Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860

ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem 😃
piste co mate, co by ste chceli atd🙂 tesim sa na vás 😉

• ahoj aj ja chcem mat v aprili svadbu a chcela by som poradit

• u nás golden v LV vypadá z výberu 😃
    obrúčky dááávno máme, krížik, oblek; tiež 🙂
    taktiež aj celkovú predstavu o svadbe máme (aranžmán; dekorácie; odvoz ľudí - 50% bude cezpoľných; šaty pre mňa..)
    a najdôležitejšie, NEMÁM svedka 😠

ešte taká otázka .. kňazovi(/nám) nebude "blbé", že chceme svadbu v podstate v sobotu po Veľkonočnom pondelku? 😛

• Prečo by mu to malo byť blbé? Je to normálny dátum, a my vtedy máme a vlastne asi takmer všetky aprílové 😎

• Sponzor fóra
  • tak sa Vám sem votrem 🙂 som marcova 🙂 u nás sa zase riešilo, či nevadí, že bude pôst 😒

• liviapeto .. ma zabil farárko, ked povedal niečo v zmysle, že nemá kalendár na rok 2011 a je tichý predpis, že keď nie je kalendár, tak ani nezapisuje dátumy .. kks sa máme v januári ozvať

• No my sme ešte za farárom neboli, ale chystáme sa, tak uvidíme čo povie ten náš.

A ináč si dobrá lebo ja ešte nemám absolútne nič okrem troch balíčkov servítok 😃 a aj to si nie som istá či ostanem pri momentálne zvolenej farbe

• noo tak servítky aj celú výzdobu spraví reštika 🙂 chválabohu 😃

inak už mám aj salón vybratý a krásne modely 🙂
    (mám ich aj v albe) .. aspoň sa nemusím naháňať do BA po šaty 😠

na druhej strane mám teraz trošku času a chcem si vymyslieť nejaký program,
    nechcem sa so všetkým spoliehať na starejšiu

(vymyslieť chlapovi "prísahu" / sľub svokier a svokrov
    .. a dokopať chlapa nech on mne dačo také vymyslí - aby sme to prvýkrát videli (alebo teda opakovali) až cez svadobnú zábavu)

• Ahojte, my mame svadbu 1.4. Bude to "funny party", ked uz ten datum 😃

• aaaaaaaaa nemame este nic, neberieme sa v kostole, takze budeme riesit iba sobas a svadobnu "obedo-veceru" s rodinami.

• ahojte🙂 som rada, ze ste sa pridali 🙂 tak samain_night: ja som najprv komunikovala s admin. prac. na fare v meste, ale u tej som pochodila presne ako ty, ze nemaju kalendar, ale som ju prehovorila a zapisala ma na koniec kalendara. no mne to nestacilo tak som bola osobne na fare a bol tam taky zlaty pan dekan a spisali sme predbeznu zapisnicu a sobas teda mame o 15tej hodine aj s omsou v kostole sv Michala🙂 v septembri tam idem osobne aj s priatelom uz to len uzavriet 🙂

co sa tyka toho co mame: tak mame, kameramana, fotofgrafa, dj-a, dizajnerku, kostol, drobnosti,salu a menu, svedkou 🙂 ostatne sa ide riesit az od oktobra 🙂

• Keď čítam vaše príspevky asi budem musieť tiež začať niečo vybavovať.. 😉

• ahojte aj ja som bola sa pytat a povedali mi ze este namaju klalendara ze mam prist na konci augusta a na zaciatku septembra ze to je este skoro.ale inak este som nic ine nevybavovala.este ma to len caka.

• nelinka1232: som rada, že nie som sama 😎 , ale aj tak budem musieť začať niečo robiť, lebo na budúci rok ma čakajú štátnice.

• sobicatko .. - pan dekan taky okolo 50tky?
    - tam na fare som natrafila na starého pána dekana - teraz už monsinora (srr za ten pravopis)
    - čas si môžem vybrať buď 45min pred Vami, alebo po Vás 🙂
    - zápisnica ma ani v tej rýchlosti nenapadla, ale plánujeme tam ísť kvôli príprave, snáď potom
    - ako zadelíme výzdobu? alebo čo plánuješ? ja som chcela kúpiť kyticu k hlavnému oltáru

baby, začnite asik riešiť, lebo aj ja som mala chaoz aká farba - kde - šaty - a hlavne v príprave keď nás všade "odmietali" 😞. Fotografa rezervovať je niekedy aj lacnejšie. Dj budem mať z rodiny, tak dúfať, že neomietne pozvanie 🙂

• samain_night: ahoj 🙂 tak sa tam budeme stretat 🙂 no mne bolo povedane, ze vyzdobu robia oni, sa plati nejakych par korun

- a co ste si vybrali pred nami ci po nas? pred nami je to dost skoro asi , ze?
    -a kde chcete mat svadbu?
    - a kedy by ste chceli zacat chodit na pripravu?
    - cize sobas budete mat vo sv. Michalovi vsak?

• Sponzor fóra
  • samain, este ma napadlo, ze my by sme chceli, aby nam v kostole spieval detsky zbor a hrala pani z kostola ducha sv., len to vsetko este musim ist vybavit....a vyzdobu ja necham na tie panie co sa o to staraju, videla som to a uple to staci aj kvetou je tam kopa a je to pekne 🙂

• saty budem riesit az ako posledne, lebo musim dost schudnut 😬 . vyzdobu som chcela vzdy fialovu, ale ked som sa sem prihlasila, zistila som, ze skoro kazdy taku ma, tak bude asi ruzova - co mojich znymych zrejme sokne lebo vedia, ze ju nemam velmi v laske 😉

• - čas ešte nemáme presne stanovený, ale najskôr po Vás - o 14.15 sa mi to zdá skoro, a máme aj ľudí nad 60 -
    aby vydržali viac ako do 22hej
    - príprava sa bude riešiť asi v auguste / septembri / októbri najneskôr (neskôr budú pracovná vyťaženosť, zato
    chcem všetko, čo sa dá vybaviť teraz)

- zase som rozmýšľala, že by som si odkúpila šaty od báb, čo mali svadbu .. a to sa zas bojím, že ich
    "vytlstnem" 😃

• organista? to netuším vôbec 😞

• hraval tam taky stary dedo, ale toho nechcem lebo skaredo spieva 😃 a ani mu neni rozumiet 😃 aj my budeme mat nad 60 ludi a saty idem riesit az koncom septembra -oktober lebo este musim schudnut tak som sa pustila do diety 😬 a saty si budem poziciavat, ale v LV isto nie, pretoze ma ziadne neoslovili a niektoré predavacky su bud vnucujuce alebo neochotne...

• sobicatko: ja musim schudnut skoro 20 kg - prestala som fajcit a kila prisli ani neviem ako, tak som sa zacala trapit 😞 , drzim palusky aj tebe v tomto boji

• liviapeto: joooj, livi drzim aj tebe palce, neboj podari sa ti to 😉 ja musim 10kg, no teda mala by som ked chcem byt pekna 😃 a preto som si povedala, ze fajcit prestanem az po svadbe , lebo viem, ze by to bolo este horsie 😃 ale co uz.....

• baby .. to koľko vážite?? mne minule predavačka - či mám 17 r. a to som si skúšala najväčšie číslo z detského oblečenia (dievčenského) - sako

skôr by som potrebovala úzke a dlhé šaty a malé opätky

aa s tôu 60tkou som myslela vekovo 😉 a celkovo ľudí bude do 40 zatiaľ 😃

šaty až v januári v salóne (buď BA - tie sa mi hrozne ľúbia; a v LV sú tiež dobré)

inak ak poznáš LV omše, na každú chodieva Imriško (taký postihnutý pán nad 50r.) - ten vie na všetko odpovedať 😃 - len aby nedošiel na naše svadby 😃D

• no ja mam 82 kg, tak uznaj, ze nemozem vyzerat ako ruska matrioska na vlastnej svadbe

• aj aj chudnem baby 🙂 liviapeto, mam este viac ako ty 😠 . ale uz som zacala aj cvicit, jem pravidelne, akurat ze som bola predvcerom u dr a zistilo sa preco tak priberam..tak dufam, ze liecba ma este viac nezaokruhli . . .

• samain_night, aj nam povedali v kostole, ze este nemaju kalendar a teda si nic nezapisu... ze mame prist neskor... 😠

inac, ahojte dievcata, votrem sa vam sem 😉

• fuu baby, to ste si dali, akurát pred svadbou .. ale jednoznačne dobrý cieľ 😉
    zvládneme to, nebojte sa

asemilka, vitaj medzi nami

• dievcata, len taka otazocka... kedy sa zacnete obzerat po satach?

• asemilka .. čo som sa ja pýtala, skúšať Ti ich dajú v januári a neskôr, ale pozerať, som pozerala v BA a v Šali

• tak potom mam kludne svedomie s tymi satami 🙂 lebo som planovala zacat sa po nich obzerat tak koncom roka najskor 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov