Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli je veľa piesní ktoré sa dávajú namiesto svadobného pochodu... nejaké z mládežníckych sa ti neľúbi? napr: kto si ty kto som ja....prehltnutý... skôs pozrieť na youtube alebo celkovo na nete...už som počula aj : dievča v bielom závoji... nepočula som to ešte miesto svadobného pochodu ale viem si to celkom predstaviť... :-D
Odpovedať
praveze nas nic neoslovilo, drahy je maniak do hudby a stale sme nic nenasli...
Odpovedať
Profilova fotka
juj tak to je dosť blbé.... :-S tak skúste to vivo per lei... možno by to mohlo byť aj po taliansky... väčšinou keď sa prekladajú takéto piesne už sú o ničom :-S
Odpovedať
my budeme mat instrumentalny spevokol v kostole... ked bude vchadzat zenich budu hrat bitter sweae symphony a ked pojdem ja, tak samozrejme klasika svadobny pochod... potom zaspievaju pesnicku pesnicku Vdacit Vam chcem, a ked budeme vychádzat tak zahraju od Robbieho Williamsa Angel ;-) obrucky nas vysli 280 € platili sme len za zlato... robil nám ich známy ;-)
Odpovedať
Tak my sme boli na dovolenke u budúcich svokrovcoch a obrúčky sme kúpily tam,ušetrili sme cca 200e,máme kombinované a gram zlata nás vyšiel 31e,gravírovanie bolo grátis. :-D :-D :-D keď už iné aspoň to sa nám podarilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
margetakusa: klobuk dolu...tiez to obdivujem. ale asi aj preto, ze my sme spolu 12 rokov a nejak si to uz za tu dobu bez sexu neviem predstavit :-) :-) :-) ale...kolko ludi, tolko chuti, takze tak. co sa tyka obrucok, tak myslim, ze tych 400 - 450 Eur je priemerna cena, aspon nam to tak vsade v PP vychadzalo (az na jedno zlatnictvo, ktore na nas aj tak posobilo divne...nie len kvoli cenam). my budeme mat prvy tanec ONE od U2, je to nasa srdcovka, aj ked sme rozmyslali nad viacerymi no a pri vstupe do sobasky bude svadobny pochod...mne sa to paci.
Odpovedať
Profilova fotka
balli my mame tiez gusta na svadbe,dufam ze ho velmi neznicite, nech aj na nasej svadbe vladze :) my sme dali za obrucky 550 a podla mna fajn cena a velmi sa mi pacia, su z trencina z lauragold...za dva tyzdne nam ich poslali do ba... my budeme mat na obrad asi pochod a na prvy tanech somewhere over the rainbow....nadherne romanticke....
Odpovedať
super vediet ze daju sa najst okolo tych 500 EUR plus minus. Fakt nechapem, preco maju niektore zlatnictva take nehorazne ceny, ze 800 a niekde aj 1000 EUR. Ja ich tiez kaslem, vidim to zlatnika mimo BA...
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som si vybrala v italgold za 1800 :) ale rozpocet bol do 600 a myslim, ze taku hodnotu tie obrucky ani vo sne mat nemohli..my moc prstene nenosime, tak som zvedava ci tieto nosit budeme... :)ale velmi som rada, ze sme rychlo lacnejsie vabyrali nieco co sa nam pacilo hned ako prve...
Odpovedať
Profilova fotka
kitta: ja uz mam saty rezervovane, dokonca dvoje, ale tiez stale vymyslam a bolo mi povedane, ze si mozem vybrat aj ine, ak sa mi budu zas ine pacit, tak uvidime, maju tam vraj uz aj novu kolekciu a koncom augusta maju dostat dalsie, tak uvidim, nejak uz nad tym nestresujem, ale to je zas mozno len docasne :-p margetakuska: obdivujem ta a drzim palce, nech vam to naozaj vyjde a vydrzi :o) verim, ze ano ako orvy tanenc chceme Maledetta Primavera od Lorena Poggi, uz len potrebujeme nieco na to nacvict, nech sa tam len nekyveme ako stromy ;-) leelyanah: povodne sme planovali dat za obrucky okolo 400-450e, ale nasli sme v Kamea v TN, take, ze sme naozaj neodolali a tak sme za ne dali 661e, ale stoja vazne za to, naozaj nas oslovili a stoja za to# balli: ako vystupnu piesen chceme teda Svadobny den od Petra Krizika, spievam tak nieco ako, ze nam blahozelaju a pod, takze ak tam bude nejaky cd prehravac na tych gregorianov, tak nie je problem hodit tam potom aj cd od neho, nebude to sice live, ale bude to pekne, dufam sydnuska: odkial mate hudbu do kostola?
Odpovedať
z Oravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: dik, myslela som, ze nieco z okolia inak som sa zabudla pochvalit, ze uz mame oznamka, su pekne a budeme uz rozposielat a roznast tento tyzden, lebo sa chystame na SK ;-) jooj tesim sa az nich, ani som neverila, ze budu take super
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
balli: ta nasa uvodna piesen do kostola nie je to forever young, ale with or without you od U2, my ju chceme ale od gregorianov
Odpovedať
kattharrina - od gregorianov su uuuuzasne tie pesnicky, vcera som to pocuvala, aj forever young aj with or without you a tiez tu od metalici...no uzasne :-) kitta: somewher over the rainbow je super - zvazujeme na nastup v kostole, ta pesnicka nam hraje non-stop doma, neviem preco ma to nenapadlo...uvidime ako sa zatvari farar ked to navrhneme...ale este to zvazime... aaaach jaj, to je prace... inak my uz sme rozdali prve oznamka a ideme poctivo roznasat najblizsie dva tyzdne....ale dat sa s niektorymi dokopy je fakt ze strasne!!!
Odpovedať
Profilova fotka
balli: no teda my sme na tych gregorianov uz pevne rozhodnuti, ze bereme, este zistit, co povie farar a uvidime... inak si ma prekvapila s tym, ze tazke sa dat s niekym dokopy, my to chcem zvladnut za dva dni, co budeme teraz doma, stvrtok a piatok, mozno aj sobotu doobeda, ale uz teraz tiez rozmyslam, ci to vyjde, naplanovala som to tak, ze u kazdeho budeme asi tak 15.min, ja sa s niektorymi nemam dokopy o com bavit, aj tak budu len vyzvedata potom klebetit a zatazovat si hlavicky tym, co kto mal a my nie a opacne, takze mam predstavu o tom, ze zoznamim priatela s kym sa este nepozna, povieme im o co ide, co ocakavame a padame a u neho to iste, kedze ja jeho rodinu vobec nepoznam, len rodicov a surodencov a jeho svedka-birmovneho uz konecne ;-)
Odpovedať
no my to chceme spravit vo forme navstev, takze napriklad tento a buduci vikend vyzera tak ze v piatok idem k lekarovi rano, potom ideme do serede kuk obrucky, potom ideme vyzdvihnut hotovy oblek pre draheho, potom idem s kamoskami von a tam im dam oznamko, potom idem spat ku kamoske od ktorej idem ku kadernikovi na skusku ucesu a make-upu, potom idem k nasim stretnut starejsieho a rozhodnut sa ci chceme alebo nechceme, potom ideme na navstevu ku kamosom co ich pozvyame aj na hostinu, v nedelu ideme na navstevu drahho strykovi, jeho sesterke, bratranca vybavime koncom augusta az lebo je mimo, do prahy tete a bratrancom sa posiela pozvanie, buduci tyzden ideme do viedne lebo tento nemozeme, lebo jeho uja operovali... no amen tma...a potom uz len kamosov co tam chceme, vacsina uz ma pozvanku :-) hehe OTAZKA opat raz odomna....riesili ste uz zasadaci poriadok? mne bolo poradene aby sme hosti nedelili na jednu a druhu rodinu (v nasom pripade aj tretiu lebo draheho rodicia su rozvedeni dlhe roky)...mame ich delit podla veku napriklad? ze starsich zvlast, rodicov s detmi zvlast a mladych slobodnych a bezdetnych zvlast? alebo jak?
Odpovedať
mala by si ich zadeliťa tak aby sa mali spolu o čom baviť. ja ich rozdelím na moju a ženíchovú stranu (tú nech si usadia sami ako chcú) a tú moju podla toho ako viem že si rozumejú a poznajú sa a našich kamarátov usadím k nám aby mi to vychádzalo.
Odpovedať
no musim ich trochu pomiesat lebo mame gulate stoly a rodina sa deli na 3 casti...tak neviem... lucka vy budete mat jeden dlhy stol? mam bud starsich ludi - okolo 8 a potom iba jedny vo veku mojich rodicov a potom samych mladych...no to je des..
Odpovedať
Profilova fotka
my sme cast oznamiek uz rozdali,akurat v podstate blizka rodina ich dostane trosku neskor...cca 3-4tyzdne pred svadbou. kazdy vie, ze na svadbu bude pozvany, takze to staci. my sme si akurat poriesili kamaratov,ked sme boli doma a poposielali sme oznamka aj kamosom postou. zbytok rodiny poriesi mama mesiac pred svadbou :-) co sa tyka zasadacieho, tiez ako lucka to budeme delit na moju a draheho stranu, aby sa ludia poznali a mali sa o com bavit. mladi budu sediet oddelene, nech sa mozu pozabavat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme oznámenia ešte len minulý týždeň dostali a nejak sa nám do toho nechce hrnúť :-D kedže drahý momentálne robí celý týždeň čižé máme možnosť ich rozdať jedine cez víkend a keďže on je z oravy a ja od žiliny musíme to spojiť tak, že jeden víkend budeme pozývať u nás a druhý u neho... uf ale ešte to nemáme doriešene :-N najhoršie je to zorganizovať kedy a tak.. už potom to ide no nie? :-x no a čo sa týka zasadacieho tak u nás je to tak, že ja ho chcem ale drahý nie... on si myslí, že to vyznie tak, ako keby sme im prikazovali kde si majú sadnúť... ale po minulotýždňovej svadbe po tom hroznom chaose som sa rozhodla, že ho musím na to prehovoriť ale to bude zrejme hádka :-S ]-( a riešila by som to tak ako lucka... moja a jeho strana, keďže ja mám svojich kamarátov a on svojich teda my ich poznáme ale oni sa nepoznajú a máme nejakých takých čo sa poznajú tak tí budu spolu a ostatní zvlášť... uf zložito som to napísala.. :-| neva...ale isto by som to neriešila podľa veku ale podľa toho kto koho pozná aby sa lepšie zabavili.. veď to nie je zoznamovacia párty ale SVADBA!!! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my mame zasadaci, priatel pre svoju rodinu a kamosov, ja pre svoju rodinu a kamosov, viem priblizne, kto sa s kym moze a kto nie, kto sa s kym spozna a kde by chcel kde sediet, tak to nebol problem, starsi sedia v jednej kope, mladsi v druhej a hotovo, nechcem zazit, co sme zazili na bratovej svadbe, ze nevestine kamosky sa usadili na nasu stranu, popritom to bolo tiez delene a moja segra, cize zenichova sestra sedela skoro vonku, pri uplne cudzich ludoch, s ktorymi si dokopy nemala co povedat, lebo z ich strany nebol zaujem
Odpovedať
Profilova fotka
aj my riesime zasadaci poriadok,ale my to mame trosku zvlastne...stoly budu asi do ecka a takze tri rady a hlavny stol a z toho dva rady bude moja rodina a jeden rad kamosi a kamosky... nakolko frajerova rodina je iba sest ludi :( inak kolko mate ludi? a ak to nieje tajomstvo aky mate strop rozpoctu? my mame 60 ludi a chceme sa zmesti do 5 000 € a zatial to vyzera ze v pohode....
Odpovedať
u nas je to tak, že par ludi z rodiny sa medzio sebou nerozprava. Robila som niekolko verzii zasadacieho poriadku a furt to nebolo dobre, tak som si povedala ze zasadaci nebude. No minuly tyzden som to este raz prehodnotila jednoducho bez zasadacieho by bol chaos. vcera sa sa pokusali robit menovky, ale neslo nam to akosi. Ake budete mat menovky? celkom sa mi pacia tie motyliky na pohare, ale zas sa mi nepaci, že ich treba vypisovat rucne
Odpovedať
bali nie my budeme mať 4 nožičky a hlavný stol
Odpovedať
no my máme 110 ľudí a dúfam že to všetko vtesnáme do 6000 eur. dúfam :-N
Odpovedať
lucka, ty kokso, ked si to tak vezmes, aka brutal suma... :-| my mame tak do 60. hrozne s tymi cenami a tak... :-x
Odpovedať
caute zienky po dlhej dobe. vidim, ze uz rozdavate pozvanky - uz by sa asi patrilo. k prstenom: uz sme ich dali vyrobit jednemu pankovi z Plzne - budu ocelove s pasikom striebra a ja tam budem mat 8 diamantosov, ako poradila niekedy davno hviezda21, ziadne smeti, 1,5 mm priemer. vychadzaju oba na 320 Evry. zasadaci: tiez budeme mat okruhliaky stoly po 10 ludi - a bola to muka usporiadat. nastastie tam nie su taki, co by sa neznasali, akurat 2 podnikatelia, co si robia napriek a odrbavaju sa navzajom, nesmu sediet za jednym stolom. inak som to zoradovala hlavne podla toho, ako sa medzi sebou stretavaju a maju spolocne zaujmy, vekovo som ich pomiesala. ale nemiesala som rodiny. hudba: tiez nam bude hrat nejaky zbor, este neviem co budu hrat, musim sa s nimi dohodnut. prvy tanec: Mr. Bojangles Robie Wiliams a druhy s rodicmi Na krasnom modrom Dunaji. inak boli sme u farara a totalna pohodka, ze: dojdite niekedy po 15. septebri uz aj s papierom z matriky, pojdeme si sadnut niekam na pizzu a pokecame, ze co ako vidite a aky mate na veci ohl. manzelstva nazor.
Odpovedať
Profilova fotka
no 110 ludi a 6000 je podla mna tak akurat...fuuu to bude velka svadbisko..ja by som ani nemala koho dalsieho zavolat,max 80 ludi,ale to je mozno preto ze priatelova rodina je mala... ja som robila menovky take kockate na stol,ale nepacilo sa mi to,tak som zacala robit tie motyle,su take niektore trosku neohrabane ale kaslem nato :)a vyzera to na tom pohari pekne...este 40 ich musim urobit... ale mozno vymyslim este nieco ine... a zasadaci poriadok je podla mna fajn, aspon sa tam, nebudu vsetci na zaciatku motkat...
Odpovedať
no zasadací musí byť určite. neviem si to bez neho predstaviť. ja chcem menovky také ako mám v albume, takže výroba sa bude realizovať len tesne pred. :-N a budú na takých servítkach ako mám tiež v albume. tak tie si nachystáme už teraz a bude 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej to je peknee :) mne sa paci aj to na jablku ale chcela by som nieco este vymysliet ak sa mi nebude chciet strihat tie motyle...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?