Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja....akurat tie obrucky chcem koncom roka objednat, lebo bohvie aka je tam zase cakacia doba...
Odpovedať
no obrucky by mi tiez robili problemy,ale sa to spojilo so znamymi,takze nam ich urobia dovtedy...od noveho roka... ;-) inac sa niekedy dlhsie caka..... no a to najhlavnejsie svadobne saty,ktore ked nenajdem,budem musiet dat sit,lebo som si vybrala uz svoj model a strasne velmi ho chcem..... ;-) a este neviem co so svadobnym ucesom na skusku...kedy si ho mam vyskusat,ked po vianociach prideme na sk az tyzden pred svadbou :-N :-N no sranda..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved sa objednaj na skusku az ten tyzden pred svadbou, ja pojdem na skusku tak 2-3 dni pred (ale mam uz zase svoju dlhorocnu kadernicku, co este neskalamala....) takze najblizsie ma cakaju obrucky a potom tie oznamka :-| ake si davate robit obrucky?
Odpovedať
no my veru nevieme ake obrucky,este sme nepozerali...... :-N :-N a ja este neviem aku kadernicku...ked ku ziadnej nechodim,moja maminka je panska...tak som nikdy nepotrebovala..... :-N :-D a raz som skusala spiralovu trvalu a strasne som bola sklamana,za tolke peniaze a nevydrzalo to dlho...... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no na to ti poviem, len co uz asi vies....popytaj sa v teme Zilina a cez vianoce okukaj a potom pred svadbou uz len na konkretnu skusku a dohodu... :-.
Odpovedať
mam nejaky kontakt....ale nikdy nevies aj tak aka bude kadernicka......aj vlasy ma kazda zena ine.... ale myslis,ze teda mam urobir skusku ucesu tyzden pre svadbou?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
urcite...ved budes tu v decembri, svadba je v aprili, to je 4 mesiace...vlasy sa za 4 mesiace velmi zmenia a ked pojdes tak tyzden pred na skusku moze ti ich este ostrihat alebo zafarbit a za tyzden sa to "usadi".... aj ked je pravda, ze ja pojdem na farbu 2 tyzdne pred, to je idealne, ale tak ty to mas v tomto stazene....a ked mamina je profik, nema nejake znamosti alebo odporucania?
Odpovedať
iba na panske kadernicky.... :-N a ja sa farbim sama.... ;-) tak asi 2 tyzden pred svadbou tiez sa zafarbim.... ;-) a strihat sa ja veru nebudem,ako ma naposledy ostrihala ]-( ]-( ]-( zobrala mi vela z mojich dlhych vlaskov a teraz cakam,kedy dorastu...... :-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ti potom fakt staci uplne idelane ist tych par dni predtym najlepsie uz so zavojom, korunkou, kvetom,alebo co uz budes mat.... 8-)
Odpovedať
veru, a kde zozeniem korunku? v svadobnom salone? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
SILVIE asi ta prekvapím, ale vizerá to tak že som najmladšiaaaaaa. Ja mám 20cáááť. S drahým sme skoro 5 rokov, vlastne na svadbe to bude 5 rokov aj 2 mesiace. A tiež ma v apríli narodky len o 9 dni neskor ako bude svadba.
Odpovedať
Profilova fotka
smaily...ja som si moju kupila cez e-bay a zavoj mi budu sit v salone, kde si poziciavam saty, ale je milion inych moznosti :-) najlahsia pozicat si vsetko komplet v salone 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, myslite si naozaj, ze ku kadernicke staci ist len tyzden pred svadbou? lebo ja tiez zvazujem ze kedy, na konci jauara ideme na tyzden domov, tak som rozmyslala ze pojdem uz vtedy, tesne pred svadbou sa mi to zda byt uz velmi neskoro... zatial netusim kedy pred svadbou prideme, ale podla vsetkeho len par dni... hanka, uz mam fotecky so satami, skusim ich tam dnes dat.. snad mi to pojde :)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab - ked budeme na Vianoce doma, tak planujem zbehnut za kadernickou, nech si ona povie, ci staci tyzden pred svadbou. Alebo mi nieco s vlasmi spravi uz cez Vianoce... ;-) Nechame sa prekvapit ;-) Uz sa tesim na fotky, zvedavost mi neda spavat, ake uzasne satky musia mat v Diamonde... a ja sa tam asi tak skoro nedostanem, ak sa tam vobec dostanem. Mala som vysnivanu, taku uzasnu svadbu, ale postupne polavujem... lebo na dialku je to fakt tazsie riesit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som hovorila o mojom pripade, kedze kadernicke chodim pravidelne a velmi dobre sa pozname my aj ona moje vlasy, preto som napisala, ze cca 2 tyzdne pred pojdem na farbu a tyzden, alebo par dni pred pojdem s celou vybavou sa konkretne dohodnut co ako a v akom case mam prist + poklabosit....ale nehovorim, ze to tak musite spravit... ale moj nazor, ze ked pojdes kadewrnicke v decembri, v aprili bude na teba kukat, zew a ty kto si?... len moj nazor 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hanka, je to svokrina kamoska, a uz ma cesala ... a nic ine mi neostava, prideme domov v decembri a potom az na svadbu v aprili... Aj keby som chcela, tak to nezmenim :-( U teba je to ine... ked tam mozes skocit kedykolvek, preto asi s uankab viac urovit nemozeme, ci myslis, ze ano ?
Odpovedať
Profilova fotka
ved preto hovorim, ze ja osm popisovala moj pripad, nemusi sa toho nikto drzat... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne... Hanka ako je to s kadernickou, aj tam sa plati nejaka zaloha, ked si ju zajednas na komkretny datum, alebo nie ? Plati sa au po ucesani ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak toto fakt netusim :-| hovorim, my sme kamosky a to neriesim...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky. Ja to idem risknut bez skušky učesu. Kadernička tvrdí, že aj tak budem mat na svadbe ine vlasy. S farbením je to vraj takto: ideal su 2 týždne pred svadbou, ale ak si dávate príčesok tak v tyžden svadby, aby sa neodlišovali. A skúška by sa mala robit tiež v týžden svadby, lebo už vtedy pocitujete nervozitu a vlasy sa aj podla toho správaju. Tot asi vše čo o tom viem. Ja si nechám mierne vypnute vlasy a ostatné rozpustene. Tie rozpustene si necham natočit, ale ak bude pršat tak nebudeme musiet ani natačat :-D aj tak budem ako baran. Ozaj chcela som sa spýtat ake ste znamenia. I ked tomu velmi neverím, ale je to celkom zaujímave. Ja som lev a drahý je baran.
Odpovedať
sssimi a co je zaujimave na tych znameniach? :-N :-N ja som blizenec a moj je vahy.....a vazne sa super hodime k sebe..... neviem co by nato povedali znamenia,aj tak tomu neverim.... :-N :-D ;-) a ja na vianoce teda ukazem kadernicke uces aky chcem,nech sa vyjadri a tyzden pred svadbou ked pridem na sk si dam skusku urobit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už som mojej kaderníčke ukazala aj šaty a pár verzií účesov a ona mi sama vybrala ktorý. Tak som rada, že vyriešila moju dilemu. Tie znamenia to len tak. My sme obaja ohnive znamenia a vraj sa k sebe velmi hodíme. Tak som chcela vediet ci je to len nahoda, ze sa naozaj ksebe hodíme :-D , ale to len tak. taky mali prieskum
Odpovedať
Profilova fotka
Sssmi, vdaka za podrobne info... pomohla si mi... Tak nebude to az tak zle, a da sa to aj tyzden pred svadbou, uf ;-) Ja to tiez risknem bez skusky... kadernicka je profesionalka, tak snad nieco vymyslime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak som sa konecne dostala k tomu a vytvorila som album s foteckami... tak kuk a povedzte mi, ako sa vam satocky pacia, uvidite ich aj inak ako na modelke ;-) .... taktiez som tam dala aj nejake kyticky, najskor som chcela tulipany ktore su mojou srdcovou zalezitostou, ale k tymto satockam veru nepojdu... ktora z nich si myslite ze k nim pojde? poradte prosim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Zuzi, satky su krasne a tie ktore si si vy&brala WOW, ale musim povedat, ze na tvojej postave boli veru vsetky krasne (lomcuje mnou zavist ]-( ) :-D :-D myslim, ze s tymi marhulkovymi ruzami by boli krasne, ale popravde este by bolo fajn vediet ake mas vlasky, ak si blondynka marhulkove ruze, ak si tmavovlasky, riskla by som aj nieco tmavsie extravagantnejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab... ako hovori Hanka --- WOW --- mne sa na tebe pacili aj tie s ramienkami, ale tieto su jednoznacne zajimavejsie. A co sa tyka kyticky. Podla mna, tie saty su dost jemne a preto by aj kyticka mala byt jemnucka, ked das prilis vela oranozovych ruzi a zelene, tak to bude dost kricat (nieco ako ten prvy obrazok). Urcite ro zjemnit bielou. A ci uz das bile ruze, alebo tupilany, to je len na tebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab - waaaw, nadherne satocky!!!! som rada, ze si dalsia Diamondovka :-D a aspon som videla na fotke, ako vyzeraju satky v reale (nielen na modelke). supeer!!! No a kyticka - ja by som dala nieco veeeelmi jemne a jednoduche, mas na satockach vela kvetiniek a tak ak by si mala este aj vyraznu kyticku, tak neviem, ci by si nebola prilis "vycackana". :-N Ja by som mozno zvolila kyticku do zelena - ale taku jemne zelenu (aj ruze sa daju take myslim zohnat), alebo jemne ruzovu, no uplne jednoduchu, aby vynikli tie satocky, ktore na sebe maju vela kvetov. No a babulky, mate nieco noveho? ja mam tie pierka uz asi mesiac doma, este som ich neodfotila, ale ved su to tie, co maju na MS takmer vsetky ;-) len su mi asi na nic, nakolko mam 60 pierok pre hosti (ruzove, nakolko saty mam s ruzovou) a zriekli sme sa megahostiny a tak neviem, ci mam davat pierka aj kamaratom, ktori nam pridu po veceri na party.... :-S
Odpovedať
uankab teda tie stay su nadherneeee ;-) :-) :-) a ked ma clovek peknu postavu pristane mu vsetko.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a bude tu mat niekto svadbu aj v piatok?...
Odpovedať
jerry23 no ved Ty!!! :-D :-D :-D a preco?? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?