Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

13. sep 201221040
  • no, ja by som to zvladla do augusta, ale nebolo by to ono..bolo by tam vela kompromisov a to nechcem.. 😠 *inak ja sa do tej svadby nejako neponahlam..bambino necakame, tak kam sa nahlit 😃 *len zas mam dilemu, bo 2.8.2009 je nedela..ja asi zavriem oci, zoberiem spendlik a pichnem do kalendara..a do akeho dna pichnem, vtedy bude svadba 😃 😃 😃 *

tak to necakaj, chlapi sa nerozhybu nikdy..a co sa svadby tyka dvojnasobne 😃 😃 *

zajtra by som rada do sprchy..ale ta zima!!minule som zhrabla aj macov zupan..som chodila ako medved 😃 😃 *nemas nejaky trik?? 😃

• ja sa rychlo umyjem-to v zime su to take rychlosprchy- a sup sup pri ohnicek..pri ohni mi uz je teplejsie, aj sa rychlo uschnem.. skus aj ty pri ten ohrievac... ved to taky prenosny, nie?

• skusila som, raz..a to som predtym dostala asi 15 minutovu prednasku od macovho otca, nech nahodou nekvapnem vodu na ten ohrievac..jak keby som dement!! 😠 😠 *takze pre pokoj mojich usi, sa osprchujem za 10 minut /co je pre mna teda strasne malo..doma sa sprchujem minimalne pol hodinu 😃 😃 /..zabalim sa do zupanov a utekam /doslova 😃 / k ohrievacu..strasne volaco 😠 😦 *

dneska som nejaka unavena..a to som chcela soferovat..ja sa k tomu volantu snad nikdy neposadim 😃 *ty soferujes??

• Sponzor fóra
  • ja iba tak, ked sa nudime, nikdy som nesoferovala preto, ze by sa drahemu nechcelo alebo co.. iba ked musim a to vynimocne.. ja sa t
    trosku bojim este,ale ked musim, tak musim.. mozno tak raz za mesiac 😬 😬 a myslim, ze ani drahy mi velmi neveri
    ty to skusas casto?

ja ani zupan nemam, strasne volaco!! budem musiet kupit!!

• ja mam oveckovy..a maco ma dva, tak mu jeden vzdy ukradnem 😃 😃 *

no, ja asi tiez tak..ale ma to stve..tolko som sa s tym vodicakom natrapila a teraz lezi nevyuzity v penazenke 😠 *mna soferovanie aj bavi, ale ja som uplny magor..ked zabacam, tak zabacam..este smerovku vyhodim, ale do zrkadla sa uz nepozriem, ci nahodou 😃 😃 *a to plati o bocnych ako aj o spatnom..pre mna ako keby tam tie zrkadla ani neboli 😃 😃 *
    a to ani nehovorim o pohynani do kopca..bud mi to skape alebo sa pohnem, ale min. meter dozadu 😃 😃 *

ty si na tom podobne?? 😃 😃

• tak do kopca ani ja neviem, to sa vyhybam tym uliciam, kde viem, ze je kopec a budem tam musiet zastavit!!! to by som neradila tomu za mnou tam stat 😬 😃
    zrkadla ani ja velmi nepouzivam.. nejak sa mi to nejde vtrepat do hlavy-ked tam kuknem, na ktorej to strane auto je.. tak musim najprv 3 minuty rozmyslat, ci je na mojom pruhu alebo nie 😬 budeme raz super soferky.. davam stavku-ktora prva nabura (dufam,ze nikdy..)

• ja dufam, ze tiez nikdy..aj ked v autoskole som raz mala na male 😃 😃 *ale moj byvaly sef to nabral do betonovej steny 😃 😃 *este ze som nesla s nim..totizto som mala 😬 *

ja si dam na zadne sklo po taliansky velky napis - neviem sa rozbiehat do kopca, udrzujte vzdialenost 5 metrov 😃 😃 *

ale ked oni tu maju strasne blbo stavane cesty..vsetky strasne uzke, klukate a hore-dole..zozaciatku som mala vazny problem aby som nezvracala, sa mi zaludok tocil jedna radost 😒 *

pockaj, dame si zavody 😃 😃 😃 😃 😃

• no, 500 metrov za 2 hodiny 😃 😃
    jaj musim uz ist "maly" ma vola!! 😃 musim ho ist ulozit a precitat mu nejaku rozpravocku 😃 tak dobru noc, maj sa 🙂

• to niee, ja lubim ist rychlo..ale po rovine a bez zakrut 😃 😃 *

len utekaj, my uz tiez pojdeme..nikde nikoho a treba sa zajtra vyspat..nakupy cakaju 😵 😵 *

buona notte 😴

• no co, o kolkej ste vcera skoncili?

• kde si dneska? co tenisky?

• ahooj..troska som sa pozabudla..sme s macom pozerali filmy..ja som este pozeral bee movie, ale natrepali sa sem albanci a zrusili ma 😠 😠 *

vcera sme skoncili okolo stvrt na dve 😒 ale aj tak som sa dneska nevedela zobudit 😬 *takze tenisky budu definitivne zajtra..bo ideme s macovou sestrou, si kupila nove auto 🙂 *takze zajtra bude aj mcdonald 😃 😃 😵 *

ale ako tu poznam obchody, tak v kazdom budu mat tenisky, co sa mi budu pacit len v cisle 39 alebo 37 😠 *

ty ako dneska, drahy je este doma??

• som sa tu nudila... drahy je uz v praci, asi ma nakazil, boli ma hrdlo 😞 😠 😠 ale dufam, ze zajtrajsia party nie je ohrozena 😃
    jake filmy ste pozerali?

• jaj, volala som so sestrou, v aprili dojde 😃 😵 *

no, najprv io sono legenda s willom smithom, potom s nicolasom cageom..ale neviem ako sa to volalo, taky novy film..a potom bee movie, ale to som nedopozerala 😠 *

jaaj, party, uz mas kostym??

• nemam, a asi ani nebudem mat.. kdeze to uz teraz zozeniem! mozno iba vlasy si nejak spravim na ten sposob..

a kde dojde v aprili sestra? za tebou? to budete blaznit po taliansku, co?
    dobry je ten film s will smithom?

• Sponzor fóra
  • co sa vlastne vtedy nosilo, pozerala si na googli?? 🤔

de blaznit, pride len na den..o pol tretej su v rime a na druhy den idu do rapolana, ci kde..su tu len na 3-4 dni 😦 *a okrem toho tu sa ani blaznit moc neda, san neni kde 😃 😃 *

noo, ukazky boli svetove, ale ten film nic moc..teda zaciatok v pohode, akcne, vipne, super..ale poslednych cca 20 minut o nicom..dobry bol, ale znova by som si ho nepozrela 😬 *

• Ahoj holky, promiňte, že vám ruším dikuzi 😉 , ale potřebovala bych poradit. Budu si brát poslední červencový víkend v ČR taliána a mám trošku potíže s sháněním potřebných dokumentů...Alessandrovi nevydaji rodný list a další papíry bez toho, aniž by předložl můj rodný list a můj certificato di stato libero 😢 . Holky, nevíte, kdo mi ten certificato vystavi??? na matrice o tom nic neví 😞 . moc prosím o radu...díky!

• jeeej, tak v tomto ti velmi neporadim.. teba zaujima, kto ti to vystavi v CR alebo v Taliansku?

• dashenka? si tu? ja som vcera mierne zadriemala pri pc 😬

• ciaaaaaao 😃 😃 *

som sa trochu zdrzala na ebay-i..hladam nejaky parfem..asi to bude versace..xixi 😛 *no co dneska..nemali ste ist na tu party??

jaj..mamina mi volaaaa 😃 😃 😉 ..aspetta un'po 😉

• aaale, som som super mega maxi strasne nehorazne moc nastvana, lebo moj milovany nechce ist von!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• volaj, volaj.. 🙂

• dovolane 😃 😃*

a to uz preco, sak vedel, ze chces ist nie?! 😠

• ale mal dneska mensiu depresiu, lebo tu bol jeho otec a mali sme bordel v dome, ani ho nezavolal dovnutra!! ale tak co chce!! obidvaja sme chori a do toho dvaja psi! ja som chcela aj vcera upratovat, ale on sam mi povedal, ze nech to necham tak, ked som chora.. ja uz sa v nom nevyznam!! ale povedal, ze este mi zavola, ci teda pojdeme alebo nie!! jaj, nervy mam!!
    tenisky kupene?

• nesnaz sa, to je chlap, toho nepochopis 😃 😃 *a on je teraz v robote?? 🤔

no, jasne, ze "kupene"..nemali sme cas..sme spali cca 4 hodiny a potom sme isli s francovou sestrou, bo si sla kupit nove auto..ciroen c3..celkom pekne 🙂 *tak teraz beham po ebay-i a kupujem si parfem..tenisky pockaju 😃 😃*

• jaky versace chces?

• VERSACE BRIGHT CRYSTAL..je to take svieze na leto 😎 *teda aspon dufam, ze je to ten parfem, co som cuchala 😃 😃 *

jemine a to co jeho otec nikdy nevidel bordel??sak ste mladi, mate 2 psov a este k tomu chodi..nechapem, co z toho a mlady robi taku vedu 😦 *a to ako kvoli tomu nechce s tebou vecer ist??

• to prisla ta depresia, ze mame bordel, ze on uz takto nechce zit, jednoducho odveci rozpraval, nervozny, ze ani nemoze otca do domu zavolat a ze nepojdeme von, aby sme mohli zajtra upratovat.. NEERVY MAM!!!!
    ale ved ja mu to vratim!! jaj, jak by som si zanadavala 😃 😠

nepoznam tu versace, ja som raz vonala taku v tvare zenskej postavy,taku farebnu, neviem uz, ako sa volala, ta bola super..
    a vcera ste o kolkej zatvorili? neskoro?

• zatvarali sme okolo pol piatej a domov sme sa dostali o piatej..a vstavali sme okolo deviatej, pol desiatej 😒 *sa divim, ze este mam otvorene oci 😃 😃 *

hi hi, to som dneska mala asi podobnu naladu ako tvoj drahy 😃 😃 ..ale nastasite to prehrmelo 😃 *a to ako ked pèojdete, tak nebudete upratovat??co chce vypit flasu tequily?? 😃 😃

je to tento: http://www.parfums.sk/versace/versace-bright-crystal

• jemine, pisem ako madar 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov