Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

26. máj 201129030
  • funy, kúpiš aj tescu a pod., záleží na tom, akú kyticu chceš.. inak, najlepšie na všetkom je, že ak si objednáš v kvetinárstve (teda vo väčšine, netvrdím, že vo všetkých) SVADOBNÚ kyticu (čiže to aj povieš, že je svadboná), tak si automaticky účtujú viac.. 😠 to sú aspoň skúsenosti niekoľkých mojich kamarátok..
    najlepšie by asi bolo, pár dní pred svadbou si proste objednať kyticu bez slovíčka svadboná 😃 teda my nemáme takú typickú svadbu, takže ja netrvám na nejakej super kytici.. hlavne nech nejaká je, aj tak o pár dní zvädne..
    na vysvetlenie: ja kvety veľmi nemusím, jasné, že aspoň na narodeniny potešia a všetky sú krásne, ale po pár dňoch aj tak z nich nie je nič, tak načo vyhadzovať tisíce.. 😴 😶

• mna robia kyticu v agenture, ktorá mi robí vyzdobu. A kedže ruže budu objednávat z Holandska a objednávka a dodanie trvaju 2 týždne, tak som si ju zajednala už teraz.

Veronikap a chceš aj pierko pre drahého? Lebo to hned pochopia, že to bude svadobná kytica...

• no my sme kyticu objednavali uz teraz preto, lebo add 1 do svadby uz tak skoro neprideme, no a vlastne ked som sa pytala v kvetinarsve ze kedy ju objednat, tak mi povedal ze tak vo februari, nas termin je dost vychyteny, on tiez objednava kvety z holandska a kytice viaze noc predtym... no a nestihol by naviazat viac ako 10 svadobnych kytic... no a ked robi niekomu celu vyzdobu tak ani tolko nie... ja mam zasa kvety velmi rada a na kytici mi fakt zalezi, nechcem mat len "nejaku"... a zrejme by som bola v strese ze kde by som ju den pred svadbou zohnala...

• Sponzor fóra
  • ja som sa nakoniec dohodla s kamoškou, má kontakt na nejaký veľkosklad, tak tam mi kvety kúpi a zviaže mi ju buď ona, alebo ja.. ja takéto ručné práce môžem 😎 😬

• Ahojte babky, dlho som vas necitala 😃 riesite kytice? ja na to ani vlastne nemyslim, ale asi my som uz mala, vsak? Funy - vesty zozenies aj v Nicole, ale koselu s predlzenym rukavom - to byva problem. skus v peek & clopp.- tam maju rozne znacky a aj modely, mohli by ste tam nieco najst.
    my mame krizu v rodine - uz mi to ide na nervy, az mam niekedy chut s celou svadbou prastit... 😞 z kazdej strany nejake komentare a hadky a cojaviem co, normalne mi je z toho nanic a vsetko mi to kazi a berie chut na svadbu - a to sme sa tesili s petkom, ze ako krasne nam to vsetko v pripravach vychadza...holt - dve strany rodiny, ktora kazda ma nejaku inu predstavu....a do toho my dvaja...asi by som sa uz do svadby nepustila, vediet toto...fakt. 😴 tak papa!

• Sugi tak to ti nezávidím. My sme si to zariadili takto: povedali sme že svadbu si platíme sami, tak nech sa nám do toho nikto nemieša. Je to predsa naša svadba, nie celej rodiny. Ostatní su LEN pozvaní. A všetko nám vychádza. Včera sme drahému kupili aj topánočky, tak už máme všetko. 😃

• A už sme absolvovali prvu hodinu tanečnej. bolo super. Tancmajster nás vychvalil aj ked mne sa to nezdalo az také svetoborné. 🙂

• Simi - uzasne, super, ja by som si tiez dala tanecnu. 😃 len neviem ci by tancmajstra z nas nesvihlo 😃 😃 😃

• Nuz a predstav si, ze my si svadbu platime sami 😬 rodicia nam davaju peniazky, ale tie nepouzijeme na svadbu ale neskor na byvanie....lenze to vies, musime ustrazit pocet ludi, a tak su problemy.....

• Nám sa počet hosti momentalne stále mení. Z drahého strany je 70 ludi a z mojej 30. Z našej je to pevné a z jeho sa to mení. A mne je aj trošku luto, že neprídu všetci, ved to už bude aj moja rodina. Už teraz sa nám 5 ludí "odhlasilo" lebo maju v nedelu birmovku a su z daleka. no co uz aj s tým musíme rátat 😢

• ahojte dievcata
    boli sme vcera v Trencine a kupili sme drahemu topanky u Batu - hnede, koselu s predlzenym rukavom a objednali sme v predajni Carlo vesticku s viazankou a vreckovkou. jupíííííííííííííííííí. a ja som si kupila boticky k satockam. teraz musim ist prec, ale este dnes pridem a dopisem.
    papa
    funy
    veronikap, aj ja budem kupovat vo velkosklade a zviazem si sama.

• ahojte, sugi, tak to ti nezávidím... námn (teda mne, drahého len informujem) sa našťastie do príprav nikto nemieša.. moji rodičia nie sú z BA a nastávajúca svokra je proste super 😵 len v rámci rozhovoru sa spýta čo je nové a tým to hasne 😃 skôr sa venujú našej malej.. som každému vysvetlila, že proste sú pozvaní na párty, tak nech to tak aj berú.. dostanú len inštrukcie čo, kde a o koľkej 😃 😎
    v sobotu sme boli v Parndorfe, pozrieť aké majú obleky a topánky pre mňa.. budúcu sobotu si robíme výlet do viedne.. lebo zisťujeme, že tie obleky nakoniec vyjdú lacnejšie ako tu.. a majú tam aj podľa môjho drahého lepší výber.. tak keď je tá možnosť.. no a ja sa ešte neviem rozhodnúť, či chcem topánky smotanové, bordové alebo čierne.. neviem či som sa chválila, ale už mám rezervované šaty v Pronuptii, smotanovo - čierne.. viem, že trošku zvláštna kombinácia, ale sú fakt úžasnééééé 😵 a keďže všetko ostatné bude do bordova, môžu byť aj bordové botičky... tak uvidíme 😎

• ahojte, tak uz som tu.
    takze uz len ja si musim zohnat doplnky a saty s topankami na prezlecenie. ale ktovie ci priberiem este, alebo schudnem, tak asi najlepsie tak dva tyzdne pred svadbou.
    a kvety si chcem kupit v nejakom velkosklade s kvetmy a sama si ich zviazem. nechcem ziadnu vycackanu kyticu. a takisto aj kvety na stoly tam kupim nejake.
    ako budete mat vyzdobu? podla mna budu stoly preplnene slanym, sladkym, napojmi, ze tam dam len servitky a kde tu sviecku s kvetom.
    krizik uz mate? my este nie. kde ste si dali vyhotovit? dakujem

• ja som si dala robiť cez net. máme ho v albume. Je krásny a za 500sk. A pozor ak ste poverčivé sväté veci musia byt iba darované. Ja som si s drahým vybrala a mamča zaplatila 😃

• sssimi, nie som poverciva.
    aj saty mi drahy videl, ani nebudeme saskovat den pred svadbou, ze by sme isi kazdy spat k svojim rodicom...
    napisala som tej kocke, nech mi da vediet, co mi slubila, ze jej stryko vyrobi, ale stale nepise. no mam obavy ze zacnem zhanat asi novy.

• Sponzor fóra
  • ahojte, ja si tiež šaty na prezlečenie (chcem nohavicový kostým) budem kupovať až niekedy v marci, lebo verím, že sa mi podarí trošku schudnúť 😛 😴
    my na stoloch budeme mať ruže v pohárikoch (viď album), sviečky (tie ešte musím kúpiť, Ikea to istí), srdiečkové konfety, no a taniere s príbormi a asi na začiatok minerálku... zbytok (čiže sladké, slané, pitie) bude zvlášť na švédskych stoloch, tak to si už potom vezme každý čo bude chcieť

• Ahojte dievcata, zase nam to tu nejako stichlo - tak dufam, ze iba kvoli tomu, ze mate vela vybavovaciek ohladne svadby 😉 Mate nieco noveho? my nic....zase .... 😃 ale uz sa pracuje na oznamkach. tak papa!

• Ahoj Sugi a ostatne nevesticky. Ja sa musim pochvalit a trosku som sa inspirovala aj tebou, mrkni do albumu co mi Catyka vyrobila 🙂 strasne moc sa z toho tesim 😃 😃 😃
    A potom mame oblek pre draheho a dokonca mu to v tej predajni aj presne upravili na postavu, skratili mu nohavice a strosku zuzili oblek 🙂
    Pozerala som tvoj album a ten zavoj je uzasny 😉 krasny 😵
    My mame nastastie oznamka hotove, ked pridem v marci domov zacnem rozposielat. A konecne si drahy sadol k PC a zacal sa venovat aj on svadobnym veciam a robi nam stranku. Najskor taku predsvadobnu a potom pridame aj foto, tak sa tesim 🙂
    Inak daju sa na Slovenku zohnat kremove, alebo ivory kosele, aby neboli cisto biele. Tu v UK, nic. Sice bohata ponuka francuzskych kravat a vesticiek k tomu, ale drahy ani pocut, ze si nieco take oblecie, tak zhaname klasiku, peknu koselu a kravatu a to je dost problem 😐

• oliwf - pekne ivory kosele maju v salone nicole. stoja okolo 2.000,- Sk

• Waw, tak taku cenu som necakala 😐 toje samotna kosela, alebo aj s kravatou 😃 To je drahsie ako tu 😕

• samotna kosela. mne tiez prechadzali chvilu oci z tej ceny, ale su fakt pekne. urcite sa budu dat zohnat aj lacnejsie. este by som skusila mozno v parndorfe

• ved prave to, tam sme pred rokom kupovali sice belasu, ale znackovu a aj s kravatou nas vysla asi polovicu a je krasna na tie manzetove gombiky 😉

• no tak si to zopaknite a kupte koselu tam 🙂 tu je vsetko strasne predrazene, takze to nema vyznam kupovat tu.

• No tym, ze zijeme v zahranici a euro pada, tak sa nam ani neoplati nic velke kupovat na Slovensku, a preto do teraz sme to riesili bud Rakusko, alebo Nemecko, pripadne Francuzsko. Len som chcela vediet ako je to na Slovensku, lebo ja cestujem sama este doriesit svadbu a drahy pride len den pred svadbou, takze je to na mne vsetko potrebne co nam chyba vybavit. 😉

• ahoj oliwf, my sme kosielku kupili tu... skuste john lewis ak ho mate nikde nablizku, my sme kupili tam... maju krasne kosele, stala 20libier, 100% bavlna, na slimmer postavu, maju ivory aj bielu, eary iron... drahy si ju pochvaluje, je velmi prijemna na telo, a je trosku vzorovana (ako keby mala take nieco ako rybiu kost, fakt je krasna)... ale uricte zozenies aj v inych obchodoch, tu su kosele na manzetove gombicky velmi rozsirene... manzetove gombicky sme tiez kupili tu...

• baby normalne vam zavidim to nakupovanie v uk 😠 tu je vsetko na jedno kopyto a etse aj predrazene...

• No skusime pozriet, zatial co sme behali po oblekoch, tak som pozerala aj kosele, ale len biele. Sice krasne, ale drahy by chcel aspom ivory. Vdaka uankab, pozrieme 😎

• ahojte, mozem sa k vam pridat? my sme tiez s drahym aprilovi.rozhodli sme sa po Vianociach a stihame vsetko v ramci moznosti. 🙂 🙂

• vitaj mirus1, nechceš si dať do profilu dátum svadby? 😉
    s tými cenami je to fakt... my sa chystáme v sobotu do viedne, pozrieť drahému oblek.. min. víkend sme boli v Pardnorfe a má tam už nejaké vyhliadnuté,keby sme nič nenašli a za slušnú cenu.. tu v BA vôbec nie je taký výber a stoja ešte aj viac... a ja si tam chystám pozrieť topánočky.. len sa stále neviem rozhodnúť či bordové, čierne alebo smotanové 😃
    oznámenia som už poslala min. týždeň... zatiaľ len tým, ktorých pozývame k stolu, ostatným priebežne 😉

• veronikap, ty si aka sikulka? uz si aj poslala oznamenia? my este nemame hotove.
    poradte mi kde v ba sa da dohodnut na dobrej cene. chceme nejaky jemny kremovy papier, nic leskle, len nech je tvrdsi ako kancelarsky a oznamenie sme si navrhli my a chceme ho dat vytlacit. budeme mat tlacene ciernou farbou, aj foto bude cierne.
    kupila som si topanky, tlacia ma, neviem ci ich rozchodim. mam pocit, ako by mi neprudila krv v nohach 😞
    poradte mi kde mam pozriet saty na prezlecenie. dalsi moj problem, pribrala som. uf

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov