Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ci je u nas sisa..povyzvedam od maca ;-) *ja to dico poznam len kvoli tomu,ze macovi rodicia postavili jednu taku budovu a teraz je tam ten dico, takze preto chodime vacsinou tam..aj ked nic moc tam nemaju 8-( * som u maca v lokali, ako kazdy den..no prave su tu nejaki chalani,ale nic moc..sak komu by sa chcelo v takomto pocasi..este cez den tu boli nejaki ludia,ale slabota :-S * no, aspon budes nabuduce vediet, co povies drahemu - nech spravi nejaku striesku..xixi :-) * pozeravas italia uno??maco to tu ma cely den pustene..jeden sikmooky animak za druhym :-S *ale tie ich trapne reklamy..ked to vidim,tak mam chut roztrieskat televizor!! alebo ten vodafone..life is?? nooooooow..by som strielala!! 8-( 8-(
Odpovedať
to moj drahy tiez neznasa!! ani ja to velmi nemusim! aj na Tim su take reklamy. teraz som tie reklamy sice dlho nevidela, ale tiez su v jednom kuse o takom idiotovi (vigile) v bielom a jeho trapnej dcere a po case tu "historku" v tej reklame obmienaju, ale nakoniec vzdy povedia nejaky vtip, to je take trapne!!! ]-( ja som kukavala italia1 casto, ale potom sme kupili sky, tam je asi 1000 programov, tak som cely den pred televizorom.. vy to nemate?
Odpovedať
Profilova fotka
maco ma tusim mediaset..ak sa to tak vola, nie som si ista..aj ked mne je to tak jedno..ja by som tie ich relacie aj pozerala /sak by sa na mna nieco nalepilo =-) / ale ked to je take stupidne!! to uz radsej budem pozerat sportove noviny na markize :-D *..vsade tie ich debilny "humor" doprevadzany este trapnejsimi pesnickami a trapnymi tancekemi tych babeniek...proste hruza 8-( * este doma som sem tam pozrela rai uno..to sa dalo..tam vacsinou bezali spravy alebo nejake diskusne relacie..tam sa nejaka slovna zasoba dala nachytat, ale italia uno je odpad..* jedine, co si pozriem su simpsonovci /ale ten strasny dabing..mamiiiiii/..aj to ma dorazilo,ze vsade na svete je to "the" simpsons len v talianku je to "i simpsons"..magori :-D *
Odpovedať
no ja som sa tiez na zaciatku smiala z dabingu, to je nezvyk, ale teraz zase ked dojdem domov, tak mi pripada smiesny nas/cesky dabing. a to nie iba simpsonovcom, ale aj jednotlivych hercov.. na italia uno som pozeravala iba sitcomy o 19.00, ale tie tusim davaju iba cez leto, teraz je tam tiez nejaky sitcom, ale taliansky- takze odpad! :-S my tu prave sedime so psom a mackou, obidvaja na mne, hraju sa a strasne ma vyrusuju v pisani. ale zlati su.. aj ma zacal zub boliet, to zas bude penazi u zubara!! :-S a aj sa bojim :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ako mne je dabing vacsinou fuk..ale simpsonovci su moja srdcovka a cesky dabing je najlepsi aky som pocula :-) * xixi, takze mas veselo :-D *mne mamina vcera pisala, ze dali krpca ostrihat..ale ze mu smykol len uska, bo ze je na strihanie este malinky..co som nepochopila..sak ma uz skoro pol roka a srst ma,tak jak ze maly?! =-) juu..tak to mi o zubarovi nemusis hovorit..som u neho nechala uz take peniaze ]-( *sice teraz keby k nemu idem tak ma asi roztha, ale ja sa tak bojim..mne da injekciu a ta nikdy nezaberie..strasne muky ;-( *som normalne rozmyslala dat si spravit zuby,ale to stoji strasne peniaze :-S
