Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nebol sobaseny v kostole,preto som si myslela,ze nebude problem a farara mame uzasneho,iny by sa s nami ani tolko nebavil..Drahy chce ten sud podstupit,vraj kvoli mne urobi cokolvek,chce sa nechat pokrstit.. Ja uz sa pomaly zmierujem s civilnym sobasom,ale vcera mi to hrozne zle padlo pocut,ze to nejde,ked som v tom zila.Opila som sa jak delo,vyplakala,teraz ma boli hlava jak kona a idem do prace :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D Staniiii, tak ti zelam pekny dnicek, aby ta moc hlavka nebolela a hlavne - IDES SA VYDAVAT, tak ziaden smutok!!!!!!! ;-) Simi - volala som do DIamondu, mame podbradnicky, tak sa velmi tesim! A dostali krasne satocky z novej kolekcie, na svojej stranke ich este nemaju, ale tu v katalogu su a su fakt krasne....uvidime, ako budu vyzerat Live, ale tie s tymi ruzickami su uzasne.
Odpovedať
Profilova fotka
stanka.. viem co prezivas, to same som mala pred par tyzdnami ja. Ja som adventistka, drahy evanjelik, a tiez bol problem kde a kto nas zosobasi. Nakoniec sme nasli mladeho skveleho pana farara, a z mailov to najskor vyzeralo, ze to nebude mozne, ale po osobnom stretnuti dokonca pripustil aj moznost, ze z mojej cirkvi budu moc prist zaspievat, takze nakoniec to bude v evanjelickom kostole - kombinovane a som velmi stastna. Verim, ze aj vy najdete nejake riesenie. Mne velmi zalezi na tom vydavat sa v kostole, nebolo to lahke vybavit, ale podarilo sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sugi v akom katalogu si ich pozerala? aj ja chcem kuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tuto na MS normalne ze - katalog firiem a tam v sekcii oblecenie si najdi salon Diamond a prve 4 fotky su satky z novej kolekcie...tie tretie su NADHERNE (s takymi ruzami)
Odpovedať
Profilova fotka
Stanka, v tomto pripade mozes byt kludna, ak mal sobas len civilny predtym nie je problem mat potom sobas v kostole...povedala mi to kolegyna ktora sa v tom doooost vyzna... 8-) tak hlavu hore ;-) v piatok idem do Blissu, kde mam vybrate svadobne pozriet popolnocne a vraj maju aj nove svadobne, mozem kludne este zmenit vybrane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hani,aj ja som si myslela,ze mozem byt kludna,ale problem je,ze katolicky cirkev neuznava sudny rozvod za rozvod,cize aj ked to bolo civilne,pred cirkvou je stale zenaty.Mne to povedala notarka na fare a potom este farar mi cital kodex.Uvidime,ako to dopadne,ale tento tyzden sa tym uz zaoberat nebudem,potrebujem vydychat,lebo este je jedna vec,co ma dostava teraz..Pa zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanka, ak to veľmi stručne zhrniem, tak cirkev tiež nepripúšťa aby sa dieťa počalo mimo manželstva atď., takže sa ani krst nepripúšťa.. tam sa to neberie, že to dieťa za to nemôže.. a predsa nám ju pokrstili.. len to som tým chcela povedať.. ohľadom sobášenia som toho veľa nezisťovala, keďže budeme mať civilný sobáš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem stanka04 to nieje problem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, možem sa ku vám pridať??ja mám svadbu 12.4. v BA v Csákiho kaštieli... :-D mám toho už dosť vybavené ale na jednu vec som narazila čo ma riadne zaskočila tak by som sa chcela popýtať či viete o nejakom dobrom zákazkovom šití oblekov v blízkosti BA pretože sme len tak že ideme mrknúť nejaký ten oblek no a bola som v šoku lebo sako 54 mu je malé a 56 veľké cvičí takže ma široký chrbát prosím poradte mi :-N a to som si myslela že budem mať problém zo šatami ja a nakoniec prvé čo som si obliekla budem mať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Aska, tak vitaj medzi nami, rada by som ti poradila, ale sama neviem, kde v BA a okoli dobre siju obleky... :-( Skus pozriet na fore MS, ci uz nie je nejaka tema, verim, ze nieco najdes. Co sa tyka tej svadby a rozvodu - babky, ja som si vzdy myslela, ze cirkev neuznava civilny sobas, a teda aj rozvod by nemal byt problem pre sobas v kostole, ale naozaj neviem, aka je pravda. No verim, ze sa najde nejaky farar, ktory by vas zosobasil - tak ako pise Veronika. A ja som bola krstena a nasi nemali svadbu v kostole. Drzim palceky.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa len cudujem, ze mu cirkev uznala ten civilny sobas...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Babulky teraz riešim pierka. Budete dávat pierka všetkým hostom alebo len mužom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hanka,civilný rozvod cirkev neuznáva,ja som tiež už druhýkrát vydatá,a mala som len civilný obrad druhykrát...neni to také jednoduché s tou cirkvou ako tie civilné veci...ver mi viem čo hovorím...majú svoje pravidlá a toho sa držia...ale mohli by už kráčať s dobou a zmeniť tie svoje podla mna niektoré už "zastaralé"pravidlá,lebo dnes je už iný svet ako kedysi a ludia uplne inač žijú ako kedysi... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to mi je jasne, ze rozvod neuznavaju, ale som myslela, ze len pri cirkevnych sobasoch, myslela som, ze ked si mala len civilny sobas a civilne si sa rozviedla, ze to je jedno, lebo si nemala sobas v kostole... simi, ja dam pierka len muzom....biele slobodnym a rozmarinove zenatym :-) a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
J asi tiež len mužom. Ženy aj tak nie su nadšené ked im prešpendlujes šaty, nie?! Mužom je to jedno. A ešte aj niečo ušetrím :-D . Ja budem mat take stužky smotanovo-bordové, úplne jednoduchučké. Pierka pre rodičov, svedkov a starejšího mam v albume. Tie sa mi velmi páčia.
Odpovedať
Profilova fotka
hanka ale ja som mala prvýkrat aj civilný a aj v kostole sobáš :-| ale v tom prípade ked ešte nebol ani jeden sobášení v kostole to sa môžu...alebo ked mali sobáš v kostole,civilne sa rozvedú a medzičasom volaktorý z manželov ovdovie,vtedy tiež sa môžu zosobásiť v kostole... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi, tie pierka sú veľmi pekné, kde si ich zohnala? ;-)
Odpovedať
Ahojte, ja dám asi všetkým hosťom pierka, aj tak nás bude málo. Simi a odkial si si kúpila podväzky? Aj ja si chcem zadovážiť dva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maja, ale my sme sa bavili so stankou a jej nastavajuci mal civilny sobas a civilny rozvod a aj tak ich nechcu oddat v kostole...o tom bola rec....nikto z nich nemal nikdy sobas v kostole predtym... mne nejde o to, ze by som setrila, ale presne ako hovorila simonka, ze zeny nechcu prepichovat saty (teda väčšina) a je to take divne, ze zeny a pierka,nie? ved to nosia muzi....to ako keby nevesta mala pierko...
Odpovedať
Hani: ved ked nejaká žena nebude chcieť, tak ja ju nútiť nebudem. Neviem, ja som myslela že aspon bude vidieť kto všetko sú svadobčania aspon iba v kostole, a na hostine si to dajú dole.
Odpovedať
Profilova fotka
Pierka a podvazky mam zo salonu Diamond. Maju tam snád všetko. Mam od tial aj vankušik, , topánky, podbradníky, manžetove gombiky,drahého oblek, košelu a samozrejme aj moje šaty :-D . Je to super
Odpovedať
Profilova fotka
hanka:ja som len napísala čo okolo toho viem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
videla som na jednej fotke chlapceka, ktory mal karafiat ako pierko, taky klasicky a vyzeralo to tak celkom vtipne a stylovo :-) mozno aj tak sa daju vyriesit pierka slobodnych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babulky, tak po dlhom case som opat tu, nejako som nestihala a teraz sme boli doma vybavit nejake veci. Dohodli sme sa s knazom, boli sme obehat miestnosti, mame fotografku a mam vybrate svadobne saty v Diamonde ;-) . Sugi, mas pravdu, tie ruzickove satocky su nadherne, na vesiaku vyzeraju uplne inak ako ked si ich oblecies a vyzerala som v nich uzasne a mam ich aj zajednane !!! Maju vsak jednu obrovsku nevyhodu, nedaju sa vobec skratit :-( , to znamena ze ak mate menej ako 170 cm, tak Vam budu dlhe ;-( ... Ja mam presne 170, a musim mat k nim minimalne 8 cm opatok, aby mi dlzka sedela,... take vysoke opatky som sice nechcela, ale co zasa nevesta nespravi pre satocky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak super Zuzi :-) nedas nejake fotkyyyy? ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeej Uankab! uzasne, nemas nejake fotecky z realu? na tych obrazkoch su sice uzasne tie satky, no rada by som ich videla aj nazivo. skvele, som rada, ze si si ich vybrala ;-) A vyriesila si moju malicku dilemu, ci ich nahodou nechcem - no mam menej nez 170 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, to su tie co su take dost uzke a potom sa rozsiruju a maju take "plasticke" ruze po sebe?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, hanka su to tie, su uzke a dole od pasa/bokov sa rozsiruju.... este nemam fotecky, ma ich sestra vo fotaku, ked sa k nim dostanem, tak ich zverejnim... tiez som si ich nevedela na sebe predstavit a ked som si ich obliekla tak som si bola ista ze su to tie prave... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
su krasne, ja by som si ich tiez vedela pre seba predstavit...ale musela by som mat postavu ako ta modelka ;-( |-| :-N 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?