle...len si rozmysli ake a kolko fotiek chces mat...zase aby na teba ejako hostia necakali :-) to je jedine co by si mala riesit...inak chod do toho ak to nechces mat pred svadbou :-) ja som s tym tiez neni celkom stotoznena, ale zase chcem mat vela fotiek z roznych meist a fakt by sa to medzi obradom a hostinou nestihlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) no to hej, vselico sa nema a robi sa, ale ja uz by som asi v iny den neinvestovala dalsie peniaze do ucesu, vizaze a tak, ale to je vec nazoru a toho, ako to par citi, kazdy clovek je predsa individualny :D . ja by som chcela, aby sme sa odbehli pofotit po sobasi, trebars po jedle, len tym padom neviem, na ktoru hodinu dat sobas
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze je to vec nazoru, s tym suhlasim, len nam podobne ako balli fotografka povedala, ze nam na to treba dobre 3-4hod., co v svadobny den nestihame ani keby sme ako chceli a to mame obrad o 17-tej. Priatel byva v asi 30min. vzdialenej dedinke a mame asi 2-3 miesta, kde sa chceme fotit, cize treba ratat aj s presuvom. Neviem ako to mate vy, mozno vam to vsetko vyjde. Ja ale ratam s tym, ze v oktobri uz zas az tak dlho vidno nie je ako v lete a potom nemam chut rano skoro vstavat bezat ku kadernicke, kozmeticke odtial rychlo na fotenie a stresovat, ci stihnem obrad, asi tak, ale to je len moj skromny nazor. ;-) Dalsia vec je, ze na hostine by sme sa chceli postupne s kazdym vyfotit, takze ani tam nam nezostava cas na to, aby sme sa isli fotit von. Ale jasne, ze kazda mame ine plany, takze musis sama vediet, ci by ste to postihali a tak. :-)
Odpovedať
baby, zhanam organzu s ornamentami - videli ste niekde nieco take? balli daj sa dokopy! fotenie tiez niekedy po jedle - bola som na dvoch svadbach, kde si to mladomanzelia rovno z obradu namierili na fotenie a hostia cakali v autach ako trubky, lebo polovica z nich ani nevedela co sa deje a kde bude hostina... celkom dobry trapas :-N ale nejako to nebude s fotenim prehanat: 1. vyzeram na fotkach ako truhlik, 2. nebavi ma pozovat, 3. zo svadobnych fotiek si aj tak vytasim len 1 najlepsiu a ostatne skryjem 8-( radsej chcem pekne videjko, ktore budem o 20 rokov pozerat so svojimi detmi a bude to zive a zabavne...
Odpovedať
Profilova fotka
susibkork: skus tu kuk: http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
susibjork: dakujem...mam antibiotika a skusim robotu obmedzit na polovicu :-) ja sa tiez priklanam k nazoru ze v oktobri uz nie je svetlo do desiatej vecer a ak bude slniecko, bolo by fajn vyuzit to rano alebo poobede...my sa budeme fotit bud den pred alebo doobeda s tym, ze kadernik ma este pocka u nas a pripadne mi upravi vlasy keby sme sa rozsantili... ja si pamatam ze fotenie ma ako hosta vzdy otravovalo a niekedy sa na zenicha a nevestu cakalo aj dve hodiny a to je podla mna pokazenie nalady, clovek nema co robit, basti pagaciky lebo vecera je este daleko... ale ako vravim, zalezi od toho kolko a ake fotky clovek chce - ak to chce mat niekto rychlo s krku, zmakne sa to za hodku a vsetko je ok a moze sa to aj po obrade....myslim, ze toto je iba na rozhodnuti manzelov aby sa citili prijemne a nemali stres...
Odpovedať
cafte baby, tak my mame fotenie uz dohodnute s nasim fotografom kedze nam foti aj pripravy, pride rano k nam, dame si kavicku a ideme na to ;-) vlasy, make up, saty - medzitym sa tato stara o nase dietko :-N potom dame maleho spinkat a medzitym sa ideme fotit my dvaja, ked sa zobudi, tak sa ideme znovu fotit ale uz cela rodinka vsetci traja a z tohto fotenia sup na obrad, resp. keby bol naaaahoodu - co neratam - nejaky zvysny cas nuz dame si este dalsiu kavicku, poslednu ako za slobodna este :-p :-D obrad mame az o piatej, tak hadam od rana casu dost a postiha sa vsetko =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby a nemusite stresovat zase s casom na fotenie, nie je to tak ze ho treba velaaaaaaa....nam nas fotograf ukazoval co fotil, aj presne takych ako sme my s dietkom, mali dcerku a v case svadby mala ale len rok a nedala im dychat, stale len s nimi chcela byt a mali kraaaaaasne fotky oni dvaja bez malej ( aj s malou samo ) a skoro som odpadla ked som pocula ze na to fotenie mali iba slabych 20 minut lebo mala nechcela byt bez nich :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som volala s nasou fotografkou a povedala mi, ze ak nebudeme lebedit a kavickovat, iba sa sem tam napijeme mineralky, ze za maximalne hodinu nema co robit, co ma potesilo ..
Odpovedať
Ahojte. My sa budeme fotit pred obradom, snubenec si pre mna pride okolo jednej, trocha posedime, co to spapame a pojdeme sa fotit. Obrad je o 16.00. Po obrade uz budu svadobcania hladni (ziadne obcerstvenie pred obradom pre nich nechystame), tak nebudeme s fotenim velmi zdrziavat a po gratulaciach pojdme rovno na hostinu a ked bude este pekne vidno, tak si s manzelom odbehneme pocas vecere, trebars po polievke, a pojdeme urobit este nejake fotky. Planujem vstavat o osmej, pojdem ku kadernicke a o jedenastej mam vizazistku. Myslism si, ze sa to da pekne stinut a vstavanie o 8.00 nie je prilis skoro...tak by to mohlo byt celkom fajn... Inak, fotenie po obrade tiez schvalujem, ked netrva prilis dlho a je pripravene ako take obcerstvenie pre svadobcanov, mozu sa porozpravat, pozoznamovat, urobit si fotky a tak. :)
Odpovedať
ze vstavat o 8-mej? to uz mate na oktober naplanovany den uz aj po hodinach? boze zavidim... toto ja este vobec neviem lebo s tym fotenim som si neni ista - neviem totiz ze kde sa chceme fotit :-( FNUK a tym padom nemozem nic naplanovat...lebo asi chceme fotky v BA, ale mala by som spat u nasich pri senci, a potom co? drahy pride s mamou uz k nam, spravime oficiality, potom sa pojdeme fotit a vratime sa pre nasich alebo uz sa stretneme v kostole? no ja neviem...
