Svadba október 2010

6. máj 201530120
  • ja cakam stale na popolnocky a som zvedava,ako mi ich usiju,v piatok si idem po ne...ja sa tesim na to prezlecenie,lebo saty budu celkom tazke a ked sa prezleciem, tak sa mi bude uvolnenejsie blaznit 🙂

• ja som si popolnocky objednala, ale neviem, ci stihnu prist. Takze este sa popozeram po inych... Inak stali 25€ co sa mi zda v pohode cena. Urcite sa chcem po polnoci prezliect. Ako zbytocnu investiciu to neberiem, lebo ich urcite vyuzijem...chcem saty po kolena, nie nejaku dlhu honosnu robu. Partnera k nim ladit nebudem, ani neviem, ci chce mat po polnoci kravatu, asi nebude chciet 😉 A topanky k nim budem mat klasicke cierne lodicky 🙂

• no tak ja sa neprezliekam.. ja mám teoriu že vydávam sa len raz tak si tie šaty musím užiť a ešte k tomu potom ma v tom dave toľkých ľudí nebudú poznať 🙂 ktorá je nevesta 😃 ale aj tak mám také šaty čo sa v nich dá v poho tancovať až do rána takže no problem.... 😵

• Sponzor fóra
  • ja mam svadobne s kruhovou spodnicou, a tiez nie su najlahsie, takze budem rada, ked ich prezleciem. Myslim, ze si ich za cely den od rana uzijem 🙂 Po polnoci dufam, ze uz bude neviazana zabava, tak rada zapadnem v dave po celodennej pozornosti 😃 😃

• ahojte.ja tiez cakam na popolnocky.tento tyzden by mali dorazit.nestali vela,40esiek.Su dlhe padave s kamienkami.problem iba v tom, ze mi matka stale vravi ze mat na prezlecenie biele saty sa nepatri...vieto o niecom podobnom? no neviem.ja som pobehala asi 4 mesta a nenasla som nic co by sa mi pacilo,ale tieto mi vyrazili dych.

• ja som tiež chcela na prezlečenie biele šaty, ale zohnala som len krémové

• nikinka aj ja som chcela, ale v obchodoch nic.a ked uz nieco, tak nie moje cislo. videla som asi len 4 36-ky 😠
    nepocula si nahodou nieco preco by sa po polnoci nepatrilo mat biele saty?

• dadaapetik ja som tiez nic take nepocula a kto urcuje, co sa smie a co nie...?je to tvoja svadba a ked mas biele saty a citis sa v nich uzasne, tak preco si ich nedat...? 😉

• aj ja som rozmyslala nad takymi smotanovymi, a dala by som si ich, takze myslim, ze je to uplne ok...

• ja tiez...matka prudi uz asi len z principu,lebo ona musi prudit stale 🙂

• tak mama to s tebou preziva 🙂

• hej 🙂 chce aby bolo vsetko tip top a aby ludia nahodou "nieco nepovedali" inak dala som ich do albumiku,kuknite a povedzte mi svoj nazor ci mozu byt 🙂

• su krasne...velmi podobne som si vybrala aj ja 🙂

• dakujem 😃

• su super 😉

• Sponzor fóra
  • no dnes v telerane uz hlasili babie leto a ma byt pekne, dufam, ze nam to vydrzi este mesiac 🙂

• jaaaj to by bolo super...sesternica sa vydava tuto sobotu, tesiiim 😃 , ti budu mat isto krasne

• tuto sobotu ma byt vselijako,ale ten buduci tyzden uz dlho pekne 🙂

• v pripade zleho pocasia mate aj nejaku alternativu miesta na fotenie vo vnutri?

• hej mame,mozno sa budeme fotit v divadle,alebo v jednom zamku, ale ak by bolo fakt hnusne, tak sa pojdeme fotit po svadbe v iny den...ale mna hlavne zaujima ten obrad, lebo to chcem proste vonku 🙂

• juuuu tak to teda hej 😃 a kde konkretne ak sa mozem spytat?

• v ba na drazdiaku 🙂

• fiiha to moze byt pjekneee 😃 som zvedava na fotecky potom 😃

• aj ja 🙂 ak vyjde pocasie, tak to bude super 🙂

• zo srdca ti to prajem 😃

• jeeej dakujem, no vy mate akurat predpoklad, ze stihnete koniec babieho leta, tak vam mozno bude aj poriadne teplucko 🙂

• snad hej,ale teply kabatik som si radsej predsa kupila 😉 pokracujeme v tradicii,aj nasi sa brali v oktobri 🙂

• mam bolerko,a uz som rozmyslala nad niecim, ale bojim sa ze to pocasie privolaaaaam, tak si asi nekupim nic... 🙂

• no treba mat nieco pripravene pre kazdy pripad 😃

• Ahojte. Chcela by som sa vas spytat, ako to riesite s make-upom? Ja som bola vcera na takej "skuske" make-upu a nedopadlo to velmi podla mojich predstav. 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov