Svadba v apríli 2013

4. mar 20131060
  • @parvinka0001  Zasnuby sme nerobili. Ani neviem, ako by to malo vyzerat 😃

• @alenquita @parvinka0001  Aj ja si myslím, že sa nemame kam ponáhlať 🙂 Ale v lete uz chcem ist aspon tu sálu, dj, cukrárku a pod. veci zajednať 🙂 My sme tiež nerobili oficiálne zasnuby s rodičmi. Proste ma priatel požiadal o ruku a im sme to už len oznámili 🙂 Svadbu mame 13.4 🙂 a vy?

• @tiiinuskaaa  Ano ano ano. Aj my chceme vsetko zacat riesit az cez leto. A zasnuby u nas prebehli identicky 🙂
    A mimochodom- datum svadby kazdej z nas zistis tak, ze myskou bez klikania prejdes na nasu ikonu a vtedy sa Ti objavi, kde a kedy bude svadba, kedy sme sa registrovali a co sme posledne pridali 😉

• Sponzor fóra
  • zasnuby sme tiez nemali ziadne oficialne 😃 svadbu mame 27.4. a nedavno sme rezervovali aj kameramana, ostatne veci uz zacneme riesit az v lete 🙂 salu, kapelu foto a video sme objednali dopredu, lebo sme presne vedeli, koho chceme

• @alenquita dakujeeem 🙂

• @katenka23  Ahoj, takze mame spolocny termin 😉 Aj my uz viac- menej vieme, ktorych ludi chceme- fotograf, dj, zakusky, vyzdoba- ale povedala som si, ze nasjkôr zostatnicujem (v juni) a potom môzem zacat saliet zo svadby 😃

• @tiiinuskaaa  Nie je zaco, kedykolvek aj nabuduce 😉

• @alenquita  mna tiez cakaju statnice zaciatkom juna 😃 tiez chcem najskor zostatnicovat, a tak vybavovat uz vsetky ostatne veci 🙂

• @katenka23  Presne 🙂 Budeme si navzajom drzat palce 😉

• @alenquita  mozme spolu stresovat 😉

• @katenka23  Nie, navzajom sa upokojovat 😉

• ahojte, pripajam sa do diskusie 🙂. My mame 27.4.2013 v Castel Mierovo. 🙂 Ale okrem toho nemame zajednane este voooobec nic. 🙂

• @juljul  Rovnaky datum 😉 V kastieli v Oponiciach 🙂 Doteraz zajednana len sala, ale oddnes uz aj vizazista 🙂

• @tiiinuskaaa  no ja mam svadbu 20 aprila na svoje narodeniny 🙂 ja uz mam salu,aranzerku ,kameramana a fotografa

• Dobrý deň. Radi sa dohodneme.

• Sponzor fóra
  • je to sice pracudesne, ale uz by si mala zacat realne planovat dodavatelov. v 9/2013 mam uz rezervovane 2 svadby..🙂

• ahojte my sme sa rozhodli na 6.4 2013

• @mimi1111  A co uz mate zajednane? 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @alenquita  ahoj neuveris ale este nemame nic zajednane 😃 😃 ale uz sa chystame obehat a popitat sa na salu ked ja ani neviem co mam teraz vybavit a co ma este cas 😐

• Och, nemusis sa bat, realne staci vsetko zacat vybavovat az niekedy od jesene/zimy. Teraz len treba v prvom rade zohnat salu- tu co najskôr, potom fotografa, pripadne kameramana a DJ. Vsetko ostatne ma cas na priebezne zajednavanie 😉 Tym myslim termin v kostole, saty, vyzdoba, prip. catering... 🙂

• Jáj, my sme včera zarezervovali sálu a zaplatili zálohu. Fotografka, kameraman a starejší a DJ v jednom sú už tiež pekne rezervovaný 🙂 Fotografku ešte overíme naživo pri spoločných fotečkách rande, ktoré dám miláčikovi ako darček k predvýročiu svadby 😃 Jáj, už vidím ako sa moooc teší, stále básni že by sme si mali dať urobiť nejaké pekné fotečky. Normálne som prekvapená, ako sa zaujma o rôzne somarinky a pozeráme fotečku čo kto ako 😃 .... a ešte je to až rok 🙂

• @mimi1111  Och, nemusis sa bat, realne staci vsetko zacat vybavovat az niekedy od jesene/zimy. Teraz len treba v prvom rade zohnat salu- tu co najskôr, potom fotografa, pripadne kameramana a DJ. Vsetko ostatne ma cas na priebezne zajednavanie Tym myslim termin v kostole, saty, vyzdoba, prip. catering...

• @kabo  No vy ste teda sikovni a rychli! Radi pozujete? Neviem, ci by bol môj mily taky nadseny dalsimi fotkami 😃

• To sa uvidí 😃 aké fotky sa podaria 🙂 Dúfam, že aspoň pár ich bude použiteľných 😃

• @alenquita  len ci bude nieco volne myslim sala co citam tak vsetci rok dopredu a ti mas co zajednane??stale pozeram a citam som nedockava az moc sa tesim ako male dieta 😃 😃 aj niekedy sa az bojim ze sa toho nedockam ze co ak sa dovtedy rozideme to je moje negativne myslenie lebo predca rok je dlha doba

• @kabo  No hadam ked budete mat aj predsvadobne aj svadobne fotky, tak nejake sa musia podarit. To by musel byt skulavy fotograf, aby ste nemali nejake pekne 😉
    Koho ste si vybrali ako fotografa?

• @mimi1111  Ak sa idete brat, musis byt presvedcena, ze vam to vydrzi cely zivot a nie iba rok do svadby... 😃 Tu salu potrebujes rezervovat rok dopredu iba v pripade, ze chces nejake vychytene miesto, alebo ze byvas v okrese, kde je nedostatok takychto priestorov- vtedy je o ne bitka. My sme rezervovali Chateau Appony v Oponiciach 😉 Najkrajsia svadobna sala, aku som kedy videla 🙂

• @alenquita  My máme Lenku Košickú, tak som zvedavá, dúfam, že nesklame 😃

• @kabo  Mne osobne sa jej praca velmi paci, takze o to viac som zvedava na vase fotky 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...