Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
a ten sprej preco nie je dobry??
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ten moj neviem, co bude mat zatial na hranie..ale rozhodne nie tie prasacie usi, co sa predavaju..brr..to uz je jaky kentus :-S *noo myslim, ze by mu bolo jedno, ci je to lopticka alebo kocka..sa proste tak naucil..osudove spojenie :-D * no, ja ked som si dala ten nastrek , tak hned to bolo hnusne - taka lepkava hmota, mas pocit akoby ta obalili v cukrovej vate a potom nechali na slnku topit..je to aj take lepkave.. :-S *a potom mi to zacalo max. nerovnomerne zliezat..hlavne tam, kde sa najviac potis..teda ohyby laktov a krk..a samozrejme ramienka od podprsenky..no proste to bolo desne!!! som si pripadala ako keby som mala lepru!! a takto som sa predstavila macovej rodinke.. no krasa :-D :-D
Odpovedať
jake usi?? to co je??? :-D :-D mozno si aj mysleli, ze tam na dalekom slovensku vyzerame takto!! inak, nepytal sa ta tam niekto nejake blbosti o slovensku? lebo ja som uz pocula zopar perliciek!!! napr. ze nie sme v EU, lebo nemame euro. Veci ako Ceskoslovensko alebo Slovinsko uz ani neregistrujem. alebo ci mame uz WC vnutri alebo stale pouzivame latriny :-S ? :-S "vyspeli" taliani. a niektori kamarati draheho este aj dneska obcas dostanu zo seba: ake je pocasie u vas v cesku? ale opravovat ich uz fakt nemam chut ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no s tou autoskolou - vidis, aka si dobra! lepsia nez tvoja segra! :-D ja mam zo vsetkeho stresy, ked sa necitim pripravena, ale ver, ani po mesiaci na cvicisku by si nebola uplne pripravena na cestu. tak ta do toho rovno hodia a ty budes plavat, neboj. bude to fajn. vychutnaj si to, pousmievaj sa na okoloiducich a ani nebudes vediet jak a bude z teba skvela soferka. pystik na plaz? nuz, asi by sa im tam nepacilo - plaz je predsa len dost horuca na pejsky, tak je to tak mozno i lepsie... a jazyk sa na teba urcite nalepi. ja ale nemam ani tie najmensie zaklady a som za to, ze ked clovek ide zit do nejakej krajiny, tak by sa mal vediet dohovorit. tak skusim. som si ista, ze plynula za rok v skole nebudem, ale ako ty vravis, zvysok sa na mna nalepi tam naostro :-D a francy, ten job znie super! az sa mi ulavilo :-N
Odpovedať
corlianos, napis recept na tu polievku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ktoru?
Odpovedať
tu karfiolovu.. asi si si neprecitala jeden prispevok, co som napisala...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeemine, kym som pisala, vy ste stihli napisat zopar prispevkov a preto som ich minula. no pockaj, idem dohnat
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ok. to je zaujimave, akoby tvoje prispevky nenatahovalo. vzdy som videla len tie od dashenky. ma tu nejaku protekciu 8-( . nuz polievka je to najjednoduchsie. do hrnca das maslo a rozpustis ho (na jemnom ohni) a pridas nejaku tu lyzicu, dve hladkej muky. to zmiesas na zaprasku a zalejes studenou vodou z vodovodu. ja som tu vodu najprv nechala zovriet so solou a vegetou (okorenis, ako chces) a ked zovrela, pridala som male hlavky karfiolov a tak o 5 min nato na kocky nakrajane zemiaky. to sa varilo... hmmm, 15, 20 min? ja na casy velmi nie som, lebo zalezi od toho, ako silno to nechas vriet a tak... takze po takych 15 min pichni s vidlickou do karfiolu i zemiaku, resp ich ochutnaj a budes vediet, ci uz alebo este nie. naserviruj do tanierov a popras petrzlenovou vnatou a polievka jak z restiky :-D
Odpovedať
lebo sme tie prispevky napisali v rovnakom case... no skusim to zajtra, ked kupim karfiol. uvidim, ake majstrovske dielo mi z toho vznikne!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
len daj pozor, aby si ani karfiol ani zemiaky nerozvarila. potom je to taka nechutna kasa... tak si to na peci straz :-D vela stastia a podaj spravy! jak ja to pre dnes balim, buona notte
Odpovedať
Profilova fotka
si nevidela nikdy v chovoproduktoch usi??/teda tu na slovensku je to jedna z najpredavanejsich pochutok/ vyzera to ako kopia prasacich a je to naozaj nechutne..mi je az na grc ked vidim ako to nejaky pec zerie :-S * francy, to je bezne..90% si mysli, ze sme este stale ceskoslovensko ako pises..ale ja neregistrujem..ked niekto nedaval pozor ne zemepise, jeho problem..bude zit v omyle..ved raz to povie nejakemu nacistovi a dostane dobre po papulke..xixi :-D *ale oni si vazne vacsina myslia, ze este dostavame pomarance na pridel a je u nas cervena armada :-D :-D * corlianos aj ja som si myslela, ze by mal mat clovek nejake zaklady..no, nejako to casovo nevyslo..takze to bude ako s autoskolou - budem sa snazit "plavat" :-N *
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak tie usi som este nevidela a ako opisujes, ani ich vidiet nechcem :-S ja si prave kupujem nejake veci na ebay-i, ak zajtra nenapisem, tak ma uz drahy zabil x-) ale v poslednom case ma tak stval, ze som si musela spravit radost. a je veeeeelmi velka teraz :-D
Odpovedať
http://www.bleskovky.sk/cl/10/167887/... baby, dufam, ze nas taketo nieco necaka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no co, nakupene?? :-) * inak toto co tu premielaju ohladne toho maleho..doteraz nechapem ako je mozne, ze bol s matkou..ved v taliansku ide dieta automaticky otcovi..ale asi sa rozvadzali na slovensku.. :-D * sa mi najviac paci, co vykrikuje ta jeho matka, ze otec ho nablaznil na more, pizzu a maly uz nechce byt s nou..ale tak krava, ked ide do talianska, tak co mu ma ukazat?! samozrejme, ze more a ist na pizzu...to ako keby u nas niekoho nevezmem na bryndove halusky a nepovodim ho po hradoch :-D *tupa zenska ..* co inak, mate nieco nove?? ja idem za nejake 2 hodinky do autoskoly..druha jazda. :-S ...dufam, ze neschytam zas toho sprosteho instruktora!! ]-( *
Odpovedať
no co, dashenka, ake boli jazdy?? ziva a zdrava :-D ? ja som si nakupila, mam radost, malo by mi to dojst v stredu, tak sa tesim :-D no vcera bola ta trapna hola krava u draheho v restauracii-uz len to mi staci, aby som bola nervozna!! no a mala som taku minikabelku a neodpustila si poznamku:boze, ta minikabelka!! jaka bola trapna!! aj drahy sa na tom smial, co to je za idiotku :-D no ale dneska ideme na diskoteku, kde sa urcite bude premavat hola a pretrcat sa pred vsetkymi, tak som uz pripravila draheho, nech sa sprava, tak ako sa ma!!!! to zas bude nervov!! u nas bol Bruce Willis!!! teda nie u mna, ale na sardinii!!! boze, kde len som bola!!! keby som to bola vedela, hned ho idem sledovat, aj ked mne sa velmi nepaci. chodia nam sem same hviezdy a ja som zatial este nikoho nevidela :-( !!
Odpovedať
Profilova fotka
aaach, to bolo skvele..som dnes mala tak uzasneho instruktora /ako stary ujo..ale takyyy strasny pohodak :-p /..ma nechal soferovat hned na cestach..uz ziadne cvicisko..a ako mi to islo..jaj , ale som rada..sa uz citim ovela lepsie za volantom.. :-) *som hned volala macovi, ze "ja jazdiiiiiiim..chapes to??" :-D * jezis, ta holka je uz jaka "fuchtla" :-D *chudatko, ta musi mat zo seba riadne komlexy, ked sa tak musi dozadovat pozornosti :-D *sak ale ked je ona taka "svetova" tak preco uz davno nema nejakeho zazobaneho debilceka?!..o com to svedci?? .. chudera je to .. 8-( * bruce willis??..hmm..sa mi zda, ze som o tom dnes nieco citala v novinach..ze s nejakou novou mladou priatelkou :-D *..jaaj, ale to ja zas bruca mozem.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau drahe. bruce na sardinii? parada. ja ho tiez nemusim - uz je postarsi a ja rada chlapov s vlasmi, ale v poslednom die hard bol strasne vtipny (boli sme na to 4x :-D ). ale moja srdcovka je george clooney, joj on je taky sympos - ano ano, tiez postarsi, ale ten ma teda smrnc! a preto si budeme hladat byvanie blizko pri nom :-D . dashenka, to s tou fuchtlou si dobre povedala - francy, tak ju skvele a inteligentne odbijes - akoto, ze nikoho nema? lebo je taka, aka je! dashenka, blahozelam k fajn instruktovori i jazde, huraaaaaa! a francy, coze to nakupujes na ebay-i? ja som mala taky nakupny den v piatok a kupila som volejbalove tricko, coko fontanu a nejake dvdcka. ale nie z ebay. ja uz ebay velmi ee.
Odpovedať
corlianos, mne priatel prednedavnom vysvetlil, ako funguje ebay, dal spravit kartu, tak som teraz v siedmom nebi, je to pre mna nove, tak si to uzivam a kupujem aj hocijake sprostosti. ale stvrtok som si kupila nejake oblecenie (veeelmi kratke saty), tak teraz sa budem pretrcat ja. :-D inak, v sobotu bola aj trubka na diskoteke, ale voooobec mi uz nevadila!! asi preto, ze som bola krajsia :-D (skromna som), a aj drahy mi robil komplimenty a nielen on (ake prijemne). tak som rada. dashenka, aj ja blahozelam k peknej jazde a dobremu instruktorovi. nech to tak dobre ide aj nadalej.. v stredu maju nejaky sviatok taliani- ferragosto, je to dost velky sviatok, ale nemam ani ponatia, co sa oslavuje. a ani drahy moj to nevie (!!!!). ale myslim, ze to je nejaky krestansky sviatok (panna Maria?), tak zajtra bude plno ludi vsade. v sobotu v noci na trochu sprchlo, ale to bolo fakt len minimum, tak som sa z toho dost tesila. a ked sme odchadzali z diskoteky, tak na parkovisku bola taka mensia piesocna burka, konecne sa tu dialo nieco ine nez len slnko 8-) vy ste ako vikendovali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..tak konecne mam zas trocha casu :-) * tak zacnem autoskolou - v nedelu som mala jazdu hned o pol deviatej rano..a prsalo!! som im chcela zavolat, ci sa vobec jazdi, ale potom ma napadlo, ze preco by sa nemala..sak "len" prsi :-D *tak som si docupkala do autoskoly a zas iny instruktor!! /ma islo rozthat/..taky mlady, co vsadebol a vsetkovidel 8-( *sa vypytoval na vsetko mozne a ked sa dozvedel, ze sa chcem vydavat, tak, ze nech si to rozmyslim, sak ze jemu sa teraz po 4 rokoch rozpadol vztah..no hruza :-S *ale to slo jednym uchom dnu, druhym von :-D *tak ale - stale stlacal pedale za mna a furt mi tocil volantom..jeziiis, som si ani poriadne nezasoferovala :-( *hruza a des :-( * francy tak sa to ma robit - len jej ukaz, kto je lepsi, nech si nevyskakuje :-D *ja by som sa s nou "akozeskamaratila"..to vies, take baby si ja drzim radsej pri sebe..potom ich nemusim dlho hladat ked si s nimi chcem nieco "vysvetlit" :-D* inak ja prave nakupujem cez e-bay nieco krpcovi .. nejaky obojok, misku..*ale je to dobra svinacina..postovne tvori 2/3 ceny :-S *tak rozmyslam, ci sa to oplati =-) corlianos a skusala si uz tu cokofontanu?? ja mam dilemu s cokoladou..bo niekto pise, ze najlepsia je origos a ine holky, ze staci aj nejaka "lacnejsia"..tak neviem :-S *
Odpovedať
dashenka, s tou sa akozeskamaratit nechcem!!! a keby som aj chcela (ved je dobre mat nepriatelov pri sebe a pod kontrolou :-D ), tak nemozem, lebo to uz je medzi nami taka ticha vojna ]-( ... dneska ideme zase von, zajtra je ten sviatok, je tu plno ludi, tak uz vidim, ako bude slecna (ne)oblecena!!! to zas bude nervov. ale zase aj ja sa tam (ne)obleciem. ale v mojom pripade to bude aspon elegantne... no ale dneska je mojim najvacsim problemom, ze ta ceska ide s nami von. teda bez priatela, lebo on musi pracovat, tak ju poslal s nami!!!!! ale ja ju nemozem vystat!!!!!!!! ]-( ]-( ona nie je zla, ale rozprava v jednom kuse a veci, ktore ma ABSOLUTNE nezaujimaju!!! a tie veci mi rozprava aj styrikrat!!!!! a ja som taka, ze si ju nechcem pohnevat, lebo je to frajerka najlepsieho kamarata mojho draheho, takze... minulu sobotu boli s nami vonku, ja som po polhodine s nou uz skoro plakala!!! nedokazem ju zniest a neviem, ako jej mam dat najavo, ze sa mi nechce s nou rozpravat! aj som sa jej otocila chrbtom, no ona mi rozpravala aj tak!!!!!! alebo sa rozpravam s niekym inym a ona mi rozprava do ucha!!!!!!!!! vobec jej nevadi, ze ju nepocuvam!! neviem, ako to zvladnem dneska?!! asi si kupim flasu vodky predtym, nez sa s nou stretnem:-N nechapem, ako niektori ludia si nedokazu dovtipit nejaku vec ]-( ]-( dashenka, no, to postovne je na ebayi dost drahe oproti cene, preto je najlepsie objednat od jedneho predavajuceho niekolko kusov tovaru, potom ti pocita len 1 cenu postovneho.. a pan instruktor by si teda mohol uvedomit, ze nie vsetky vztahy su ako ten jeho a nie vsetky sa rozpadaju. asi by som mu to auto zaparkovala niekam do muru (ale iba jeho polovicu auta) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no dashenka, fontana este nedosla, ale ked dojde, naplnime ju tou belgickou coko do fontan. no predtym, ako som ju kupila, som si toho dost o fontanach precitala a pri kazdej pisali, ze je vhodna na uplne hocijaku coko. je to na tebe. ta specialne na fontany je ale urobena tak, aby sa pekne liala a leskla a zaroven dobre chutila. a mne penazi za dobru coko nie je luto vyhodit! :-D vyzera to tak, ze ja kupim nejakych 5kg mliecnej z web stranky o coko fontanach. nech to uz stoji za to! potom, ked ju sem tam pouzijeme doma, to uz moze byt akakolvek coko... a vytesujem sa, dnes som si bookla fotografku! huraaaa :-D pomaly ale isto postupujem smerov vpred :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fontana je uz tuuuu!!! :-D No este sme len objednali coko - snazili sme sa najst mensie balenie, ale nepodarilo sa, tak nam pride skoro kg! Ale sak nejaky problem?! :-D tak akonahle si urobime coko vecer, podam spravy...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee :)..nie a nie sa sem dostat!! bud nebolo casu alebo mi doma padal net..strasne 8-( * jeej, corlianos, tak rychlo roztapaj a referuj..som strasne zvedava..a aku ste kupili?? daj foto ;-) *kilo cokolady?? to bude skor malo ako vela, nie?? sak sme nejake zeny :-D * dnes som mala zase jazdu, ale s tym super instruktorom..bola som proste nadsena..tak sa mi dobre jazdilo.. :-D *som dnes prisla do autoskoly /trochen neskor.. :-N / a kukam, a vsetci sedia a pisu test?! som si myslela, ze som sla do zlej triedy, ale nesla..taky skusobny to bol..tak ale nikto nic nehovoril =-) *no..a bola to bida..z jedneho som mala -12b, z druheho -8 a keby dostanem treti, tak prejdem, z toho som stratila len 1 ci 2 body :-D ..takze..vidim to tak ako s moou maturitou :-D * jaj a este sa vam vyzalujem..skusky mam az 10-teho + nejaky tyzden kym mi daju vodicak..takze este jeden mesiac navyse bez maca ..uz som z toho na prasky :-( ..to budu vyse 3 mesiace :-( :-( inak co mate nove ?? ja som sa rozhodla, ze fotografovat bude moja segra s priatelom a potom este nejaky ich kamarat..mi segra hovorila, ze robi krasne momentky a portrety..tak sa tesim..musim vypytat nejake foto ]-( *
Odpovedať
Profilova fotka
haha. je pravda, ze kg coko je malo, ked ju z tej fontany pijes. :-D no ked si len decentne macas nejake to ovocicko, tak ti to da zabrat, take kilko :-D . budem referovat. tu mas foto (odtial som ju kupila) http://www.tvdeals.tv/index.php?main_... coko este nedosla, takze referovat nemozem. no akonahle dojde, tak budem! 8-) na autoskolu sa naucis, neboj! a dalsi mesiac? jak my na vychode vravime: svine su to! (s makcenom na s). ale neboj, ono to zbehne a potom uz - cely zivot pred vami! ja mam super novinku, dnes som konecne bookla DJa. takze uz len kameru a na tento rok vybavovacky konciiiim!!! wooohoooo!
Odpovedať
caute, baby. ja som si tiez konecne nasla cas na internet, sviatok bol v stredu, tak sa robili vselijake party a grilovacky. ale toto u talianov zboznujem, stale musia nieco oslavovat a stretavat sa, robit vecere, aj ked nemaju ziadny presny dovod... a varia pre dvojnasobok ludi!! ja som sa tak super najedla v stredu, mnam!! no s tou ceskou to bol samozrejme hrozny vecer!! pretrpela som ho so slzami v ociach, ale uz nikdy viac ]-( ! tu trapnu talianku sme nastastie nestretli, tento vikend zostavame doma, takze bude ok... baby, a tu cokofontanu musim mat na svadbe?? ja som teda o tom vobec neuvazovala, lebo ja na sladke velmi nie som (a na cokoladu uz vobec nie :-S ), tak ze ci to musi byt alebo nie?? dashenka, to ti teda nezavidim dalsi mesiac bez draheho?! :-S no mna by asi porazilo, ja si neviem predstavit 3 tyzdne!!!!! alebo nemoze prist on aspon na tyzden? alebo predlzeny vikend??
Odpovedať
Profilova fotka
nieee, francy, coko fontanu vobec nemusis mat. ta je pre tych, ktorym cokolady nikdy nie je dost, ako my! :-D a ako, uz si nieco navarila? podarilo sa?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky :-) * jaj francy, bohuzial nemoze..zatial je v lokali len sam, takze tam musi byt..nema nikoho na zaskok :-| *este tie 2 mesiace, ok..na to som bola zvyknuta, ale 3?! to uz je moc na mna ;-( *no ale co mam robit..musim vydrzat..musiiiim..moc tumu neverim, ale si to aspon opakujem nech nescvoknem :-D * inak francy ta fontana nemusi byt, ale u nas v rodine /mna nevynimajuc :-D / sme vsetci dost na sladke a okrem toho si myslim, ze v takom teple lepsie padne ludom cerstve ovocie v cokolade ako nejake penove a kremove kolace :-N * corlianos, som sa pytala na tu fontanu, bo aj ja ju chcem kupit, ale neviem aku..je ich mrde..tak aspon budem mat referencie z prvej ruky ;-) * a konecne nejaka pozitivna sprava - buduci tyzden idem pre hafana .. jupiiii..mi maco place, ze aj on chce ist..xixi :-D
Odpovedať
no aj u nas su vsetci na sladke, to len ja nie.. ale niekedy bielu cokoladu zjem (asi raz za polroka), nejak mi to nechuti... no a preto tu cokoladu na svadbe nechcem, pre mna je to zbytocne, ale teraz som asi dost egoisticka :-N .. ved uvidim, co povedia nasi... ja teda tie zakusky kremove a penove NEMUSIM :-S :-S , to by som nikdy do ust nedala, mne to pripada take tazke :-S dashenka, asponze toho psa budes mat, ten ta zabavi za ten mesiac :-) ja som vcera aj dneska robila veeeelke upratovanie, zajtra pokracujem znova, tak sa strasne tesim :-S , ale uz som sa do toho nejak dostala, tak to uz nie je take hrozne.. drahy mi vcera povedal, ze asi presunieme svadbu na 5.7., no som zvedava, ako tato nasa uzasna svadba dopadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na piateho??a to uz preco??..same neparne cisla..s tym by som ja nesuhlasila :-D * ja tiez tie kremove zakusky moc nemusim..a okrem toho bude leto a vsetko sa to bude topit..ludia od toho budu cely spinavy..a take roztopene cudo,ked kycne na stol..no dakujem pekne :-N * to ja radsej rozmyslam, ze kolace /teda aspon vacsiu cast/ nahradim tou cokoladou a zmrzlikou :-D * jaj, upratovanie mi ani nespominaj..ja budem cely pondelok a utorok upratovat..sak nech sa mi krpec nezadusi niecim, hned na zaciatku :-N *to bude..cely byt hore nohami :-D *
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?