Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj puss, no pršať a zima byť može, ale može byť aj krásne babie leto ;-) 8-) takže neboj sa, vonku si aj tak akurát na fotenie a aj za dažďa sa dajú urobiť krásne snímky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no len potom vidim problem ze budem ako smoknute stena :) kedze sme sa chceli fotit rano pred obradom ale pocasie asi rok dopredu nenaplanujem
Odpovedať
Profilova fotka
veď to, može pršať aj 15.augusta :-D musíme veriť že bude pekne a teplo, ale aspoň nie horúčavy.. a povedz niečo o sebe a budúcom manželovi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj puss, mi budeme mat 10. septembra, a moje narodeniny sú 24. 9 - vtedy počasie zvykne byť veľmi slnečné a krásne babie leto, ale aj tak ja som už chcela čím skor, aby sme mali super počasie krátko po lete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme si ten termin moc nevyberali ale pred nami budu este dva pary nasich kaaratov a tak sme to nechceli mat natlacene :) tak na uz len zostal tento. Nejako som sa s nim uz stotoznila. No a povedat nieco o sebe?? fuu to bude zlozite :) Alebo ani nie ja mam 23 moj drahy 22 sme z TN saly uz mame ako tak obehane ale aj tak sa mi to zda vsetko nejake drahe na to ze o rok budem este len statnicovat cize nepracujem :( takze sa budeme musiet uskromnit. Inak som rada ze som nasla aj niekoho kto uz nieco chysta lebo kamoska mi vravi ze mi z toho uz sibe :) a ze nejako bolo nejako bude
Odpovedať
Profilova fotka
puss ja tiež študujem a ešte min. 2 roky budem takže tie peniaze nie sú bohviečo, ale brigádou zarobíš za rok na polku svadby určite .. a ja tiež počúvam, načo tak skoro blablabla, nech sa ľudia nestarajú, keď nevedia ako to je, že naozaj sa musí tak skoro :-| ja to chcem mať pekné a nie nejako bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
minniepha ty si moj clovek. :) Len coraz viac sledujem ze to fakt bude financne nakladne a tak pomaly skresavam zo svojej rozpravky :(
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme si stanovili 3000 eur limit...ale nestačíme sa diviť..a to nebudeme mať kameru (platenú), ani kapelu ani špz-tku a podobné vecičky... :-) pozerám že si z Trenčína, my keď chodíme domov -z Prahy do Popradu, tak vždy cez Trenčín :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute simi a minnipha aj ja som z pp som rada ze som niekoho nasla na podobny rok a hlavne ze je z pp my uz mame tiez salu, potom fotografa a v pondelok ideme podpisat zmluvu s hudbou a to je vsetko pre tento rok ;-)
Odpovedať
Ahojte, no ja uvazujem nad majom alebo septembrom este sme sa uplne nerozhodli. Asi uvidime aj podla toho na kedy bude volna sala, kostol a pod. Ale dost ste ma prekvapili tou rychlostou, ja som chcela zajednat salu az niekedy okolo novembra.
Odpovedať
Profilova fotka
barbora a ktorú sálu máte? my sme šli mimo PP, nejako sa mi tam nič nepáči ]-( janka my sme museli termín presunúť o týždeň neskor, sála už bola obsadená..(rok aj dva mesiace dopredu), takže aby si nebola prekvapená keď už budú všetci obsadení :-N
Odpovedať
Caute chcem sa spítať viete mi niekto poradiť ochladne kapely v blízkosti Trenčína??? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
minniepha my mame salu zajednanu v agro hotely velka lomnica, nam sa tiez nic nepacilo v pp a stale som chcela sa vydavat v agre predsa je to uplne ina sala ako ostatne a ty si kde chcela mat
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala v Agre stužkovú a bolo tam super :-) my sme vybrali hotel Flora pri SNV, veľmi sa mi zapáčil ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ten hotel nepoznam ale hlavne ze sa ti paci, a satky si chces dat sit alebo si kupis ci pozicias, ja si idem poziciat do spisskej belej, uz sa nev iem dockat kedy bude januar ze pojdem vyberat si uz naostro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj aj ja sa teším, tiež pojdem poskúšať do salónov, keby ma nejaké ohromili tak si požičiam, ale možno si dám ušiť cez ebay :-) najviac sa mi páčia tie čo mám v albume predposledné a posledné, a keby mi ich ušili za 100 eur, paráda :-D v Spišskej Belej je dobrý salón? lebo sa bojím že v PP budú samé staromódne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no v pp su tri salony v ktorych maju velmi pekne saticky a jeden z nich je salon sisi, ale tam maju dost drahe saty pretoze su znackove a co sa tyka belej tak tam maju satky velmi za dobru cenu a to od 250- 280 eur ako mi ta zlata pani povedala a hlavne u nich prevazuje znacka edyk k tak som rada spociatku som chcela saty san patrick, ale tie maju len v sisi a ja za saty 500 eur nedam a co som si pozerala saty edyk k tak ma tiez uzasne saty tak som rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pojdem pozrieť, dúfam že nebudú mať len so širokými sukňami :-) pri mojej výške by to bolo katastrofálne :-N už aby bol nový rok
Odpovedať
Profilova fotka
no ja hladam dva typy siat bud rovne s cistou cipkou a sifonom ale rovne s dlhou vleckou, alebo typ ako mala cisarovna sisi, ak vies ake to je ak nie tak hore uzke a potom dole do do tvaru A a tiez vlecka ale tiez cipka a sifon tak uvidim, a velmi tuzim po spanielskom cipkovanom zavoji len ten v sisi stoji vraj 200 eur navyse k satam tak pokial ho bela nebude mat zadarmo tak budem bez zavoja. ale chcem poskusat vsetko mozne, niekedy som chcela len rovne satky bez sirokej sukne ale uz som raz skusala satky s kruhom co sa dava a celkom to bolo pekne len tie saty sa mi az tak nepacili, nebolo to to prave orechove a hlavne snazili sa ma presvedcit ze su to znackove saty a pri tom viem ze ich maju z polska a velmi vela pytali este viac ako bela tak som sa na nich vykaslala ale je super pocit mat na sebe saticky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
španielsky závoj je nádherný, o tom uvažujem aj ja x-) x-) možno skor kúpi´t cez bazár alebo aukro, 200 eur je prehnané :-S viem aké myslíš šaty, niekomu to veľmi pristane, ja by som sa v tom asi necítila dobre, ale ktovie, tiež určite poskúšam všetko čo mi daju :-D aj mne páčia celočipkované šaty, ale pronovias a pod. sú vraj dosť dlhé a kvoli tej čipke sa veľmi nedajú skracovať, no uvidím..
Odpovedať
Profilova fotka
no som zvedava ci najdem saty ktore budu vysnivane a hlavne pre mna lebo nie som velmi vysoka mam 164 cm tak som zvedava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chápem ja mám 160 :-D a vlásky si ako predstavuješ? ja buď rozpustené ( mám prirodzené vlny) s nejakými peknými kvietkami na jednej strane, alebo nejaký uzol tiež s kvietkami , tak neviem či ten závoj už nebude príliš :-| :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme sa teda stretli ja mam 162 cm
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja chcem nejaky prepletany uces taky trochu do starodavna a stakymi krasnymi vlasenkami nieco podobne mam aj v albume tak urob kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ten čo máš v albume je veľmi pekný, volila by som k nemu jednoduchšie šaty aby vynikol, aby sa to nebilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved tak by som aj chcela nejake jednoduchšie šaty, ale neviem či to moja kadernička zvladne, povedala mi že na to potrebuje čas aby si to premyslela či ma na to:)
Odpovedať
Profilova fotka
tak veď keby sa na to necítila vyskúšaj inú, kam chodíš? ja som objednaná do belissimy na novom juhu, tak som zvedavá, kamoška si veľmi chválila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ma kadernicku z pp ale ona ma kadernisctvo niekde vraj za horkou, ale nas vzdy striha a cese doma, inac dnes sme podpisali zmluvu s hudbou tak sa tesim a zaroven ked som uz bola v spisskej belej tak som zbehla do toho super svadobneho salonu, maju tam uzasne satky zeny su tam uplne super a dali mi jednu stranku ake saty budu mat buduci rok a co som pozerala su uplne uzas budem to mat velmi tazke aby som si vybrala ked chces pozri sa na eliannamoore.com vraj su to francuzi co to siju a sedia uzasne este lepsie ako san patric a edyk k. co mi vraveli, su vraj na trhu len rok, a som sa pytala ze co u nich stoji spanielsky zavoj tak je zadarmo kvazi v cene siat tak som sa dotatocne tesila, ze sa mi aspon v tomto splni sen len musim teraz vymysliet trosku iny uces ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nádherné šaty !! x-) x-) tak tam určite pojdem, najviac sa mi páči Bellita, Bella a Bagli x-) a budú ich mať od januára?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Tak sa aj ja pridavam, my planujeme 17.9., ale este sa to moze zmenit, kedze matrika zverejni datumy az v oktobri 8-( do vtedy nemozme nic zabookovat, aj ked vybratu mame uz aj salu, fotografa a kameramana. Teraz si robim prehlad medzi DJ-mi:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?