Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
spoznala? a to ako že tam už bola alebo niečo také? :-| no ja sa nečudujem. však som to aj čakala, ale nie takto. a vieš o tom, že posledným generáciám ľudí sa sánka skracuje. kedysi ľudia mali aj deviatku. no. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata asi ju ta pani spoznala z telky 8-) ludia mali kedysi aj deviatky? :-D vies si predstavit zenu s deviatkami? teda okrem džúlie robertsovej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
z telky? ty máš nejakú hviezdu? c c c :-o a julia má asi fakt ešte deviatky. ale s tými deviatkami to myslím vážne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hviezdu ako hviezdu :-D ved ja ti verim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ty tajnostkár jeden :-D veď povedz ne.
Odpovedať
Profilova fotka
aj tak by si nevedela. fotku si videla a nespoznala si ju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
de si zas? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
prepáč, ale musela som odísť. teraz tu asi nie si ty. no čo už. budem tu asi do pol štvrtej. tak ak prídeš, ozvi sa. :-D
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k julovkam, ale ako pozeram tak tu kecaju len dvaja ludia, verim ze to nie je sukromna diskusia :-D tak pridavam sa so vsetkym..pa zatail
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Tak konečne som túto tému našla. navrhujem júlovky spojme sa a nebudme roztrúsené po určitých dátumoch. Bude vela srandy. :-) Kto je za? :-D
Odpovedať
Júlovky čo Vám ešte chýba? Už ste objednávali zákusky? Ja mám z toho úplné nervy, neviem kolko mám rátať zákuskov na hlavu, nemviem čo všetko mám dať do výslužiek, mám hlavu v smútku. A kvety? Ešte neviem ako by mala vyzeraťmoja svad.kytička. :-(
Odpovedať
Martuska, len ty nic neboj, to v pohode zvladnes ;-) Viem, niektore julove nevesty maju uz skoro vsetko vybavene, ale sme tu aj take ktore este nemame vybavene len tie zakladne veci (aj ked asi nas nie je vela :-S ) - konkretne ja kostol a miesto na hostinu, teraz zhanam saty - snad uz konecne nieco najdem :-). Potom sa pustim do ostatneho. Cize zatial som este daleko od zakuskov a kyticky... Najhorsie u mna je, ze priatel mi moc nepomaha, on si povodne myslel, ze ved co ked chceme v juli svadbu tak v juni si povieme kedy a vybavime, neeee? Pritom uz od zasnub (jul 06) vieme, ze chceme svadbu v juli:) chlapi, chlapi - ale na toto je samostatna tema na fore :-D :-D :-D takze ak chcem mat svadbu peknu a nie plnu chaosu, tak musim nad vsetkym rozmyslat a vybavovat sama... Snad ho to tak o mesiac-dva chyti, ja si zatial premyslim ako vsetko chcem mat a jeho zapojim az do implementacnej fazy priprav :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak to my niečo hovor, my sme sa zasnúbili tiež júl 06, a drahý, že on sa bude svadbou zaoberať až v januári, a až teraz keď je už marec tak už už pomaly začíname vybavovať spolu. Tak sa teším, že nemusím sama. Ale aj tak mám nervy že nič nestíhame.
Odpovedať
Ja som mala strasne nervy predminulu sobotu, ked som bola 1x skusat saty a kedze som krpec vsetky tie pronovias modely co som si na ich stranke vyhliadla v nicole ani nahodou nemali. Neoporucili mi ich ani kupit, lebo tie cipkovane modely by sa nedali skratit a nesedeli by mi lebo su robene na vysoke kocky... Tak som poskusala par siat (sirsie sukne) ale som bola tak zle naladena, ze sa mi principialne nic nepacilo, tak som chytila depku co samozrejme podvedome riesim kupou blbosti a kupila som si hned 2 kabelkyq bolo lepsie :-D :-D :-D potom som sa z toho trosku vyspala a bola som satky skusat znovu a uz bolo lepsie, len sa musim rozhodnut :-)
Odpovedať
Ja mám šatočky z Nicole tiež Pronovias model Rubens. Je to síce kolekcia z roku 2005, ale hneď ako som sa do nich obliekla tak som sa v nich úplne super cítila. Len som si ich kúpila v októbri a teraz mám občas také nálady, že sa mi nepáčia a mohla som si vybrať lepšie, ale potom si poviem že budem najkrajšia nevesta a trošku sa ukludním. Ja mám 160 cm a tiež mám niekedy z toho traumu, hlavne keď si chcem niečo pekné kúpiť a vôbec, ale vôbec mi to nepasuje. Neboj nájdeš šatočky, ktoré ti budú sedieť ako uliate.
Odpovedať
To si dobraaaa!!! Ja som este v oktobri vobec nemala jasne ze aky typ siat chcem a potom ked som konecne mala jasno, tak aj tak ich nemozem mat... ale maju tety v nicole pravdu, ze ked som mala (158 cm) a este k tomu dost chuda (len na jednom miesto som tak viacej vybavena :-D ) tak je to problem, lebo sa v uzkych satoch stracam. Predsa tak od 163-165 cm na normalne stihlej kocke su tie uzke satky uz v poho. Aj ja sa bojim, ze si zarezervujem saty a potom budem kukat kadetade a uvidim nejake co sa mi budu pacit viacej a budem nespokojna. Ja som principialne strasny spekulant :-D Ale viem, ze sa musim v najblizsich dnoch rozhodnut a nejake vybrat, lebo sa musim sustredit na vybavovanie dalsich veci... Pozrela som si v tvojom albume tvoje saty - su krasne, len ty nic neboj, budes kraaasna nevesta :-)
Odpovedať
Hej aj ja som taký špekulant, hlavne keď pozerám ostatným nevestám do rípravných albumov. ďakujem. Aj ty tam máš krásne šatočky, len ja by som nemala odvahu si také obliecť, predsa široká sukňa zakryje aj môj väčeí zadok :-D Hej, mne tá tetuška povedala žesa mi tieto veľmi hodia, tak hádam mala pravdu, uvidíme reakcie v gratuláciách po svadbe, keď sem hodím fotečky zo svadby. A kde budete mať obrad a hostinu?
Odpovedať
Obrad bude v evanjelickom kostole na panenskej, hostina v hoteli hradna brana pod devinom. Casto sa tam chodievame najest, super varia, maju super obsluhu, aj prostredie sa mi paci, rovno zo saly sa da vyjst na terasu, tak to bude fajn. Vy mate kde? Aj som videla u teba v albume foto, ale nespoznavam:)
Odpovedať
my máme obrad v kostole sv.Rodiny a hostinu vo vinárni hotela Barónka. Je to maličká miestnosť a nám to stačí, bude nás len 48 tak sa tam pekne zmestíme. Koľko budete mať hostí?
Odpovedať
Kostol sv. rodiny je ktory? Ani tu vinaren nepoznam, kde to je? My zatial pocet ludi nemame definitivny. Ako som pisala, priatel sa zatial velmi neangazuje, toto budeme riesit pri posielani oznameni a pozvyvani ku svadobnemu stolu. Vyzera to tak, ze obed (neskory, kedze obrad bude o 15:30) cca 50-60 ľudí (len rodina, mozno najblizsi priatelia). Neskor tak dalsich 50 - uz len svedske stoly - aby sme sa nezruinovali :-)
Odpovedať
Kostol je v Petržalke, ten v ktorom bol Pápež, a Hotel barónka je v Rači. mymáme obrad o 16.00 a tiež chceme švédse stoly. Každý si dá čo chce :-)
Odpovedať
Uz viem:) jasne, mala som sa pozriet lepsie na fotku kostola - ved chodim, resp. chodievala som okolo kazdy den :-) A fotit sa idete pred alebo po obrade?
Odpovedať
Najprv som chcela aby sme sa išli fotiť po obrade, aby ma ženích videl prvý krát až v kostole, ale kedže nebudeme mať kameramana, tak chcem aby boli fotky dokonalé tak sa ideme fotiť dve hodinky pred obradom. A je to tak asi lepšie, aspoň sa hostia nebudú nudiť, kým by na nás čakali. Vy sa budete kedy fotiť? ALebo to ešte nemáte dohodnuté?
Odpovedať
Zatial nie, zhaname fotografa. Ti na ktorych by sme sa obaja s priatelom zhodli (nebudem tu nemovat, lebo viem, ze kocky maju na roznych fotografov rozne nazory, kazdemu sa paci nieco ine) su uz obsadeni. Tak si nevieme vybrat. Ja by som kludne brala aj inych, ale priatelovi sa ich fotky nepacia, ze su umele. Podla mna su OK, kazdy ma svoj styl, niektore sa mi pacia viac niektore menej, ale vacsina je v poho. Priatel chce nieco medzi klasickou svadbonou foto a reportaznou foto a este neviem co k tomu. NEchce ziadne pozovanie, no mne by trosku pozovania nevadilo :-) Mame niekolko kamaratov co skoncili fotku na VSVU a sa fotenim zivia, tak priatel chce aby nas fotil niekto z nich, ale ja sa moc nechcem na toto spoliehat, chcem mat proste profika, ktory sa fotenim svatieb zivi, nech nam to 3 dni pred svadbou nevybuchne a nech je to bez stresov. A pre mna za mna, nech nas foti k tomu este aj nejaky kamos... Najradsej by som sa sla fotit po obrade, presne ako pises, ze nech na vidia az v kostole, ale co som hovorila s par fotografmi, tak jednoznacne odporucaju pred obradom. Takze zatial neviem, ale chcela by som sa fotit az ked budeme svoji, nech to zachytava nase prve okamihy ako manzelov :-)
Odpovedať
presne tak nech sú tam tie pravé okamihy ktoré tam majú byť, a určite si nebudem navliekať obrúčky na fotenie. To sa mi vôbec nepáči, veď ešte nebudem mať nárok nosiť obrúčku na ruke. Ja som taká staromódna, ja som stále v tom, že keď sa obrúčka nosí pred svadbou tak to prináša nešťastie. ]-(
Odpovedať
Uprimne, ja si nemyslim, ze by to mohlo priniest nestastie... Ani to ze ma uvidi pred obradom by mi az tak nevadilo, noooo, trosku hej. Ale nie preto, ze by to malo priniest nestastie, ale preto, lebo chcem aby si prvy pohlad na mna vo svadobny den pamatal do konca zivota ako za svadobnej hudby kracam ulickou k nemu :-o :-o Uuuuuha, to je nechutne romanticke, ale tak sa mi to paci hehe :-D :-D :-D Pre mna, ak tie fotky maju byt prirodzene, tak asi ich budeme musiet mat po obrade. Neviem zatial aky je to pocit byt tak hodinu vydata za muza ktoreho milujes, ale predstavujem si to ako dost euforicky pocit... Ktory pred sobasom asi nebudem mat, lebo budem v brutalnom strese, ako sa poznam... Treba pre hosti vymysliet nejaky program, ved mame na to dost casu. Moja buduca svokra je riaditelka skolky - je strasne super a vkuse nieco vymysla :-) tak ked bude mat doma internet, tak ju na tuto stranku poslem a ju poprosim, aby sa niecim inspirovala a aby si nieco vymyslela. Ak ti na tom zalezi, vsak mas stale cas to fotenie presunut, nie?
Odpovedať
hej času je dosť, len môj drahý nesúhlsí s fotením po obrade, práveže on bude skôr stresovať po obrade ako pred obradom. Tak to máš super, kým sa budete fotiť tak svokra bude zabávať hostí. To je super. :-D Ale aj keby sme sa fotili ráno, hlavne že sa budem fotiť s tým mužom, ktorého som si vybrala za svojho životného partnera. :-)
Odpovedať
dobre na dnes končím, prišiel mi budúci manžel. Tak prajem pekný zvyšok večera. Ahojček. :-)
Odpovedať
No jasne ze to je najhlavnejsie :-D Zrejme je to tak ze o tom kadejak spekulujeme a nakoniec tie fotky by boli rovnake ci uz pred alebo po obrade. Asi ide len o ten pocit. Urcite nase nazory na vela veci ohladne priebehu svadobneho dna budu po svadbe lisit od toho co si myslime dnes... No, bezim domkov, nejak som sa zamotala v praci asi aj preto, ze mi robota ide pomaly lebo vkuse checkujem stranku :-)
Odpovedať
Dobrá ráno júlovky, ako sa dnes máte? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?