Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
no desne sny to mae baby...sa stavim ze nasi drahi take nieco nemaju....to su ale stresy! A sa cudujeme ze sme vyhadyane,ze same vredy sa nam robia na tavrickach..,ze mae suchu plet,padaju nam ohavne vlasy,mne sa zas vyhodili take cudne svrbive pupence po nohach,a uz som to raz mala - zevraj alergia na jedlo,nioc slane,pikantne,kysle,drazdfive,sladke,cokolada,citrusy...nic.Tak co mam jest? No nic asi budem na sucharoch a zelenom caji,a mozno aj schudnem do satociek...
Odpovedať
co mam povedat ja, moj idem na tyzden na paragliding presne pred svadbou. len par dni sa pred nou vrati :-( viete ake nervy budem mat ja. neda si povedat, ide vtedy a hotovo. tak babky ja mu to prajem, ale nie byt taky nezodpovedny tesne pred svadbou. tak mi drzte palce aby prsalo, vtedy sa nelieta myslim. a piateho aprila nech je uz pekne diky
Odpovedať
ahojte aprílovky, ja mam svadbu tiež v apríli, neviete ake by malo byt pocasie toho roku v aprili :-) :-) :-) dufam,ze uz budeme mat pekne,ako minuly rok v aprili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja som tu už dlhšie nebola.. malá začala liezť, tak mám nejako menej času.. :-p ako sa máte? ako prípravy? my už máme konečne dohodnutú aj hodinu, ale matrikárka je chorá, tak sa ešte nebola pozrieť na miesto činu.. obrad aj s hostinou budeme mať na lodi Kriváň, tam ešte nesobášili, tak si to chce vopred omrknúť.. s tými snami mi ani nehovorte! mne sa do rána snívalo, že som zistila pol hodinu pred sobášom, že nemám umyté vlasy a že som úplne zabudla ísť ku kaderníčke a ku kozmetičke.. no proste des... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
timulik, veríme, že bude aspoň obstojne, keď nie pekne.. my sa fotíme v sade J.Kráľa, takže ak bude pršať, tak smola.. nič náhradné ma zatiaľ nenapadlo.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
inak, už mám aj šaty vybraté, len som ich ešte nebola zarezervovať.. teraz cez víkend je ten svadobný veľtrh, tak sa tam chceme ísť aj s drahým pozrieť.. hľadáme totiž nejakú dobrú cukráreň v BA.. ak máte nejaký tip, budem len rada x-)
Odpovedať
inak mne sa asi pred dvoma tyzdnami snivalo to iste, ze este o pol 4 som vobec nebola nalicena a nic som nestihala..ktovie co tie sny znamenaju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHoj babulky, vidim, ze asi nie som divna, ked aj vam sa snivaju take divociny :-D asi to bude tym,ze to velmi prezivame a ze podvedome aj tak stale myslime na to, ze chceme aby nas den D bol dokonaly. Ved sme zeny, nie? my sa predsa neuspokojime s polovicnym vysledkom ;-) Vcera sme boli vecer pre obrucky - jaaaaaaaaaaj, su nadherne, velmi sa nam pacia, akurat ze sa nedaju odfotit, lebo sa strasne lesknu a nie je ich vidiet dobre. ale pofotim u nasich s ich fotakom, maju lepsi, tak snad nieco vyjde.
Odpovedať
Hani, dnes ma človek tuším na všetko alergiu :-( La Roche vyskúšam, lebo aj dnes som sa zobudila ako keby som celú noc revala. No baby, skoro každej sa tu snívajú také blbosti, len naše drahé polovičky pokojne spia.. Sugi: ked sa ti snívalo, že zomrel, znamená to že bude dlho žiť, to mi niekto dávnejšie hovoril...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprilovky :-) ... tak ja som asi jedina, ktorej sa nic nesniva o svadbe :-D :-D :-D Mozno je to tym, ze sme mali teraz plno povinosti so stahovanim, ale uz je po vsetkom a zase sa chystame pomalicky planovat to co nam chyba. Sugi to je skvele, ze uz mate obrucky, nam svokra pisala, ze uz tiez prisli do predajne, tak sa tesim. Sice my sme si vyberali priamo z ponuky a len nam upravili velkost, takze vieme ako vyzeraju, ale aj tak sa moc tesim ;-) Mozno sa to tu uz pisalo, ale poradte mi, ako skor / neskoro objednavat kolace a tortu? Mam par kontaktov,ale este som nikde nevolala. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nuz my sme volali uz teraz ohladne kolacov, ze aspon aby vedeli, ze chceme na ten nas termin zakusky. Ale povedala nam teta, ze staci 2 tyzdne pred svadbou zavolat kolko kusov a akych druhov kolacov.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,my sme tortu a kolace uz objednali.Teda ni epriamo,ale s dvoma cukrarkami,co som s nimi hovorila to bolo tak,ze v januari si mame zajednat u nich datum a tak mesiac pred svadbou presne,co chceme.Takze toto mame z krku.My uz teda mame asi vsetko,akurat cudzinecku policiu este vybavit a je to.A oznamenia teraz sama cmaram doma :-D Co sa snov tyka,ja som mala este pred Vianocami,mozno som to tu aj pisala,ze som mala nadherne saty,skoro podobne,ako som si nakoniec vybrala,ale neprisiel zenich a v kostole boli same babky v ciernom a strasne som plakala za kostolom s babou,co ju moc nemusim a fajcila som :-p Nakoniec obrad v kostole nemame,al od snov uz mam pokoj.Aspon zatial :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oliwf, ono je to rôzne.. čo som zisťovala zatiaľ ja, tak v jednej cukrárni stačí záväzne objednať dva týždne pred svadbou, v idnej mi povedali, že aspoň 2 mesiace vopred ... najneskôr budúci týždeň chcem už aj ja mať v tomto jasno, u koho to objednať a hlavne koľko.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to snívalo možno preto, že si zatiaľ z toho ťažkú hlavu nerobím, keďže ma na 99,9% zamestnáva náš poklad.. ale odkedy sa mi to snívalo, tak už som skontrolovala všetko, či sme na nič nezabudli, kde ešte čo objednať a pod. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka babulky... no aj tak asi len zavolame a na osobnu navstevu a komkretky dohovor aku tortu a ake kolace si bude musiet cukrarky pockat, kym prideme na Slovensko. To je skvele, ze aspom nieco sa da vybavit tesne pred svadbou :-) Inak aj vam sa stalo? Nam poslali z restauracie menu, s tym, ze si mozme vybrat jedlo ake chceme od pripitku po hlavne chody... lenze som z toho tak trochu mimo, lebo tie specialne nazvy mi nic nehovoria :-D Takze vlastne ani neviem co si vyberam :-D
Odpovedať
uz sa Vam to kraaati :) tesite sa co?! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my si môžeme vybrať aj niečo, čo nemajú na jedálnom lístku, takže sa mi to našťastie nestane oliwf :-D :-D michiy, ja sa už začínam tešiť, dnes sme boli znovu na lodi aj s tetou z matriky, takže nám to odobrila, že nás tam môžu zosobášiť.. tak už som to tam všetko videla, ako to bolo vyzdobené a pod. x-) :-D
Odpovedať
aj sa teším aj sa bojíííím.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Sugi čo si ideš dať robiť s vlasmi? máme asi rovnaku dĺžku a aj podobný strih šiat, tak som zvedava. Babulky a riešite už hudbu na prvý tanec?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.aj ja sa pridavam k vam ako dalsia.ja sa tiez vydavam v aprili.ake byva pocasie v aprili.mysli si niektora nevesta o sebe ze bude nervozna so svadby ze budete mat stresy?ja urcite ano ja to viem uz odhadnut teraz.ja si myslim ze nevesta zo zavojom neni nevesta.vtedy mi to pripada ako keby mohli byt vsetky nevesty co su na svadbe.mne sa nevesta bez zavojua vobec nepaci.baby vy co sa idete vydavat tiez v aprili uz mate saty pozicane alebo ako to je s vami.ja este nemam ale uz sa konecne chystam ist tento tyzden co pride.boli ste niektory uz aj v salone milady v partizanskom.ja tam idem tam maju krasne saty a a ni nie az take drahe.okolo pat sest tisic.to neni tak vela. :-D |-| :-N =-) :-( :-| ]-( 8-) :-S :-o ;-( ;-(
Odpovedať
ahojte :-D ja zajtra viem,ake zmeny chcu s tortami urobit co som si na dialku vybrala..... :-N ale verim,ze sa aj to podari.... kupujem teraz pred valentinom srdieckove sviecky na svadbu, tak tomu som velmi rada :-D ja sa uz velmi tesim.....ale su tu samozrejme aj stresy.....no v pondelok v skole poviem,ze musime cestovat v sobotu vikend pred svadbou poobede najneskor , inac by som do vecera nedele musela sediet v skole.....]-( mima22 ja mam uz od vianoc rezervovane saty a velmi sa tesim na ne, uz budem mat aj o par kil menej.... :-D a nastastie si mozme co chceme vybrat na svadbe..uz sme si vybrali 2 jedla a potom o 22,00 svedske stoly so zeleninami,syrom,sunkou....a este aj coko fontana s ovocnymi misami.... no len tu fontanku musiem kdesi este zohnat..... prajem pekny den ;-)
Odpovedať
ahojte nevesticky....my taky mame svadbu naplanovanu na 19 aprila....kedy sa maju posielat pozvanky a oznamenia?staci 2 tyzdne pred svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
usmej sa ja už som ich rozposlala. V sv. bedekeri je 12 mesiacov vopred, ale zaleži na tom ci už hostia vedia o svadbe, alebo sa to dozvedia až prostredníctvom oznámenia. 2 tyždne je malo (ak o svadbe nevedia, už aj kvôli satam a aby mali vobec čas
Odpovedať
Profilova fotka
12 mesiacov vopred??? to snad nie... my sme to uz neoficialne oznamili rodine, pozvanky chceme posielat koncom februara, zaciatkom marca... uvidime ako sa nam podaria, este o nich len premyslame... ako inak pokracuju pripravy? v piatok mi prisli topanocky, tak som v nich behala a vytesovala sa ako male dieta x-) ... a su neuveritelne pohodlne, vobec ich nemusim roztahovat, sedia na nohe ako uliate.. inak dnes sa mi zasa snivalo o svadbe, tusim sa zblaznim do svadby ak to bude tak pokracovat...
Odpovedať
Profilova fotka
12 tyždnov, prepac
Odpovedať
Profilova fotka
no to znie lepsie :-D co mas inak nove? ako pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
Chybaju nám ešte topánky, jedlo a zaciname riešit alko-nealko. Teraz si vyberáme prvu skladbu aby sme si mohli nacvičit choreografiu. Buduci týžden by sme už konečne mali absolvovat prvu hodinu tanečnej, tak už by som chcela mat tu piesen vybratu, ale nejak nic neprichádza. Co sa paci mne drahemu moc nie... :-N
Odpovedať
Ahojte babule, pridavam sa k aprilovkam, my tiez prave pracujeme na oznamkach... uz aby boli, vsetci su nedockavi. Aj tak sa bojim, ze ich za par dni supnu do kosa.. :-S Rozposielanie 2 tyzdne pred svadbou je dost neskoro, jedine, ze by vsetci o svadbe uz vedeli, ale to uz potom asi ani netreba posielat
Odpovedať
No ja draheho do skoly tanca nedostanem. Musime potrenovat doma. Uz mate poriene zakusky/kolace? Kolko cca pocitate na hlavu?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chodili na tanecnu a bolo to super !!! tiez sme si najskor chceli vybrat nejaky sladak, ale nakoniec budeme tancovat na strassov valcik na modrom dunaji. Chlapik nas naucil krasnu choreografiu - vobec to nie je zlozite, skratka len nam ukazal ako to ma vyzerat, ako prist na parket, zacat, nejake prvky sme do toho povkladali, ako sa uklonit na zaver a tak... tiez drahy najskor nechcel ist ale povedal mi ze ked zorganizujem, tak pojde... a musim povedat ze nakoniec bol rad... pishulinka, kolaciky riesia nasi rodicia, kazdopadne sme im zatrhli viac ako 4 torty... kazdopadne sa rata cca 4 kolaciky na hlavu do saly, no a potom zavisi od poctu vysluziek, do jednej sme ratali asi 30 kolacikov...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?