Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
tak to máš super, že si vedela aký chcceš. Ja idem k pani Zlatke Kuznecovovej do salónu Visage. Doporučil mi ju fotograf a ja mu budem veriť že je dobrá. Videla som jej prácu a pášila sa mi. Uvidíme ako budem vyzerať, potom sem hodím fotečky. Ona robí aj make-up aj vlasy tak to budem mať pod jednou strechou.
Odpovedať
co s nechtami? das si gelove alebo nechas vlastne, v tomto jedine nemam jasno, nikdy predtym som nic nemala take na nechtoch a vsetko sa mi zda ze su prilis dlhe, tak neviem mas nejake skusenosti s tymto?
Odpovedať
ja sa musím priznať že si nechty kúšem ]-( tak mi nič iné nezostáva ako dať si gelové. Už som si ich minulý rok vyskúšla a bola som s nimi velmi spokojná, aj keď najprv mi ich urobila strašne dlhé, že som si ani cop nevedela urobiť ale keď mi ich skrátila tak to bolo úplne dokonalé. Takže ja určite budem mať gelové. Aj keď na fruhej strane keby som mala pekné nechty tak si nechám svoje a dám si na ne urobiť fr.manikúru.
Odpovedať
Aojte júlovky, dlho som sa neozvala nemala som normálne čas. Čo mám nového: zajtra idem na prvú skúšku účesu a make up-u a veľmi sa na to teškám, potom sem hodím fotečky ako vyzerám keď som namachlená. No a objednali sme si u nechtusky svadobné pierka a už teraz sa na ne neskutočne teškám. Budú presne podľa mojich predstáv. :-D No a najdôležitejšia vec, už máme OZNAMKÁ. Včera sme si boli pre ne a sú úplne dokonalé.Ak sa podarí tak ich odfotím a hodím sem. Sú krásne bledučko fialové (ako celá svadba) a s nádhernou mašličkou. Milujem mašličky. Tak som sa podelila o svoju radosť :-D A vy kočky čo máte nové?
Odpovedať
prosim Ta kde ma ta pani Zlatka salon?
Odpovedať
Ahoj plys, má salón na Dlhých dieloch. Napíšem ti do IP celú adresu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj ľudia ja Vám závidím... My máme dátum 2 roky vymyslený, ale nejak ešte nikde nevybavený... Za to už obrúčky máme, oblečenie viacmenej tiež... Začínam byť nervózna z toho... A priateľ sa nie a nie rozhýbať (okrem tých nákupov)... Fňúúúúúúúúúúk... Všetci známi vedia dátum už, len ešte ho nikde nemáme vybavený... :-| ;-( A ja už iný dátum nechcem...
Odpovedať
Martuska, a ako si bola spokojna s licenim? Nehodis do albumu fotku? Najjulinka, nezúfaj, urcite do dobre dopadne. Stači len tu matriku vybavit a uz to pojde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joj na matrike mojim dátumom neboli nadšení, že oni mi ho nevedia rezervovať, lebo vtedy sú dovolenky a oni nevedia či tam niekto bude vtedy aby nás oddal ... :-. ;-( No ešte priateľ možno nejaký kostol vybaví (ja som ateista, takže to už sme si zisťovali dávno vopred, keď sme plánovali mať svadbu v roku 2006 a to tiež neboli nadšení a priateľ z tamať odchádzal nasrdení, ešte ja som tú ženskú čo ma nahovárala na krst a ostatné skôr predýchala ako on)... No a na inej matrike nadšení tiež nebudú, lebo priateľ je cudzinec a na nás sa nevzťahujú tie poplatky za inú matriku a vybratý dátum... A ja nikomu do vrecka dávať nebudem, nech si to dajú do správnych poplatkov a dám, ale v tomto som dosť zásadová... Takže som z toho dátumu už na nervy... 2 roky je vybratý (minulý rok sme rozmýšľali, že to urýchlime, ale nakoniec to ostalo na tento)... Všetci vedia, že 20.07.2007, len ešte to nemáme vybavené :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte júlovky, prepáčte že som sa neozvala skôr, ale v robote bolo na nervy a keď som došla domov som bola šťastná že nekukám do monitora. :-D Najjulinka neboj všetko dobre dopadne. Fú máte to síce ťažk ale nikdy sa neje kaša takéňá horúca ako sa navarí :-D hlavu hore a hor sa na vybavovačky. :-D Anairda..no nakoniec ma namalovala iba mi skúsila účes, lebo keď som jej povedala že sa vôbec o svoju pleť nestarám, že sa iba ráno krémujem a večer sa pretrem pleťovou vodou, tak bola zhrozená, že teraz sa ani neoplatí skúšať líčenie, lebo by sa mi to ošupovalo. Takže v apríli idem na masáž tváre a na peeling a potom sa uvidí. Ale s účesom som bola totálne spokojná. Teta mi urobila nenápadnú ofinku a je zo mňa zrazu úplne iný človek, len mi teraz tá ofina leze totálne na nervy, ale hádam to vo svadobný deň vydržím a potom klasika ofina pojde pod sponky :-D
Odpovedať
sorry, chcela som napísať nemalovala. :-D
Odpovedať
No a zajtra mám dovolenku tak ideme popozerať nejaké obrúčky. už je načase aj obrúčky vyberať :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
a nehodis foto ucesu do albumu? Vela stastia pri tych obruckach, nas to este len caka, ale predstavu uz mame :-)
Odpovedať
Ahoj Adrianka, fotky účesu už sú v albume :-) ale potom nechám ich tam len krátko, a komplet výsledok potom uvidíš v svadobnom albume :-D
Odpovedať
no marti, to budes ale fesanda, velmi pekny je ten uces, drzim palce s obruckami, nech dobre vyberiete :-)
Odpovedať
Martuska, uces je pekny, mne sa velmi pacia pramienky vlasov spletene do malych vrkocikov a drziace uces. Teraz si to mala tak trosku nesumerne (podla poslednej fotky), ale to asi preto, ze ste na pripravu ucesu nemali dostatok casu. Ked sa to urobi predcizne bude to velmi pekne. A zavoj si budes moct aj odopnut alebo bude pripevneny "na pevno"? Ja stale neviem aky uces si dat, ci rozpustene alebo vypnute, dokonca ma napadla taka haluz :-D (ale to asi nezrealizujem), urobit si na boku hlavy zo zapletenych vrkocov dva take drdoly ako mala ta princezna z hviezdnych vojen :-D taky uces by sa strasne lubil, ale nie je moc vhodny na svadbu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Som zúfalá... Asi na žiadnej matrike nás ten deň (piatok 20.07.207) nezosobášia... ;-( A ešte sú schopní s úsmevom na tvári mi ponúknuť soboty... ]-( ]-( ]-( Ma ide šľaktrafiť...
Odpovedať
ďaujem kočky, aj mne sa ten účes velmi páči :-D adrianka máš pravdu účes som mala hotový za 10 minút, takže aj tak vyzeral. Ale v svadboný deň tam budem sedieť už od 8,00 tak určite bude vyzerať lepšie :-) závoj nebude pripevnený na pevno, bude sa musieť dať dole, ve´d ke´d ma budú čepčiť tak nech tam s tým závojom nezápasia :-D No a naše obrúčky, tak sme si vybrali budú nás stáť 7900 korún za obe auž dnes sme zaplatili zálohu. Budú hotové do 7 až 10 pracovných dní. Takže to vychádza na 17.4. Tak sa velmi teškáme. mojmu Maťkovi sa hneď zapáčili tak nebolo o čom rozmýšlať.Potom sem hodím fotečky nech sa s vami podelím o radosť :-D najjulinka a nezosobášia Vás ani za príplatok? V piatky zvyknú sobášiť.
Odpovedať
Profilova fotka
U nás v KE na jednej matrike sobášili v piatok, ale chodili im tam zo všetkých mestských častí na piatok, tak to zrušili... :-| Nenormálni, ľudia chodia v piatok, tak to pozrušujú, miesto toho aby aj na iných matrikách zaviedli... Nehovoriac o tom, že im môže byť šuma fuk kedy sa ľudia chcú sobášiť... Ja som aj pani na matrike povedala, že potrebujem 10 minut, že 4 minuty na to aby si naše babky sadli, 2 minuty na to aby nas zosobašili a 4 minuty na to aby sa zas babky spratali... Proste, že tam nechcem žiadnu ženskú čo spieva a ja neviem čo všetko, že len povinné veci a hotovo a proste sa nedá... (Nedá sa lebo sa im nechce... :-S :-( ]-( )... Proste minimálne problémy, lebo ona mi začala hovoriť o problémoch, keď sa im na program nedostavia učinkujuci a pod... My sme tam hlavný program, tak prečo sa ja mám prisposobovať učinkujucim... :-| Každý hovorí, že sobáš je náš deň, ale nikde sa tak nechovajú... Úrady maximalne nechcú vyhovieť a priateľova rodina sa mi tiež do toho stará :-| ... Proste som zúfala... Môj deň asi nebude môj...
Odpovedať
a keby ste to skúsili v inom meste ako Košice? Niekde blízko Košíc, možno v nejaej dedinke Vás zosobášia. :-) Inač tomu nerozumiem, že nedostavia účinkujúci, keď píšeš že nič nepotrebuješ tak asi sa im naozaj nechce, a to je velmi smutné an dnešnú dobu ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No asi to vyriešime kostolom... Priateľ bol proti manželskej príprave, ale keď ma dnes videl takú zúfalú... Bolo by to najlepšie aj kôli jeho rodine... Aj tak budem tá najhoršia nevesta, tak nech majú aspoň kostol :-D :-D :-D Neviem či pred Veľkou nocou sa kostol podarí vybaviť, ale už aj moja mamka mi navrhla jednu dedinu hneď pri Košiciach, mali tam moji rodičia za starostu kolegu z práce (dokonca som u nich ako decko bola)... Takže ide sa na kostol a potom na okolité dediny (nemám auto k dispozícii, takže vybavovačky dajú zabrať takto pomimo Košíc :-D )... Proste ja sa svojho dátumu už nechcem vzdať... Už je proste môj - náš :-D Trošku na pozdvihnutie nálady som sa dnes obliekla do "svadobného" a hneď to bolo lepšie :-D :-D :-D
Odpovedať
No vidíš, vždy sa nájde riešenie, ale musím uznať že máte krásny dátum, vela takých svadieb nebude, tak sa ho drž. Ináč aj my sme chceli mať svadbu na matrike ale v Bratislave majú všetky matriky v náš termín dovolenku, tak sme to nechali na kostol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inač katastrofa s tými dátumami... Moja sestra vo Viedni si na matrike zaškrtla cez internet rezerváciu a hotovo... Každý deň tam mali termíny... My sme taký všetci nesobotový, ale počas týždňa... Babka myslím utorok, mamka s ockom v piatok, jedna sestra v štvrtok a jedna tuším, že utorok (to si nie som istá) a mne v KE samé soboty ponúkajú ako náhradu za ten môj vysnívaný piatok :-| :-D :-D :-D Ja chcem v piatok, lebo naši mali v piatok a ja som sa v piatok narodila a tak mi to príde také, že to patrí ku mne... No a ešte máme v rodine zvyk "odkladanie svadby"... Babka musela koli všesokolskému zletu odložiť o pár dní svadbu, moji rodičia museli odložiť svadbu tiež koli nejakým veciam o asi 2 týždne... Sestra posúvala dátum, lebo nejak keď sa konečne zhodli, že majú čas, tak bol termín obsadený a tak to posúvali a posúvali... No a my sme ešte mali medziplán minulý rok v apríli, takže dúfam, že toto sa berie ako odklad našej svadby už, lebo nerada by som ten dátum 20.07.2007 minula :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to máš super, nesmieš predsa pokaziť už skoro tradíciu a vydávať sa v sobotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inač u našich s nápadom, že v piatok prišiel ocko, lebo mali nárok na voľno v deň svadby a deň pred svadbou a tak sa uliali z práce na 2 dni ;-) Momka hneď súhlasila samozrejme - boli kolegovia v práci ;-) (A mali protivnú ženskú na personálnom, takže sa vždy tešili, keď za ňou mohli prísť s nejakým paragrafom na voľno :-D - lebo ona mala vždy problém dať dovolenky a tak... :-D :-D :-D )
Odpovedať
Vidíš tak takto som nad tým ešte neuvažovala, ale aj tak to je nápad, škoda že už máme vytlačené oznamká :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím, že u nás je na paragraf momentálne neplatené voľno podľa zákona... Takže asi si radšej vezmeme dovolenky s priateľom... ;-) Máme jej dosť (ja mám ušetrenú aj z minulého roka) a priateľ aj tak majú povinne neviem akú časť si vziať v lete, počas prázdnin... Inak niektoré veľké podniky majú v kolektívnej zmluve nárok aj jeden a dokonca aj dva dni voľna pred svadbou a samozrejme v deň svadby... :-D
Odpovedať
ja si beriem dovolenku už od stredy aby som mohla ešte nejaké veci dovybavovať a samozrejme stresovať :-D , laebo keby som bola v robote tak stresovať nemôžem. No a po svadbe si beriem dovolenku aby som si mohla vybaviť všetky doklady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my v tom čase prerábame byt, takže dovolenku mať budeme tak či tak... Uprosted toho rozbombardovaného bytu budeme pripravoať sobáš :-D :-D :-D Proste sa mám na čo tešiť ;-) (Ale teším sa, aj na prestavbu a aj na svadbu) :-D :-D :-D
Odpovedať
To máte super, my bývanie zatial iba riešime, po svadbe budeme bývať u mojej mamy, máme 4 izbový byt tak to sa ešte dá, ale chceli by sme samozrejme vlastníé bývanie, ale to až čaom. Veď ktorá nevesta by sa netešila na svadbu, aj ja sa na ňu veľmi teškám, ale na druhej strane mám strach ako celý ten deň D dopadne. =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?