Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
babulky, poznáte nejakého dobrého kreatívneho fotografa...je ťažké len tak si vybrať, veľmi pomôžu vaše osobné skúsenosti...vopred ďakujem za tipy :-)
Odpovedať
http://www.fotografmz.estranky.sk/fot... Ja mozem odporucit toho mojho, Matej Ziak, krásne fotky, dobra cena.
Odpovedať
@tinka1811 jaj tak s Pamy, no podla mna je to dobrý fotograf, ale zaleži na mladomanželoch, ja hovorim že nech je fotograf akýkolvek dobrý a mladomanželia nemaju žiaden napad tak sa fotograf ani snažit nemusi...načo, fotky potom vyzeraju divne. ja som s PAMOU velmi spokojna- krasne fotky!!!! snažil sa, rozumie sa tomu, a mi sme velmi otvorený mladý ludia tak sa im s nami velmi dobre pracovalo-aj nam to povedali že sme boli super par:D veesely, pristupny, bola zabava :D... niekomu može prist že nema napady-ale ma a dost, len niektorý su nepristupný na niektore veci..ja by osm aj do vody vlezla koli fotke-keby osm mala nahradne šaty :D... ked je snaha s oboch stran su krasne foto. niekto povie že 120eur je malo-ale on je študent ten Dominik s Pamy, ma 18rokov-a podla nas na jeho vek su tie fotky uplne super!!!! nemusi byt pravda že fotograf ktorý stoji 300eur je dobry, videla som otrasne fotky aj od fotografa ktorý bol ovela drakši... ale je to každeho subjektivny nazor. ja som sa tu chcela zastat toho Dominika s pamy lebo si myslim že je dobry, každý jeho fotky chvali-aspon tie naše lebo mi sme si fotenie uživali , smiali sa :D.... preto tie fotky su podla nas aj super-ale krajšie ako na PC su vyvolane- koli farbam a tak.... jednoducho ja nemam na nich žiadne krive slovo a len odporučam :D... ale samozrejme v CA a v okoli je vela dobrých fotografov-len treba hladat a nie si zarezervovat hned prveho... treba popozerat jeho tvorbu.. :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 to som ani nevedela ze ma len osemnast... ja by som ho tiez odporucila kazdemu... hlavne ze ja som taky typ ze nerada vyhadzujem peniaze... a fotil pekne velmi- vidno ze ho to bavi a to je dobre ked chodi fotit sa casom do toho aj viac dostane........a hlavne ze boli pohodaci obaja s kameramanom (nestihali sme ... zabudli sme im dat obcerstvenie ... a ked som im ho konecne doniesla tak im ho zozral pes :D... na zahrade :D... a vobec nestresovali - vlastne okrem mna nik nestresoval :D:D)..... kamoska mala neviem aku extra dobru fotografku ale ze bola neprijemna (niekde v okoli PE) takze sice bola s fotkami spokojna (z exterierovimi umeleckimi ostatne vraj nic moc) tak to fotenie si asi tak neuzila ako mi.. ze aj ked sme nestihali tak bola pohoda :D... a teda v okoli CA som nenasla nic krajsie a vecsinou vsetko o dost drahsie...
Odpovedať
@oskvarka no ved to, ja som sa to dozvedela až po svadbe že ma len 18 rokov -podla man je velmi kvalitný aj na ten vek- ja som spokojna, aj cela naša rodina :D... ja s na fotky nemožem vynadivat mame ich 841 ks a neviem na ktoru skor pozriet :D... a ked som ich skumala dokladne-fakt sa na tom vyhral...uplna kvalita-mam ich vytlačene a davala som ich do albumov a nemohla som si vybrat že ktoru skor a tak :D... ani ja som v CA lepšieho fotografa nevidela aj ked oni su zo ZA :D heh... a ta cena..ja som spokojna :D velmi :D... a ja som tiež stresovala ale asi len 2hodiny-ked som prišla o 12 s mesta-kader.kozm, až do prichodu draheho potom mi bolo už dobre :D heh...
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 no ved to u mna bola polka casu co som stresovala lebo nam fotil len tie umelecke a v kostole... a pred kostolom par spolocnych :D... ale v pohode zvladli sme to :D... si zase neviem predstavit nejakeho namysleneho profesionala ako by isiel na bukovinu tam bolo bahna ze mi ich az luto bolo a oni v pohode... ked ja som sa tak velmi chcela odfotit pri tom valci sena :D... .. jdedine co ma stve ze nas pes ma skoro na kazdej fotke aspon chvost.. ale zial chodi vsade za nami co ho zastrelim :D:D... hehe... no co :D... poorezavam :D
Odpovedať
@tinka1811 inak som ešte zabudla možeš sa ist fotit kde ty chceš! nemusi to byt Oščadnica-to si určuje par sam :D... takže akekolvek miesto ktore sa ti pači možeš ist tam :D
Odpovedať
@oskvarka jaj no tak to oni už nemohli ovplivnit toho psika :D... no mne sa to pri tom sene pači velmi-aj ja som chcela ale nebolo kde tak poblizku-až potom som zistila že od našho domu asi 2minuty cesty pešo su tiež tie senne valce..nevadi :D... ja nemusim tých namyslených ludi čo si myslia že ich robota je naj a daju si ceny ako keby žili v Dubaji :D...
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 :D.. dobre prirovnanie... mame totiz viacej takych uplne romantickych foto a dole pri sukni mam taku rozmazanu zltu machulu z vyplazenym jazykom... pripadne mi spoza sukne trci zadok z chvostom :D:D....hehe.. no co apson vieme ze tam bol :D
Odpovedať
@oskvarka no to su aspon detaily :D tak aj on sa chcel fotit no :D... inak nam moj otec povedal že 120eur za foto je vela :D som skoro odpadla :D.. nepozna tie ceny..to keby sme si dali iných a pýtali by za to 300eur tak asi by ho vystrelo :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 to je v pohode nam to teta povedala na DJa ze bol drahy..... a ze nehral dobre lebo nehral viac ludoviek (a pritom by zahral co sme len chceli ale ked nas mladych videl tak hral moderne skoro stale... ) mi sme boli skoro sami mlady vseci si pochvalovali ze na takej dobrej svadbe kde bola taka fain hudba ze este neboli... a tetka nie ze by sa zdvihla a zasla povedat ze chce ludovky... no co zabijes sa :D... ked sme boli na oslave 60 tky tej tety tak ona mala takeho DJ ja ze ked sme mu povedali co chceme zahrat (lebo vravel na zaciatku ze kludne ze mame povedat) tak to bude nemal alebo nas odbil tym ze to ma na kola a ze to mame nechat na neho ze on spavy dobru zabavu... a furt k tomu daval take komentare ked uvadzal kolo ze podte veci tancovat lebo dalsie kolo uz nezahram ak nepojdete.. (nehovoriac o tom ze po 4 kole uz bol komplet urazeny ze nechceme tancovat) tak sme na piate kolo sli reku prekoname sa aby nerobil skandal tete na narodky... - a na to nam teta povedala ze teda ona mala ovela lepsieho DJa... radsej sme jej ani nic nevraveli.. :D
Odpovedať
@oskvarka no ja si myslim že ste mali super Dja aj ked osm na tvojej svadbe nebola ale ja som ti ho predsa odporučila :D aj ja som ho chcela-žial musela byt kapela :D nevadi aj tu si chvalili všeci- dobre hrali len ja by som ešte a ona sa už balili no čo už...tiež sa nezabijem :D... a ked je vela mladých ludi tak je dobre že hra pre nich a pre tých staršich ked už maju si povedat :D... ale s tými staršimi je tažko jednoducho no.. :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej hej baby! ved ja som nič nepovedala zle na fotografa z Pamy! Len som sa pýtala na iného fotografa - z Turzovky, či viete ako fotí... Ja mám Pamu tiež zarezervovanú, aj foto aj kameru.... tak klud. máte pekné foto mishita videla som. a ja sa nepojdem fotiť do Oščadníc (je to pekné miesto), pretože budem mať hostinu na Korni a je to dosť ďaleko, tak hľadám niečo bližšie.
