Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
1
2
37
Profilova fotka
ahoj aj ja chcem mat v aprili svadbu a chcela by som poradit
Odpovedať
u nás golden v LV vypadá z výberu :-D obrúčky dááávno máme, krížik, oblek; tiež :) taktiež aj celkovú predstavu o svadbe máme (aranžmán; dekorácie; odvoz ľudí - 50% bude cezpoľných; šaty pre mňa..) a najdôležitejšie, NEMÁM svedka ]-( ešte taká otázka .. kňazovi(/nám) nebude "blbé", že chceme svadbu v podstate v sobotu po Veľkonočnom pondelku? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Prečo by mu to malo byť blbé? Je to normálny dátum, a my vtedy máme a vlastne asi takmer všetky aprílové 8-)
Odpovedať
tak sa Vám sem votrem :-) som marcova :-) u nás sa zase riešilo, či nevadí, že bude pôst :-S
Odpovedať
liviapeto .. ma zabil farárko, ked povedal niečo v zmysle, že nemá kalendár na rok 2011 a je tichý predpis, že keď nie je kalendár, tak ani nezapisuje dátumy .. kks sa máme v januári ozvať
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme ešte za farárom neboli, ale chystáme sa, tak uvidíme čo povie ten náš. A ináč si dobrá lebo ja ešte nemám absolútne nič okrem troch balíčkov servítok :-D a aj to si nie som istá či ostanem pri momentálne zvolenej farbe
Odpovedať
noo tak servítky aj celú výzdobu spraví reštika :) chválabohu :D inak už mám aj salón vybratý a krásne modely :) (mám ich aj v albe) .. aspoň sa nemusím naháňať do BA po šaty ]-( na druhej strane mám teraz trošku času a chcem si vymyslieť nejaký program, nechcem sa so všetkým spoliehať na starejšiu (vymyslieť chlapovi "prísahu" / sľub svokier a svokrov .. a dokopať chlapa nech on mne dačo také vymyslí - aby sme to prvýkrát videli (alebo teda opakovali) až cez svadobnú zábavu)
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu 1.4. Bude to "funny party", ked uz ten datum :D
Odpovedať
aaaaaaaaa nemame este nic, neberieme sa v kostole, takze budeme riesit iba sobas a svadobnu "obedo-veceru" s rodinami.
Odpovedať
ahojte:) som rada, ze ste sa pridali :) tak samain_night: ja som najprv komunikovala s admin. prac. na fare v meste, ale u tej som pochodila presne ako ty, ze nemaju kalendar, ale som ju prehovorila a zapisala ma na koniec kalendara. no mne to nestacilo tak som bola osobne na fare a bol tam taky zlaty pan dekan a spisali sme predbeznu zapisnicu a sobas teda mame o 15tej hodine aj s omsou v kostole sv Michala:) v septembri tam idem osobne aj s priatelom uz to len uzavriet :) co sa tyka toho co mame: tak mame, kameramana, fotofgrafa, dj-a, dizajnerku, kostol, drobnosti,salu a menu, svedkou :) ostatne sa ide riesit az od oktobra :)
Odpovedať
Profilova fotka
Keď čítam vaše príspevky asi budem musieť tiež začať niečo vybavovať.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja som bola sa pytat a povedali mi ze este namaju klalendara ze mam prist na konci augusta a na zaciatku septembra ze to je este skoro.ale inak este som nic ine nevybavovala.este ma to len caka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nelinka1232: som rada, že nie som sama 8-) , ale aj tak budem musieť začať niečo robiť, lebo na budúci rok ma čakajú štátnice.
Odpovedať
sobicatko .. - pan dekan taky okolo 50tky? - tam na fare som natrafila na starého pána dekana - teraz už monsinora (srr za ten pravopis) - čas si môžem vybrať buď 45min pred Vami, alebo po Vás :) - zápisnica ma ani v tej rýchlosti nenapadla, ale plánujeme tam ísť kvôli príprave, snáď potom - ako zadelíme výzdobu? alebo čo plánuješ? ja som chcela kúpiť kyticu k hlavnému oltáru baby, začnite asik riešiť, lebo aj ja som mala chaoz aká farba - kde - šaty - a hlavne v príprave keď nás všade "odmietali" :(. Fotografa rezervovať je niekedy aj lacnejšie. Dj budem mať z rodiny, tak dúfať, že neomietne pozvanie :)
Odpovedať
samain_night: ahoj :) tak sa tam budeme stretat :) no mne bolo povedane, ze vyzdobu robia oni, sa plati nejakych par korun - a co ste si vybrali pred nami ci po nas? pred nami je to dost skoro asi , ze? -a kde chcete mat svadbu? - a kedy by ste chceli zacat chodit na pripravu? - cize sobas budete mat vo sv. Michalovi vsak?
Odpovedať
samain, este ma napadlo, ze my by sme chceli, aby nam v kostole spieval detsky zbor a hrala pani z kostola ducha sv., len to vsetko este musim ist vybavit....a vyzdobu ja necham na tie panie co sa o to staraju, videla som to a uple to staci aj kvetou je tam kopa a je to pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka
saty budem riesit az ako posledne, lebo musim dost schudnut :-N . vyzdobu som chcela vzdy fialovu, ale ked som sa sem prihlasila, zistila som, ze skoro kazdy taku ma, tak bude asi ruzova - co mojich znymych zrejme sokne lebo vedia, ze ju nemam velmi v laske ;-)
Odpovedať
- čas ešte nemáme presne stanovený, ale najskôr po Vás - o 14.15 sa mi to zdá skoro, a máme aj ľudí nad 60 - aby vydržali viac ako do 22hej - príprava sa bude riešiť asi v auguste / septembri / októbri najneskôr (neskôr budú pracovná vyťaženosť, zato chcem všetko, čo sa dá vybaviť teraz) - zase som rozmýšľala, že by som si odkúpila šaty od báb, čo mali svadbu .. a to sa zas bojím, že ich "vytlstnem" :D
Odpovedať
organista? to netuším vôbec :(
Odpovedať
hraval tam taky stary dedo, ale toho nechcem lebo skaredo spieva :-D a ani mu neni rozumiet :-D aj my budeme mat nad 60 ludi a saty idem riesit az koncom septembra -oktober lebo este musim schudnut tak som sa pustila do diety :-N a saty si budem poziciavat, ale v LV isto nie, pretoze ma ziadne neoslovili a niektoré predavacky su bud vnucujuce alebo neochotne...
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko: ja musim schudnut skoro 20 kg - prestala som fajcit a kila prisli ani neviem ako, tak som sa zacala trapit :-( , drzim palusky aj tebe v tomto boji
Odpovedať
liviapeto: joooj, livi drzim aj tebe palce, neboj podari sa ti to ;-) ja musim 10kg, no teda mala by som ked chcem byt pekna :-D a preto som si povedala, ze fajcit prestanem az po svadbe , lebo viem, ze by to bolo este horsie :-D ale co uz.....
Odpovedať
baby .. to koľko vážite?? mne minule predavačka - či mám 17 r. a to som si skúšala najväčšie číslo z detského oblečenia (dievčenského) - sako skôr by som potrebovala úzke a dlhé šaty a malé opätky aa s tôu 60tkou som myslela vekovo ;-) a celkovo ľudí bude do 40 zatiaľ :D šaty až v januári v salóne (buď BA - tie sa mi hrozne ľúbia; a v LV sú tiež dobré) inak ak poznáš LV omše, na každú chodieva Imriško (taký postihnutý pán nad 50r.) - ten vie na všetko odpovedať :D - len aby nedošiel na naše svadby :DD
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam 82 kg, tak uznaj, ze nemozem vyzerat ako ruska matrioska na vlastnej svadbe
Odpovedať
aj aj chudnem baby :-) liviapeto, mam este viac ako ty ]-( . ale uz som zacala aj cvicit, jem pravidelne, akurat ze som bola predvcerom u dr a zistilo sa preco tak priberam..tak dufam, ze liecba ma este viac nezaokruhli . . .
Odpovedať
Profilova fotka
samain_night, aj nam povedali v kostole, ze este nemaju kalendar a teda si nic nezapisu... ze mame prist neskor... ]-( inac, ahojte dievcata, votrem sa vam sem ;-)
Odpovedať
fuu baby, to ste si dali, akurát pred svadbou .. ale jednoznačne dobrý cieľ ;-) zvládneme to, nebojte sa asemilka, vitaj medzi nami
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, len taka otazocka... kedy sa zacnete obzerat po satach?
Odpovedať
asemilka .. čo som sa ja pýtala, skúšať Ti ich dajú v januári a neskôr, ale pozerať, som pozerala v BA a v Šali
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom mam kludne svedomie s tymi satami :-) lebo som planovala zacat sa po nich obzerat tak koncom roka najskor :-)
Odpovedať
1
2
37
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?