Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
@lillinka01 mohla by si mi poslať číslo na kapelu 2 plus 1 a kde sa dá pozrieť niečo o nich (repertoár, recenzie a pod.)
Odpovedať
@sofija18 ahoj, mozno? musela by si sa mi bliksie predstavit
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 no Trioband má fakt plno.my sme si ich zajednali rok dopredu a už vtedy mali nejaké termíny obsadené. A oni nehrávajú len svadby,tak to bude asi aj tým
Odpovedať
@lillinka01 je to mozne...my sme si ich rezervovali niekedy na zaciatku decembra.
Odpovedať
@lillinka01 prepac, sekla som sa... :-N malo to byt pre @tinka1811
Odpovedať
Profilova fotka
@katalindask @ajinka007 Ja som mala protekciu :-) spevacka z Triobandu je byvala susedka a kedysi ked som bola krpata, tak ma kočikovala :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@sofija18 tak aj my sme mali tak trošku protekciu,lebo drahý ich všetkých osobne pozná,tak to vybavil :) ale mali voľný náš termín
Odpovedať
Profilova fotka
@katalindask Tak super :-) ale nikomu to nehovor psssst :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sofija18 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zazinka30 oni nemaju nikde reklamu - drzia sa stareho - ludia si povedia, a ak chces, mozem sa ich opytat, ci ti mozem dat ich cislo. kedy mas svadbu? isto sa budu pytat...
Odpovedať
@lillinka01 svadbu mám 11.augusta
Odpovedať
sofija18 Uz viem. uhadla si
Odpovedať
Článok sa načítava...
ajinka007 a sobas budete mat na kycerke. uz ste si boli nahlasit , lebo som pocula ze staci 3 mesiace pred
Odpovedať
LUXUSNA LIMUZINA : Luxusna preprava osob 7 miestna limuzina. Limuzina s osobnym soferom na vasu svadbu,oslavu a pod. Moznost vyuzit aj ako luxusne taxi. Kontakt: 0948 307 262 0907 478 851 Rozumna cena.
Odpovedať
Ahojte baby kedy mate termin svadby mate nejaka v septembri?
Odpovedať
@macaz :)ked ti poviem ze ja som mala 9mesiacov pred svadbu saty doma tak asi neuveris:))a poviem ti ze krajsie som doteraz nenasla takze som spokojna:)))a svadbu mam az v septembri:))
Odpovedať
kto poradi svadobny salon aj s vedsimi cislami ako do 38 a su pekne saty v nom
Odpovedať
@nina20 :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kukala som ten salon Lia ale komunistickejsie saty som asi nikdy nevidela:)niektore kocky co predavaju svoje saty napr na bazar.sk,alebo bazos.sk tak tam su ozaj niektore tak krasne modely ze v pozicovnach by si ani jeden taky nenasla a za taku cenu by si ich kupila ako by si si niekde pozicala ..
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence ktore kvetinarstvo by ste mi poradili???
Odpovedať
@nina20 aj my mame v septembri. Konkretne 8. 9. :-) Vy mate presne kedy?
Odpovedať
@jarka6 ja som počula veľa chvály na kvetinárstvo Magnólia, vraj je najlepšie v Čadci a ešte nejaké na Rakovej...sama ešte neviem, kde nakoniec pôjdeme, ale možno aj kuknúť na tú Rakovú, že tam má dobré ceny...len neviem, ktoré presne to je, musím ešte pozisťovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@macaz väčšie čísla majú aj v Allianzi v Čadci vedľa kulturáku... @jarka6 ja som mala kyticu spod mestského úradu, ale už by som tam nešla...
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vsicka036 diky...
Odpovedať
@macaz Skús salón pri Centrume.
Odpovedať
@libinkaaa no tam sa mi nepacili ani jedne. a vyber nicmoc.Uz som nasla salon Hella Zilina
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka na tej Rakovej, to je to druhé kvetinárstvo - vedľa je masiarstvo, šikovná pani a skvelé ceny, mám skúsenosti :-)
Odpovedať
@tinka1811 Ďakujem za info, vidím, že naozaj sú ľudia spokojní a to nám pomôže pri výbere ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?