Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, som sa trochu zabudla pri finale GF :-D :-D *toho maria som teda netipovala =-) *a to co spravil ten francesco..traaapne, najprv ju nestel a teraz sa ide pretrhnut..*a teresa..videla si toho jej frajera??strasneeeeeee :-D :-D :-D * a to vam netecie voda z vodovodu??nic extra, ale sak lepsie ako nic :-N *teleport uz mas??poslem ti..povedz, co chces..aqua, cola, fanta :-D :-D :-D * ach jaj, su 4 rano a tu su este stale manici, co hraju poker!! tak som rozlozila nase "kralovstvo" a dneska dormiamo qua :-D *prave jeden odisiel..dufam, ze nie do bankomatu, lebo ho niecim ovalim!! ]-( ]-( ]-( *jeden dneska vyhral vyse 1000 euro a aj ich pekne prehral :-D :-D *tu dneska nechali 1100 euro..plus 1000 co prehral..blazni..v taliansku 2 mesacne platy a doma by som take prachy zarobila za pol roka :-D :-D :-D :-D :-D * tak ja idem na fajciarsku..zajtra..teda dnes ta cakam ;-) *ci vediamo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo, kde si?? =-)
Odpovedať
no uz som tu.. vcera sme mali dovolenku, tak som tu nebola.. tecie nam voda z vodovodu, ale nepijem ju, nemozes nikdy vediet! vlastne tu skoro nikto nepije vodu z vodovodu.. a viem,ze ta nasa nie je prave najpitelnejsia (pekne slovo, co? :-D ) inak, to su blazni ti taliani, co furt prehravaju!!! co nemaju doma zeny? ved talianky masakruju muzov, co nevie tomu, co prehral, nieco zena povedat?? =-) ja som vedela, ze ten mario vyhra, aj som ti to tusim pisala!!lebo vzdycky, ked bol v confessionale, tak mu tak straasne tlieskali.. ale tej teresy som mala plne zuby, ani som neverila, ze sa dostane tak daleko! inak chudak frajer, ani mu tusim nepovedala 'ano'.. podla mna je tak trochu zalubena do maria.. :-D no co, o kolkej ste vcera nakoniec zatvorili? a spali ste v lokali?
Odpovedať
Profilova fotka
buona sera :-) sak aj ja sa divim..oni sem dojdu o tretej-stvrtej poobede a odchadzaju o druhej-tretej rano..niekedy aj o stvrtej =-) *sak ja by som toho mojho zabila!!*ja neviem, co su zac..vyzeraju jak posledni krcmovi robotnici..ale skoro kazdy druhy den tu necha 500-700 euro!!..blaaaaaaazen..to by boli nakupy!! x-) x-) *ja byt jeho zenou, tak mu vyrabujem penazenku a hajde na nakupy..louis vuitton, prada..a uz by to islo :-D :-D *teda ten vuitton ani nie..uz je tolko dost dobrych cinskych napodobenin, ze sa mi ta znacka zhnusila :-S * ja som tej terese tiez nedavala sance..prekvapila :-D *mne sa tiez zda, ze mu nic nepovedala, len si dala prsten na prst..ale tak..sorry, o takeho by som ani bicykel neoprela :-D :-D :-D *kolko mal, cez 30..a uz plesaty..prrr :-S :-S* no, nakoniec sme v lokali spali..zatvarali sme okolo stvrt na pat a to sa nam uz vazne nechcelo trepat domov 8-( *ale nic moc..teda gauc super..pohodlny, makkucky..len co tu mame automat na kavu, tak ten vrndzal kazdych 10 minut!!!!! ]-( ]-( ]-( a ako ste stravili volno??inak aj u vas su uz take tepla??
Odpovedať
kto by ho chcel toho teresinho, lenze ani ona nie je bohvieco :-N :-D ! :-D luis vuitton sa mne velmi nepaci.. tie kabelky na jedno kopyto a uz to ma skoro kazdy, ci uz original alebo napodobeninu. u nas bolo dneska slnko cely den, ale nebolo az tak teplo, teda aspon mne sa nezdalo.. tak nieco nad 20 stupnov.. dneska som sa s drahym rozpravala o darceku k mojim narodeninam, myslim, ze mi chce kupit skuter alebo nejake stare auto na roztrieskanie :-N :-D , tak sa neskutocne tesim.. len som mu povedala, ze chcem ist na slovensko to oslavit, teda tyzden pred alebo tyzden po narodeninach, ale iba na 3 dni, tak sa na mna skaredo pozrel a povedal mi, ze teda ziadny velky darcek nebude :-( :-( ]-( ale tomu neverim, to sa este prehovori :-N a co teda? budete prespavat uz stale kokali? alebo sa budete vraciat domov k svokricke? :-D uz ti prisli tie veci z ebay-u?
Odpovedať
kokali?? :-N v lokali!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som predtym ani netusila, ze nejaky louis vuitton existuje..to az ked som prisla sem :-D :-D *ale presne ako hovoris..uz to ma posledna chudina..brrrr :-S * jeeeej, takze francy bude mobilna?? =-) :-D :-D *ja by som radsej auto ako ten skuter..ked uz mam ten vodicak, tak nech sa naucim poriadne jazdit..si predstav, ze sa budes vyvazat na skutri a potom sadnes do auta :-| *ja by som brala radsej to auto..a okrem toho, mozem sa vozit aj ked prsi a nemusim mat na hlave tu sprostu prilbu :-D :-D :-D * a kedy oslavujes??* chi chi, preklep :-D :-D *no, to len teraz sme si skusili..ono, keby sa da ten automat "utisit", tak by so bolo super :-) *ale takto len v nevyhnutej unave :-D :-D * no, prisli mi 2 mikini/y..ale mam nervy..jedna vec mi pride z anglicka za 5 dni, dalsia za 3 tyzdne a dalsia vobec!!!!!! ]-( ]-( ]-( ja chcem ist do toho gardalanduuuuu x-) x-) *ale tie ceny!! 300 euro za izbu :-S *ideme do pariza?? :-D :-D
Odpovedať
a co je to ten gardaland zac? ja som to videla uz parkrat v reklame v TV, ale nejako som nepochopila o co ide?! :-N no ja 17.maja oslavujem, ty kedY? ja by som tiez chcela auto, ale tu je hrozny problem s parkovanim.. drahy ma furt pokuty, strasne malo miest na parkovanie, jedine velke parkovisko je v pristave, co je dost daleko od restiky :-| :-S no este neviem... sak sa este dohodneme. no pre mna najvacsi problem by bola ta prilba- na moje vlasy :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
sak to, vlasy :-D :-D *si predstav, ze si spravis vlasy, drahy ta bude cakat v restike, sadnes na skuter a je po vlasoch :-S :-S *auto to isti :-D :-D :-D * no..skus cez google ten gardaland..ta to hodi na stranku..vyzera to dobreee x-) x-) x-) * takze byk?? :-) *ja to mam vsetko pokope, narodky 21.1. a meniny 10.1. .. potom cely rok nic :-( :-D :-D * som sa trochu zdrzala..bola vecera..spaghetti con sugo di pomodori e basilico (ci ako sa to pise)..ty si uz vecerala??
