Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeeeee...to takto stare su tu pismenka?..ako to?..ci ste len oznamili, ze sa idete vydavat?.ja sa k vam pridavam..
Odpovedať
Profilova fotka
a az teraz som kuk, ze tu su aj ine strany..sranda..fakt sa clovek stale uci..
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj :-) co uz mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...uz som nasla vas..xi..tak vy tiez aprilovu svadbu volite?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj jerry tak vitaj, tešime sa že si sa pripojila do našho "klubu apriloviek"
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, no vidim, ze nejako nam to tu stagnuje =-) ako sa mate a co je noveho ohladne svadby? My zatial teda nic :-D chystam sa ist do Diamondu niekedy bud.sobotu, ak by sa dalo, objednat drahusikovi kravatku...
Odpovedať
Profilova fotka
ja praqve zhanam cez e-bay korunku...
Odpovedať
Ahojte babenky! AKo idu pripravy? Co uz mate? Mam problem lebo som trasne nerozhodna a zda sa mi to este vsetko daleko aj ked nie je... Mam na vas otazočku, po akej dlhej dobe sa s drahym beriete?
Odpovedať
Ahojte, no ja idem zajtra skúšať šaty, tak sa velmi tešim :-) . Už som si kúpila bižu aj korunku. Judith: my budeme spolu 4 roky v aprili.
Odpovedať
Profilova fotka
judith....ja s mojim skoro presne na 9-te vyrocie :-) silvi hodis potom nove foto? 8-)
Odpovedať
silvie101 - Ahoj, no to je pekne, my sme mali v auguste rok takze na svadbu budeme spolu rok a trištvrte. Asi sme tu najmladí pár ... ;-)
Odpovedať
to kolko ste spolu na to nezalezi , my sme s manzelom asi po 2 tyzdnoch vedeli, ze sa zoberieme ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dlzka nerozhoduje...vztahu teda...
Odpovedať
Dnes si ideme objednať obrúčky. Uz máte saty? Ja sa priznam uz som raz pochodila cele levice ale nic sa mi nepacilo asi budem musieť urobiť druhe kolo ... ;-) Bola som aj v Madarsku a tam som si uz vybrala ale su riadna palka tak este pokukam tu ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam saty a o obruckach sa doma bavime "teoreticky"... 8-)
Odpovedať
Judith: asi ste najmladší pár, hanka je potom pri vás ako dôchodcovský pár :-D A prečo tak skoro chcete svadbu?? Inač aj ja som chcela už po 2rokoch :-) Ale to som ešte bola v škole a chcela som ju sama.. :-D Hani: jasne že dám, ak budem sa moct odfotiť v tom salone.
Odpovedať
Hani:dúfam že sa na mna neurazis kvôli tomu dôchodcovskému páru :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Judith... cas nieje az taky rozhodujuci, vsetkoje to relativne. My sme si s drahym pisali 3 mesiacxe cez internet, potom sme sa stretli a bola to laska na prvy pohlad. Po polroku som sa za nim prestahovala do zahranicia, a ked sa budeme brat tak to bude rok aj 8 mesiacov co sme spolu... Niekedy mam aj ja pocit, ze je to skoro, ale vieme, ze sme pre seba stvoreni, tak na co cakat. A tym, ze byvame teraz este mimo Slovenska, tak je lepsie byt zosobaseni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
judit, skus si vybrat cez e-bay....vela bab ma odtial kupenych za lacny peniaz a potom ich este mozes predat :-) ja mam saty z tt z pozicovne, ale ked si z levic, baby velmi chvalia Diamond v NR, to mas blizko,nie? 8-) ja som zase chcela svadbu az na 10-te vyrocie, to by bolo take pekne x-)
Odpovedať
Hanka_april - pozrela som sa v tvojom albume, su krasne. Teraz si jedna pani otvorila salon v LV s tou značkou, čo je vyhoda lebo ma všetky nove a ma tam pekne saty. Este v jednom salone ma značku Maggie Sottero dosť oblubenu tu na webe čo som si všimla a ta mi hovorila ze bude mat nejake nove ...len neviem či sa mi este oplati cakat aby som potom nelutovala.
Odpovedať
Profilova fotka
co si silvi :-) v pohode, ved niektori kolegovia u nastavajuceho v praci na neho pozerali v style, ze "ty este nie si zenaty?" 8-) oliv, aj mi budeme mat sobas v ECAV v TT ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
judith, ja mam saty znacky Jasmine a dufam, ze do svadby budu stale nepouzite :-D lebo malokomu sedia mi povedala ta pani, tak hadam ani nesadnu do vtedy ;-)
Odpovedať
oliwf - dakujem, uz mam srdiečko na mieste a som rada že je tu tiež niekto kto je na tom tak isto ... ;-) Som stasna a mame pocit ze nemame na co cakať. Inak včera som dostala zasnubny prsten ale žiadosť o sobás na urade sme boli podpísať už pred mesiacom.. ;-) no my sme nejaki popleteni par... vsak sa mi drahy vysmieval ze uz nemusi kupovať prsten ked som mu to podpisala ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
HAnka - ja niesom teda evanjelicka... ale toto bola jedina varianta ako mat svadbu v kostole, lebo nasa cirkev nepovoluje sobasit zmiesane manzelstva. Tak bude po drahom evanjelicky sobas. Asi sa v tom viac vyznas, ako je to zo zdobenim kostola ? a potom pocas celeho obradu sa stoji, alebo si budeme moc aj sadnut. Pytam sa, lebo mam problemy s TK a uz som par krat odpadla... tak, sa nechcem postarat o zbytocne vzrudsenie na vlastnej svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Judith... neviem kolko mate rokov, ale my uz nemame 20, obaja sme sa popalili v predoslych vztahoch, a teraz je to krasne. Fakt sme sa nasli. A ked spojis srdiecko s rozumom, tak fakt niet na co cakat. ;-) Smelo do toho ;-)
Odpovedať
hanka_april - ja som jedny skusala v HU a ta pani povedala ze kebyze ich chcem tak uz ich do aprila nikomu neda. Pozicovne je v prepočte 12500. Salon s tou značkou je len v BB a im som pisala a tam ich tiez maju ale velkosť 40-44 a požičovné ke 11500. čo je to iste lebo tolko by som dala na cestu a este by mi boli aj velke. ja som vysoka takže nemam problem hodi sa mi skoro všetko len mi musia radne vypchať korzet lebo nemam dať čo do neho ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja, ja neviem ako je to s vyzdobou, lebo my budeme mat sobas inkde ako je moj matersky cirkevny zbor :-/ viem, ze u nas v dedine ked mas v kostole svadbu, tak zoberies baby a povyzdobujete si to ako chcete s kostolnickou, ale my budeme mat sobas v TT a tiez sa chcem spytat ako to tam chodi... no viem, ze cez sobas sa stoji a klaci, lebo to trva cca 25 minut cele, ale urcite ked mas problemy a chces si sadnut, tak po dohode sa to bude dat ;-) a s akej si cirkvi, ked nemozes mat manzela luterana? lebo viem, ze katolici sa mozu miesat....
Odpovedať
oliwf - ja budem mat 23 a on 25 na svadbu. Inak aj ja mam ten problem ked dlho stojim tak sa mi hned začne točiť hlava. Ked som mala 15 tak som odpadla na sesternicinej svadbe. Tak asi poviem primatorovi nech sa ma od dveri opyta ci ho beriem aby som ani z auta nemusela vystupiť a možme ist dalej ... ;-)
Odpovedať
Judith: tak ste najmladší pár, ale ja som tu asi úplne najmladšia z vás, lebo mám len 21.
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka, ke dpojdeme domov, skocim do kostola sa poinformovat... Co sa tyka obradu, ja som adventistka, a farar ponukol, ze mozu prist z od nas zaspievat... takze sa to urcite natiahne, a co nam spomynal farar, tak na hodinu. A hodinu stat, to sa mi zda dost vela :-( Adventisti su v tomto velmi striktni... zosobasia ta, len ak si beries rovnakeho vieroviznania... Ale som rada, ze evanjelicky pan farar nam vysiel v ustrety ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?