Odpovedať
u mna su to len odhady...este ked sme sa rozhodovali, kedy v akom case bude obrad, tak uz vtedy sme museli mat predstavu o svadobnom dni. :)
Odpovedať
no my sme obrad nemali na vyber, kedze mame v piatok tak sme mali stastie ze mal farar vobec dobru naladu a povedal ze ale skor ako o 16.00 urcite nie...takze sme radi aj za to :-)
Odpovedať
jasne. Ale myslim si, ze je to velmi dobry cas na sobas. :)
Odpovedať
asi ano...taky neutralny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty pridavam sa aj ja k vam aj ja sa vydavam v oktobri...je tu nejaka nevesta aj z Topolcian?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute čo sa týka tých foto tak u nás je zvykom ísť sa fotiť pred obradom ale mne sa to moc neľubilo a zas u priateľa je zvykom ísť sa fotiť po obrade.. takže to máme zatiaľ naplánované tak, že niekedy po večeri, keď sa budú zabávať svadobčania aj bez nás tak odbehneme a pôjdeme sa fotiť, teda fotiť sa bude aj po obrade ale to len tak a potom pôjdeme do atelieru niekedy počas tej zábavy... bola som na mnohých svadbách čo to tam takto fungovalo a ani som nezaregistrovala, že sú tam mladomanželia neni... takže asi takto.. a ja mienim byť na fotení max hodinku... a ešte potom ak by sa hostia nejako nudili mám skvelú družičku, ktorá bude mať pripravený program takže žiaden problém :-N
Odpovedať
Profilova fotka
margaretuska : no ty si ma ale potesila. tiez by som to chcela nejako ako ty, akurat, ze by sme odbehli po jedle, hostia posedia, porozpravaju sa, pozoznamuju a pokavickuju, neplanujeme byt na foteni dlho, tak myslim, ze to preziju :D tiez som zazila svadby, ze fotenie bolo az po sobasi a ak to netrva tri hodiny, tak sa to da :D
Odpovedať
Profilova fotka
hups margetakuska, prepac za skomolenie mena :)
Odpovedať
baby ja som dnes dosla na to ze som pred dvoma dnami omylom vyhodila ucet za obrucky 8-( to mam tak, ked ma chyti zachvat upratovania....skoro ma slak trafil ]-( teraz sa len spoliehat ze im nic nebude a nebude ich treba reklamovat 8-( normal som sa aj rozplakala od jedu, lebo vsetko si schovavam, este aj ucet z dracika na 2 eur za nejaku hlupu hracku pre maleho ale toto vyhodim ]-( este ze drahy to zobral super a hned ma ukludnoval ze vsetko bude ok, nic sa im nestane, ved mam od nich snubak a nosim ho 2 roky a nic mu neni a ze keby aj, tak on bude aj poskodenu obrucku nosit, zlaticko moje x-)
Odpovedať
pupava: a neda sa tam napisat aby si vystavili kopiu toho dokladu? ved oni kopiu maju a ty budes kludnejsia :-) urcite to pojde... ja mam iny problem...mam huste tmave rovne takmer po pas vlasy a vsetci mi vravia ze by bola strasna skoda nechat si ich dat do uzla...co si o tom myslite? mam si vymysliet nejaky rozpusteny uces???? weeeee...
Odpovedať
balli, jednoznacne... take vlasy by bola skoda neukazat... ;-) :-)
Odpovedať
to fakt? nuz len neviem ze aky...budem kukat baby co uz svadbu mali ci tam nieco pekneho najdem....... :-)
Odpovedať
pohladaj, pohladaj... podla mna najdes. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pupava, snad Ta trosku potesim: ja som pred vianocami omylom vyhodila igelitku z vianocnym darcekom pre synovca (odlozila si ho u nas svagrina) - mobil + mobik... celkova skoda - 150 EUR - zistila som to na vianoce pred obedom, nastastie sme stihli kupit taky isty, no a bolo po vianocnej nalade... nastastie moj snubenec je ten naj na svete a nerobil z toho ziadnu dramu... To len tak pomimo, radsej na to ani nespominat :-S Urcite sa obruckam nic nestane, vsak uvidis o 50 rokov, ako budu stale drzat :-D Ja tie nase stale chodim ocumovat a skusat, uz sa nevieme dockat, kedy si ich dame na prsteky :-D A este co sa tyka fotenia, co tu baby rozoberali, my sa jednoznacne ideme fotit den pred obradom, lebo chceme mat kvalitne exterierove fotky. Mame asi tak cca 4 miesta, kde sa chceme fotit, takze urcite tym zaberieme minimalne 4 hodiny... nebude mi luto peniazkov za uces a make up navyse, za pamiatku v podobe fotiek to urcite stoji... Aj kamoska bola velmi spokojna, ze sa bola fotit den vopred, potom na druhy den uces a make up boli hotove za par chvil a bez stresov... a jej fotky su neskutocne 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?