Odpovedať
my sme mali dneska rezne, len som nejak zabudla, ze sa to ma obalovat vo vajicku, muke a v struhanke.. a ja som zabudla na struhanku.. ale bolo to fajn aj tak, drahemu chutilo. aj ked prvy rezen mu zjedol pes, mal nervy :-D :-D no som pozerala tu stranku, vyzera to celkom zaujimavo :-D :-D mozno sa tam aj mi raz vyberieme :-) boze, dneska fajcim o zivot!!! uz som vyfajcila asi 10 cigariet.. ]-( ]-( a sladke jem stale o zivot, uz mam z toho nervy! prave inak davaju o 20.00 v TV simpsonovcov a friends, tak som myslela, ze to by bol pre teba kanal.. :-D :-D min. tyzden som videla Borat, poznas ten film, celkom som sa na tom zabavila
Odpovedať
Profilova fotka
pes??to ako?? :-D :-D :-D :-D :-D vyzera to zaujimavo, ale maco mi prave povedal, ze to je mensie ako ta mirabilandia..takze nic moc..uz aj ta mirabilandia mi bola mala :-D :-D *ja chcem ist do pariza do disneylandu..maco tam uz bol a zevraj to je skvele x-) x-) x-) x-) * ja som dneska nic sladke nejedla..ale fajcim tiez tak :-D :-D *v tomto teple mi chuti jedine ovocie, tak sa cely den napchavam ovocnymiy saltmi/y :-D :-D * na canale 5 to davaju nie??usim simpsonovci o pol tretej a potom dalsi vecer okolo siedmej x-) x-) borata mame v pocitaci, ale nepozerala som to..nic som tomu nerozumela :-N *ale maco sa celkom bavil :-D :-D * inak ten chlapik je tu zas..dalsich 250 euro + este macovi dal nejake dalsie prachy..blaaazen, sak tu dneska nechal +/- 1000 euro!!!!!ale skaredyyyyyyyyy jeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D :-D aj si sa s drahym bavila ake auto?? bo ja ked som macovi povedala, tak mi vsetky zamietol..ze to vela zere ]-(
Odpovedať
zo stola kradnu jedlo psy :-D ]-( aj v sobotu som robila salat a ked som isla von, zabudla som ho na stole.. a krpec najmensi sa cez stolicku vystveral na stol a skoro cely ho zjedol!!! ]-( :-D take som mala na neho nervy! a potom vracal celu noc :-( to mate vazne tak teplo? to kolko stupnov? no davaju to aj na italia 1, len ja to pozeravam na SKY, to ma ale 1000 kanalov a na jednom z nich davaju sitcomy cely den, na dalsom krimi, potom Gilmorky a tak dalej.. tak mam ja cely den o zabavu postarane :-D :-D no este sme nediskutovali auto, ale on by chcel pre mna nejake malicke- ford ka, citroen C1 atd.. ale mne to je uplne jedno, na zaciatok chcem nieco na rozbitie, lebo som si ista, ze ked budem soferovat casto, tak urcite nieco spravim :-N :-D :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chi chi, inak to aj nas krpec robi..mamina hovorila, ze si tak ukradol zo stola kiwi..ale nechutilo mu :-D :-D :-D *ale psa som este salat jest nevidela..si v tom mala aspon maso nejake?? neviem kolko stupnov, ale ked ideme do lokalu okolo tej dvanastej, tak v pohode mozem ist aj v kratkom tricku..ja mam vacsinou natelnik a vyhrnute rukavy 8-) * no, tak na zaciatok by som brala ten ford ka..je malinke a nevyzera az tak zle..ja som po nom tiez pokukovala :-D :-D :-D * hahaha..chlapik dalsich 200..on je totalny magor..sice pozna pravidla, ale nema sajn ako sa to vlastne hra :-D :-D *ale ma smolu..uz mame na "konte" len 10 euro..a to nam dneska dali na konto 1000euro..len tak dalej :-D :-D * ozaj, od tych vlasov si uz upustila??ja som prave kecala s macom, ze behnem nejakemu kadernikovi..uz zacinam vypadat normalne, tak ma treba "oskaredit" :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D sestra mi hovorila, aby som si tie vlasy nedavala robit, aj drahy sa na mna nastval, ze uz som v zivote porobila dost blbosti, aby som nerobila dalsiu ]-( :-D ale som aj rada, lebo mna by to nebavilo sa o to starat :-N som na to moc leniva :-D prave kukam taky program, co uvadza Brenda z BH 90210, vola sa to Scare Tactics, kde si robia kamarati zarty z kamosov, proste chcu im nahnat strach a je to super.. som sa uz davno tak nenasmiala... inak, co teraz pozeravas, ked neni uz ani GF ani Amici :-D ??
Odpovedať
Profilova fotka
vrrrrr..zamrzol mi komp!! ]-( ]-( sak to..akurat som vcera macovi hovorila, ze co budeme teraz pozeravat :-D :-D :-D *sem tam teraz pozrieme ten x-factor..ale nic moc..jak nasa superstar :-S * a ty co teraz budes pozeravat?? :-D :-D :-D ja ked si tam spomeniem, tak ja uz som mala vlasy cierne, hnede, cervene..s ofinou, bez ofiny, so superkratkou ofinou..uz len ten blond mi chyba a budem mat komplet farby :-D :-D :-D *takze teraz idem na blond ]-( * ozaj, nedas si spumante??prave sa tu buchla jedna flasa :-D :-D :-D
Odpovedať
no dam, ale iba jeden :-D :-D co niekto vyhral? no ja som tiez uz mala vsetky farby, aj dlhe, aj kratke,ale uz som skoncila s farbami, take mam od nich znicene vlasy!! ]-( ked pojdes v taliansku ku kadernicke, tak chod k nejakemu gay-ovi, ti vedia najlepsie robit vlasy. aj ja uz by som mala ist.. ale ja si to necham asi vsetko na narodeniny, aj ku kozmeticke by mi uz trebalo ist.. ty si tu uz bola u kozmeticky? ja by som chcela vediet, kolko to tu asi tak stoji =-) ty nevies? ten x-factor ma vobec nebavi, sem-tam pristihnem draheho, ze to pozera, ale mna to nejak nechyta.. vcera bolo Mai dire martedi na italia 1, to ste nepozerali?
Odpovedať
Profilova fotka
mai dire..co je to..nepoznam =-) nikto nevyhral, ale dosli sem taky dvaja..alkaci..pivo nemame, tak si otvorili flasu..im je jedno, snad aj alpu by vypili, len nech maju co :-D :-D :-D * no, ja chcem ist macovmu..neviem, ci je gay, ale je to chalan..a chalan kadernik..to je na 99% gay :-D :-D :-D * u kozmeticky som nebola..ani tu ani doma..nejako nemam dovod :-N *sak macova sestra tam chodi na trhanie obocia..a to si viem aj sama, tak neviem naco :-D *ale netusim kolko plati a ani za co, takze ti neporadim :-N * inak ty tu mas v taliansku nejaky obl. alkohol??ja som zatial na nic nenatrafila :-|
Odpovedať
ja rum+kola, ale nie ten nas tuzemsky rum, ale havana. ten milujem.. potom este caipiroska z jahod, ale nemam ani ponatia, co je tam za alkohol.. ty uz si sa stihla opit v taliansku? :-D no ja by som potrebovalal vycistit plet, nejake masky dat na tvar, lebo je dost hrozna :-S :-S prave pozeram Sex and the City, tu cast, kde Charlotte zacala byvat s tym holohlavym a ten mal take blbe zvyky nechavat sacky od caju hocikde a potom ho ukazovali, ako si sadol holy na biely gauc :-D :-D Videla si tuto cast?
Odpovedať
Profilova fotka
sex v meste mam prepozerany odpredu-odzadu :-D :-D *mne sa najviac paci, ako si ten holohlavy vydepiluje chrbat :-D :-D :-D :-D :-D *alebo ako samantha "stratila" orgazmus, to bola cast :-D :-D :-D * ja mam plet v pohode, len sa mi minula plet. voda z cajovnika a teraz som mala nejaku svajciarsku plet. vodu..ale ta sa mi minula vcera, takze musim si ist nieco kupit, lebo bez plet. vody sa hned vyhadzem :-| *inak tu v taliansku nemaju plet. vodu z cajovnika..len nejake "podobne" za 30 euro :-D :-D :-D * ale rozmysla, ze by som behla kozmeticke..bo na cele sa mi spravilo take suche miesto a ked na to nanesiem make up, tak sa mi tam spravi taky flak..a mam na to nervy ]-( ]-( no, ja som sa stihla tak trochu pripit, ked som tu bola minule leto..sme boli na takej tej ich tanecnej diskoteke..teda to bol skor bar..a pinacolada to istila..ja celkovo milujem miesane napoje..pinacoladu, mojito..ale samozrejme to musi byt kvalitne namiesane..inak to je humus :-S *inak rum cola, je cuba libre, len tam mrdni limetku :-D :-D :-D *ty mas nejaky oblubeny miesany??
Odpovedať
cuba libre je s limetkou a s tym cukrom..ale to je prilis sladke pre mna, pinacoladu mozem aj ja, ale to iba tak niekedy, raz za pol roka... uz prisiel drahy, musim ist.. zajtra sa "pocujeme".. ok? tak dobru noc, papa
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, si mi usla :-D :-D :-D *som robila chlapcom hamburgery..hovada, ja keby do seba teraz napcham hamburger, tak mam 2 kila hore..jak to ti chlapi robia?! ]-( ]-( ]-( jasne, zajtra ma tu mas ;-) *ci vediamo, buona notte, sogni d'oro |-|
Odpovedať
dobry vecer, no co,ako bolo vcera,kedy ste skoncili? ;-)
Odpovedať
ty kde si sa dneska stratila??? =-) =-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciao :-) :-) jaj, vcera tu bolo ludi..a potom prisiel jeden kamos s frajerkou a on mal teraz narodky, tak sme si s nimi spravili v lokali taku mensiu "veceru" ..dobre bolo :-D :-D :-D * ale vcera to bolo vesele..sme dosli domov a jak ti pozeram, tak pozeram..mravce..tak som hladala "zdroj" a oni sa ti pod oknom nejako zhromazdili..boli na zavese pri okne, vsade..fuuuuuj!!! :-S *tak sme si pekne zbalili paplon a v pyzamach(!!) sme sli spat do lokalu..ja som sa celou cestou na tom dobre rehotala :-D :-D :-D :-D *takze dneska to macovi rodicia vydezinfikuju, dufam..tak to vidim, ze aj dneska si tu pospime :-D :-D :-D * drahy ma dneska otvorene??ze maju nejaky sviatok ci co =-) inak ako, chystate sa niekam??
Odpovedať
dobry vecer.. mravce, no super!!!! ]-( ]-( ja som zase vcera nasla dvoch malych chrobakov pri nasej posteli.. a to okolo 2.00 v noci, hned som chytila vysavac a povysavala som celu izbu!! :-D :-D o druhej v noci :-D dneska sa chystame na nejaku party, som zvedava, co to bude zac.. uz som prichystana, cakam draheho, o pol jedenastej ma prist pre mna.. takze o polnoci :-D :-D a uz teraz sa nudim :-( a co s tou kamosovou frajerkou, aj si s nou rozumies?
Odpovedať
de siiiiiiiiii?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, uz som tu..nam volaco prestavovali na kompe a potom zase..take som mala nervy..som sa nevedela dostat k pocitacu..som chcela ist na tie, co mame pre "zakaznikov", ale vzdy, ked som si tam sadla, tak sa volakto dovalil a prd z toho ]-( ]-( *ale uz vsetko funguje, takze ok ;-) * aka bola party?? x-) ale hej, ta jeho frajerka je rovnako stara ako ja..sice je taka trochu "sucha", ale tak zatial je to jedna (ak nie jedina) vcelku normalna baba, co som tu videla :-D :-D * tak ta cakam ;-)
Odpovedať
ci sei? :-D
Odpovedať
no co, jak si oslavovala 1.maj? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ahoj ahoj..som sa trochu "pozabudla" :-N * sme tu mali celkom veselo..najprv jedna bitka, potom druha..potom sme sa pohadali s macom..schytal to jeden konferencny stolik a porta tovagliono :-D :-D :-D *veselo, co ti budem hovorit :-D :-D :-D :-D * prvy maj..to sa aj volaco oslavuje??ty si nejako oslavila?? :-) nam vcera chlapik doniesol projekt toho druheho lokalu, takze sa to uz len vypracuje, da na schvalenie a stahujeme..konecne..ten chlapik povedal, ze najomne bude 500 euro/mesacne, co je uplne super..sak toto tu je polovicka a platime 1400!! tak dufam, ze sa mi tu dneska objavis..budem ta cakat ;-)*co vediamo 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?