Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

2. okt 201933530
  • @lillinka01  mohla by si mi poslať číslo na kapelu 2 plus 1 a kde sa dá pozrieť niečo o nich (repertoár, recenzie a pod.)

• @sofija18  ahoj, mozno? musela by si sa mi bliksie predstavit

• @tinka1811  no Trioband má fakt plno.my sme si ich zajednali rok dopredu a už vtedy mali nejaké termíny obsadené. A oni nehrávajú len svadby,tak to bude asi aj tým

• Sponzor fóra
  • @lillinka01  je to mozne...my sme si ich rezervovali niekedy na zaciatku decembra.

• @lillinka01  prepac, sekla som sa... 😬 malo to byt pre @tinka1811

• @katalindask
    @ajinka007  Ja som mala protekciu 🙂 spevacka z Triobandu je byvala susedka a kedysi ked som bola krpata, tak ma kočikovala 🙂))

• @sofija18  tak aj my sme mali tak trošku protekciu,lebo drahý ich všetkých osobne pozná,tak to vybavil 🙂 ale mali voľný náš termín

• @katalindask  Tak super 🙂 ale nikomu to nehovor psssst 🙂 😉

• @zazinka30  oni nemaju nikde reklamu - drzia sa stareho - ludia si povedia, a ak chces, mozem sa ich opytat, ci ti mozem dat ich cislo. kedy mas svadbu? isto sa budu pytat...

• @lillinka01  svadbu mám 11.augusta

• sofija18 Uz viem. uhadla si

• ajinka007 a sobas budete mat na kycerke. uz ste si boli nahlasit , lebo som pocula ze staci 3 mesiace pred

• LUXUSNA LIMUZINA : Luxusna preprava osob 7 miestna limuzina.
    Limuzina s osobnym soferom na vasu svadbu,oslavu a pod.
    Moznost vyuzit aj ako luxusne taxi.
    Kontakt: 0948 307 262
    0907 478 851
    Rozumna cena.

• Ahojte baby kedy mate termin svadby mate nejaka v septembri?

• Sponzor fóra
  • @macaz 🙂ked ti poviem ze ja som mala 9mesiacov pred svadbu saty doma tak asi neuveris🙂)a poviem ti ze krajsie som doteraz nenasla takze som spokojna🙂))a svadbu mam az v septembri🙂)

• kto poradi svadobny salon aj s vedsimi cislami ako do 38 a su pekne saty v nom

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kukala som ten salon Lia ale komunistickejsie saty som asi nikdy nevidela🙂niektore kocky co predavaju svoje saty napr na bazar.sk,alebo bazos.sk tak tam su ozaj niektore tak krasne modely ze v pozicovnach by si ani jeden taky nenasla a za taku cenu by si ich kupila ako by si si niekde pozicala ..

• Dievcence ktore kvetinarstvo by ste mi poradili???

• @nina20  aj my mame v septembri. Konkretne 8. 9. 🙂 Vy mate presne kedy?

• @jarka6  ja som počula veľa chvály na kvetinárstvo Magnólia, vraj je najlepšie v Čadci a ešte nejaké na Rakovej...sama ešte neviem, kde nakoniec pôjdeme, ale možno aj kuknúť na tú Rakovú, že tam má dobré ceny...len neviem, ktoré presne to je, musím ešte pozisťovať 🙂

• @macaz  väčšie čísla majú aj v Allianzi v Čadci vedľa kulturáku...
    @jarka6  ja som mala kyticu spod mestského úradu, ale už by som tam nešla...

• @vsicka036  diky...

• @macaz  Skús salón pri Centrume.

• @libinkaaa  no tam sa mi nepacili ani jedne. a vyber nicmoc.Uz som nasla salon Hella Zilina

• @stastnanevesticka  na tej Rakovej, to je to druhé kvetinárstvo - vedľa je masiarstvo, šikovná pani a skvelé ceny, mám skúsenosti 🙂

• @tinka1811 Ďakujem za info, vidím, že naozaj sú ľudia spokojní a to nám pomôže pri výbere 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.