Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak pocasie ani ja uz neriesim aj ked sa ho stale obavam, inac baby uz mam vymyslene menovky na svadobny stol, najprv som mala mat motyle ale moja " mila " sesterka mi ich ukradla ako vsetko ostatne co som jej spominala co by som chcela mat :-( ale vcera ma napadlo nieco nove tak som rada mam to v alubume ked chcete zrobte kuk ;-)
Odpovedať
ahojte baby, mozem sa k vam pridat? :-N svadbicku sme si naplanovali na 17.9.2011 a uz teraz sa na nu moc moc tesime. povodne to malo byt az v roku 2012, ale nakoniec sme to dali na buduci rok v septembri
Odpovedať
ahoj vcielkamaja, jasne, môžeš sa pridať :) si tu vítaná medzi nami budúcoročnými septembrovými nevestami :) my sme tiež pôvodne plánovali svadbu až na jar v roku 2012, kvôli budúcoročnými štátniciam, ale nakoniec sme sa rozhodli, že to nejako zvládneme :) hlavne nech už sme spolu :) už máš niečo zajednané na ten dátum? my už máme zajednanú hostinu, plánovali sme dátum 3.9.2011, ale bohužial, tento termín už bol zajednaný a jediný možný volný bol 10.9.2011, tak sme zobrali aj ten :) už sa velmi tešíme :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak som tu naspat, boli sme na dovolenke a bolo uuuzasne :-) hned by som isla zase.. vitam vsetky nove baby, pekne sa to rozrasta to je dobre, nebudeme sa nudit :-D ;-) barbora aj ja chcem menovky s motylmi, fialkove...ale tie tvoje sa mi tiez velmi pacia, ked budu farebne ladit s vyzdobou, perfektne :-) a sesterke uz radsej nic nespominaj :-D
Odpovedať
dakujem vam za privitanie :-N ivka0077, my sme planovali tiez jar 2012 kvoli zamestnaniu mojho snubenca. je profesionalny vojak a hrozi, ze pojde znova na vojensku misiu..nuz ale misia v nedohladne, tak sme si povedali, ze naco to odkladat a dali sme definitivny termin 17.9.2011. uz mame zajednanu fotografku, sme v stadiu vyberania obrucok. mame vybrateho aj DJ-a, aj restauraciu, len to este treba zajednat na presny datum. a este mam 2 sosky na torty :-D a to by na zaciatok asi aj stacilo... :-D minniepha, de ste boli na dovolenke? my sme boli tento rok na Orave, boli sme v juli a aj napriek dazdu tam bolo genialne. juj, tie motylikove menovky sa mi tiez velmi pacia :-N bledoruzove...taku planujeme aj vyzdobu.
Odpovedať
baby, a kedy chcete riesit svadobne saty? ja som premyslala nad tym, ze by som si ich isla skusat v januari
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vcielka, ja mam svadbu 3.9 a saticky uz mam kupene... teda zatial iba objednane ale v oktobri budu moje:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky tak se taky přidávám chtěla byhc 8.8. 2011 tak uvidíme...
Odpovedať
no ja som mala v plane ist uz v novembri, lebo sa na to teším jak malé dieťa na hračku :-D ale ešte sa mi to zdá skoro...ale však ktovie, možno nevydržím, a fakt si pôjdem už nejaké skúšať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola uz asi v 5 salonoch a aj som si vybrala tie svoje vysnivane. Myslim si, ze to nieje skoro. Oplati sa cakat iba ak mas zalusk na novu kolekciu, ktora pride koncom roka.
Odpovedať
práve som si vytlačila svadobný plánovač z tejto stránky. a tam je písané, že "12 mesiacov pred svadbou...nikdy nie je zavčasu začať rozmýšľať o svadobných šatách"...takže pôjdem ešte tento rok, žiadny január. to by som dovtedy asi nevydržala :-D akú velkú svadbu plánujete? my tak cca 50 ludí
Odpovedať
vcielkamaja,tak to už máte toho dosť zajednaného :) my máme zatial len tú hostinu a dj, je to známy, už sme mu predbežne dali vedieť, tak snad nam príde zahrať :) boli sme mrknuť aj nejaké tie obrúčky, v žiline, ale zdali sa nám byť dosť drahé, nakolko to boli obrúčky (pre nevestu) s briliantom, tak sskúsime u nás v meste niečo pozrieť... čo sa týka tých svadobných šiat, ja už pozerám na nete niečo, našla som veľa krásnych, človek sa pomaly nevie rozhodnúť.... ale pôjdem pozrieť už možno aj buduci týžden niečo, ale fakt len pozrieť,.... na ostro vyberať pôjdem asi až buduci rok v januári...:) skor budem mať problem s topánkami, lebo nechcem moc na vysokom a zatial, čo som pozerala, som žiadne pekné nevidela....baby, vy si objednávate cez net? alebo kupujete normálne v obchode? ja mám problem, že mám veľkú nohu (40-41), tak je problem, nechcem mať špicáky, lebo to by som mala nohy ako lyžiarky, skor niečo okrúhle...
Odpovedať
Článok sa načítava...
my plánujeme svadbu tak do 60 ludí....:) ale to polovička ludí budú len moje kamošky alebo priatelovi kamaráti....ked pozývate na svadbu kamošky, tak pozývate aj s ich frajermi? lebo pravdu povediac, moje kamarátky majú priatelov, s ktorými som sa nikdy nerozprávala, ani sme s nimi nikde neboli, tka neviem, ako to mám riešiť...nemáte podobný problem?
Odpovedať
ivka0077, ja som taká, že radšej zajednať všetko hneď a potom mať pokoj....ale to je so všetkým tak, nielen s vecami okolo svadby :-N a mne toto pripadá ako honba za fotografom, kameramanom, DJ-om....alebo lepšie povedané: kto skôr príde, ten prv melie. naša fotografka už má zajednané termíny aj na december 2011.
Odpovedať
ivka, my čo voláme kamošov, tak sú všetci single, bez partnerov. uvidime, ako to bude buduci rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak my budeme mat okolo 100 hosti, kamosiek len par ale aj s partnermi aj ked ich nepoznam... ja by som sa necitila dobre keby som bola na nejakej svadbe bez draheho...tak to nechcem robit ani im...
Odpovedať
Profilova fotka
a topanky som si objednavala cez net, nastastie mi sadli dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
boli sme v Chorvátsku, pri Zadare a za 7 dní sme nemali ani jeden obláčik, fakt paráda :-) na Orave sme boli minulý rok na prelome sept. október a bolo tiež krásne, pochodili sme hory :-) ja pojdem šaty (ak vydržím) pozerať tiež až po novom roku, budú nové kolekcie, lepší výber.. len je problém, že mám pomerne malé veľkosti, 34-36 tak aby ich mali dosť..na nete samé 38 40... čo sa týka počtu ľudí, zatiaľ nám to vychádza okolo 50, vacsinou rodinu, par kamaratiek, ktoré mimochodom pozývam aj s priateľmi, podľa mňa sa to patrí.. a to jedného nepoznám vobec, ale sú tiež zasnúbení, takže treba pozvať ako pár.. :-) ivka ja budem topánky isto odbjednávať cez net, pozri stránku zappos.com, tam sú prekrásne, len to treba objednať do usa a niekto to musí poslať na slovensko, ak tam niekoho máš nie je problém. Ja mám síce 38 ale špicáky vyzerajú divne aj tak
Odpovedať
včielkamaja, pravdu povediac, my sme sa len chceli ifnormovať o priestoroch na svadbu, ani sme nepočítali s tým, že by už boli obsadene termíny na september buduci rok....mali sme záujem o jeden priestor, ktorý sa hodí presne do tých 60 ludí, a teta prevádzkarka nam povedala, že buduci rok na september je už volný len na 10-teho, tak sme rovno povedali ,že to berieme....:) takže ked to takto vidím, svadboné šaty budem už mať zajednané isto aj v decembri, a ak by sa mi aj nejaké páčili iné, nie je problem si ich vybrať a vymeniť v danom salone, aspon v salonoch u nás v meste to tak funguje :) ak samozrejme už tie šatičky nebudu obsadene....
Odpovedať
ivka0077, na sálu sa pôjdeme spýtať aj tak až v oktobri, lebo snúbenec nebude celý september doma a sama tam veru nepojdem.
Odpovedať
čo sa týka pozývania tých kamošiek s priatelmi, tak ani jedna z nich nie je zasnúbená, 2 chodia s priatelmi asi 3 mesiace a dalsia asi 2 roky.....ale ako tu už bolo povedané, uvidíme, ako to bude buduci rok.... mne to nerobí problem ich pozvať, len či sa aj oni nebudu citiť blbo, ked ženícha ani nevestu vôbec nepoznajú :-D ...ale to už nechám na nich, v každom príprade pozvem tie kamošky s tými partnermi :) baby, normálne ste ma navnadili na tie šaty, zajtra mám dovolenku, tak pôjdem čosi pozrieť, idem aj do školy kvôli diplomovky do trenčína, tak čosi omrknem aj tam, predsa, väčšie mesto, väčší výber :) minniepha, dakujem za tip na stránku, idem tam pozrieť nejaké botičky :)
Odpovedať
Profilova fotka
miniepha tak uz do jej svadby radsej nic nehovorim jej aby nahodou rychlo nieco zase neukradla :) a co sa tyka siat baby tak ja tiez cakam na novu kolekciu a pojdem tak na jar az a aj vsetko ostastne co nam chyba lebo pre tento rok uz mame vsetko od saly hudby a fotografa a na vianoce si chceme ist kupit obrucky ;-)
Odpovedať
cavte babenky sa skocim tak v january na ukrajinu a tam si kupim za pozicanie dam 350 eur a musi trpnut aby sa in nic nestalo a tak za tych 350 kupim saty,bolerko, korunku,a ostatne doplnky a bude to moje a nemusim sa bat :-) :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a neni to na hraniciach s ukrajinou problem? baby kuknite do albumu, nasla som nove satocky, a som uplne unesena x-) x-) tiez neviem ci vydrzim aspon neskusat :-D juj tu je dnes priserna zima, len lezim zababusena a pokusam sa ucit ale v tej zime ako keby mi nepracoval mozog :-p
Odpovedať
a preco by to mal byt problem chobia tam z prestiznych salonov nakupovat saty a potom hovoria ze su z ameriky naco platit dvakrat
Odpovedať
Profilova fotka
ja len že som pocula pribehy ako na hraniciach kontroluju aj par hodin, len to sa pytam :-) nikdy som tam este nebola.. ja sa už veeeeelmi tesim na nakup obrucok, 12.februara na veltrhu poskusame a urcite aj kupime, kedze budu zlavy aj 20 percent :-D uz nech su vianoce, aby som sa mohla do vsetkeho pustit naplno
Odpovedať
ahojte :-) tak ja osobne sa na ukrajinu nechystam. jednak to mam mooooc daleko a na druhej strane by sa mi to ani neoplatilo. saticky by som si chcela pozicat. viem, ze budem musiet trpnut, aby sa im nic nestalo, aby ich niektora predomnou nenatrhla alebo inak neposkodila. tak neostava nic ine len dufat, ze sa im do svadby nic nestane :-) minniepha...aj ja to vravim, ze uz aby boli vianoce.a najlepsie uz buduci rok, nech to pekne odsypa...januar, februar...17.september :-D lebo teraz mam pocit, ze nie je pred nami este rok do svadby, ale minimalne 5 rokov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja uvidim podla toho ci najdem pekne a nie za 500 eur v pozicovni alebo si dam usit alebo ja neviem co :-D najradsej by som si pozicala tu v Prahe, je tu ovela lepsi vyber ale nevyslo by to casovo, doma chcem byt minimalne 1 tyzden pred svadbou.. vcielkamaja ja si pripadam ako keby to snad nikdy nemalo prist, kazdy vravi aby som si uzivala tento cas vybavovaciek aj rok pred, problem ale je ze teraz nemam co vybavovat :-S ]-( a ja by som uz tak rada, som trochu organizatorsky typ, tak hlavne preto sa tesim, ked pojdem objednat kolaciky, skuska ucesu, atd atd... a hlavne uz budem spokojna ked budeme mat aspon zalohy zaplatene, zatial nikto nic nechcel :-o :-)
Odpovedať
:-) Caute takze sa pridavam k teme nasa svadba sa planuje na 3.9.2011 ;-) sice teraz riesime ci bude pekne pocasie a preco som nedala august a podobne....priatelova mama nechcela leto nasa mama zas chcela achhh... :-S ...rozhodne fotograf a aj sala je objednana na tento datum....
Odpovedať
ahojte kočky, dnes som bola pozrieť nejaké šatičky aj s maminou, ako, človek si nevie vybrať, lebo všetky boli krásne :) majatelka salonu je naša známa, a povedala mi, že kludne stačí, aby som prišla tak v apríli pozrieť, že bude aj nová kolekcia :) tak sa teším..aj topánočky som pozerala, normálne mali aj moju veľkosť, aj mi sadli, ale neviem sa rozhodnúť, či nemám ešte počkať, alebo ich vziať.... honey7777, vitaj medzi nami :) no to st ým počasím je vec náhody, ja sa tiež bojím, že akurát toho 10.9., kedy máme termín, bude pršať, už som pozerala aj archív počasia, že ako bolo iné roky v ten dátum...... už mi z toho šibká trošku..... ale tak , čo už..aj ked bude škaredo, hlavne aby sme sa zabavili a aby nám svadba vyšla tak ,ako si predstavujeme :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?