Odpovedať
@oskvarka podla mňa fotograf ked je profesionál tak sa aj do vody namočí pre dobrý záber to je tá profesionalita, že sa nebojí ničoho a vie kde to naozaj dobre vyzerá a mladému páru nič nodmietne, že je z ich predstavou zladený aj ked každý pár má inú predstavu o fotkách, musí sa snažiť im porozumieť, pri tých senných valoch máte inak krásne fotky tiež sa mi to velmi páči :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@medulienka43 no normalne tam v tych kolajoch vychodenych od traktorov stalo aj 20 cm vody :D.. co ja som mala vybrami mne bolo dobre :D:D.. ale ostatny .. hehe
Odpovedať
@oskvarka také fotky sú najlepšie ked treba pre ne niečo prekonať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
videli ste niektorá dvd, ktoré natáčal p. Lastovica? nemáte na neho kontakt, alebo web adresu?
Odpovedať
baby, pozna niekto kovačovcov, čo hraju chodniku v štyle ludovej hudby?????? Akí su??? dobri?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už to máme za sebou aj my, bolo to super... Žiadne nervy, žiaden stres - teda, v deň D... Predtým nervy riadne... :-D Segra so sesterkou "vyrobili" cca 800 fotiek, ale už sa nevieme dočkať videa a oficiálnych foto... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vsicka036 gratulujem... tesime sa na fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka nejaké foto som už dala do prípravného albumu, ale zatiaľ len tie od segry... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anetka123 ahoj, poznám ich a hrajú pekne, len sú dosť drahý, čo ja viem. ale na Bystriciach sú ešte jedny taký ľudový muzikanti - Tomčalovci, tí hrali mojej sesterke na svadbe a boli skvelí. Tých budem mať asi aj ja
Odpovedať
@tinka1811 tomčalovci su už obsadeni bohužial..Títo kovačovci beru 150-160eur a tomčalovci takisto, dokonca som bola rada tej sume, lebo niektori mi zapotili až 190 ]-( , ale dakujem, dufam, že budeme spokojni :-)
Odpovedať
@tinka1811 ved mi tiež nič , ja som to pochopila normalne :D ja som len tak no sa zastala vo všeobecnosti :D
Odpovedať
@tinka1811 ahoj,ja som mala pana Lastovicu a som veeeeelmi spokojna,na Dvd sa nemožem vynadivat....zo začiatku som sa bala ake to bude,lebo samozrejme že par ludi na svadbe sa zide,čo niečo ofrflu a hovorili mi,že malo natačal...ale neviem si predstavit potom kolko hodin by malo trvat to dvd keby natačal podla nich stale...je na nom všetko čo ma byt a nie žiadne blbosti a mame až na troch dvd,tak už ozaj neviem ake dlhe by malo byt...aj super pesničky nam tam dal,chcela som viac zahranične ako slovenske pesničky a dal tam aj take a take a sama by som si lepšie nevybrala...tak jedine odporučam,lepšie som nevidela a je aj lacny...kontakt ti možem poslat do IP
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 http://fotovideojp.szm.com/, on mi fotil aj kameroval svadbu, môžem len odporúčať! Je super a fotky aj DVD som mala do týždňa hotové!
Odpovedať
http://pama.cekuj.net/video/1-svadba/... Michaela a Tomaš- mala ukažka s našej svadby :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 jej, to je pekné :)
Odpovedať
@michalienka25 dakujeme :D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, dávali ste si niektorá robiť tie fotoknihy v CEWE??? My sa chystáme dať si to urobiť, sami si to vytvoríme, zašleme a príde nám to DMky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?