Odpovedať
lebo mu rastie srst a keby sa ostrihala teraz, tak neviem co :-D ... ale ze to nie je dobre, ja som tiez nasho chcela dat ostrihat skoro, ale zakazali mi ja som tiez na slovensku bola u zubara, dala mi 2 injekcie, lebo mi trhala zub a aj tak som plakala jak male decko!! ale potom mi robila dalsie a uz to bolo v pohode.. ale dneska zacal dalsi boliet.. tak musim ist. ja som tu uz raz bola u zubara a bol to draheho znamy, povedal: tak pre teba to bude za 100 Euro!! skoro somm odpadla! ja som tiez rozmyslala nad porcelanovymi, kamaratka si ich davala robit, zda sa mi, ze iba horne a platila 70.000 Sk!!! a ze to hrozne boli!!! :-S :-S ze to ti tvoje zuby najskor obrusi, aby ti tam zostali iba take vyhonky a to potom vyzera, ako keby si mala v ustach take vyhonky iba a ona tak musela chodit asi tyzden! ked sa s niekym rozpravala, tak musela mat servitku pred ustami, aby sa jej nezlakli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, tak aspon budem vediet ;-) * to ja sa zubarov strasne bojim..si mozem drhnut zuby kazdu chvilu, ale mne to nepomoze..a to mi povedal zubar :-D * 100 euro??jaaaaj, tak to potom ano..kolko by si platila normalne?! 8-( * jedna sestrina znama si tiez dava robit len horne a tie platila nejako tak..su to dobre palky..sak to aby som si pol roka odkladala cely plat :-S ..keby som mala aky smozrejme :-D* som prave citala brachov blog..neviem ci to poznas..mu zomrel jeden kamarat..som si trosku poplakala..sice som ho videla asi 3x v zivote,ale bola to taka vesela kopa..*stale sa mi potvrdzuje,ze dobri ludia odchadzaju a tie hovada..s prepacenim..si dalej ziju..jemi z toho zle 8-(
Odpovedať
a vy byvate u svokrovcov ci uz sami? ten byt, co sa ti tak pacil si neprenajmete? kolko vlastne stal?
Odpovedať
Profilova fotka
u "starych" ako ich ja potajomky volam :-D*pre mna tu zatial neni ziadna robota, bo nehovorim taliansky, tak ma nikto nechce 8-( *kua, u nas na slovensku ma clovek tolko moznosti a nemusi vediet ani ahoj !!..stale viac mi tento stat pripada na hlavu :-D :-D * takze zatial ani nemame inu moznost..ale dufam,ze nejako na buduci rok sa nieco vyskytne..si zacnem pomaly odkladat na svadbu :-N *ako bude urcite, bo toho datumu sa nevzdam, ale ked nebudu prachy..hmm.. :-S
Odpovedať
a tie letaky si zamietla? to nechces robit?
Odpovedať
Profilova fotka
jake letaky..o nicom neviem?? :-N
Odpovedať
no roznasat letaky? to by si nechcela robit? to sa da aj bez reci..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juu, tak to nie..to som parkrat pomahala sestre a mala som dost :-S *sa ma aj macova sestra pytala, ci by som nechcela umyvat riad,ale zas ako kvoli tomu,ze nerozumiem nebudem robit upratovacku..to nech sa na mna nikto nehneva ]-( * ja by som najradsej bars aj v nejakej fabrike..sak co tam treba vediet hovorit..ti ukazu, co mas stlacik..ako co zabalit a ides :-D* ty si co robila na zaciatku??
Odpovedať
ja som v restauracii casnicku, ale iba som brala taniere a pohare a nosila som na stol,co bolo treba. nerobila som objednavky ani ucty.. to sa dalo, aj ked ti starsi casnici nas niekedy dost vyuzivali, sak coby nie, zena+cudzinka ]-( tvoj nema nejakeho znameho,co by takto potreboval niekoho?
Odpovedať
Profilova fotka
praveze nie..mi spominal nejakych, co by potrebovali nieco s automatmi ci co,ze by som im prekladala,ale sak co im uz len ja prelozim,ked nic z talianciny neviem 8-( * inak kolko ti trvalo kym si sa naucila taliansky?? :-)
Odpovedať
do troch mesiacov som im rozumela tak 60%, do polroka vacsinu a potom uz som vedela aj rozpravat bez koktania a vela premyslania. ale ja som sa ucila velmi vela z knihy.. napr. mam kamosku, ktora tu je 6 rokova vidim, ze pozna skoro vsetky slova, ale nerozprava gramaticky dobre.. to preto, ze sa neucila z knihy.. ale tebe budu stacit 3-4 mesiace, aby si sa aj popripade sama dohovorila-samozrejme s chybami, ale budu ti rozumiet, co chces. ta ceska napr. je tu uz od marca a rozprava straaaasne zle- je to asi individualne. ale fakt si polep tie listocky vsade, rychlejsie sa tak naucis.. a chodievaj vsade sama- budes musiet rozpravat!!! a ako ti ide taliancina? rozumies im? v TV rozumies?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som si v tom rychlom baleni knihy zabudla doma, takze moc nemam z coho*ale tak rozpravat rozprava,ked s ma niekto nieco opyta..aj ked je to neskutocne zle a pletiem koncovky slovies pri osobach,ale tak v tej rychlosti.. :-D * rozumiet im rozumiem celkom, ale len ked hovoria normalnou taliancinou..ked zacnu slangom,tak so som v haji..sak to neni ani rec ten ich slang..to jak keby som bola v zoologickej a pocuvala opice..asi taky vyznam mi to dava :-D :-N * jj, listocky uz su na plane..len mi musi maco popisat, co je co :-)*minule som sa uz naucila tie casti priboru a teraz naposledy som tlacila do hlavy casti tvare..aj ked usi su lahke..ore/c/chio..jak nase orechy..to sa da lahko zapamatat :-D * dnes cakas na mileho..nepojdes za nim do restiky??
Odpovedať
nepojdem,sak nemam auto a my byvame dalekoooo.. cakam, dojde ale za hodinu, za 1,5 hod.. aj nos je lahky- naso, aj vlasy- capelli ( :-D ) moja kamaratka sa taliansky ucila veelmi zvlastnym sposobom. niektore slova si zapamatala, az ked si ich prisposobila. napr. sorella (sestra)-to je skoro ako korela, alebo ieri (vcera)- je ako jerry, aj capelli tak isto... ale potom sa v tom hocikedy tak zamotala :-D ale bola sranda ju pocuvat :-D
Odpovedať
a ked tak neskoro chodite domov z prace, o kolkej rano vstavate?
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiez tak pamatam vacsinu veci..s niecim si to spojim /vacsinou s riadnou kravinou :-D/ a potom uz to ide ;-)*ale nejtazie je pre mna to casovanie slovies..to mi robi vrasky..ale to chce len cas a hovorit, to sa inak neda naucit 8-( * no, niekedy zatvarame "uz" o pol druhej, ale niekedy sa to potiahne az do tretej ,pol stvrtej a rano vstavame okolo desiatej, jedenastej, ale je to naprd..to sa clovek ani poriadne nevyspi :-S *
Odpovedať
my tiez tak, moj dojde o 1.00 (cez leto ovela dlhsie) a pokym zaspime su aj 3.00, a rano vstavat je pre mna utrpenie, ale uz mam celkom prehodeny rezim! uz by som hadam ani nezaspala o polnoci! je to na nic takto.. ale ani tie slovesa nie su tazke, pockaj si potom na to ostatne casovanie- oni maju tych casov ale 7 alebo kolko!!! ale pouzivat vsetky neviem ani ja a ani po tom netuzim!! to sa do teba dostane..
Odpovedať
pozeras prave italia uno? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a tvoj drahy ma aspon niekedy volno?? bo mi sme tu nonstop..od pondelka do nedela..od rana do rana 8-( *ked chceme niekam ist, tak jedine s tym, ze vstaneme skor..co radsej okaslem cele obchody..sa radsej vyspim :-D * a ty aj chodis s drahym, ked vstavas??ci ta vzdy zobudi?? :-) sedem??fuha, to ja som stihla prebrat s tou holkou, co ma doucala akurat pritomny a trochu sme zabrdli do minuleho..nic viac :-N *buduci cas som len tak zazrela a mala som dost :-S * ono mne sa niekedy nechce nieco vyslovit, lebo sa mi to slovo zda trapne, ale som si minule uvedomila kolko slov je takych v anglictine a tie som blabolila jedna radost :-D*je to len o zvyku..
Odpovedať
tak to vam nezavidim!! nie, moj chodi do prace az o 19.00-19.30, to je oproti vam hracka :-) ale ani nechcem neskoro vstavat, lebo by som z toho dna nic nemala. mala som take obdobie,ked som sa budievala o 14.00 a to mal den pre mna 10 hodin!!! :-S to uz nechcem nikdy viac, tak teraz sa budievame o 11.00, ked sa fakt nechce, tak o 12.00 :-N ale nie je to ani dobre na organizmus! a ja uz tak zijem asi 4 roky!!!! ale co mam robit- zmenila som si rezim aj preto,aby som mohla byt s drahym, keby chodim spat normalne, tak ho ani poriadne nevidim.. co by som nespravila pre lasku :-D :-D aj ked v poslednej dobe hrozne na mna steka :-D
Odpovedať
nepozerala si pred chvilou italiauno? bol tam taky stary dedo...
Odpovedať
Profilova fotka
ee..drahy prave pozera nejaky energy chanel, ci co to je ..take stare divne filmy tam davaju..to mne nebavi :-D*bolo tam nieco zaujimave?? =-) * no, ono je to dost nanic, ale ked sa macovi bude darit ako doteraz a pojde to hore, tak si niekoho vezme na par hodin ana vypomoc a to potom bude malina..ale zatial nemame na vyber :-( * to mate celkom v pohode, ked tvoj drahy tak chodi do prace..mozte aj niekam behnut ;-)* ja by som tiez nemusela vstavat,by ma mohli jeho rodicia potom doviezt do localu, ked sa pridu domov najest, ale tak rano treba poupratovat a maco je taktiez nevyspaty, takze ja si pekne vstanem a idem mu pomoct..dvaja to rychlejsie zmakneme :-)* xixi, aj na mna..ale to mna rozculuju stale dokola tie iste veci..bo maco ma take "hluche ucho"..sa ma na nieco spyta a ja mu odpoviem a on za 5 minut..a co keby sme to spravili takto..a povie presne to iste, co som povedala ja..ma ide porazit z toho :-D:-D
Odpovedať
:-D :-D to ja u mojho neznasam, ked je!! on tak straaasne mlaska, niekedy by som ho zabila! minule sme sa o nieco stavili a ja som stavku vyhrala, takze nesmie uz nikdy pri mne jest. ale zvlastne je, ze v restauracii to nerobi ]-( alebo ked meska!!!! on je straaasne nedochvilny. moznoze je predsedom klubu!! :-) to ked je s niekym dohodnuty na 15.00 a uz je 15.20, on doma v posteli a ten dotycny mu zavola, ze kde je, moj drahy mu kludne odpovie: pockaj ma, uz som na ceste!!!!!!!!!!!! a som sa ho pytala, preco nepovie pravdu on: ked povies niekomu, ze za 5 minut prides, tak sa mu hned lahsie caka ako keby vedel, ze ma cakat este pol hodinu ]-( :-D ]-( nie je normalny
Odpovedať
a uz je tu nedochvilny, tak uz musim.. dobru noc zatial... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
xixi, toto robi aj moj ked mu niekto vola..este v posteli, ledva rozlepi oci aby videl kto mu vola a ze "za chvilu som tam..tak 10 minut" :-D..ale tu v taliansku je uplne normalne chodit min. o 30 minut neskor, ako ste sa dohodli 8-) * aj tebe bru noc..ja tak za hodinku..hodinku a pol..xixi :-N * pa*
Odpovedať
no dobry vecer, ja som hrozne smutna :-( , lebo ta kamoska mi odvolala jogu, tak som ani nesla. a to som sa taaak velmi tesila :-( ! no skoda! pojdem na buduci piatok.. a to som si aj bola dneska kupit oblecenie sportove, take sklamanie... asi si budem musiet kupit nejake DVD. u vas co nove? vcera ste o kolkej skoncili?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?