Svadba v apríli 2013

Profilova fotka
Prida sa niekto? Mame zarezervovanu salu, viac nic. Mam uz zacat aktivne planovat?
Odpovedať
Profilova fotka
My máme v máji 2013. Tiež máme zarezervovanú sálu, ale už aj fotografa, živú hudbu a hľadám už aj kameramana :-)
Odpovedať
@nika14121 ahoj davali ste hudbe už aj zálohu za rezerváciu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nechcem zivu hudbu. Bojim sa trapneho karaoke. Radsej vsadim na originaly. Ale rada sa necham presvedcit aj o opaku. Ake v tom vidite vyhody?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@alenquita Ahoj...fotografa už máš? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zsgyuri Dakujem, mam.
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ale nám bude hrať skupina priateľovho otca tak oni nechcú od nás zálohu a platiť im budeme iba nejakú symbolickú sumu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ciglianova nie, ale nám bude hrať skupina priateľovho otca tak oni nechcú od nás zálohu a platiť im budeme iba nejakú symbolickú sumu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenquita keď máš dobrého dj-a tak dokáže urobiť super zábavu, ale naše všetky oslavy sú pri živej hudbe, lebo priateľov oco má skupinu a aj jeho brat má ďalšiu
Odpovedať
Profilova fotka
@nika14121 Tak to je jasne. Urcite ste na to aj zvyknuti ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenquita no to tak to áno, keď sú taká hudobná rodina tak to pochybujem že by nám schválili dj-a :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby my budeme mat v juni 2013 :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a kedy si pojdete pozerat saty, myslim skusat? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame v aprili 2013, zatial mame iba salu, hudbu a fotografa, ostatne bdueme riesit postupne, ale mame este kopec casu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Je dobre si pomaly zacat pozerat referencie od znamych, zistovat, ktori ludia su kvalitni, pozerat a porovnavat prace fotografov, kameramanov, cukrarok, DJ-ov, zistovat ceny v restauraciach, hoteloch. Treba vsak pomaly rezervovat vyhliadnute priestory na svadbu, s tym byva najvacsi problem:).V ramci svadobnej agentury toto vsetko zvladnete pod jednou strechou, konzultant Vas posadi ku kave, ukaze Vam fotky, videa, cenniky, dostanete zaujimave tipy, kde co zohnat a ako sa pohybuju ceny, zajedná vsetky sluzby za Vas. U nas sa snazime zakaznikom ponuknut vzdy nieco navyse, nejaku formu vyhody, ktoru mame s nasimi partnermi vopred dohodnutu. Co sa tyka cien, riadime sa filozofiou velkoodberatela - mame vyjednane zlavy u nasich partnerov a tym padom vy neplatite za pohodlie v agenture peniaze navyse. No a na Vasu svadbu - nikdy nie je priskoro zacat planovat a snivat:)) ani rok vopred:)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte my chceme tiež v aprily 2013 a ešte nemame zajednane nič ;-) najhorsie je, ze sa nevieme rozhodnut na pocte pozvaných ludí, je to tak, ze obaja mame pocetnejsie rodiny a ked pozveme všetkých (len z rodiny, tak mame 80 ludi cca) mne by kludne stacila aj taka polovicna verzia a pozvat ludi, ktorých tam naozaj chcem mat a nie pozvat aj takých s ktorými si nemam co povedat, len preto, ze su mi rodina.. ale viete ako to je, pozvem toho, druhý sa urazi atd... ja to v podstate až tak neriešim ale priateľ ma z toho obavy, že by to jeho rodičia asi nerozdýchali... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aaaahojte..my chceme tiež v aprili..ak sa všetko podarí tak ako chceme, tak 20-teho.a nemáme takmer nič.. takmer všetko mám ja v hlave :-) a priateľ sa len smeje zo mňa, že "veď máme ešte čas"...pravdaže...on nemá žiadnu predstavu čo to všetko obnáša..a kedže veľa vecí si chcem urobiť sama..nuž mám toho dosť..však ma tu niekto chápe? :-) keď už tu nie, tak neviem kde...
Odpovedať
Profilova fotka
kto ma este 20 aprila?baby co uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
@nika14121 No u mna to zatial vyzera tak, ze saty asi ani skusat nepôjdem. Uz som si jedny kupila tu na MS (kuk album) a druhe mozno tiez vyberiem len cez net a pôjdem do obchodu viac-menej na hotove :-) Ale inak by som isla skusat az v januari. Dovtedy to podla mna nema zmysel. Prichadzaju nove kolekcie, nove saty, väcsi vyber ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katenka23 Tak to uz mate dost zajednaneho! My stale len salu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kk02 Tak to bude tvrdy april :-D Osobne sa neriadim tym, ci sa niekto urazi alebo nie. O tom svadba nie je. Mala by si tam mat len ludi, ktorym na Tebe zalezi a na ktorych zalezi Tebe. Inak urcite zoznam hosti treba riesit s rodicmi. Maju vzdy väcsi prehlad o rodinnych vztahoch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zanazu5 Neboj, chapeme :-) A nestrachuj sa, my tiez mame zajednanu len salu a zvysok zacneme riesit az niekedy v lete, prip. na jesen. Ono je toho casu naozaj este dost ;-) Ale tiez uz mam vsetko v hlave dopodrobna rozmyslene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak my mame salu.hudbu.kameramana .aranzerku a fotografa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 No ja umriem.... ved my este nic okrem saly :-(
Odpovedať
a my zase že absolutne nič nemame, ani len sálu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@alenquita aspon skor mam z hlavy:-) datum aky mate baby? este teraz kostol a vybavene to najhlavnejsie...:-)a to zadnuby boli v piatok ...vy ste kedy mali?
Odpovedať
Profilova fotka
@alenquita aspon skor mam z hlavy:-) datum aky mate baby? este teraz kostol a vybavene to najhlavnejsie...:-)a to zasnuby boli v piatok ...vy ste kedy mali?
Odpovedať
Profilova fotka
@tiiinuskaaa Myslim, ze sa nemas este kam ponahlat, lebo rok casu je fakt dost. Ale urcite by ste mali zacat premyslat nad miestom- tie dobre sa velmi rychlo obsadia ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?