Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
ahojte, aj ja sa hlasim po dlhej dobe. skusky v plnom prude, doklady uz mam vybavene, v praci to leti, ze si ani nestihnem uvedomit vikend? ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Caukyyy funy, ze sa aj ozves ;-) :-D drzim palce na skuskach!!! babulky, dakujem vam za vsetko, ved ja to zvladnem nejako, a zvyknem si, ved nie som nejaka babovka!! :-D a ked uz raz budem mat sama vlastnu poradensku kancelariu, tak vam budem zadarmo robit poradenstvo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky :-D citam co mate nove a nie ste same,co sa stazujete na pracu ja tiez mam pocit,ze uz nevladzem a kazdy den mam toho cim dalej tym viac plne zuby :-p a som v tej praci uz siesty rok no hovorim si,ze do materskej to este nejako vydrzim x-) lebo nastastie kolektiv je v pohode vlastne ten ma drzi,ze sa este v robote ako tak da vydrzat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa to dlhooom case hlasim :-) ... vcera sme sa vratili zo svadobnej cesty a bolo vynikajuuco, jaj ako by som tam zostala keby som mohla... x-) ... dnes rano sa mi zas tak strasne nechcelo vstavat do roboty, katastrofa, budem si musiet zasa zvyknut... ]-( fotecky este nemame, manzelik ide buduci tyzden domov, tak ich donesie, veelmi sa na ne tesim a potom niekedy vytvorim aj album. Ja mam este o 4 tyzdne skusky pred sebou a potom uz budem mat konecne volno, resp. uz len robotu, ziadne organizovanie svadby, ucenie sa a tak... mozno zacneme pracovat na babatku :-N sugi a cucoriedka, mate naozaj krasne fotecky... sugi, co sa tyka pracovneho kolektivu, ja si asi musim zaklopat na celo, ale vzdy som ho mala vyyborny a uprimne povedane jedine vdaka nemu som dokazala v predchadzajucej firme zotrvat takmer 7 rokov... tiez som robila v poradenstve, ale trosku ineho typu ako ucto ci dane. kazdopadne Ti verim ze ak Ta kolektiv ignoruje, tak ze citis odpor k praci. my sme vzdy s novymi kolegami zvykli ist na nejaky teambuilding, mozno by to stalo zato aj v tvojom pripade, vtedy sa vzdy lady prelomia, uvolnite sa kedze je to mimo prace, date sa do reci a mozno to budu casom tvoje najlepsie kamaratky ;-) ... kazdopadne drzim palce, papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) uankab bola si krasna nevesta a dufam ze pridas viac fotiek uz sa tesime! sugi pozerala som si este raz tvoje fotky a napadlo mi ze kde mas ten zavoj co si si kupila? ty si ho vobec nemala? ale ked mam pravdu povedat bez zavoja si bola taka krasne decentna nevesta vlastne skoro vsetky nevesty su podla mna krasne x-)
Odpovedať
ahojcek my sme mali sobas 6.4 2002 pretoze v ten den sme sa spoznali a takto krasne to naplanoval moj manzel, ze sa do roka musime vziat aby sme mali stastie a lasku ,)))))) :-) :-) :-) :-) :-) a nasa laska je dnes uz 5 rocna dcerka Saska. x-) x-) x-) x-) x-) takze do roka a do dna a laska prekvitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky :-D to je super mame pozitivny priklad :-) ja som zase chcela svadbu v maji,lebo ja som sa so svojim drahym spoznala v maji,ze na tretie vyrocie,no nesuhlasil,ze vraj v maji to nie je dobre a svadby by sa vtedy robilt nemali,ale ja tomu neverim :-p kazdopadne mal dobry dovod preco ma presvedcil na april,aj ked som sa trosku zlostila,lebo nam celu sobotu prsalo a nedalo sa fotit vonku naco som sa velmi tesila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky kocky, Uankab - nemala som zavoj :-D dala som si ho do hlavy a vietor mi ho raz vytrhol, tak som si ho ani nedala, nenecham si predsa rozpadnut uces, nie :-N :-D Co mate noveho? babulky, chapete to, ze my budeme mat za 2 tyzdne uz dva mesiace po svadbe!!! straaaaasne to leti.neuveritelne.... babulky - taka tema po svadbe - kedy planujete babo? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, cucuriedka dakujem, pridam fotecky ked ich budem mat, drahy isiel dnes domov na otocku aby ich vyzdvihol, tak som na ne straaasne zvedava, pride spat vo stvrtok... sugi mne kadernik tak silno prichytil zavoj a ruzicky do vlasov, ze im doost trvalo pri odcepcovani pokial mi ho dali dole a s ruzickami som aj spala... nemala som silu vymotat ich z tadial :-D .... babo, no hned predsa :-D ... uz sme na honeymoone zacali pracovat na tom :-D ... a zacala som pravidlene brat kyselinu listovu... a co ty? a ostatne aprilovky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja vobec neplanujem ...ale manzelovi by som chcela spravit radost tak o 2-3 roky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uau, hanka, az teraz som zistila ze uz mate fotecky, su krasne... boli ste obidvaja zlati :-) ... a mala si naozaj nadherne satocky... a kolko mas rokov ak sa mozem spytat? ;-) ... my sme uz nejako na babo aj pripraveni, uvidime ako sa nam podari... ;-) aj ked sa hovori ze na to clovek pripraveny byt nemoze, kedze realita je uuplne ina...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... tema babo sa mi paci :-D aj my sa chystame na tom popracovat ale az v lete. sice som uz vysadila HAK na zaciatku maja, ale chceme este chvilu pockat tak do augusta. Mozno ked sa podari tak to bude aj skor :-D :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzi, dakujeme, budem mat 25 a manzel ma 30 :-) preco? vyzeram staro, ze? :-( :-( :-D :-D :-D :-D ja nejako po detoch neprahnem, teda dost vobec, asi sa s manzelom este nenudime, tak tretieho nepotrebujeme (sme spolu 9 rokov, tak este malinko sme si uzili jeden druheho) :-) ale verim, ze to jedneho dna "chyti" aj mna a budem potom stastna, ked to pride...hadam :-) (Boh zehnaj tomu, kto vymyslem HAK 8-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Haniiiiiiiiiii, jupi ,uz mas fotky, cakala som na ne :-D NAAAADHERNI ste boli, krasa, fakt. tie satocky boli uzasne a perfektna kyticka, waw....!!! Co sa tyka mimi - nuz my asi zacneme az na bud.rok pracovat na babatku, teraz mame obaja novy job a tak este trosku popracujeme 8-) ale zase - ak by sa podarilo nahodne, tak by potesilo rovnako a aspon by to nebolo take "planovane". Dievcata, tak vam drzim palceky, ktore uz sa chystate, ved teda nebojte, zachvilu sa nademe na modrom konikovi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hanka, neboj, zachvilku to na teba tiez pride.. a vobec nevyzeras staro !!!! ja som v 25 tiez nemyslela na babo :-) ... ale povedala som si ze do 30 nejake chcem mat a vela casu nezostava, ak si zoberiem ze tehotenstvo trva 9 mesiacov a este musim ratat s casom, kedy sa nam podari ;-) prave som volala s manzelom a povedal ze fotecky su nadherne.... uz sa neviem dockat, kedy ich uvidim.. len musim este dva dnicky vydrzat ]-(
Odpovedať
tema babatko? ake mile
Odpovedať
Profilova fotka
dobra temicka :-D ja som si tiez niekedy hovorila,ze tak do 30-ky by som sa chcela vydat a stihnut aspon jedno babo,to prve mi vyslo a na to druhe pockame ;-) po 30-ke..... kedy to ma byt tak to bude,no uz teraz som velmi zvedava na koho sa to male bude podobat :-) manzel vravi,ze pojdeme k moru trocha oddychu,relaxu a uvidime,tym ma dost prekvapil,lebo povodne ziadna svadobna cesta nemala byt a kto vie ci aj bude nejaka oneskorena mozno tak last minitka :-D my uz babo chceme,tak musime natom poctivo pracovat :-N nie musime my chceme x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uzasne babullky, tak budeme ocakavat vase novinky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ja tiež ešte nad bábom nerozmýšlam. Najskôr o rok. Teraz sme v štádiu prerábania :-| . Je to hrôza. Všade je bordel. Buducu sobotu mam poslednú skúšku a nechce sa mi učiť. Stále myslím na svadobnú cestu ktorú som naplánovala. Manžel o ničom nevie, len ho má kamarát doviesť priamo na letisko a až tam sa to dozvie, tak dúfam, že sa mi to podarí bez odhalenia.... držte palce 11.6 hurá do Grecka
Odpovedať
Profilova fotka
a dovolenku mu v praci daju? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze teda wauuu 8-) mne keby urobil take prekvapko,tak to by bolo uzasne veeelmi by som sa potesila niekedy by tej spontannosti nezaskodilo viacej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
On pracuje na živnosť, takže dovolenka sa dá. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sssimi to je super napad si hlavicka ;-) tak to je uplne krasne prekvapko drzim palce aby ti to vyslo!
Odpovedať
Profilova fotka
no nasa najhorucejsia tema doma je babatko. Ja mam sice este dost casu, ale moj manzel ma uz najvyssi cas lebo uz sme zacali aj uvazovat ze nebudeme mat. a ked moc rozmyslame nad tym tak je to este horsie.
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka28 nerozmyslajte a chodte do toho,zaujimave je aj u nas,ze babo chce viac moj manzel nez ja ja by som este tak rok pockala,ale najnovsie uz ani ja nechcem cakat dat zivot novemu clovieciku je to najkrajsie na svete
Odpovedať
Ahojte kočky, takže dovolenka-resp. svadobná cesta, plánujete? Boli ste? My sa akosi nevieme rozhodnúť. Ja by som nedbala ísť aj tento rok už po 4 krát do Chorvátska spôsobom "kam nás oči povedú" teda na blind, ale minule ma môj muž prekvapil, že by bolo super sa doma pobaliť a striehnuť v cestovkách na last minute. ssssimi - veľmi milé - jáj tak to ti držím palce, aby si to dovtedy manželovi neprezradila.
Odpovedať
a môj príspevok k téme bábo: keďže máme obaja 32 rokov od svadby tomu nechávame voľný priebeh a je to super super, lebo konečne nemusíme myslieť na chránenie sa. Tak uvidíme, kedy sa zadarí. Ale nejako špeciálne sa nesnažíme, len je to teraz akési krajšie a uvolnenejšie. :-)
Odpovedať
Čítala som si vaše pocity po svadbe a tak. Ja musím povedať, že tie prvé 3 týždne boli také dáke divné. Ale možno to bolo spôsobené aj tým, že sme každý víkend niekam museli ísť - väčšinou domov k našim (bývame v BA) a tiež musím povedať, že sme sa teda dosť hádali z toho stresu za absolútne absurdnosti. Vyriešil to až posledný víkend u mojej najúžasnejšej priateľky v BB. Bolo to niečo úžasné - veľmi radi k nim cestujeme, ale tentoraz to bolo ozaj mimoriadne. Strávili sme nádherný pokojný víkend. A v takom stave sme sa aj v nedeľu vracali späť do BA. A odvtedy je to znova super super !!!
Odpovedať
Inak mne sa tiež nejak začína pozdávať dovolenka v Grécku. Milujem totiž mediteran style !!!
Odpovedať
Profilova fotka
ano beju s tymi pocitmi po svadbe to mas pravdu,aj my sme sa citili tak nijak tyzden po svadbe sme boli u svokrovcov,ale byvame u mojich rodicov zatial,radi by sme ako kazdy byvali sami snad sa nam to podari :-) tu mame vyhodu,ze nasi su rozbehani po zahranici,tak sme vacsinou sami a mame ovela blizsie do mesta,kde obaja pracujeme :-D zase vikendy sa snazime travit na chalupe a teraz je to uplne super teplo opekacka x-) dobre si tam oddychneme.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?