Svadba september 2011

10. sep 201123400
  • minniepha: som rada,ze sa ti to paci 🙂

vcielkamaja: gerbery su velmi pekne ja som uvazovala nad bielymi s kombinaciou so zelenymi...alebo kaly ale tie su dost drahe pripadne ma napadli este gladioly 🙂

• radka_j: aj gladioly sú peknučké. ale sen je sen a od gerber neupustím 😃

• vcielkamaja: sny si treba splnit 😉 😃

• Sponzor fóra
  • radka_j: aj ja to vravím. a pochopil to aj môj drahý, takže sa mi do toho neznaží montovať 😃 vie, že nepochodí.

• baby, budete riešiť aj také že špeciálne svadobné poháre? lebo čo som ich pozerala na nete, tak sú dosť drahé (tie, čo sa mi páčiili) 😐

• vcielkamaja: tak moj drahy tiez moc mi do toho nehovori ale vzdy sa ho spytam na nazor ale aj tak sa vo vacsine veci zhodneme 😃 ... ja som nad tym uz tiez uvazovala a som sa rozhodla,ze kupim nejake pekne pohare na sampanske a dam si ich iba vygravirovat ..... dat za pohare vyse 70 eur je pre mna prilis i ked sa mi velmi pacia

• janulienka vitaj 🙂

vcielkamaja tie pohára su príliš drahé a skončia ako ten zo stužkovej, zaprášený v poličke.. takže ja urobím normálne poháre, možno trošku vyššie, a priviažem na ne stužku aby to aj farebne ladilo s výzdobou 🙂 poprípade tiež dať gravírovať ako hovorí radka

• mne ten môj zasa povie: rob ako chceš 😃 a tak teda robím... 😃 aj pre mňa je vela dať 70 eur za poháre. Mne sa strašne páčia poháre z Pamasu, sú nadherné, ale pre tô cenu si tú nádheru asi odrieknem. Tiež to vidím tak, že mi budú stačiť jednoduché poháre na šampanské a la Tesco, príp. Metro 😃

• inak vidím že chlapi sú rovnakí, mne moj hovorí že ako ja chcem, len nech to nie je prečačkané 😃 a inak čo sa ho spýtam, tak že mu to je srdečne jedno, no nesťažujem sa 😎

• uplne suhlasim 🙂

• vcielkamaja: dakujem pekne za privitanie 🙂 Fotografa mame zajednaneho pana Gejdoša zo Zlatych Moraviec na odporucanie viacerych bab a videla som aj fotky a pacili sa mi a hlavne super cena 😎 Salu mame zajednanu v Pohraniciach nedaleko Nitry je to novozrekonstruovane, mila majitelka a vyhodna cena.
    No ako citam tak si moja krvna skupina aj ja planujem mat vyzdobu v bledoruzovej v kombinacii s tmavo ruzovou a bielou a kvetinova vyzdoba na stoloch jednoznacne gergberi 😃
    A nevies mi poradit toho DJ a kameramana?
    Vy kde mate zajednanu salu?

• minniepha: pre mňa je toto ideálne riešenie, keď sa mi do príprav nemontuje chlap. a niečo navrhnem a automaticky s tým súhlasí 😃

• ten moj jedine na com mu zalezi je to ake budu auta kedze je autolakyrnik 😃 ....ostatne nechava viac menej na mna..chlapi su taki 😃

• janulienka84: my by sme chceli mať sálu v motoreste vo Vekom Kýri. dnes som im písala, či majú volné na náš termín. veľmi sa mi tam páči a drahý je z vedlajšej dediny, takže je to taký stred medzi mnou a ním. keď ideme okolo, vždy tam otáčam hlavu 😃 fotiť nás bude Dita Fiebigová. v auguste nás fotila, akože "predsvadobné" fotenie ( s ročným predstihom 😃 ) a sme s ňou velmi spokojní, fotky sú úžasné, každému sa páčia.
    kameramana neriešime, toho nechceme. neznášam kamery a pamiatka, nepamiatka, nebudem sa celú svadbu pretvarovať pred kamerou, keď to fakt že neznášam.
    DJ budeme mat Milana Perného z Komjatíc. len mu ešte musíme zavolať 😃 ale je to kamarát môjho drahého, tak snáď bude mať volné na náš termín. daj si ho do googlu a vyhodí ti jeho stránku aj kontakt na neho. ja ho chcem aj ako DJ, aj starejšieho a hrá aj na harmonike, a super, o čom sme sa presvedčili na 1 akcii, kde hral 😉

• hej je to super, možeme si robiť čo chceme 😃

teraz pozerám oznamká na tom pamase, sú fakt pekné ale neviem sa rozhodnúť medzi 2, tak zase prosím o radu 🙂 😉 aj keď to ešte nesúri, ale treba všetko zladiť vopred..

http://www.pamas.sk/svadobne-oznamenia/detail/c1102/

http://www.pamas.sk/svadobne-oznamenia/detail/c5804/

baby aké ste znamenia? ja som váhy a presne sa to prejavuje, v ničom sa neviem rozhodnúť 😃

• Sponzor fóra
  • minniepha: mne sa paci to s koncovym 5804 🙂 ja som viac na taku ,,klasiku"..

• minniepha, aj ja som už pokukovala po oznamkách 😃 mne osobne sa páči to prvé zelenkavé. my budeme mať oznamká asi z PS Grafiky z Prešova, konkrétne toto, tak dúfam, že do budúceho roka ešte bude v ponuke 😃 :

http://www.psgrafika.sk/svadobne-oznamenie-sve21,56.html 

ale skopírujte si link, lebo asi nepôjde. My sme už aj text vybrali 😃

ja som znamenie Býk, drahý je Váhy. kebyže nechám vybavovanie svadobných vecí na neho, tak neviem neviem, akoby to skončilo 😃

V pamase sa mi hrozne páčilo toto oznamko, ale odradila ma cena:

http://www.pamas.sk/svadobne-oznamenia/detail/e5705/

• ja som znamenie baran 😃 ... a k tym oznameniam nas to vyjde velmi lacno zaplatime len za papier, na ktorom budu oznamenia vytlacene mame znamych, ktori nam to spravia 🙂

• tak zatiaľ je to 1:1 😃

to vaše oznamko je tiež krásne, veselé 🙂 ja nemožem až také farebné, to by mi zase drahý nedovolil, on je taký konzervatívny..kozorožec, no čo už 😃

radka to máš super, ušetríte , my bohužiaľ nemáme takých dobrých známych 😠 😃

• radka_j: tak to máte veru šťastie s tými oznamkami, aspon ušetríte.

• ja som chcela s fotkou ale polovicka skorpion 😃 je tiez taka konzervativna 😃 chce take jednoduche a nie precackane 😃 😃.... aj na dj usetrime nebude nas stat vobec nic 😃

• s oznamkami som to urobila tak, že som ich zopár vytlačila z netu v približných rozmeroch tak ako majú byť, a tie, ktoré sa mi páčili. drahému som ich len dala do ruky a povedala "vyber si". a tak si vybral. a tiež trafil moju farbu 😃 Zhodli sme sa na texte "Rozum sme nechali v kúte stáť, srdcom sme sa rozhodli, že sa ideme vziať..."

my ušetríme akurát tak na zákuskoch a tortách, lebo máme v rodine 2 cukrárky

• vzdy sa da na niecom usetrit vdaka znamym 🙂 ....mne sa paci text: "neberieme sa z priatelstva, ale z lasky,nie na chvilu, ale navzdy"

• to ano, da sa ušetriť, keď sa chce....

• my ušetríme aj na kameramanovi, keďže žiadneho mať nebudeme 😃 😃

• my budeme mat oznamko toto: http://www.tiskoznameni.cz/detail/svatebni-oznameni-l216-70.htm  Co nan hovorite?

to sme si vybrali este v dobe, ked sme svadbu ani neplanovali, ze raz ked bude svadba tak urcite toto. Je sice dost drahe ale mame kupon na 25 % zlavu zo svadobneho veltrhu.

a pohare som povodne tiez nechcela, pretoze su drahe, ale objednala som si take co tu stoja 100 euro a vysli ma 60 a neodolala som.

• kacennka: pekne oznamko, také klasické, tým nemáš čo pokaziť 🙂 ale tiež majú riadne pálky. ale myslím, že niekde na slovenskej stránke som tiež videla tie oznamká...no neviem, teraz sa mi to už pletie...

• vcielkamaja, ano maju ich tusim na kyoprinte alebo ako sa vola ta stranka, ale vyjde to tam drahsie, navyse tam nemame tu zlavu a za dalsie musela by som za postovne platit...a toto je priamo v Brne kde zijem, takze je to vyhodnejsie. Predava ich jedna zenska aj za 14 Kc ale je to v podstate len vytlacene na tvrdom jemne vzorovanom papieri a to sa mi nepaci. Toto vyzera v skutocnosti velmi luxusne a strasne sa nam paci. Oznamenia budeme davat len pozvanym hostom a par dalsim blizkym ludom... ostatnym posleme emailom, takze ich az tak vela nebude treba.

• a tak pokial ich nebudeš mať 300 kusov, tak sa to dá prežiť 🙂 mne sa velmi páčia z pamasu, ale sú drahé a potrebujeme ich viacej. a ak som radšej zvolila inú, lacnejšiu alternatívu z Prešova. a sama vyrábať svadobné oznámenia, to nehrozí...jednak na to nemám čas ani nervy.

• no sama vyrabat to je dost narocne... a asi by to ani tak krasne a kvalitne neposobilo. Vyrabam si menovky a pierka sama, to uplne staci... s tymi menovkami je ale riadna prplacka... v albume mam jeden kus co som zatial spravila a do ostatnych sa zatial nehrniem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov