Svadba v júli 2007

29. júl 200820240
  • hm, a máte to na šírave už rezervované? 😉 ako to vyzerá?

• zaskočilo ťa to? 😒 miestnosť už máme, len ju treba potvrdiť. je pekný výhľad na šíravu. more to síce nie je, ale ... 🙂

• nezaskočilo, prečo? môže to byť veľmi fajn. atmosféra sály kombinovaná s výhľadom na vodu je podľa mňa super 😉 len by som sa trošku obával dovolenkárov, ale zas na druhej strane ľudí máš všade 😎

• Sponzor fóra
  • to hej. ľudia sú všade. nedávno som si pozrela, jeden album s jednou fotkou. tí dvaja mali smolu. svadobná fotka na pohľadanie. 😃 ak budeš mať čas pozri si. volá sa na pobavenie.

• finanzata to akoze tu? a ta registrovana osoba sa vola na pobavenie? na mna pomaly, som predsa len chlap 😃

• uplnenaj, áno tu. album je z 18. okt. volá sa na pobavenie a autori sú vierka a marek. 😉

• finanzata no nic moc 😃 ale zas na druhej strane vies co vsetko dokaze photoshop 😉

• uplnenaj, tebe sa to nepáčilo? 😞 ja by som teda takú fotku nechcela, ale pri mojom šťastí. 😃

• finanzata veď vravím že keď sa náhodou aj pošťastí tak vyretušuješ v počítači 😃 aj tak sú všetky fotky fotené na digitál a nie na profi zrkadlovku na diáky či kinofilm 😃

• 😃

• vyškerená 😃

• 😃 a čo keď. 😛

• Ahojte julovky, tak sa k vam pridavam aj ja 7.7.07 😃 Ako vidim, tak nova tema 😉 Ja som bola doteraz u sedmiciek🙂 Ale budem rada, ked sa zoznamim 😃 aj s ostatnymi julovymi

• tak vitaj. 😉

• biksadska a môžem sa zapojiť aj keď my to budem mať 20.7. ? 😬

• Sponzor fóra
  • no jasnacka, ze mozes 😉

• biksadska ďakujem 😉

• uplnenaj, však je to tvoja téme. 🙂

• finanzata ty si strašná klebetnica. všetko musíš vyzradiť? 😃

• 😃 😃 no dovoľ. 🙂

• finanzata nemyslím si že keby som ti to nedovolil tak by si sa podľa toho riadila 😃

• ako vieš? 😬

• finanzata to je predsa typické pre lacné zmäkčovače 😃 😃 😃 😃

• asi som blbá lebo som ťa tak trošku nepochopila. 😐 urážaš ma? 😒

• finanzata nijéééééé!! 😃
    vysvetlenie: bola taká reklama na odstraňovač vodného kameňa. a keď ten inteligentne vyzerajúci odborník na práčky vytiahol topné teliesko a vyhlásil "to je typické pre lacné zmäkčovače" tak som od smiechu padol do kolien 😃 Od vtedy keď nemám argument alebo inteligentnú odpoveď tak používam túto frázu 😎

• uplnenaj, ja zase ak ma niekto zaskočí ako ty alebo nastane podobná situácia danej osobe poviem :"seš blbej" je to z kameňáka.ale aj tak seš blbej 😛

• finanzata ja viem a som na to hrdý 😃 keby boli všetci inteligenti svet by bol neskutočne nudný. nech žije diverzifikácia 😎

• upnenaj, teším sa s tebou. 😃 koľko málo chýba k šťastiu človiečika 😵

• finanzata ja som skromný 😛 😉

• to je dobre. tak to má byť. 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov