Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkatinka ahoj.neviem, kolko ta to vyjde, ale teraz je akcia na fotoknihy na happyfoto. tak skus kuknut tam.
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 -no ja som sa nepýtala na cenu, skor, že ako ste boli spokojné :-D ale dík za tip
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkatinka ale tak to bola len dobre mienená rada :-). Ked chces, kukni, ked nie, nie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 - v pohode, ďakujem...a ty máš nejakú fotoknihu, si s ňou spokojná?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkatinka ja nemám fotoknihu. my sme si dali z tejto stranky vyvolat strasne vela fotiek, kupili sme si pekny biely svadobny album a tam sme si to pozakladali...ja nemam moc casu a nervov to robit - tu knihu...
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 inak to hej ja si ju mam do 28 objednat lebo mam na nu zlavovi kupon a neviem sa k tomu dokopat.. je to zabavka co zerie riadne vela casu... som v polovici a to som to uz robila cely volny stvrtok co bol... dufam ze to stihnem... ale tesim sa ked to uz budeme mat domka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkatinka ja mam inu firmu ale podla mna to bude asi porovnatelna kvalita... vraj je to celkom v poho co som citala recenzie ale s tymi profesionalnymi fotoknihami ze sa to neda porovnat (ale teda ani cenovo ja by som 250 € za takku vec nedala) takze sa tesim ze budem mat takuto obycajnu .. len to nabuchat do toho programu .... a hlavne si vybrat ktore fotky ano a ktore nie :D
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím Vás gravírujú niekde v Čadci poháre?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. Ktoré z vás mali svadbu v Čadci v kostole sv.Bartolomeja som sa chcela spýtať na kríž a organistu. dostali ste kríž od kňaza?a organistu ste si zháňali, alebo ho automaticky zavolali. Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
ahojte vie mi niekto poradit dobreho kameramana na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
@janka261 Tak nám kňaz krížik chcel dať, ale my sme mali svoj. Ale dávajú ho. No a k organistovi...Však určite absolvuješ náuky, tak tam sa to opýtaj. Lebo nám kázal si zohnať, aj nám dal kontakty na organistov, čo hrávajú v kostole. Tak sme si jedného zajednali. V piatok mi však pán farárko volal, že či už máme zajednaného organistu, že on by vybavil na celú sobotu jedného, čo bude hrať na všetkých svadbách. Tak nakoniec sme toho "nášho" zrušili. Takže podľa mňa bude najlepšie, keď sa pána farárka na to opýtaš.
Odpovedať
Profilova fotka
@janka261 my by sme v meste krížik dostali, ale mali sme svoj... k tomu organistovi - my sme mali dohodnutého, ale nám neprišiel ]-( , takže nám kaplánko do 10 minút zohnal iného... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@macaz mi sme mali s PAMA mozem odporucit fakt slusna kvalita za velmi priaznivu cenu
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 graviruju ale len vlastne.. teda ze oni daju aj pohare... je to palaricke pri tej svadobke... (ked ides od mestskeho uradu tak dost na zaciatku palaricky v pravo je taka obchodna pasaz tak tam na poschodi hned vedla toho je svadobka)
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka jaj viem kde, aj tak ďakujem.
Odpovedať
OSKVARKA AKURAT SOM S NIM MEILOVALA A ROZMYSLAM NAD NIM , FAKT ZE SUPER KAZETA ,ODPORUCAS? LEBO JA MAM LEN NEDOBRE SKUSENOSTI NEDAVNO SME MALI V RODINE SVADBU ONI ZAPLATILI ZA KAZETU CAKALI 3 MESIACE NANU A NEKVALITNA UPLNE SME BOLI NESPOKOJNY A NAJME MLADOMANZELIA UPLNE ZBYTOCNOSTI NAKRUTENE A TO CO MOHOL DAT NEDAL PESNICKE DAL UPLNE INE AKO SI VYBRALI ATD.......
