Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
však áno, keď je niekto super a robí si svoju robotu dokonale, tak nech si za to aj vypýta. On je z Trenčína? To som nevedela :-N Tsk to potom hej ešte aj cestovať, to mu nezávidím :-(
Odpovedať
@anairda: tak aj moja zvedavost je uz "ukojena" -> fotky super, ty na nich uplne netradicne krasna - veeelikansky uces, booohato zdobene saty - a citit z nich aj veeela zabavy :-) a uplne "cute" kyticka! som rada, ze aj vam to tak fajn vyslo! na fotky vyzdoby som zvedava, kedze aj ty si mala wedday ;-)
Odpovedať
Adrianka tá fotečka s tým názvom, že dáma, ja som si až teraz všimla že v puse máš kornútok :-D Tak ten názov si fakt vystihla :-D super momentka :-D
Odpovedať
baby, strasne Vam dakujem za pekne slova :-) Martuska, skoda, ze rofo nezachytil, ako mi pali daval svoju zmrzlinu a zo strandy mi ju sup do nosa. Som riadne penila, ale iba chvilku. Mozno to aj zachytil, ale nedal to medzi fotos, lebo ako su ocislovane, tak tam 2-3 fotky chybaju presne z tych momentov. Musim sa ho na to spytat, ze preco nam ich nedal, ci boli rozmazane, ci co... Eleni, dakujeme za blahozelanie, bola som prekvapena, ked som otvorila obalku - necakala som :-) foros snad pridam dnes - zajtra, uvidim ako budem mat cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: nebuď už taká perfekcionalistka, fotky sú dokonalé :-D
Odpovedať
no ale hento mohla byt aka momentka - vies si predstavit moj nasr.ny vyraz? :-D :-D :-D make-up za 1500 SKK a on mi supne zmrlinu do nosa! ]-( :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
možno preto to rofo vyhodil, bohyňa pomsty vo svadobných šatách.... :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kukam, ze sa blizis k cislu 2000 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: hej, ešteže mám o chvíľu po....čas odísť do zabudnutia :-D , prídu mladšie krajšie :-D
Odpovedať
:-D presunieme sa do inych tem :-D alebo na modreho konika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
do iných tém? to radšej nie, otvoríš konzervu (tému) a tam ja? :-D A modrý koník mi ešte nehrozí....
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeeeemine!!!! Tak vsak potom nebudes mat po svadbe co robit!!!!! To je strasne!!!! To Ti musime nieco vymysliet!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mali by sme prerobiť byt...už tri roky sa zberáme :-D
Odpovedať
aha, vidis, tomu by som sa aj ja mala zacat venovat :-| ale sa mi straaaasne nechce 8-( to neni take zabavne ako svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: ale nemôže to byť ani horšie, tieto prípravy...no už toho mám plné zuby, prerábka hádam aspoň tak dlho netrvá ;-)
Odpovedať
No baby, tu nam ostalo ticho =-) julovky sa odmlcali :-D =-) uplnenaj a ty si kde?
Odpovedať
Profilova fotka
No my prerábame - už od začiatku júla... Ľudia také vymoženosti ako vaňa, sprcha, šporák (resp. celá kuchyňa), umývadlo momentálne u nás neexistuje... Nie to ešte PC a internet, takže ja sa pripájam len z práce alebo od našich (momentálne od našich - spinkáme tu. umyté vlásky už máme - nedám na sprchu dopustiť - fantastický vynález ;-) ) :-D :-D :-D http://fotky.azet.sk/julialorenz/nasa... - zopár foto ešte pred búračkou :-D :-D :-D - nestíham dopĺňať... Včera sme začali omietať (začali sme budúcou spálňou)... Vymurované máme, naťahanú vodu máme aj odpad...
Odpovedať
no nas to este len caka... a to teda budu riadne buracky :-S ale asi to uz teraz nestihame, tak az na jar... sme straaaasne lenivi. Uz mesiac si hovorime, ze musime dat spravit vstavane skrine a stale sa k tomu nemame... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Joooj keď ja už len vstavané skrine budem mať dať robiť, tak to už bude pohodička... My máme teraz riadny prach všade... Prachové stopy od nášho bytu k smetiakom až, resp. k autu, alebo proste po chodníku až tam kam ideme :-| :-N Susedia musia mať radosť... My keď sme začali búrať priečky, tak odvtedy je to prach, prach, prach... Už síce nič nebúrame, ale toho sa asi len tak ľahko nezbavím... Ale stále lepšie taký prach ako humus čo ostal po podnájomníkoch... To keď Karol išiel vyhodiť neonovu lampu z kuchyne, tak si dal 2 sáčky na ruky a ako to chytil, tak povedal, že to rovno do bedne nesie... Pozerala som z balkóna a on sa pri bedni od toho nevedel odlepiť :-. :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-p Škoda, že som to nenatočila... :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D to je dobre s tou lepkavou lampou :-D :-D ale musel to byt humus, brrr... no, nielen tie vstavane skrine musime robit - to je to najmenej :-| ale treba niecim zacat... nastastie v tych 2 izbach uz mame nove parkety, tak tam mozeme dat spravit skrine, aby sme mohli odlozit vsetky veci a zacat burat - budeme zvacsovat kuchynu+ju celu zariadovat, potom vymienat okna, parketovat a zariadovat 3 izby... no a strasne sa nam do toho nechce :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Si predstav aké to bude úžasné, keď to už bude... To pomáha aj nám, keď už sme v koncoch :-( No my prerábame trojizbový na štvorizbový... Môj nápad to bol a Karol chudák maká (veľa babskej práce nie je)... Moje náčrty http://fotky.azet.sk/julialorenz/byt/ ... Zrušili sme šatník (niečo muselo padnúť za obeť) :-p
Odpovedať
Ahojte, teraz som sa vrátila z kina, som dnes ešte neboal doma, ráno som vstala do práce, odtial som utekala do autoškoly a potom ma manželík vytiahol do kina na simpsonovcov. No a teraz som vás prišla pozdraviť a utekám spať, lebo ráno zase nevstanem. Tak dobrú noc, zajtra sa ohlásim ;-)
Odpovedať
Aki boli simsonovci? Moj palko ich zboznuje :-) Juli, ty si taky pozitivny tvor :-) Vsak ano, ja si rada zasnivam ake to bude pekne, ale ta cesta k tomu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Martuska dobrú noc... Ja čakám brata... Mal by priniesť manželov mobil, čo manžel nechal na motoreste minulý utorok :-N :-N :-N Tak nech šupnem Karolovi mobil do nabíjačky ešte... No ale uvidíme či sa brata dočkám (dakedy v noci by mal doraziť...)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda: možno sa lepšie prerába ak je v byte taký humus ako keď je zabývaný ;-) Ja som v tej kuchyni odmietla variť... Pozrela som sa a Karolovi som povedala, že kým nebudem mať novú kuchyňu, tak nevarím... Takže aj keď prvý týždeň kuchyňa ešte stála, tak som ju aj tak ani raz nepoužila... Fuj, grc... :-S :-p
Odpovedať
to mas urcite pravdu! lebo to bol humus po cudzich ludoch... my byvame v byte po palkovej mame, teda palko tu vyrastal, mamina sa prestahovala do domu. Takze je to tu vsetko uz stare, ale nie je to humus po cudzich. Aj by sa tu dalo takto existovat, ale nie je to pekne, takze budeme sa musiet odhodlat :-) To je jasne potom ze mate motivaciu.
Odpovedať
Profilova fotka
No my máme byt po našich... Vrátila som sa na miesto kde som vyrastala... No ale naši ten bytík 10 rokov prenajímali, takže tak... Každý podnájomník si to pretrel ako chcel a predošlé farby neškrabal... :-| Najhoršie je, že natreli zárubne aj dvere takou farbou čo sa musí opáliť - najviac ma se*rú tie zárubne (2 ostávajú pôvodné, pôvodne mali ostať 4, ale tie čo sme vybúrali sme už nepoužili koli tomu opalovaniu...)... No a ešte každý kúsoček práce, ktorý spravíme, tak si predstavíme, že už nemusíme robiť (aj keď už sme čo to prerábali po sebe :-N x-) )...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak brácho už je v Košiciach, takže sa ho dočkám čo chvíľa... No uvidíme... Dúfam...Ešte musí frajerku vyhodiť domka... Ja už zaspávam...
Odpovedať
anairda: no som sa na nich totálne narehotala, aj môj Maťko ich má rád, ale celkovo to bola taká smiešna kravina :-D Ja sa asi nikdy nedočkám prerábky vlastného bývania :-( , ale čo už mám robiť, možno vyhráme euromilióny a kúpime si niečo nové čo nebudeme musieť prerábať :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?