Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • ahoj asemilka 🙂 tak vitaj medzi nami 🙂

no ja mam 75 kg, ale je to podla mna dost 😞 a saty ja som uz bola skusat, ale tie prave som nenasla, akosi mi ziadne nesedia 😃 snad nejake najdem 😎

• babizne, s tym chudnutim neblaznite... ved pre svojich poloviciakov ste krasne take, ake ste.. 🙂

• samain_night : vy uz mate krizik ? a vlastne to treba ? krizik nedostanu novomanzelia od pribuznych?

• Sponzor fóra
  • veru, asemilka má pravdu, ale zas spravíte (možno) aj pre svoje zdravie 😉

ako budete riešiť oznámenia?
    - objednať a vytlačiť s textom, alebo
    - samovýroba a len vytlačiť ?

dracica6663: jo máme, noo nepoznám takú tradíciu, že krížik kupujú príbuzní. Viem o takom, že krížik si kupuje pár, na ktorý sa v kostole prisahá - pokiaľ máš cirkevný sobáš, inak Vám krížik netreba

• samain_night, tak ano, pre zdravie ano... ale vsetkeho s mierou 🙂
    co sa oznamiek tyka, zatial to vyzera na samovyrobu... ale to sa do aprila moze este 100 x zmenit 😃

• aj ja to už xkrát mením 😞 rôzne sa mi páčia, hlavne zistiť na "aký rozmer" sa mi to vytlačí v reáli a nemám problém 🙂

pôvodne sme chceli čierny podklad a zelené rozpité srdce .. vraj to vyzerá smútočne
    a zatiaľ máme nejaké kvetinové 🙂

• no tak moj drahy povedal, ze by chcel take s fotkou... ibaze sme zistili, ze za tie roky, co sme spolu, mame spolocnych fotiek iba zopar 😃 tak budeme musiet najprv fotku splasit 😃

• U nas sa do oznammiek pustil moj drahy....ale zatial mame milon navrhov a ani jedno sa nam naozaj nepaci, takze bude vytvarat dalej....ved ked ho to bavi 😃

• aj mňa to baví, len keď má prísť "hodina pravdy" - "rodičovský výber", tak máme až slzičky na kraju 😞

liviapeto - v akom programe na nich pracuje, a na aké rozlíšenie ich dáva? ja to skúšam v Picassa. vďaka

• samain_night - nemam ani tusenie, pusta mi ich v power pointe, tak neviem, ci ich tam aj nejako vytvara 😎 skusim zistit

• asemilka : ja veru neviem kedy ale chcela by som zacat s pripravami asi od septembra!Ale vobec neviem ci je to skoro alebo nie!

• ahojte 🙂

my mame zhruba vsetko zajednane a dost veci uz aj mame kupenych...oznamenia si davame robit,davam si domov posielat vzory, ale este sme nenasli to prave 😃

• noo tak ja som kúpila stužky na pierka, špendlíky a pančušky .. môžme sa začať hrať 😛

nelinka - videla som, že baby, ktoré majú svadbu v 2011, už začali vybavovať .. čo je potom skoro?

• dievcata, my zatial mame zajednane foto, kameramana a dj. na mieste sa pracuje, v septembri sa mame ozvat a podpisat objednavku. pierka som kdesi na internete videla take pekne, takze asi kupime.. nad oznamkami sme zacali len tak matne uvazovat... viac ma momentalne nenapada 😃

• ja si hlavne neviem vybrat miesto svadby...rozhodujem sa medzi jednym u zenicha a jednym u mna...jeden den sa mi viac paci jedno, druhy den druhe 😞 . zajtra ideme do jedneho na svadbu, tak mozno to mi pomoze sa rozhodnut 🙂

• Sponzor fóra
  • liviapeto .. pomohlo Vám "to" v rozhodovaní?

• samain_night. trochu to pomohlo, vsetko by tam bolo super, len bolo nas tam cca 80-90 ludi a sedeli sme v dvoch miestnostiach, tancovalo sa v tretej, to nam s drahym dost vadilo, ale este nie som 100% rozhodnuta.

• caute dievcata 🙂 nejako to tu nezije... 😐
    saty si budete poziciavat, alebo si kupite, alebo si date sit? hm?

• nežije 😞
    .. ja Vás (asi) opustím, ďalšie problémy "s rodičmi" 😞 posun svadby až na rok 2012 😞,

spromujem a môžme zbúcať narýchlo svadbu - bude asik na jeseň, ako sme ju prvýkrát so snúbencom plánovali - zrušenie kvôli pohrebu jednej osôbky, ktorá mala byť na svadbe ;(

sledovať Vás budem, a Levičanky dojdeme podporiť na deň "D" (ak nebudem zrovna v škole)

• samain_night 😞

• 😞

• mne hovorte, už nemám náladu sa ani vydávať ;( ;(

• Ahojte 🙂 Dovolíte mi sa k Vám pridať 😬
    Termím svadby máme stanovený na 9.4.2010 😉

• oprava 2011 😃 😉 😬

• Tak aj ja sa musim presunut inde...kvoli obsadenej sale sme presunuli termin na 14.5.2011.

• liviapeto a vyhovuje Vám to či predsa len by se chceli ako máš v pase 30.11 ? 😉

• lulu756, ja si tiez mylim rok 😃 to posuvam na 2010... 😃

• lulu756..no ja by som radsej april, ale budem sa s tym jednoducho musiet nejako stotoznit 🙂

• asemilka aj ja 😃

liviapeto sorry ze som ti ten datum skomolila 😬 😉 ze 30.11 😃 30.4. 😉

bré ránko kočky 🙂

• babizne, pozeram si saty, vyzdobu... a kazdy den sa mi paci nieco ine 😃 😃 ako ste na tom vy?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov