Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
jaj...pardon...tak to nie je to, co myslim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vcielka, mala som ich asi 2 krat este ale na kratsiu trasu:D
Odpovedať
http://www.nevestanauteku.cz/nevestan... ja som tuto stranku myslela
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.zappos.com/search/shoes/fi... tu pokukajte
Odpovedať
tak to uz ano :-o krasa
Odpovedať
Profilova fotka
ale tie ceny...ze 200 dolarov:D
Odpovedať
Profilova fotka
ta nevesta na uteku, dost drahe su tie topanky a nie az take nadherne... ja si asi objednam z toho zapposu, teta z USA mi to posle domov, lebo sa to tu neda objednat, ale stoja za to
Odpovedať
Profilova fotka
katka ale sú tam aj za 70- 100 dolárov a to je dobrá cena :-)
Odpovedať
ja som na tom s topankami presne ako vladka :-) ....ake chcem dam do albumu ...
Odpovedať
Profilova fotka
daj radka, som zvedavá :-) ale ono so to človek aj tak vyberie až po šatách... teraz mi napadlo čo hovorila pani v salóne.. že nevesty bývajú strašne nadšené z netypických šiat ale pri konečnom výbere aj tak uprednostnia klasiku..zaujímavé že? ja teda určite neuprednostním :-D
Odpovedať
uz sa stalo :-D ja chcem nizsi opatok... a tie co som dala sa mi pacia... take mozno jednoduchsie ... zaujimave veru a preco by si mala uprednostni to co ty chces :-D
Odpovedať
Profilova fotka
radka no nie je to moj vkus, nemám rada okrúhle špičky podľa mňa to nevytvára peknú nohu.. ale proti gustu žiaden dišputát :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
teda myslím uzavretú okrúhlu špičku, pri otvorených to je iné
Odpovedať
:-) uvidim ako ukazu na nohe lebo ziadne okruhle s plnou spicou este nemam :-D mame same spicate tak "uvidzim" :-D
Odpovedať
Vladka, tak ja uz topanky mam a saty este nemam :-D ale nic nezvycajne, vzdy zacinam z opacneho konca :-D Radka, pekne topanky..ak by si ich nezohnala, tak pridi do NR, tu ich maju...teda aspon tuto znacku
Odpovedať
Miska a kolko u vas vyjdu? :-)
Odpovedať
joj Radka, tak to ti veru neviem povedat.
Odpovedať
vsak keby som nezohnala, tak sa zastavim :-D
Odpovedať
budem cakat :-D
Odpovedať
sa nesmej :-D kamaratka chodi do skoly v NR a par krat som tam s nou sla na skusku :-D takze kvoli topankam by tiez nebol problem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj tak ten moj priatelík si ma nechcel na FB potvrdiť, to je trdlo.. že my to vieme tak načo robiť také veci :-N ]-( čo už no radka treba vyskúšať a možno to bude vyzerať fakt dobre :-) ja som napr. chcela vyskúšať hlavne vľné empírové šaty a vyzerala som ako v pyžame :-D hodím na chvíľu sem do albumu nech sa posmejete
Odpovedať
ved ti hovorim, ze ta budem cakat, ak sa rozhodnes prist...stretnutie si rozhodne nenecham ujst :-D ;-)
Odpovedať
ja len aby si nebola prekvapana ;-) .... jasne,ze nenachla, ved taku kozu ako som ja len tak neuvidis :-D ;-)
Odpovedať
Vladka fakt ako pyzamo ... si z vykresu sprav kuzel, daj si ho na hlavu a budes ako biela pani ;-) :-D ...
Odpovedať
ani tak blaznivu vcelu, ako som ja, len tak lahko neuvidis :-p :-D Vladka, tento styl siat ti nepasuje, tie predtym boli vela ovela lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D to ma nenapadlo, ale fakt bys om vyzerala ako biela pani :-D inak baby si zo seba uťahujete ale ja dúfam že ešte pred svadbou dáme stretko :-)
Odpovedať
tak to jo :-D ....
Odpovedať
mam rada stretka...len vymyslite nejaku neutralnu podu, kde by sa to konalo ;-)
Odpovedať
blazniva vcela, koza a biela pani :-D kombinacia teda velmi zaujimava
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm v Prahe ? :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?