Svadba v júli 2007

29. júl 200820240
  • Ja mám pocit, že všetko závisí len od ľudí, niekto chce a niekto nie. Aj my sme sa s tým stretli počas svadobných príprav. Pre niekoho nebol problém zapísať nám termín, iní v tom videl problém - že je to skoro a pod. Tiež si hovorím, že ak by som ešte chystala svadbu, už budem frajerka a všetko budem vedieť. 😃

• ahojte kočky, tak náš dátum je tiež symbolický. začali sme spolu chodiť 28.7.2002 v sobotu a zásnuby sme mali 28.7.2006 No a svadba bola do roka a do dňa 😃
    Takže na naše piate výročie sme si povedali áno 😬

• Martus, hodila som do albumu foto zo skakania 😉 padali sme 215 km/hod 😃 no super. ked som is vcera pozerala vsetky fotos a DVD tak som normalne dostala Flashback 😃 uuuuplny adrenalin. NAjhorsi bol ten okamih, ked som sa priputana na instruktora vybrala smerom k otvorenym dverami lietadla, to bolo strasne... zacala som hystericky vykrikovat, panika a smrt v ociach (na DVD je to vidiet), potom sme sa postavili do dveri, ja som zvihla nohy zo zeme, visela som na instruktorovi, ktory sa rukami zapieral o tie otvorene dvere a podo mnou 4000 m jama... a potom sme skocili - akokeby sa na 100tinku sekundy vsetko zastavilo, bola som v uplnom krci... strasne zvlastny pocit, urcite si ho este chcem zopaknut 😉

• Sponzor fóra
  • fuha, ty máš ale odvahu. v dobrom ti závidím 🙂
    ja som mala problemy uz len s slovenskom raji, toto by som urcite neabsolvovala 😉
    boli sme na prielome hronu a ked zacali byt stupacky na skale ponad hron, cize som mala pod nohami len stupacku a potom už len dolu vodu, tak som zhystercila, ze sme sa museli obrátit a ist späť. a pritom tade behaju aj male decka v pohode... 🙂

• pred par rokmi som si skocila kyvadlo z mosta lafranconi ale kym som skocila, tak mi to trvalo 30 minut, a aj to ma museli zhodit. To preto, ze tam som skakala sama. Ale ked skaces s padakom, tak vlastne za teba skoci instruktor 😃 Ty si k nemu len pricvaknuta 😃 nikdy by som nedokazala urobit si parasutisticky kurz a odhodlat sa skakat sama. Ten zoskok padakom je fakt safe, instruktori maju za sebou tisicky zoskokov 😉

• ahojte, už mesiac nikto nič???

• no tiež sa tu idem unudiť... 😃 😃 😃

• No veru, tato nasa tema nejak utichla 😃
    Juli, ako ste na tom s prerabkou? My sme sa kvolli nasemu adoptovanemu kocurikovi do toho tiez pustili, ideme burat steny a zvacsovat kuchynu, dalej aby mal vybeh na balkony tak budeme ich musiet "osietkovat" aby nam nezdrhol, lebo je strasne akcny 😃
    Uz sme manzelkami 1/4 roka 😉 😃

• http://fotoalbumy.azet.sk/julialorenz/nasa-stavba-2007/ - foto zo stavby... Uz je to fakt na rozvod 😐 😃 😃 😃 😃
    Zajtra ideme do IKEA nakupit drobnosti...
    Nasim sa zas podarilo kocurika uspesne zbavit - chyba nam, lebo bol najviac mojaci.... 😃 Ale ma sa super - je jedinacik v dome so zahradou 😉

• čo tu nikto nechodí???? Halóooo... Ako sa máte? Množíte sa?

• Ahojte júlovky, tak no skoro pol roka nikto nič, ako sa po takj dlhej dobe máte? A čo prírastky do rodinky žiadne? Teda okrem chlpatých štvornohých 😃
    My nemáme nič nové ani byt ani prírastok 😐 ale neva hádam bude niekedy lepšie 😃
    Julinka máte krásne deťúrence. Ešte budete mať, alebo tieto dve stačia?

• Ešte sa chystáme na ďalšie, ale nie užaj... 😃

• blahozelam k vyrociam co uz maju za sebou, ako ste oslavili?

• My nijak sme neoslavovali ani nič...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov