Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som sa rozpisala :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a co bola taka skareda ta dcera, ze jej mama musi frajera hladat?? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, co som "zahliadla", tak skareda nebola..taka "talianska"..cierna s ciernymi vlasmi/y..ale uz sa na tom rehocem aj ja..maminka jej musi dohadzovat chlapov..nestela by sooooom :-D :-D :-D :-D *to je vacsie zufalstvo ako inzerat :-D :-D :-D * ozaj a co tie vlasy??nasla si niekoho??
Odpovedať
ale nie, lebo som nakoniec domov cestovala s malo peniazmi, nemal drahy hotovost, tak ziadne vlasy sa zatial nekonaju.. ale posle neskor :-D prave napisal, ze mi to neskor vysvetli, ze preco nepisal... ]-( ]-( inak, super, ze uz mate vahu a toastovac- to je dolezite :-D :-D a je zariadeny ten byt?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti mal dat kreditku :-D :-D :-D :-D toastovac je dolezity..my sme sialnci na hrianky :-D :-D :-D *a vahu som si kupila, na pripadne "pecenie"..uvidime, co z toho bude :-D :-D :-D * no, v tom byte je zariadena kupelka, kuchyna a su tam matrace na spanie..ale tie matrace mi nevadia..moja segra spi na matracoch uz asi 2 roky :-D :-D :-D *jedine tu pracku musime kupit..teda myslim..ja som to pochopila tak, ze k tej kuchyni patri aj chladnicka =-) *zajtra budem mudrejsia :-D :-D * ja tento tyzden cakam na veci z ebay-u..uz nech mi doooojdu ;-( *budem si musiet dat nejaky limit..napr, ze 50euro/mesacne..inak sa neustrazim :-D :-D :-D * ake mame doma pocasie??
Odpovedať
ale prsi tu stale.. zamracene :-S chyta ma tu depresia :-D aj z klavesnice, lebo mam inak z a y ako v taliansku a stale sa mi to myli ]-( :-D u "nas" je jake pocasie?
Odpovedať
a co si si objednala zase z ebay-u??? ty si sialena!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, u "nas" bolo cez den slnko a teraz je tma..srandujeeem :-D :-D :-D *cez den bolo v pohode, ale vecer este stale zima..ja mam na sebe macov sveter :-D *jemu je zima akurat ked je chory..nechapem, ja som taka zmrzlina :-D * jaj, ale tesim sa na ten byt..hlavne na sprchu..u maca, ked som vysla zo sprchy, tak sa zo mna normalne parilo, aku tam mali zimu :-D :-D *dufam, ze tu to tak nebude :-D :-D :-D * aj si bola niekde vonku cez vikend??
Odpovedať
jeezis, bola som a bola som strasne zla :-D :-D :-D v piatok som sa tak stala :-N :-N , skoro som sa pobila s vyhadzovacom :-N :-N ,ale zabavila som sa :-D :-D vcera som bola tiez, ale to uz tak decentne.. zlata vec sa mi stala- stretla som takeho chalana, ktory chodil so mnou na strednu, je ale o rok starsi a rozpraval mi, ako bol do mna zalubeny, ze sa neodvazil nikdy ma oslovit :-D zlatucke... tak mi sprijemnil vecer aj komplimentami :-D ale dneska som znicena :-S a co si si objednala z internetu?
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, to vzdy potesi taketo "stretnutia" :-D :-D *jaj, aj ja sa chcem uz opit..tu a to neda, tu nic nemaju..z limoncela sa asi neopijem :-D :-D *ja som taka ceresnova a to tu nemaju ]-( *a co si take pila, ze si sa chcela bit s vyhadzovacom?? :-D :-D sak nic nove, cakam na tie veci, co mi maju dojst..tie plavky a top 8-( *a prave som silno nasrana, bo som si vydrazila tasku a ta krava tam ma len prevod z uctu na ucet!!! ja by som to zakazala..ked su medzinarodny, tak nech maju pay pal alebo nech idu do p**ele!!!take mam nervy..a este k tomu je to nemka a vie len nemecky..zadubenci!! ]-( ]-( ]-( *toto je posledna vec, co z nemecka kupujem..vzdy mam s nimi len problemy!! :-S
Odpovedať
ten top som ale nevidela =-) hod link a prestan uz ebay-ovat :-D :-D
Odpovedať
zase na ebay-i?????? 8-( =-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jaj, pockaj, pohladam :-D * sme s macom skusali, ci sa to neda zaplatit..a neda..a sak tiez krava, vie len po nemecky..tak sme patrali ako sa povie, ze nech nam posle udaje ohladne banky..tam ma len prevodom na ucet, ale udaje ti neposle..si to mam vycucat?!?! ]-( ]-( tu je: /sice neviem, kam ho budem nosit, ale ked mne sa tak pacil :-N http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V...
Odpovedať
dobreeee ;-) oni su niektori hrozni s tymto ebay-om.. ja som raz kupovala topanky od jedneho predajcu, ale jedny v jeden den a druhe na druhy den.. a on mi ich poslal oddelene!!! pekny debil!! inak, som strasne dostipana, neviem od coho, a strasne velke stipance!! jak keby som v nejakych tropickych krajinach :-D ozaj, ty si mala jaku veceru a obed? chyta ma hlad, asi zabehnem do chladnicky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ako ja mam so vsetkymi uplne super skusenosti len vzdy s nemcami su problemi/y..nechapem..strasne pripeceny narod..ked to nevedia, nech nepredavaju 8-( haha, komare?? :-D no, ja som dneska poriadne nic nejedla, bo ma boli zub a este k tomu mam chytene kutiky ust, takze nemozem ani poriadne otvorit usta :-( stara dneska robila take tie cestoviny..je to ako nase rezance, len je to dlhe..eviem ako sa to vola..s nejakou rajcinovo-masovou omackou..strasne je to dobre..akurat, ze ja som nevedela ani poriadne otvorit usta, aby som si mohla dat do ust vidlicku..takze nic moc..akurat 2 croassanti som nejako prezula :-D :-D :-D * jaj, ti zavidim..ja ked si predstavim nasu chladnicku doma x-) x-) tie dobroty x-) x-)
Odpovedať
no ani mi nehovor!! tolko jedla a mne nechuti jest! pockaj, jak si budem nadavat, ked sa vratim do talianska :-D :-D a ty vies po anglicky?
Odpovedať
Profilova fotka
to ti len po vikende nechuti, pockaj, nech sa ti spamata zaludok :-D :-D :-D :-D :-D no, vedela som..ale uz som vacsinu zabudla alebo som to schomolila pri mojej konverzacii s macom :-D :-D *viac rozumiem ako viem zo seba vypotit :-D * ale ja to nechapem, to v nemecku alebo aj tu v taliansku sa neucia cudzi jazyk na skolach?! tvoj drahy vie nejaky iny jazyk okrem talianciny??
Odpovedať
teda pomylila som sa- chcela som sa ta opytat, ci vies po nemecky? drahy vie anglicky trochu, ale ja sa stale smejem na ich vyslovnosti, ta je fakt hrozna! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, maco ma celkom dobru vyslovnost, ale pocula som aj "pravu" taliansku anglictinu..strasne..sak len reklamu ked si pozries a je tam nejake anglicke slovo..strasne :-D :-D :-D * po nemecky viem akurat tak hallo a danke, to je vsetko..mne sa ten jazyk strasne nepaci..brr :-x * si teraz uzivas co?? ziadny krb a aj tak je teplo a staci otocit kohutikom a tepla voda ide a ide :-D :-D
Odpovedať
ani mi nehovor! radiatory na plne, sprcha 2 hodiny!!! :-D :-D ani mne sa nepaci nemcina, ale musela som sa ju naucit (teda iba tie super zaklady), lebo som yila v rakusku asi 5 mesiacov a nic ine som nerobila, iba cumela do telky a ucila sa nemcinu :-S a co v telke jake su novinky? sak zmeskam kopu mojich programov :-( :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nikdy som si nemyslela, ze mi bude chybat tepla voda..ako jedlo, rodina, kamosi, to som cakala, ale ze tepla voda, tak to by ma ani vo sne nenapadlo :-D :-D :-D ja som na nemcinu doslova alergicka..sa mi nepaaaci :-S * fuha, tak ja som telku nevidela ani nepamatam..strisciu som nevidela uz dobre 3-4 dni a amici som minuel videla len kusok..zase vyhrali ti modri..tak som sa nstvala, ze som vypla telku a isla som radsej spat!! ]-( *mne tam ten marco, ci ako sa vola, tak lezie na nervy..ved on vobec nema hlas..ti taliani nepocuju?!ta squadra blu je cela nemozna..nechapem ako mozu stale vyhravat 8-( ved s eekou nepises??nech ti napise, co sa deje v GF :-D :-D :-D
Odpovedať
ale ta sem vobec nechodi.. som si pozerala na nete to uomini e donne, boze, super cast som presvihla!! strasne romanticka cast ze bola a ja som to nevidela ]-( :-D tak mam nervy :-D a grande fratello je zajtra, tak dufam, ze to budu davat na nete, alebo aspon nejake ukazky, sak ma trafi slak :-D :-D :-D ozaj, starej ste uz oznamili, ze sa stahujete?
Odpovedať
Profilova fotka
esteze to davaju na nete ;-) *ja som tak akurat odisla nejeke 3 tyzdne predtym, ako koncili vyvoleni v cesku..akurat oni mali take blbe zostrihy, ze si sa nic nedozvedela ]-( * ja som minuel cumela na ordinaciu v ruzovej zahrade :-D :-D *ale to vzdy v utorok mam 7 sro a vo stvrtok mafstory.. x-) x-) * stara nevie..maco jej nechce nic povedat, kym to nebude na milion percent..nech neskolabuje :-D :-D *ale akurat tu minule bola macova sestra..sa chce toto leto vydavat a jej frajera mam im chce kupit byt..tak doniesla nejake prospekty.. :-D ja ked uz, tak si postavim dom..ved dat 160tis. za dom alebo byt..radsej dom..teda aspo na slovensku to tak je..tu neviem =-)
Odpovedať
no jasne, ja by som tiez radsej dom, ale tu by som sa asi nedoplatila :-S v nasom meste stoji v centre byt okolo 300,000 euro, to je uz pekna suma, a este ked si to tak zoberies, mesto je velke ako topolcany- ibaze sem chodia turisti, preto je to take drahe ]-( mafstory som aj ja dneska kukala, celkom dobre :-D teraz chodi na markize Elan je Elan, to nepozeravas?
Odpovedať
Profilova fotka
som videla len kusok..som chcela vidiet, ze co to je, ale mi to pripada strasne nudne..to natahuju a ten rozboril..ja ho moc nemusim..strasne afektovany 8-( * ja som mafsory nemusela, ale odkedy tam dosiel ten peter sklar /ali/, tak je to super..aj teraz ta pipina..predtym ju hral ten adamec, teraz je to lepsie..rehocem sa jak diva..hlavne ked povedia, ze "som SILNO nasrany"..nie velmi ale silno :-D :-D :-D :-D :-D * tu stoji byt tusim ako 160,000..aj novostavby kupis tak nejako..ale toto je zapadakovo :-D :-D * ja by som si postavila dom a dala tam solarne panely a podobne blbosti.."zdierala" by som prirodu ako by sa len dalo :-D *ved taketo domy ta stoja smiesny peniaz..teplo mas zo slnka, takze kurit moc nemusis, drevo je lacnejsie ako plyn, takze si das krb a spravis prieduchy..treba setrit, kde sa da :-D :-D :-D * panelak a take nepozeravas??
Odpovedať
este som to nevidela, sak som len od piatku doma a to som bola vacsinou vonku :-D :-D ale neboj, vsetko to okukam :-D boze, ja idem rano doktorovi, chcem ist na prehliadku celeho tela, taaaak sa bojim, aby mi nieco nenasli!!!! ty nechodievas na taketo preventivne prehliadky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som videla asi 2 casti toho panelaku a minule som kukla jednu cast tych priateliek, ci ako sa to vola..no strasne volaco, sak sa to neda pozerat :-S *jedine moja ordinacia :-D :-D :-D :-D no, nebola som ani nepamatam..mozno mi aj prisiel nejaky listok domov, ale tak co uz..nebudem sa kvoli tomu trepat domov :-D *sak ked mam umriet, tak umriem..a podla toho, co som pocula a citala o lekaroch, tak mi nepomozu :-D :-D :-D * ozaj, ty si spominala, ze tvoj drahy nosi kontaktne..nevies, kolko o tu asi tak stoji??lebo trepat sa kvoli tomu na slovensko sa mi nechce :-N
Odpovedať
on plati 50 euro denne na 3 mesiace- pockaj 90 ich tam je, takze na 45 dni vlastne.. ty mas denne ci mesacne, ci jake?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam na rok, tusim ma to vyjde 2400..ono normalne sa kupuje na pol roka za 1200 a mas tam 2 pary, ale kedze ja mam na kazde oko inu dioptriu, tak si musim kupit 2 rozlicne balenia a vydrzi mi to rok :-) * jezis, mame tu takych dvoch magorov..nech uz idu prec, ja chcem ist spat :-( * ty kedy ides zajtra na to vysetrenie??
Odpovedať
rano, okolo 7,00. ani mi nehovor, som naucena na uplne iny rezim, sa aj zblaznim zajtra :-S :-S cinankovia chodia stale?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?