Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
1
36
37
Profilova fotka
Dievcence hlavu hore ja som stale tie malickosti, ktore su docela dolezite a robia svsdbu svadbou stale nema.....praca praca praca.......hroza na niz insie cas neostava, mam este mesiac snad nieco stihnem a ked nie nie tak sa opikem a potom si budem nepamatat a bude sranda.......vsetkym nam drzim palce xxx (ano priatel je taky moj anglicky talian.....takze sranda xxxx
Odpovedať
Profilova fotka
žienky... vydáva sa tu niektorá aj s takým malým, skoro dvoj ročným pokladíkom??? poraďte ako zladiť náš deň D tak, aby sme boli všetci spokojní? rada príjmem rady od každej jednej - či už s dieťaťom alebo bez :))))) svadbu máme 30.4. a ja mám stále väčšie a väčšie obavy z toho, že to "nemdopadne dobre"
Odpovedať
Profilova fotka
píšem ako tatár... samozrejme sa rada k vám pridávam :) tie maličkosti o ktorých ste písali - čo robia svadbu svadbou.. tak z toho mám hlavu v prievane... mám pocit že mám mooore času a pritom nič povybavované.. trápia ma farárkovia - trošku sme si to skomplikovali výberom kostola a tak... ale hlavné veci zvládneme. ale tie detaily.. joj pochválte sa čo všetko mi treba...
Odpovedať
Ahojte, aj my mame svadbu 30.4. Takze sa k vam pridavam. A uz mame vlastne skoro vsetko nachystane, takze uz ziaden stres :-)
Odpovedať
ako sa robi odoberka a odcepceni napiste ak viete dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
4dny do svadby :-)
Odpovedať
1
36
37
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?