Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

13. sep 201221040
  • ja som si matrix pozrela, len kvoli tomu, e mi vsetci hovoroli, ze jaky to je super film..podla mna je to dobra kravina 😦 *

casablancu som "videla" asi 5x, ale nikdy som to nedopozeralama to nebavilo 😬 *kubric ma ten mechanicky pomaranc, ci ako sa to vola nie??o som tusim tiez videla len tak na pol oka..nejako mi unikali suvislosti 😃 😃 *
    ale odviate vetrom je super..to mozem pozerat aj tisickrat..ako sissi 😵 😵 😵

ju, albanci odisli..dufam, ze pomaly budeme zatvarat 😠 *rozmyslam, ci budem soferovat alebo nie 🤔 😃 *ty si nesoferovala teraz niekedy??

• heh, som si ani nevsimla, ze si mi zduchla 😃 😃 *my tiez balime..soferovat radsej nebudem..v piatok sa sem-tam vyskytne nejake to auto 😃 😃 😃 😃

tak zajtra..ak tu budes 😉 ciao 😴

• no dobry den, ako sa mame? ja som sa prave dohrala na pc.. mame ist dneska na veceru s tou pamelou, ale zatial nevolala, tak neviem, ci to plati.. vy co ste robili dneska?

• Sponzor fóra
  • no co, aky je byt?

• no co je s tebou? 🤔 pochval sa novym bytom!!! 😃

• co je? znova problemy s pocitacom?

• ciaooooo 😃

konecne!!najprv nam nesiel net a ti debili, ze sak oni nevedia preco..tak maco tusim spisal zmluvu s niekym inym..takze uz y to malo slapat 😃 *a potom sme mali nejaky zavirusovany pocitac..a ze moja vina..haha, nakoniec to bola macova vina 😃 😃 😃 😃 😃 *ale uz slapem, takze ma tu budes mat 😃 😃 *

s tym bytom budemem mudrejsi po 15-stom, bo ta holka ma do 15-steho zaplatene najomne a aj ked je uz odstahovana, tak este neodovzdala kluce /co je logicke/, takze cakame a potom sa hned pakujeme..len budemem musiet kupit pracku 😒 *

co mas nove??ake mate pocasie?? tu vcera cely den prsalo a dokonca hore u maca bolo asi 5cm snehu!!! 😃 😃

• no kooooonecne 😃 😃
    u nas je tiez hrozne pocasie, vcera bola burka, dneska prsi 😞 aj u nas ze snezilo, nehovorila ti mama? teda ja to neviem na 100%, ale citala som predpoved 🤔
    takze na 100% idete byvat do toho noveho bytu?

• jaj, som sa zabudla pri veceri 😃 😃 😃 😃 *

no, ak sa nieco nestane /nahodou sa ten dom nezruti/, tak je to na 100%..uz sa neviem dockat..neznasam cakanie 😠 😃 *

ty to kedy mas ist domov??si to neviem zapamatat 😃 😃 😃 😃 😃

• v utorok cestujem. a svokra to uz vie?

• fghfgjhgfj

• to som skusala..mi to 2x neodoslalo!!! 😠 😠 😠 😠 😠

aj ja chceeem..zabal ma do kufra 😃 😃 a co tie vlasy, nasla si nieco??

no, svokra asi vie, neviem, ci sa s nou maco bavil..ale tak nema sancu..bo ja uz som macovi povedala, bud sa stahujeme alebo idem domov 😃 😃 😃 😃

• dobre si spravila!!! mna by asi tiez triafal slak, keby mam byvat so svokrou! ale ta ta bude asi nenavidiet 😦 ze si jej zobrala synceka 😃
    jake mate pocasie?

• je mi to uuuuplne jedno 😃 😃 😃 *sak ja mu nezakazujem sa s nou bavit..ja len chcem mat svoje sukromie..ale musim sa naucit prat 😒 😃 😃 😃

tu prsi..to je neskutocne..2 giorni fa bolo brutalne teplo..stromy kvitli o zivot a vcera sneh 😦 *neviem, kto povedat, ze v taliansku je prevazne slnko!!som tu od oktobra a furt tu je zima 😠 *vy ste tiez mali vcera sneh??

• ale kdeze! tu sneh nevideli asi 8 rokov 😃 😃 ale bola burka, dneska este prsi 😒 😠 hrozne!!! a az do pondelka by malo byt takto hnusne, uz bez dazda,ale zamracene 😒
    a co nevies prat?

• Sponzor fóra
  • ja?! 😕 ja som v zivote neprala 😃 😃 *vyvesat pradlo a tak, to hej, ozehlim, poskladam, ale prat 😬 *ale nastastie maco vie, takze sa budem mat od koho ucit 😃 😃 *

ja sa tesim hlavne kvoli tomu, ze konecne budem mat cas aj na cvicenie..to, ze tu cely den len sedim na zadku mi teda nepridava na "krase" 😞 *a minule sa mi minula plet. voda..neskutocne..v zivote som nemala taku zlu plet!! ty pouzivas plet. vodu?? porad znacku 😃 😃

• tak to ja milujem pranie!! aj ked raz som dala do pracky moj sveter a vysiel z toho sveter pre babiky 😬 😃
    ja nepouzivam pletovu vodu, na odlicenie pouzivam garnier gel, taky modry umyvatelny a pletove mlieko, tiez garnier! ja tiez mam hroznu plet, ale to mam asi od toho, ze stale bozkavam yorkshira, davam si ho pri lica a on je spinavy, tak sa to na mna vsetko lepi.. ale uz nebudem 😃 a predvcerom som si kupila Venus krem na tvar- prevencia proti vraskam, plet sa mi zdala krajsia, ale to asi nie kvoli kremu-na to je este skoro povedat..
    a pit musis vela-ja ked pijem viacej, tak sa to hned odraza na pleti. kolko vody vypijes za den?

• no, u mna padnu tak 3-4 pol litrove flasky, takze je to v pohode..a v lete je to viacej..takto cez zimu mi nechuti 😒 *akurat teraz chlipem dost coly, bo tu mame stroj na colu a pivo..no nedaj si 😃 😃*

to aj moja mamina si raz tak oprala sveter..ale to skoro plakala, lebo to bol jej oblubeny, co mala uz asi 20 rokov..taky velky, teply 😃 😃 😃 *

ja som mala uplne super plet..ale minula sa mi ta moja pletova voda a koniec..strach 😬 *teraz pouzivam take tonikum, ci co to je..ale to neni na moju plet..vobec to nepomaha 😞 *ja sa vzdy vecer odlicim a potom nacapem plet. vodu..ziadne kremiky a podobne..moja plet to nerada 😃 😃 😃 *

venus je krem na tvar?? to su neni nahodou aj holiace strojceky?? 🤔

• no su to holiace strojceky, ale maju aj tieto kremy, ten moj je s vitaminom B (alebo C), tak uvidim, co mi to spravi
    jej, zabudla som ti napisat novinky!!! minulu sobotu sme boli vonku s tou pamelou a dosla k drahemu do restiky herecka, znova chachacha, chichichi a neskor sa zacala rozpravat s pamelou, tak som sla za nimi a robila som sa sympaticka, sme sa zoznamili a srandovali skoro cely vecer (ja som ale bola pokrytecka 😬 😃 ), ked sa otocila, tak sme jej robili za chrbtom grimasy, atd.. aj s kamoskou tam bola- no hroza.. a potom povedala drahemu ze: " no konecne som spoznala tvoju priatelku,ale bolo lepsie, ked som ju nepoznala" 😃 😃 😃 trapna!!!!
    a mne este vypravala, ze som vyzerala nesympaticka, ale teraz uz nie 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    krava 😠 😠

• ty jo, tak holka moc pozera trapne americke serialy 😃 😃 😃 *to mas dobre, ze sa vies pretvarovat..mne ked je niekto nesympaticky, tak konec..ja proste nemozem..teda ako snazim sa, ale dotycny to vyciti 😃 😃 😃 *
    ta herecka ide len po tvojom, ci to tak vseobecne?? 😃

toto je neskutocne..na celom svete neviem najst podprsenku, co nema vzadu to trapne zapinanie!!mam tricka , co su na chrbte otvorene a nemam o pod ne 😠 😠 nevies, kde by sa taka dala kupit?? 😬

• neviem, ci to so vsetkymi je taka- ale ja uz som bola uz aj trosku pripita, tak som si z nej robila srandu 😃 😃

jezis, neviem, neskusala si na ebay-i? alebo tu nalepovaciu?

• francy uz sa ti ozvala eeka? nemala net......hovadska spolocnost.... 😉

• to aj ja ked si pripijem, tak sa mi zdaju niektore tie "dievcata" o trochu normalnejsie 😃 😃

no, prave pozeram na ebay-i, ale nic moc tam neni..teda okrem tych nalepovacich a tych, silikonovych, co sa ti pricucnu na telo..len ono sa mi zda, ze to moc nedrzi tvar..to taha tie prsia dole 😃 😃 😃 *

co drahy, uz je psychicky pripraveny, ze ude bez teba??

• ale mne sa ona nezdala normalna! ja som sa s nou narocky zoznamila, lebo ako sa hovori: "priatelov si drz blizko a nepriatelov este blizsie" 😃 😃 a zblizka nie je ani taka pekna, ako sa mi zdala 😃 😃 len zadok ma pekny (ale ten som ja nepozerala, to mi hovoria vsetci moji kamarati)
    no drahy je pripraveny, ale ja moc nie 😃
    jaka bola vecera?

• jej, cau smaily, no pisala v pondelok, ze 12.3 bude uz mat novu spolocnost, tak to bude lepsie, dovtedy musime vyckat 😃 😃

• my ako sme tu mali v nedelu ten turnaj v pokri, tak tu bola jedna holka..ako tvar nic moc, najdu sa aj krajsie, ale postavu mala uplne super..ani chuda ani tucna..som na nu zirala cely vecer 😃 😃 😃 *a nakoniec som sa dozvedela, ze maco s nou kedysi robil..a ze je to puttana..doslova..takze uz viem, kde prisla k takej postave 😃 😃 😃 😃 😃 *

sa ti zdaju vela tie 3 tyzdne co?? 😃

aaaale, zase pizza..mali sme len chlieb a sunku a toho som uz prejedena..tak zase pizza 😦 *uz sa tesim, ked budeme vo "svojom"..konecne normalne jedlo 😵 😵

• 😃 😃 😃 😃 😃 dobre!!!!! to som este nevidela 😃 😃 😃 😃 😃 😃

ale, mne sa zda vela aj 1 den! herecka vyuzije kazdu prilezitost..
    ja som si zacala robievat toasty so sunkou a syrom, uz 3 dni nic ine nejem!! asi som si uz zacala zvykat na to, ze nemame plyn,ale vcera ho bol kupit- aj tak nevarim, dam si radsej toast 😃 😃
    a turnaj bol aky?

• to uz je jaka kravina, i vypchavat zadok 😃 😃 *ako prsia v pohode, sak plastka je draha, ale zdok?? 😃 😃

to tu je strasne s tym plynom a celkov, ja som si este stale na to nezvykla 😠 *a to akoze nemate plyn na varenie??..to nechapem 🤔

no, turnaj nic moc..akurat som mala den lbec a voec sm nemala chut byt v spolocnosti asi 60-tich ludi 😒 *a kazdy si myslel, ze som albanka..len kvoli tomu, ze nerozumiem taliansky..to aj vas su taky zabednenci?! 😠

• no my mame tu 'flasku', bombola po taliansky, neviem, ako to je po taliansky a to ked sa ti minie, tak si musis kupit novu 😒 😒 strasna otrava, nastastie nam vydrzala viac ako rok, takze to sa da.. ale aj tak- nemozu to mat normalne, tak ako my na slovensku? vy mate zavedeny plyn alebo tiez tuto bombolu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov