Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak baby,dnes sa mi snivalo,ze som sa vydavala,bola tma,organista hrat uplne iny pochod,ako som chcela,zenich bol iny,ja som fajcila za kostolom s babou,co sa nemame moc v laske a strasne som plakala a ani som sa nechcela vydat.a plny kostol starych tetusiek v ciernom 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D stanka, tak to je dost divocina!!! :-D Podla mna sa ti dobre zmiesali vsetky vnemy a pocity, urobil sa z toho gulas a nakoniec sa ti snivala uplna haluz. Neboj, to je podla mna uplne OK
Odpovedať
Profilova fotka
No mne sa zvykne snivat kazu noc nieco,obcas mam problem,ci to fakt bolo alebo nie,ale taku haluz som davno nemala ]-(
Odpovedať
Stani: aj mne sa snívajú úplne blbosti, naposledy že sme stáli pred oltárom a ja som nebola nalíčená, účesaná, no hrôza... to som zvedavá čo sa mi bude snívať týžden pred svadbou. Ináč niekedy mám problém aj zaspať, hlavne ked ma niečo na druhý deň dôležité čaká a furt nad tým rozmýšlam a ne a ne zaspať.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa v noci zase snivalo, ze moj priatel chodi sem na moja svadba a bavi sa tu o svadbe :-D :-D to je fakt len sen ale 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab Katka Žitnanska foti digitalnou zrkadlovkou. Tak som rada že len mne sa nesnivaju hluposti. Raz sa mi snivalo že som sa vydávala na dvore kde máme výbeh pre sliepky. Dosť otrasne chodit pomedzi slepačince. A ku všetkému mi nakoniec doniesli akože moje dieta, mrtvé-vraj už je mrtvé rok a to som pri tom ešte ani nebola nikdy tehotná. Holky no hroza
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak teda zatial taketo sny nemam, aj ked sa mi snivaju rozne blbosti o svadbe... hlavne teraz o fotografoch, mam z toho hlavu v smutku... nepoznate nejakeho profika, co foti aj analogovo (cize na fimy) a nie len digitalne? skusali sme cechovskeho, brana, rofa a havolnikovu a su oz obsadeni :((. ak mate, poslite mi pls do IP. My sme obrucky este neriesili, kazdopadne viem ze ich nechcem matne... kolegyna mala z matneho bieleho zlata a po roku vyzerali fakt priserne, boli cele doskriabane... :-( .. hrozne ked si predstavite kolko take nieco stoji... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm a keby si sa ich skusila spytat, ci tak nefotia? a preco by si to tak chcela? take fotky sa nedaju tak pekne upravit ako digitalne.... tie obrucky sa ani mne nepacia, ze tolko stoja a pritom 90% muzov to po svadbe ani nechce nosit...aj moj slubil, ze sa pokusi, ale neslubuje....kvoli praci....
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nastastie nemam problem zaspat,aj ked druhy den ma caka nieco dolezite,ale chodim do postele jak do kina :-D S tymi obruckami je to fakt des..Som necakala,ze este aj s tym bude problem 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali obručky kupené ako prve. Máme kombináciu bieleho a žltého zlata a ja mám aj 12 zirkonikov. Zatial su nádherne leskle, no uvidíme ked ich začneme nosit. Stáli nás do 14000sk
Odpovedať
Profilova fotka
nejak sa javi ze je stale viac problemov s bliziacim sa terminom :-( ale my si to nedame znechutit ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Hanka, tie fotky od Katky su krásne.... a tak si sa bala... To je tvoj nastavajúci s tebou na tých fotkách?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ano, su pekne, velmi....az mi je fakt luto, ze ju nebudeme mať :-( :-( :-( ano :-) je to moj "mužiček" :-) ked mi vola vzdy mi povie, "no co, zena moja, ako to ide?" je to strasne zvlastne :-N
Odpovedať
uankab : Nenechaj sa oblbovat veteranmi co nevedia zapnut PC a digitalna fotografia ich preto nici ;-) Doba kedy mal analog lepsiu obrazovu kvalitu je uz davno zabudnuta ! Vsetci fotografi, ktorych si spomenula fotia svadby na digital !!! Takze to este raz prehodnot, alebo si zozen do paru este aj DJ-a , ktory hra z gramofonu 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ste na nich moc zlatučký. Mala si velmi pekne spravene vlásky
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim s tebou... anka? ty si si myslela, ze RoFo foti na film??? ved sa pozri na tie foto, prosim taaa.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeem :-) ved vtedy ked som bola u kadernicky som sa jej spytala, ze ako ma ucese na svadbu (vtedy len zo zartu o vlastnej svadbe som ani netusila) a ze uz ma jasnu predstavu :-) tak som nadsena :-D ona mi robi vlasy vzdy podla seba, ani sa ma nepyta co chcem, vzdy mi spravi tak,aby mi to svadcalo :-) a pritom je to obycajne dievca z vedlajsej dediny a tento uces na svadbu ma vysiel 250,- aj s prepitnym :-D SUPER
Odpovedať
Profilova fotka
ti fotografi fotia aj na film aj na digital... my chceme potretove na film, pretoze rozdiel medzi nimi je neuveritelny... digital nie je taky pruzny ako film, a nikdy nevykresli tie farby krasne... mame doma fotaky aj na film a digital a neverili by ste ake su tie rozdiely (ta ista foto odfotena na film a na digital vyzera uplne inak)... ked sa pozriete na svadobne saty tak casto tie ktore su fotene digitalom, tak je z nich jedna velka biela machula a nie su na nich vykreslene zahyby.. to sa na filme nikdy nestane, digital ma problem prave s bielou farbou... ;-( digital je dobry na reportazne foto... teda tot nas nazor...
Odpovedať
Profilova fotka
Ludia my sme v nedelu rozbili foták. boli sme na 4 dni v Prahe a ked sme sa vrátili draký išiel fotit našho hafana a pri zaostrovani nám odišla optika. To je prdeli, teraz ked mame tolko výdavkou. Nepoznáte nejaký dobrý obchod s fotákmi? alebo neaku wwwstránku?
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, este k tym obruckam - vcera nam povedala ta zlatnicka ze prave tie leskle sa poskriabu viacej a rychlejsie, resp. je to na nich ovela viac vidiet ako na matnych. ale zalezi aj na kvalite matovania -ci je to pieskovane, alebo s jemnym smirglom a pod. som sa vela veci vcera dozvedela. Inac povedala, ze titanove obrucky su strasne drahe, ak su cele z titanu a ze teda tie lacnejsie (co sme videli na webe) vraj pravdepodobne budu ocelove a na povrchu bude titan, alebo nieco take, nerozumiem. ale skratka ze nie je mozne, aby cisto titatone obrucky boli take lacne. a ze na SR sa casto zamiena klasicka ocel s chirurgickou, ze ludia si kupia akoze sperk z chirurgickej a pritom je z klasickej ocele....a vraj sa ocel ani neda spojit so zlatom - akoze stavit, ze to nie je mozne, ze jedine prilepit, ci co, takze ak niekto ponuka prstene v kombinacii ocel-zlato, ze su to zlepence. :-S no a teda obrucky vraj budeme radi, ak nam vydrzia tak 5 rokov pekne, lebo ze sa aj tak osuchaju, poskriabu a budeme si ich musiet davat aj tak prelestovat a porodiovat a pod....no baby, do kelu, tak dame prachy ako svet za obrucky zo zlata a toto? 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, poslala som ti linku do IP... fotaky kupovane cez nich zvyknu byvat lacnejsie ako priamo z obchodu...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to su fakt zaujimave informacie... a ked mas navyse viac prstenov o to skor sa doskrabu :-/
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab - dakujem ,ale ja som fotak nerozbila :-D :-D :-D tu linku chcela SSSimi, ale pohodka ;-) Hanka - no fakt som ostala taka rozculena a sklamana. ja teda viac prstenov nosit nebudem, no ale aj tak...ved som videla lesklu obrucku na kamaratovi mesiac po svadbe - des a hroza ]-( doskriabana, ze vyzerala ako taka z plechu, co sme kupovali na kolotococh.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nepočuli ste o nejakom ochrannom čisteni? Ked sa dá pekne vyleštit retiazka tak to snád pojde aj s prstienkom. 3koda len tých škrabancov. Nič ine nám nezostava - budeme len chdit ako heeerečky, nič nerobit, ničoho sa nechytat a budeme mať obručky krásne :-D ... Ach mala som sa lepšie učit... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
s ucenim by si to dotiahla,moja, tak tam kde ja....od rana do vecera v praci....a za "panboh zaplat" ved to robis pre seba a svoju prax... :-| skor si treba asi vybrat lepsieho zenicha :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ono tie prstene sa daju vylestit a pekne zreparovat, znova porodiovat a tak, lenze to cistenie a lestenie ti z nich trosku uberie a stensi tu obrucku...na co som sa rozosmiala, ze po 15 rokoch mi po lesteni nedonesie obrucku ale iba take male 2 gramove cosi :-D Inac - moja obrucka bude mat cca 5,5 g, Petkova 7 g...a to nam dala este teda zlavu na gram zlata ca 200 sk..... :-( boze take je to drahe..
Odpovedať
Profilova fotka
a tak zase to dosriabanie az tak nevadi :-) nie? ved rokmi to je taka trosku sentiment-romantika, ze uz su take opotrebovane :-) ako ked pozriem na obrucky rodicov :-) ze je vidiet ako dlho su spolu a stale ich nosia, hoci ich uz maju ako vrastene do prsta a s patinou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, ale obavam sa ze tie prstene nasich rodicov boli fakt o niecom inom ako su zlate sperky dnes....a najma biele zlato. ja mam zasnubak 1/2 roka a zospodu je dost poskriabany, len to nie je tak vidiet, lebo je tenucky, no obrucka bude mat 0,5 cm a tam to bude dost vidiet. preto sme aj chceli matne, lebo leskle ked su poskriabane, tak je to ovela viac vidiet.
Odpovedať
Profilova fotka
uz som chybu napravila, dakujem ... :)) no to je fakt hroza, ze to takto dopadne ... :((... nuz mala by si si ju nechat spravit hrubsiu, aby si mala co lestit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anka, to bolo dobre :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?