Odpovedať
OSKVARKA : ZA KAZETU ZAPLATILI 400EUR
Odpovedať
@macaz ja PAMU odporučam aj mi sme ich mali :D - video skvele, super cena fotky krasne...!!!!!!a aj moja sestra ich bude mat svadbu ma 8.9.2012 a už ich maju rezervovaných !!!odporučam...aj ked na rok 2012idu zvyšovat ceny
Odpovedať
Profilova fotka
baby nepoznáte niekto dobrú kaderníčku a vizážistku ( v jednej osobe najlepšie:), alebo aj nie), ktorá chodí česať k neveste domov???
Odpovedať
@janka261 ahoj nam tiez krizik v kostole dali a co sa tyka organistu tak v piatok rano pred svadbou ked sme mali tu predsvadobnu nauku a boli sme tam vsetke tri pary snubencov tak sa nas pital ci mame vlastneho organistu ze ak nie tak oni vzdy maju jedneho rezervovaneho na celu sobotu.tak sme to nemuseli riesit.Ale radsej sa spitaj dopredu az mas istotu.
Odpovedať
ahojte , my sme s kameramanom uplne nespokojny,mali sme takeho ktory sa vychvaloval do nebies aky je profesional ale musim povedat ze je to uplny amater.Naleteli sme mu.Doteraz nemame video v rukach ,ked sme boli pren 3 tyzdne po svadbe tak nam ho ukazal a bola som sklamana ,tak sme mu ho dali naspet aby ho prerobil ako sa len da lebo to bola hroza,zly strih ,ziaden dej a uz vobec nie cit.Zvalil to na to ze nam zlihal starejsi ale podla mna je to blbost,ved jeho pracou je aby tam stal a tocil vsetko co sa deje,ale ako mi bolo povedane tak on na svadbe iba sedel alebo niekde stale odbiehal a nakoniec odisiel o 2. a zabava bola pri tom az do 5 a perfekna.Napr.ked sme si vymienali obrucky tak bol strasne silny sum a v kamere bol pocut jeho hlas ako sa rozprava s fotografom.No je to na plac,ziadny zaujem natocit to najdolezitejsie v dobrej kvalite.Som s toho smutna aky ma k tomu postoj,ved mi aj potom po svadbe povedal: ze aj tak to raz pozries a niekde zalozis,tak co?Vobec si nezasluzi tie poniaze co dostal. :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem dievčatá. Ja už mám náuky za sebou a zabudla som sa kňaza opýtať. Ale aj tak tam musím zaniesť papier, tak sa spýtam. Ale aj tak ďakujem za radu.
Odpovedať
miilli22 a to ktory ak smiem vediet, aby som nanho nentrafila
Odpovedať
Profilova fotka
@mili22 z podobných dôvodov sme nad kameramanom ani nerozmýšľali 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@leniora mozes dat ip ktora pani zo zvolena, jej nick, dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@walky Ahoj, prepáč, neviem teraz čo máš na mysli :) ohľadom tých ukradnutých šiat?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to, citala som to v diskusii a ja rozmyslam tiez nad satami na mieru, z mmb....
Odpovedať
@tinka1811 gravírujú. Ja som si dala v svadobnom salone pri hoteli centrum a doniesla som si svoje pohare.A davala som si gravírovat 6 pohárov aj pre rodicov.Neboli drahe a cena bola okolo 60 za vsetky a dali mi ich za 3 dni a boli kraaasne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,rada by som mala svadbu v Caribiku v Cadci,co myslite,je to dobry napad?Neviete ci tam uz nejaka svadba vobec bola?Potom este prichadza do uvahy Hotel Husarik,lenze vraj je tam oddeleny parket o poschodie nizsie a to nechceme..:(tak teraz neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@walky ja tiez uvazujem nad satami z mmb,za taku cenu sa to urcite oplati :)))a navyse ti usiju presne take ake chces ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?