Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

2. okt 201933530
  • @nina20 Bola som tam osobne na jednej svadbe a budem tam mat aj ja svoju
    Mne osobne sa tam velmi paci

• @macaz  a kolko budes mat ludi ??a budes to mat v tej novej sale ci v tej starej?

• @nina20  My to budeme mat v tej novej. okolo 70 + nevieme este presne. ale do tej starej ti vojde podla mojho odhadu 60 ale budete tam natesno. v tej starej to vyzne tak viac romanticky ale pre viac ludi to tam je tesne kvoli tomu krbe v strede

• Sponzor fóra
  • Dievcence mate niektora skusenost s kádernictvom Marissia? a na licenie Blanka Lasova??? 🙂

• Veľmi pekne vás prosím o kontakt na chodníky! ešte nemáme nikoho.... ďakujem

• dneska stretnutie s kameramanom zo studia Pama. Velmi mily clovek s dobrym dojmom

• tinka1811 a odkial mas priatela sa mi zda znami a kedy mas svadbu

• @macaz  my sme obidvaja z Ca - Kýčerka... svadbu mame 19.5. ty budeš mať kameramana z Pamy? aj my sme planovali, ale nakoniec sme si vybrali p. Lastovicu

• @tinka1811  aaaaaaaaaaaaa inak aj aj mam podobny problem s chodniiiikmi 😛, ked najdes kontakt, daj vediet. inak pan lastovica je dobry kameraman, ale aj ten z pamy je fajn 🙂

• @tinka1811  prosím ťa mohla by si mi poslať kontakt na p. Lastovicu? ďakujem 🙂

• @tinka1811 aj ja by som poprosila cislo na p. lastovicu. vďaka.

• @tinka1811  Dneska som mala s nim stretnutie. Dobry dojem a prijemny clovek. Z rozpravania by malo byt ok a dobru cenu maju. Co ste si vybrali vy som nepocula

• @tinka1811
    Posielam ti telefon do IP 🙂

• @macaz  No ten kameraman zo Štúdia PAMA je fakt výborný. Vrelo odporúčam. Nik lepší snáď ani není. Ak si si ho vybrala, tak si spravila dobre.

• @janinazoza  Dakujem za radu.

• Sponzor fóra
  • ja budem mať z Pamy fotografa, zajtra máme s ním stretnutie

• @tinka1811  len fotografa??? my keď sme to tak chceli, tak sa to nedalo... 😕

• @vsicka036 no iba fotografa, v nedelu som s nim volala a nič nemal proti 🙂

• kolko mesiacov pred svadbou ste si boli pozerat svad. saty

• ja mam 4 mesiace do svadby a ešte som nebola... nemám odvahu 🙂 že do čoho sa zmestím, smiech

• @tinka1811  v tvojom pripade by som sa toho nebala ale ci si vyberies este🙂

• Ahojte nemate nahodou niekto cislo na skupinu relax ??

• Ahojte kočky, potrebovala by som vedieť, ak ste niekotrá mala na svadbe kapelu ESO z Turzovky, že ako dlho hrajú jednotlivé kolá, aké mali prestávky medzi kolami a hlavne, či hrajú dobre a bavia ľudí. Ak máte niekorá kontakt na inú skupinu zo Žilinského kraja a boli dobrí ozvite sa mi.

• @zazinka30  Ahoj, my budeme mat Trio Band, pocula som na nich len same chvaly, vraj hraju velmi dlhe kola a su vyborni zabavaci 🙂 Na osobnom stretnuti sa nas dokonca pytali, ci nam to nebude vadit ked obcas daju aj nejaku tu hlasku, aby zabavili ludi 😃 Skus si ich najst na facebooku, maju tam zavesene aj nejake tie ukazky.

• zazinka30 Ja som ich pocula kamaratovi hrali na stuzkovej, neboli zly.

• @ajinka007  Aj ja mam Trioband 🙂)) su super 🙂

• @macaz  Ahojky, nepozname sa? 🙂)) Mam taky pocit ze som chodila s tvojou sestrou do skoly 🙂

• @nina20  Ja mam len same pozitivne skusenosti🙂

• ja som počula,že Trio Band je už do septembra obsadený! takže asi budú fakt dobrý! Kapelu Eso som počula hrať na živo a hrajú pekne!

• K tomu fotografovaniu, stale viac parov si vybera len fotografa, bez kamery, tak sa uz asi prisposobuju dopytu... my budeme mat kapelu 2 plus 1 ... tiez som si ich vyberala na zaklade fajn referencii 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!