Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak lebo sa mi kazdy cuduje, ze preco v piatok..a doteraz vsetci okolo mali v piatok a zrazu nikto...xi..
Odpovedať
jéj jerry23, aj ja som chcela v piatok 11.apríla, lebo máme 4.ročné výročie, ale kvôli hosťom sme to dali o den neskôr na 12. Ja sa nečudujem :-)
Odpovedať
no sranda...to moze byt zaujimave... ;-) silvinka aj vy mate uz 4 roky? my mame 14-15. 2. 4 rocne vyrocie.... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak je dobre..xi..ale som pocula, ze podla feng suei ci ako sa to pise, je lepsie mat v piatok uzavrete manzelstvo, zevraj potom su stastnejsie manzelstva...xi..a prave sa mi zda, ze hostia si mozu urobit volno jeden den..a potom v nedelu aspon budu mat volno a budu oddychovat a nie hned do prace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to len my 3 rok tahame.. :-D ...xixixi
Odpovedať
Jerry: a čo na to hovoria u vás že chcete mať svadbu v piatok?
Odpovedať
Profilova fotka
SILVIE...ved prave...aj sa cuduju, ale ked sme povedali to uz dopredu, tak povedali, ze v pohode..viac menej su to podnikatelia...rodinka..xi..tak to maju v pohode..deti budu mat prazdniny a aj som bola nedavno kamoske tiez uz v piatok na svadbe a velmi sa mi to pacilo..a mali celkom dost ludi
Odpovedať
tak to je super, že to zobrali v pohode. Deti sa asi najviac potešia, že budú mať prázdniny.. Ja som cez víkend začala robiť menovky, už ma aj prsty boleli z toho strihania, ešte že nemáme sto ludí, ale len 30 :-)
Odpovedať
čo ste išli všetky na obed?? Smaily: ešte nemáme 4roky, len budeme mať. A kedy oslavujete to výročie 14 či 15.2?
Odpovedať
Profilova fotka
nie..kukala som v okoli nejaku inspiraciu na miestnost a tak...xi..
Odpovedať
vies vyrocie sme dali oficialne na 15.2. ale 14.2. na sv.Valentina sa vsetko zacalo nanovo..... :-D a dostala som prvu ruzu ...a uz sme vedeli,ze sme spolu....aj ked sme to vedeli od prvej chvile ako sme sa stretli... ;-) a myslela som to tak,ze budete mat tiez 4 roky.... :-) ;-) my oslavujeme na valentina,valentina a 15.2. nase vyrocie......ale oslavujeme dva dni..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mat 30 ludi..a veru, moj sa tesi, ked taketo veci mi pomoze aj on..xi..ale zatial sme sa k tomu nedostali..chceme ist na matriku a na faru najprv potvrdit datum a potom zacneme vybavovat....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my vyrocia neoslavujeme...ani neviem preco....asi preto, ze my sme nezacali spolu chodit v konkretny den ale sa to vlieklo skoro pol roka a zrazu ani neviem, ked y sme boli z kamaratov frajeri :-)
Odpovedať
Mala som tu návštevu od šéfa, tak som musela zrušiť MS :-( Jerry: aspon sa nemusíš obávať, že na tvoj termín bude niečo obsadené :-) to je malá pravdepodobnosť.. Môj si dátumy vôbec nepamätá, už aj zabudol kedy sme sa zasnúbili.. Asi všetci chlapi sú rovnakí čo sa týka dátumov, nie?
Odpovedať
Ahoj Babenky! Ako pokračujú prípravy? akurat mi volali ze mame hotove obručky tak idem pre ne. za tri dni ich spravili to je rychlost... ;-)
Odpovedať
Ahoj Judith, dali ste si aj niečo vygravírovať na ne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja prave tiez uvazujem nad obruckami...
Odpovedať
Profilova fotka
Smaily aj ja som začala s nastavajucim chodit 15. 2. vždy som sa smiala, že to len taky blazni ako my sa mozu dat dokopy v takýto den :-D . V roku 2008 budeme mat 5 vyročie
Odpovedať
silvie101,hanka_april - dali sme si tam svoje mena a datum sobása. Je to gratis ... ;-) ;-) ak sa budu dat odfotit vlozim do albumu fotky ..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak som rada ze sa Vam pacia... :)... potesili ste ma velmi... tu kyticku k nim budem musiet este vymysliet, lebo naozaj to nie je jednoduche k nim, aby som nevyzerala ako babika... inak kto u Vas vybera kyticku, vy ci snubenec? Pretoze ten moj sa na mna vcera takmer urazil ked som mu ukazala ze nejake hladam, povedal mi ze to bola predsa jeho "jedina zodpovedna uloha" a ze on ju chcel pre mna vybrat... akurat nevie ake mam saty... :-( inak co sa tyka nasich priprav, tak mame saty, miestnost, knaza, fotografa a tym by som aj skoncila... vsetko ostatne je este pred nami a uz sa mi pomaly o tom sniva, tuto noc ma "strasil" kadernik... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no zuzi, moja sestranica to tak tiez mala, ze jej povedal nastavajuci len ze kytica bude taka starooranzova, aby vedela vyzdobu prispsobit a on sa dost trafil....ale ja by som to mojmu nezverila, bo by som sa s 3 hrebickami vydavala a myslim, ze aj jeho by to stresovalo, kedze vie, aka som "fajnova" na vsetko...(jeho slova) 8-) ja som nechcela mena, ale nastavajuci ma tym sokol, ze "to tam musi byt" tak ok....ale este mame asi cas do aprila... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa nebojim jeho vkusu, to je ok, lenze skor o to, ze k tymto satam nejde vsetko... keby bolo po jeho, tak mam tulipany, pretoze vie, ze tie kvety milujem... tak som mu jemne naznacila ze tulipany to nemozu byt, ze to budu musiet byt ruzicky... ono sa to tazko vysvetluje za predpokladu, ze mu nemam ukazat satocky...
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab... My sme si to rozdelili. Fotograf, kameraman, DJ, sala tam ma hlavne slovo polovicka. Ale drahy vie, ze v otazkach ako saty, uces, torta, vyzdoba, kytica... mam lepsi vkus a rozpravat mi do toho nebude. Jemu je to jedno, len aby som bola ja spokojna. Skor ho pripravujem na to, ze ked mi prinesie svadobnu kyticu v den svadby, ktora sa mi pacit nebude, tak ho poslem reklamovat ;-) Tak toho sa desi... Takze urcite pojdeme spolu, ked ju budeme objednavat, aby vedel aku ma priniest. Nie predstavu kvetinarky, ale moju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak je to u nas presne, akurat, ze pre kyticu sa zastavime po ceste na fotenie....
Odpovedať
Profilova fotka
Vidis Hanka, to je skvely napad. Lebo aj my sa pojdeme fotit pred obradom... ale behat po obchode v svadobnych satach ??? Ako to poriesite ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lebo obchod je tam, kde sa chceme fotit, alebo pockam v aute a skor ju vymeni hned...ale ja sa nebojim, budem mat kyticu z Orchidey v TT a to je kvalita zarucena...toho sa bojim najmenej 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to bude vtedy este kvetinarstvo otvorene? teda neviem kedy sa chcete ist fotit,.. :).. kazdopadne ja som rozmyslala taktiez o kvete do vlasov, nechcem tam mat ziadne ine ozdoby, iba kratky zavoj, tak to budem musiet poriesit skor, aby mi ho tam kadernicka mohla dat... ja som inak tiez chcela aby sme si to rozdelili, ale tazko sa to deli ked si mimo... ]-( ... a co sa tyka DJ, tak fakt neviem co spravime... mate uz nejakeho vybrateho? tazko sa totiz vybera ked ich nepozname...
Odpovedať
Profilova fotka
Dala si mi skvelu myslienku, vdaka... nieco vymyslime. Je to malickost, ale viem, ze by mi to pokazilo naladu, kebyze sa mam cely den divat ako mi dokopali kyticku. Co uz som raz taka a zalezi mi aj na malickostiach... Pretoze, im to budem asi tazko vysvetlovat moje predstavy, nenasla som ani ziadny obrazok, ani nic co by sa na to podobalo... vsak uvidime. Mozno ma prekvapia. A nebude vysnivana, ale este krajsia :-D Chcem ist do kvetinarstva, kde nam na zasnuby uviazali dve nadherne pre mamu a svokru... tak snad ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab... ved aj my sme v zahranici. Ale ja pozistujem kontakty, ked sme boli doma, tak sme obehli co sa dalo. Vyberali sme spolu kamera, foto, DJ... adt. ale rozhodujuce slovo mal drahy... kedze on je technicky typ. Ja som to umelecke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase budem mat diadem, tak uz kvet do vlasov ee.... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?